Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 12:09   #81
Mene ova tema baš zanima....

i zanima me razlika između predosjećaja i naše želje da se situacija ispadne onako kako želimo....
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 15:38   #82
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
.. razlika između predosjećaja i naše želje da situacija ispadne onako kako želimo....
Predosjećaj/intuicija su poruke drugih inteligencija s kojima smo u vezi (i koje su najčešće dio našeg cjelovitog bića) našem intelektualnom umu koji sam nema taj kapacitet. To nam je vrlo moćna i dragocjena pomoć.
Naše želje kojih smo svjesni pripadaju intelektualnom umu. Onih dubljih želja taj um opet nije svjestan, i te podsvjesne želje imaju veću moć od onih koje se vrte u svjesnom umu. Intuicija ne mora imati nikakve veze sa željama, ali te su nam poruke važne. Podsvjesne želje su u velikoj vezi s predinkarnacijskim programiranjem života, i one su najodgovornije za svijet u kojemu živimo i situacije s kojima se suočavamo, pogotovo ako se ponavljaju.
Želje intelektualnog uma imaju svoju vrijednost, i mogu puno utjecati na naše raspoloženje, situacije i okoliš. I one imaju stvaralačku moć i dobro je računati na to i pripaziti na kvalitetu i orijentaciju naših misli.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:24   #83
Sad ce bit godinu dana od toga. Setala sam jednu vecer po sumi i odjednom su me zabolila prsa, kao da sam primila udarac u njih. U tom trenu mi je proslo kroz glavu da ce mi se nesto dogoditi. Za dva dana sam dozivjela eksploziju, prosla sam s laksim ozljedama

A nekoliko godina ranije sam bila s prijateljicama na moru i jednu noc sam sanjala prijateljicinog dedu kako je umro u svojoj ljetnoj kuhinji. Niti sam ikad bila kod nje, niti sam poznavala dedu. Nije mi cak nikad ni rekla kak je umro. Pogodite, umro je upravo tako kako sam sanjala. Za stolom, upaljena telka, u bijeloj kosulji.

Ima jos masa primjera samo kaj se nemrem sad sjetit.

Kak da unovcim to svoje vjesticje?
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:35   #84
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Kak da unovcim to svoje vjesticje?
Šalji svoju ljubav drugima i još će ti se više vratiti. Od ljubavi je sve nastalo i ljubav će ti ostati i kada ti zlato više neće trebati. Nije da je trebaš još više, jer već sada u sebi imaš neiscrpan izvor ljubavi - stvaralačke energije iz koje si možeš osigurati sve što ti je potrebno. Puno više od toga.
Na nešto nižoj razini, gdje veću važnost dajemo materijalnom, posluži se zakonom privlačnosti. Imaš svu moć i energiju koja ti treba. Drži u svojoj glavi-mislima obilje za sebe i sve druge, za cijeli Svijet, i te želje će ti se ostvariti. Ako imaš sposobnost imati takve želje onda imaš i moć ostvariti ih.
Inače to tvoje vještičje su dragocjene sposobnosti i očekujem da ćeš ih dalje razvijati i s njima pomoći i sebi i drugima. Imaš vrlo mnogo potencijala i vrlo veliki prostor za napredovanje. Tada ćeš i shvatiti da u sebi imaš neizmjerno veća bogatstva od materijalnih vrijednosti.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:14   #85
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Predosjećaj/intuicija su poruke drugih inteligencija s kojima smo u vezi (i koje su najčešće dio našeg cjelovitog bića) našem intelektualnom umu koji sam nema taj kapacitet. To nam je vrlo moćna i dragocjena pomoć.
Naše želje kojih smo svjesni pripadaju intelektualnom umu. Onih dubljih želja taj um opet nije svjestan, i te podsvjesne želje imaju veću moć od onih koje se vrte u svjesnom umu. Intuicija ne mora imati nikakve veze sa željama, ali te su nam poruke važne. Podsvjesne želje su u velikoj vezi s predinkarnacijskim programiranjem života, i one su najodgovornije za svijet u kojemu živimo i situacije s kojima se suočavamo, pogotovo ako se ponavljaju.
Želje intelektualnog uma imaju svoju vrijednost, i mogu puno utjecati na naše raspoloženje, situacije i okoliš. I one imaju stvaralačku moć i dobro je računati na to i pripaziti na kvalitetu i orijentaciju naših misli.
Mene buni kako prepoznati pravu intuiciju od moje želje.

Npr. upoznaš neku osobu koju si godinama gledao iz prikrajka i bila ti je antipatična. Nakon što si ju upoznao, postala ti je ok, ali te muči ta početna antipatičnost.

