Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Stolna računala

Stolna računala Konfiguracije, ploče, procesori, ram, grafičke kartice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2023., 21:39   #1441
Trebao bih frendu složiti neku konfu do 1500e, pa ako ima neko preporuke šta uzeti? Pretpostavljam da bi uglavnom igrao MMORPg, al bilo bi poželjno da može isprobati i nove igre.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 00:35   #1442
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Trebao bih frendu složiti neku konfu do 1500e, pa ako ima neko preporuke šta uzeti? Pretpostavljam da bi uglavnom igrao MMORPg, al bilo bi poželjno da može isprobati i nove igre.
Otvori novu temu, ovo je za akcije.

Treba samo kanta ili i monitor, periferija?
juretherebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 12:03   #1443
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Meni piše 470€?
Jutros opet bilo 329€, skautirajte link redovno ko misli uzimat
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 13:30   #1444
Quote:
juretherebel kaže: Pogledaj post
Otvori novu temu, ovo je za akcije.

Treba samo kanta ili i monitor, periferija?
Moze, budem prebacio.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2023., 18:37   #1445
Da li postoji igdje kod nas Black Friday cijene u nekom dućanu? Pod time mislim stvarni popusti a ne ovo što 99 ili 100% njih radi dignu cijenu nabiju i onda skinu nešto sitno pa su na istom. Trebao bi kupiti stolno računalo, no nikakve perverzije za gaming ili slične pizdarije. Normalno uredsko stolno računalo sa konfom od 16GB Ram i solidnim procesorom. Mislim na stvarne popuste po 50% i više. Dali ti to postoji ili postoji samo u snovima odnosno vani online?
vex123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2023., 19:59   #1446
kako pronac najbolju stranicu za kupnju grafickih? u roku 2mj uzimam neku do 600eur cca i trenutno mislim da je ati radeon 7800 xt najbolji izbor a sad samo gdje pronac..
V8Motor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2023., 20:46   #1447
Quote:
vex123 kaže: Pogledaj post
Da li postoji igdje kod nas Black Friday cijene u nekom dućanu? Pod time mislim stvarni popusti a ne ovo što 99 ili 100% njih radi dignu cijenu nabiju i onda skinu nešto sitno pa su na istom. Trebao bi kupiti stolno računalo, no nikakve perverzije za gaming ili slične pizdarije. Normalno uredsko stolno računalo sa konfom od 16GB Ram i solidnim procesorom. Mislim na stvarne popuste po 50% i više. Dali ti to postoji ili postoji samo u snovima odnosno vani online?
Slabo to kod nas, uglavno mali i fake popusti. Bude koja iznimka, no na pojedinačne komponente tipa ssd...


Quote:
V8Motor kaže: Pogledaj post
kako pronac najbolju stranicu za kupnju grafickih? u roku 2mj uzimam neku do 600eur cca i trenutno mislim da je ati radeon 7800 xt najbolji izbor a sad samo gdje pronac..
Gledajte EU amazone (de, fra, ita), hagglezon - tražilica europskih amazona.

Geizhals.de - tražilica njemackih trgovina (rijetko koja dostavlja u hr, poput computeruniverse). Eventualno ako imaš nekoga ili posredničke kurirske službe - mailbox.de

Nabava.net tražilica hrvatskih trgovina
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.