Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ivana Pernara primarno bih opisao/la kao:
Pozitivca i poštenjačinu 36 11.54%
Suviše lajavog pozitivca i poštenjačinu 19 6.09%
Nepromišljenog momka uglavnom dobrih namjera 66 21.15%
Suštinski praznog lovca na medijski prostor 98 31.41%
Društveno opasnog lovca na medijski prostor 93 29.81%
Glasovatelji: 312. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2017., 13:28   #9641
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Samo kritike, kritike, kritike, a prijedloga nema
Postavio sam ti pitanje, šta ti stvarno nisi sposoban na to odgovoriti.
Quote:
Inače danas klinci(vidio na svoje oči) sa dvije godine igraju na tabletu igrice
znači tebi je informatika klikanje igrica na tabletu?
tihojla is offline  
Old 02.02.2017., 13:29   #9642
Quote:
JINGIZU kaže: Pogledaj post
Ne nisi nego si rekla da ako netko protiv tebe ne poštuje zakon da ti ne trebaš na njega ići zakonom.

Tko u tvojim vlastitim riječima ("koji svjesno idu koristiti i uništavati ono što sam ja ili moj preci zaradili - da protiv takvih trebam ići zakonom") odlučuje? Pa ti!!! Ti tvrdiš takvom jezičnom konstrukcijom da njih ne trebaš ići zakonom.
Ja samo sličnu logiku primjenjujem na Pernara koji se bori protiv HDZ/SDP uništavanja.

Da te citiram:
da protiv takvih trebam ići zakonom
I još jedan citat:

"Ja se uopće ne bi zamarala sa pravnim sustavom i deložacijama - poslala bi ti 2-3 ćelavca na vrata i da vidiš kako bi bio deložiran u roku keks. Duže bi mi odvjetniku trebalo da mi napiše zahtjev za ulazak u posjed nekretnine, nego što bi ja tu nekretninu oslobodila na svoj način."

Znači, koja si ti to moralna vertikala da bi ti s 2-3 ćelavca obavila deložaciju mimo svih zakona i propisa? Tko si ti da misliš da se za tebe ne odnose zakoni?
Nadalje, da, ja se smatram definitivno većom moralnom vertikalom od sudova koji dopuštaju da čovjek nekoliko ljudi ubije autom i gliserima pa se i dalje šeće slobodan.

I slijedom tvojih riječi riječi i Pernar ima pravo potrebnim sredstvima deložirati političare s političke scene koji nas uništavaju.

A gdje sam ja rekao nešto drugačije? Gdje sam ja taj konkretni slučaj opravdavao?

HDZ/SDP konstantnim zaduživanjem svjesno uništavaju našu domovinu jer dugoročno gledano život na dug je uništavanje. HDZ/SDP izvlačenjem novaca iz državnog proračuna za svoje kompanjonje uništavaju našu domovinu.
Banke nemilosrdnom deložacijom uništavaju budućnost takvih obitelji.
I znači od cijele rasprave i komentiranja konkretnih poteza Pernara i ekipe koja ko zadnji kriminalci se uvaljuju u tuđe nekretnine i uništavaju tuđu imovinu, računajući upravo na taj zakon i da će se vlasnici držati zakona, a oni će godinama na tuđoj grbi i imovini se razvaliti, mi smo došli do standardnog "odgovora" kad se ne može opravdati sranja koja rade, a nema se kičme i muda reći da rade sranja.. onda kreće: hdz-sdp-banke-političari-eu-nato-nastavi niz...

Koga Pernar deložira i kud? Protiv kakvih lopova, kad je sam lopov i podržava lopine da ulaze u tuđe nekretnine?
U čemu je ralika između tih na Črnomercu koji pokušavaju otuđiti tuđu nekretninu i nekog političara koji pokušava si srediti neki posao preko državne grbe? U količini nula? Lopine su lopine.

I prestani izvrtati moje riječi - ja ti velim šta bi ja napravila da je netko od tih lažnih inženjera i narcisoidnih idiota koje ti podržavaš, pomagao nekoj lopini da se uvali u moju nekretninu.
S druge strane - ja bi bez problema bila spremna podnijeti i sankcije koje bi me u tom slučaju išle. Po zakonu.
Za razliku od ove plačipičke Pernara kojem ti plješćeš, ja ne bi cvilila i tražila da me netko zaštiti.
Ja ti velim - uđeš li u moje, tu te čeka moj zakon. Jako bi voljela vidjeti jednog Pernara, Palficu ili ove besramne niškoristi da uđu u moje, "jer je prazno".

Quote:
duxi9 kaže: Pogledaj post
Da, jesam ali tek nakon tvoje tobože realne predpostavke da su svi koji podržavaju Žz gologuzi, nemoj to zaboraviti. Pohvalila sam se ako baš oćeš i ostalim stvarima, al one su po meni nebitne. Ovo što si spomenula je po meni nešto s čime se je jako ponosim, naravno i ako misliš da sam se hvalila, ok je i tako zašto ne Uostalom, vrlo argumentirano opvrgavaju tvoju predpostavku (bezobraznu) "gologuzi".
(predstavi mi se i nije problem ništa dokazati) ja se ne bojim.
Dobro...

..i šta kažeš? Ti onda smatraš da to što Pernar zaposlenike u osiguranju sabora, čistačice i kuharice smatra nižom sortom od sebe i lijepo po zidu objave u kojima se žene javno nazivaju kujama, da je to u redu?
Veliš to su samo neke "muhe"?

Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pa? Najpopularniji je u krugu političara a ne pjevača..no brzo će i ove dve preteć, prije izbora je bio na ispod 20k, već sad ima > 150k
Kolko je Ela Dvornik pjevač, tolko je i Pernar političar.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Mislim da ne trebam navoditi u čemi smo mi sve zaostali, ni koliko desetljeća unatrag...
Znači tvoj odgovor na konstataciju da je Švicarska dozvolila ženama pravo glasa tek 1971. je da nema potrebe da navodiš u čemu smo zaostalo nekoliko desetljeća unatrag?
Aj dobro...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.02.2017., 13:32   #9643
Quote:
tihojla kaže: Pogledaj post
znači tebi je informatika klikanje igrica na tabletu?
Ne. Informatika je predmet u školi, a klikanje igrica na tabletu je aktivnost u narodu zvana igranje.

Moraš se naučit shvaćati poveznice. Tablet je spomenut da bi se ukazala mogućnost startanja informatike već od prvog razreda osnovne škole i da to nije nemoguća misija. Nisam siguran mislim da u Finskoj imaju od prvog...moram provjerit.
Orion1984 is offline  
Old 02.02.2017., 13:39   #9644
Quote:
tihojla kaže: Pogledaj post
ma šta je to tebi "" kad ju mogu savladati osnovnoškolci u prvom razredu?
Danas dica uglavnom znaju čitat, pisat i računat prije nego upišu školu pa tako su se susreli i s računalima prije škole. Neki čak i strani jezik već natucaju pa tako moja nećakinja od 3 godine već zna pripoznat razliku između engleskog , ruskog , portugalskog i hrvatskog . Ako se ne varan danas je i engleski jezik odma od prvog razreda u školi? Zašto onda ako znaju igrat igrice u toj dobi ne bi krenili učit i neke složenije stvari na računalu. Možda im je to preveliko opterećenje šta ja znam, ali ja mislin da se može osmislit i prigodna informatika za prvi razred.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 02.02.2017., 13:44   #9645
Iz tehničkih razloga zaključano a nova je tu https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post62345375
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.