E sad da li je to intuicija ili predrasuda ili moja želja da se ne želim družiti s njom jer mi na prvu iz daljine nije sjela?
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Sad ce bit godinu dana od toga. Setala sam jednu vecer po sumi i odjednom su me zabolila prsa, kao da sam primila udarac u njih. U tom trenu mi je proslo kroz glavu da ce mi se nesto dogoditi. Za dva dana sam dozivjela eksploziju, prosla sam s laksim ozljedama

A nekoliko godina ranije sam bila s prijateljicama na moru i jednu noc sam sanjala prijateljicinog dedu kako je umro u svojoj ljetnoj kuhinji. Niti sam ikad bila kod nje, niti sam poznavala dedu. Nije mi cak nikad ni rekla kak je umro. Pogodite, umro je upravo tako kako sam sanjala. Za stolom, upaljena telka, u bijeloj kosulji.

Ima jos masa primjera samo kaj se nemrem sad sjetit.

Kak da unovcim to svoje vjesticje?


A imaš li takvih iskustva sa pozitivnim stvarima?
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:20   #86
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Šalji svoju ljubav drugima i još će ti se više vratiti..
Na zalost ne znam bas o cemu pricas jer ne znam kaj je ljubav niti to osjecam. Ali hvala na odgovoru

Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post




A imaš li takvih iskustva sa pozitivnim stvarima?
Pa ne, samo neke smrti i tako to
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:25   #87
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post



Pa ne, samo neke smrti i tako to


A znaš li prepoznati tko je kakav čovjek? Npr osjetiš li pri upoznavanju da je netko ovakav ili onakav?
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:32   #88
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post


A znaš li prepoznati tko je kakav čovjek? Npr osjetiš li pri upoznavanju da je netko ovakav ili onakav?
Pri upoznavanju odmah ne bas ali kasnije tokom druzenja me pere neka nervoza ako je osoba u sustini zlocesta a ne pokazuje to.

