Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.01.2014., 12:50   #1
Najbolje fiskalne blagajne

Pozdrav, odlučila sam uvesti u posao fiskalnu blagajnu iako ju nisam duzna imati no mnogi moji kupci žele preuzeti i platiti proizvod osobno, a ja to nisam u mogucnosti jer ne smijem primati lovu na ruke vec samo uplata na racun.

S obzirom da vidim da to nekim kupcima ne pase (i ne zelim ih zbog toga izgubiti) raspitala sam se kod knjigovode i receno mi je da u tim slucajevima mogu izdavati fiskalne račune, a račune koji se plaćaju direkt na žiro mogu izdavati normalno odnosno bez fiskalizacije.

Znaci, mogu izdavati i jedne i druge. E sad, u potrazi sam za najboljom opcijom za sebe i po mogucnosti najjeftinijom.

Ukoliko tema slucajno postoji molim modove da ju spoje ali ja guglanjem nisam uspjela pronaci istu temu.

Naime, naletjela sam na ovo http://www.raverus.com/FisOffice/Usp...FQZf3godi0EAbw

što mi se čini ok no onda opet razmisljam koliko mi je to dobra opcija s obzirom da namjeravam otvoriti "poslovnicu" i onda ce mi trebati prava fiskalna blagajna sa printerom.

U moru svih tih fiskalnih blagajni, nemam pojma koju odabrati. Spominje se tisucu stvari koje su vazne, a meni je jedino vazno da mogu normalno izdati račun i da nema problema sa "vezom", "sustavom" i slicno.

Čula sam da fiskal blagajne nisu dobre. Imate li kakvu preporuku ili ideju sto bi mi bilo najbolje?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.