Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2003., 17:43   #1
Pirates of the Caribbean

Je l' ko igra tu igru? Meni je osobno dobra, ali kapitalno su zajebali stvar sa sučeljem koje je očaaajno. Inače nije loša igra, ali su se trebali više ugledati u Morrowind što se tiče slobode kretanja- npr. ne možete skočiti sa litica i slučajno se ubiti. That sux Bilo bi zakon da možete trčati od tamo neke bande razbojnika i silovatelja dlakave dječice te trostrukim saltom skočiti sa vrha litice i zaroniti za 10.00.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 17:55   #2
Brijem da već imaš topic...
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 18:05   #3
Na sučelje sam se priviknuo tako da nije bilo problema, premda je stvarno zbrčkano i bezveze. Najviše me je razočaralo koliko je igra kratka. Kamo sreće da su ovu grafiku spojili sa veličinom prvog dijela...
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 21:31   #4
cijelo vrijeme čekam da netko otvori ovaj topic. ja bas iz inata nisam htel.

Quote:
Je l' ko igra tu igru? Meni je osobno dobra, ali kapitalno su zajebali stvar sa sučeljem koje je očaaajno.
sucelje vise lici koda je to neka arkada a ne RPG.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 20:43   #5
da se pojasnim. igru sam nabavil još poćetkom ljeta al nisam iz inata htel otvoriti topic. sad se možda pitate kakvog inata? iz inata prema igri. igra me tolko raživcirala.

budući da su sea dogsi bili jako dobri ( ) moja oćekivanja od piratesov su bila velika.

nezanam kakva je vaša reakcija bila dok se pokrenuli igru al ja sam se neugodno iznenadil. odlućil sam pružiti priliku igri al me dokuklo kad sam došel na kartu mora. ostavil sam igru nek se ohladi par dana i onda ponovo počel igrati. sad mi je postalo čak zanimljivo i dobro. igram ja tako i najednom igra mi izbaci. ja nazad pokrenem igru lodira se karta i nazad izbaci i tak igram ja, a igra izbaciva svaki 3 put dok se lodira karta.

čak sam upjel dogurati do 7 levela kad me opet dotukel drugi problem. dobil sam zadatak da prevezem papriku na neki otok,a meni je isteklo vrijeme od mjesec dana pa mi više nijedan trgovac nije htel dati novi posel i tu sam opet odustal.

sad čekam zimu da si nadogradim comp pa da poćnem igrati piratese.


jedan moj frend ju je prešel za 5 dana.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 21:45   #6
mocna igra! I postoje dva mjesta sa kojih se moze skociti....
__________________
tek ozenjen
No. 3. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 20:26   #7
imate recenziju na gameru. igra je dobila samo 70% , a npr. u PC playu 91%. nekaj tu ne štima. više se slažem sa ocjenom iz pc playa.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 20:40   #8
Ja se slažem sa PC Playem, igra je zaaaakooon!! Jedini problem (osim jebenog sučelja na koje se da naviknuti) je prokleta kratkoća igre, a kad ju jednom završite, nema dalje!! Skinul sam patch da mogu nastaviti igru nakon završetka, ali onda moram ispočetka igrati, za što nemam volje (15-16 lvl, 150 000 eura i Manowar [mislim brod]...).

Prijedlog svima koji ju trenutno igraju- prvo pogledajte film jer sam ja nabavio igru tijekom ljeta, ali sve dok nisam pogledao film nisam imao volje mučiti se sa sučeljem. Eh, da, i ne žurite se sa završavanjem igre, jerbo je kratka.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 14:02   #9
Quote:
Nighthawk kaže:
Ja se slažem sa PC Playem, igra je zaaaakooon!! Jedini problem (osim jebenog sučelja na koje se da naviknuti) je prokleta kratkoća igre, a kad ju jednom završite, nema dalje!! Skinul sam patch da mogu nastaviti igru nakon završetka, ali onda moram ispočetka igrati, za što nemam volje (15-16 lvl, 150 000 eura i Manowar [mislim brod]...).