Nije sad da cu odmah pri rukovanju pogledat osobu duboko u oci i procitat je ko knjigu. Treba mi malo vise vremena za to
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:34   #89
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Npr. upoznaš neku osobu koju si godinama gledao iz prikrajka i bila ti je antipatična. Nakon što si ju upoznao, postala ti je ok, ali te muči ta početna antipatičnost.
E sad da li je to intuicija ili predrasuda ili moja želja da se ne želim družiti s njom jer mi na prvu iz daljine nije sjela?
Tu bi trenutno bilo previše nagađanja s moje strane.
Antipatične su ti osobe čije vibracije nisu u dovoljnom skladu s tvojima. Pretpostavljam da si to osjetio s distance. U većoj blizini moguće je da si osjetio neke vibracije koje su ti bolje sjele a koje iz daljine nisi osjetio, a moguće je i međusobno prilagođavanje vibracijama druge osobe, idealno na višu razinu.
To što si osjetio je intuicija. Želja svjesnog/intelektualnog uma prolizlazi iz intuicije i tih osjećaja, kao njihova posljedica. Podsvjesna želja je nešto drugo i može doći slično kao intuicija.
Moguće je i da ta osoba spada u tvoju spiritualnu obitelj, a i da je u pitanju nekakav predinkarnativni dogovor.
Možda ti njene vibracije u početku nisu odgovarale, ali ti je ta osoba potrebna za neko učenje-iskustvo. Ovdje bar naizgled nije u pitanju visoka harmonija vibracija koja bi bila idealna za neku fantastičnu ljubav, ali se čini da ti je ta osoba u svakom slučaju iz nekog razloga dragocjena - potrebna u ovom životnom razdoblju. Na tebi je da otkriješ o čemu se radi ako te to podsvjesno privlači, da proživiš ta iskustva i nešto važno naučiš iz njih.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:45   #90
Ja sam ignorirala svoj predosjećaj u vezi jedne osobe.Radi se o starijoj osobi iz prošlosti.Osoba je zapravo iz mog djetinjstva koje je bilo jako lijepo, te za razdoblje o kojem se radi, vežu me isključivo lijepe uspomene.Tu sam osobu slučajno srela skoro prije godinu dana,ali susret s njom mi nije bio u mojim očekivanjima,nije bio topao,a možda sam je iznenadila pa se žena nije snašla.Ona me tražila putem pisma,i ja sam joj se javila,nakon skoro godinu dana od našeg posljednjeg susreta.Predosjećaj mi je rekao da ju ne zovem, da zaboravim.Dvoumila sam se iz znatiželje,pa sam je nazvala i otišla k njoj u posjetu.Ona me tražila jer se sjeća krivom zbog jednog događaja iz prošlosti pa je htjela to nekako kompenzirati, "vratitit dug" dajući mi poklon od zlata.Predosjećaj mi je rekao da to odbijem,ali pristojnost je učinila maha ili pohlepa i uzela sam poklon.Kod nje sam provela par sati ,jako mi je bilo ugodno, lijepo, blisko.Drugi dan me već nazvala i tražila da dođem po još nekoliko stvari.Odbila sam,ljuteći se na sebe što nisam poslušala svoju intuiciju i što sam se uopće upustila u to.Zlatne naušnice nosim, jer mi nekako paše njihova energija. Potpuno sam kontradiktorna.Meni ni samoj nije jasno je li mi je bio predosjećaj točan, jesam li postupila ispravno.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:24   #91
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
..je li mi je bio predosjećaj točan, jesam li postupila ispravno.
Predosjećaj dolazi s anđeoske, božanske razine, i od toga ne možeš bolje, osim na višim razinama kada dobivamo zajedničku svijest. Dolazi s razine koja ima cjeloviti uvid, i zato da, bio je točan.
Jesi li postupila ispravno? Da. Situacija je komplicirana i zahtjevna. Očito ti i dalje daje jaki emocionalni poticaj. Ona je tu zato da proživiš ta iskustva i emocije, i da u toj situaciji nađeš najbolja rješenja. Zato da učiš iz "grešaka", to jest svojih reakcija na nižim vibracijama, i pronađeš rješenja na višoj razini koja ti je potrebna, i kroz to napreduješ. Kada se situacija riješi na razini koja ti je potrebna, povući će se. Sustav radi tako da svi tvoji spiritualni pomagaći rade na namještanju situacija koje su ti u programu - pomažu ti da se suočavaš sa situacijama i emocijama koje si zaželjela za svoj napredak, i kad postigneš potrebnu razinu u pojedinoj situaciji više ju neće gurati.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:53   #92
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Predosjećaj dolazi s anđeoske, božanske razine, i od toga ne možeš bolje, osim na višim razinama kada dobivamo zajedničku svijest. Dolazi s razine koja ima cjeloviti uvid, i zato da, bio je točan.
Jesi li postupila ispravno? Da. Situacija je komplicirana i zahtjevna. Očito ti i dalje daje jaki emocionalni poticaj. Ona je tu zato da proživiš ta iskustva i emocije, i da u toj situaciji nađeš najbolja rješenja. Zato da učiš iz "grešaka", to jest svojih reakcija na nižim vibracijama, i pronađeš rješenja na višoj razini koja ti je potrebna, i kroz to napreduješ. Kada se situacija riješi na razini koja ti je potrebna, povući će se. Sustav radi tako da svi tvoji spiritualni pomagaći rade na namještanju situacija koje su ti u programu - pomažu ti da se suočavaš sa situacijama i emocijama koje si zaželjela za svoj napredak, i kad postigneš potrebnu razinu u pojedinoj situaciji više ju neće gurati.
ja se svaki puta osjećam užasno ako ne poslusam predosjećaj.To već tako funkcionira godinama, da poslusam sebe iznutra i tad ne grijesim.Ovo mi je bila komplicirana situacija.Da, nakon susreta sam popunila jedan emocionalni dio sebe skoro zaboravljen i osnažila se.Ali, u onom trenutku kad sam joj čula glas preko telefona, da me opet traži da dođem, bas sam bila ljuta.Kao da sam uzela nesto od nje, ili dobila sto mi je bilo potrebno i to mi je dovoljno,a ona hoće jos.
Hvala ti na objasnjenju.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:24   #93
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Pri upoznavanju odmah ne bas ali kasnije tokom druzenja me pere neka nervoza ako je osoba u sustini zlocesta a ne pokazuje to. Nije sad da cu odmah pri rukovanju pogledat osobu duboko u oci i procitat je ko knjigu. Treba mi malo vise vremena za to
I kod mene je slično.


Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Tu bi trenutno bilo previše nagađanja s moje strane.
Antipatične su ti osobe čije vibracije nisu u dovoljnom skladu s tvojima. Pretpostavljam da si to osjetio s distance. U većoj blizini moguće je da si osjetio neke vibracije koje su ti bolje sjele a koje iz daljine nisi osjetio, a moguće je i međusobno prilagođavanje vibracijama druge osobe, idealno na višu razinu.
To što si osjetio je intuicija. Želja svjesnog/intelektualnog uma prolizlazi iz intuicije i tih osjećaja, kao njihova posljedica. Podsvjesna želja je nešto drugo i može doći slično kao intuicija.
Moguće je i da ta osoba spada u tvoju spiritualnu obitelj, a i da je u pitanju nekakav predinkarnativni dogovor.
Možda ti njene vibracije u početku nisu odgovarale, ali ti je ta osoba potrebna za neko učenje-iskustvo. Ovdje bar naizgled nije u pitanju visoka harmonija vibracija koja bi bila idealna za neku fantastičnu ljubav, ali se čini da ti je ta osoba u svakom slučaju iz nekog razloga dragocjena - potrebna u ovom životnom razdoblju. Na tebi je da otkriješ o čemu se radi ako te to podsvjesno privlači, da proživiš ta iskustva i nešto važno naučiš iz njih.
Ja sam žensko

Antipatičnost, da. I to je vrlo interesantna tema.
Recimo poznajem jedan par (susjedi) Muškarac je simpatičan a žena zrači jakom antipatijom. Pokušavala sam opravdati njeno ponašanjem lošim danom ili nečim vanjskim. Na kraju ispada da ta osoba jednostavno nije u skladu (kako ti kažeš) sa mojom vibrom.

I još bolji primjer vidjela sam ovdje na forumu na trach rubrici kako različiti ljudi iste ljude doživljavaju drugačije.

Recimo, jedna žena (javna ličnost) je određenom broju ljudi baš odbojna, antipatična, cijela pojava izaziva u nekima izaziva određenu nervozu i nelagodu.
Onda se javi par drugih forumaša koji istu tu ličnost smatra simpatičnom i pozitivnom osobom.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:33   #94
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Ja sam ignorirala svoj predosjećaj u vezi jedne osobe.Radi se o starijoj osobi iz prošlosti.Osoba je zapravo iz mog djetinjstva koje je bilo jako lijepo, te za razdoblje o kojem se radi, vežu me isključivo lijepe uspomene.Tu sam osobu slučajno srela skoro prije godinu dana,ali susret s njom mi nije bio u mojim očekivanjima,nije bio topao,a možda sam je iznenadila pa se žena nije snašla.Ona me tražila putem pisma,i ja sam joj se javila,nakon skoro godinu dana od našeg posljednjeg susreta.Predosjećaj mi je rekao da ju ne zovem, da zaboravim.Dvoumila sam se iz znatiželje,pa sam je nazvala i otišla k njoj u posjetu.Ona me tražila jer se sjeća krivom zbog jednog događaja iz prošlosti pa je htjela to nekako kompenzirati, "vratitit dug" dajući mi poklon od zlata.Predosjećaj mi je rekao da to odbijem,ali pristojnost je učinila maha ili pohlepa i uzela sam poklon.Kod nje sam provela par sati ,jako mi je bilo ugodno, lijepo, blisko.Drugi dan me već nazvala i tražila da dođem po još nekoliko stvari.Odbila sam,ljuteći se na sebe što nisam poslušala svoju intuiciju i što sam se uopće upustila u to.Zlatne naušnice nosim, jer mi nekako paše njihova energija. Potpuno sam kontradiktorna.Meni ni samoj nije jasno je li mi je bio predosjećaj točan, jesam li postupila ispravno.
Kod mene malo drugačiji ali opet sličan slučaj....

Bivša frendica i ja, od vrtićke dobi odrasle zajedno.
U jednom periodu života, imala sam feeling da "bježi" od mene.
Uvijek s njene strane odgoda susreta zbog glupih razloga, počela je pisati poruke umjesto da zove... užasno sam imala neugodan osjećaj u vezi nje.


S obzirom da se ništa konkretno nije između nas dogodilo (svađa ili sl) mislila sam da si umišljam i nabijala sam si krivnju zbog toga. I još sam se više oko nje trudila.
Ona je slučajno završila u bolnici.. i onda ja iz neke dužnosti, dugogodišnjeg prijateljstva i pristojnosti krenula sam joj u posjete.
Osjećaj u meni je vrištao da ne idem. Ali ipak sam otišla.
Kada sam došla tamo, bilo joj je kao drago ali je pola vremena mene ignorirala jer ju je nazvala druga kolegica.
Ignorirala sam njeno ignoriranje i nastavila kasnije s njom razgovor. To je bilo toliko usiljeno i fake da sam kada sam od nje odlazila osjećala ko da imam teret od 1000 kg na plećima.Tolika neka negativa.
Danas više nismo u kontaktu i potvrđeno mi je da mi je predosjećaj bio u pravu.
Samo čovjek uvijek želi saznati razlog : zašto i zbog čega.
Ni dan danas, neznam da li sam dobro postupila što se više za nas ne borim. No, kad pogledam realno....za prijateljstvo je potrebno dvoje.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:52   #95
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Kod mene malo drugačiji ali opet sličan slučaj....