Prijedlog svima koji ju trenutno igraju- prvo pogledajte film jer sam ja nabavio igru tijekom ljeta, ali sve dok nisam pogledao film nisam imao volje mučiti se sa sučeljem. Eh, da, i ne žurite se sa završavanjem igre, jerbo je kratka.
daj link
-marin- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:12   #10
na jednom otoku gdje je vodopad prije nekok grada prodete kroz vodopad i udete
u neku špilju sa kosturima , kad ju prođete izlazite na neku plažu gdje su također skeletoni sa nasukanim brodom i u tom brodu se nalazi puška sa 4 cijevi mislim da je to jedina posebna u igri to vam je mala uputa ako nađete taj otok i vodopad neznam ime više ali ako sam ja našao onda čete vi sigurno
Gorostas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 20:46   #11
jel patch funkcionira ako imam sigurnosnu kopiju ()?

nemoras ti zavrsiti igru. vozi se po karti i nabijaj si level.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 20:50   #12
Khm, zar ti misliš da ja nemam sigurnosnu kopiju ()?

Problem je u tome da mislim da ne dobivaš Manowar osim pred kraj igre, a to mi je taaako zakon brod (a iz principa ne želim varati). Četri reda topova.... ODEEEEEE....
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 20:58   #13
pa to je bar jednostavno. odi na boarding (s Manowarom) i zauzmi si neki manji brod i dalje igraš sebi za dušu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 22:00   #14
Očito još nisi završio igru, a ja padam u napast odati par spoliera. Uglavnom- to ne bi ništa značilo iz određenih razloga kojih ćeš biti svjestan kad odigraš igru.
Uostalom, ako dobijem jako veliku volju za igrom, onda krećem iz početka, full sails, fire photon torpedoes
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 23:05   #15
Quote:
Očito još nisi završio igru
točno.
igral sam u 2 navrata. prvi puta sam došel do level 7 i moral krenuti iz početka jer sam skuril isporuku paprike. a drugi put sam došel do level 4 i odustal jer mi igra izbaciva kod lodiranja karte (karta-more, more-grad/brod). na zimu kupujem novi comp i piratsi su mi prvi na listi od igara koje planiram preci.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 01:10   #16
Igra je bagovita ( i meni se desio onaj bug prilikom dostave cargoa ).

Disneyeva licenca izgleda kao da je silom ugurana u igru. Sea Dogs su bili bolji.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2003., 19:55   #17
Igrica je fenomenalna istina istina kontrole i kretanje je totalno sjebano ali prica je odlicna a najbolji dio je bordanje.
Popcorn player is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 01:01   #18
Quote:
Black Revenger kaže:

jedan moj frend ju je prešel za 5 dana.
your friend is weak BUHAHAHAHAHAH!!!!!1

Ja sam se bia uživija i preša je za neka 3-4 dana,od četvrtka navečer do ponediljka,igra je kratka i definitivno su trebali ostaviti mogućnost igranja nakon završetka misija

i da boardanje mi je najjači dio,posebno sam se uživio kad je trebalo osvojiti greenford
__________________
Tko pod drugim jamu kopa fizicki je radnik
answer-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 14:09   #19
Quote:
answer-k kaže:
your friend is weak BUHAHAHAHAHAH!!!!!1

Ja sam se bia uživija i preša je za neka 3-4 dana,od četvrtka navečer do ponediljka,igra je kratka i definitivno su trebali ostaviti mogućnost igranja nakon završetka misija
oboje ste loši . mislim ono, koji je gušt preći igru u što kraćem vremenu.
to uopće nije kvalitetno odigrano.
treba igarati polako, smireno, lagano- sebi za dušu. a ne na silu
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 23:20   #20
To je riječ, Revenger! Mrzim ljude koji se hvale- "Prošao sam igru u pet minuta, aaaa, štakaž'?" Lijepo je da si brz (iako sumnjam da bi se tvoja cura/žena/ljubavnica složila s tim), ali moraš malo usporiti.... ako ništa drugo, napuši se. Be slooooooooow.

Answer-k, ako skineš jedan patch onda možeš nastaviti igru. Ali patch je bez veze ako si već počeo igrati, jer ak jesi, onda moraš ispočetka inače ti nič ne znači.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.