Bivša frendica i ja, od vrtićke dobi odrasle zajedno.
U jednom periodu života, imala sam feeling da "bježi" od mene.
Uvijek s njene strane odgoda susreta zbog glupih razloga, počela je pisati poruke umjesto da zove... užasno sam imala neugodan osjećaj u vezi nje.


S obzirom da se ništa konkretno nije između nas dogodilo (svađa ili sl) mislila sam da si umišljam i nabijala sam si krivnju zbog toga. I još sam se više oko nje trudila.
Ona je slučajno završila u bolnici.. i onda ja iz neke dužnosti, dugogodišnjeg prijateljstva i pristojnosti krenula sam joj u posjete.
Osjećaj u meni je vrištao da ne idem. Ali ipak sam otišla.
Kada sam došla tamo, bilo joj je kao drago ali je pola vremena mene ignorirala jer ju je nazvala druga kolegica.
Ignorirala sam njeno ignoriranje i nastavila kasnije s njom razgovor. To je bilo toliko usiljeno i fake da sam kada sam od nje odlazila osjećala ko da imam teret od 1000 kg na plećima.Tolika neka negativa.
Danas više nismo u kontaktu i potvrđeno mi je da mi je predosjećaj bio u pravu.
Samo čovjek uvijek želi saznati razlog : zašto i zbog čega.
Ni dan danas, neznam da li sam dobro postupila što se više za nas ne borim. No, kad pogledam realno....za prijateljstvo je potrebno dvoje.

možda bi to netko bolje od mene,stručniji objasnio,ali mislim da si ti forsiranjem svog razuma došla do istine koju predosjećaj šalje.Tek kad ti je prijateljica u svojoj bespomoćnosti,a pogotovo tada kada najviše trebamo druge,pokazala da ne želi tebe, došla si valjda do kraja,kad ti je prevagnuo taj predosjećaj, ili intuicija da si cijelim putovanjem kroz to prijateljstvo,duboko u sebi imala pravo.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:03   #96
Od te sam firme kupila modem. Toplo preporučujem.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:31   #97
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
možda bi to netko bolje od mene,stručniji objasnio,ali mislim da si ti forsiranjem svog razuma došla do istine koju predosjećaj šalje.Tek kad ti je prijateljica u svojoj bespomoćnosti,a pogotovo tada kada najviše trebamo druge,pokazala da ne želi tebe, došla si valjda do kraja,kad ti je prevagnuo taj predosjećaj, ili intuicija da si cijelim putovanjem kroz to prijateljstvo,duboko u sebi imala pravo.
Forsiranjem razuma?

Hm onda bolje slušati osjećaj nego razum?
Da sam odmah poslušala osjećaj, skratila bih si muke ali očito bi me mučilo to da nisam dala sve od sebe.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:41   #98
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post

Hm onda bolje slušati osjećaj nego razum?
Pitanje vrijedno pažnje.

Primjerice, mi neki svako malo nešto predosjećamo. Kasnije se pokaže da nas predosjećaj nije prevario. I sad, stavljeni u situaciju, kako ćemo postupiti i što li će prevagnuti, razum ili emocije. Blago čovjeku koji uspostavi ravnotežu, čuvaj razum a njeguj osjećaje. (čak i kad se vaga malo zanjiše)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 21:21   #99
Novi primjer. U nedjelju me na poslu stalno netko dozivao, neki nepoznati glas. Okretala sam se da vidim tko me zeza od kolega no stvarno me nitko nije zafrkavao. Svi su radili svoj posao. Odmah mi je palo na pamet da ce se nekom nesto dogoditi. Sljedeci dan zove frendica da joj je ocuh imao mozdani, u komi je i ne zna se hoce li se izvuci. Poznajem covjeka, pricali smo par dana prije. Nemam nikakvu dijagnozu, potpuno sam psihicki zdrava. Majke mi
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 21:29   #100
Ne dogadja mi se bas na javi, ali 3x sam u snovima "predvidila" smrt bliskih osoba.

Zadnje je bilo kad mi je teta umirala. U tom razdoblju sam inace spavala ko beba jer su me sorali hormoni u trudnoci, a to je bila jedina noc kad sam se vrtila. Probudila se oko 2 i bas sam osjecala da se nesto lose dogadja.
Ujutro me zovu da je umrla oko 2 sata.

Ili recimo sanjam neku osobu koju godinama nisam vidila i kroz par dana ju sretnem
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.