Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2017., 21:21   #61
Božić dolazi<3
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 02:05   #62
Minea & Tonika Dream Team - Božić je (OFFICIAL VIDEO) 1997.
https://www.youtube.com/watch?v=nyz0Sss0rMA
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:05   #63
predstavlja maloprije lik na radiju 101 belindu carslie i veli njen jedini pravi hit "place on earth"
e pa neće biti 1991 na mtvu se nije prestaja vrtiti liv d lajt on

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:23   #64
Devedesete;

svi dečki stariji od 19 su bili u Gardi, ili u Policiji, ili u Vojnoj Policiji, ili u HOS-u, ili ročnici. Ustvari, bar 90%, ostali su ili negdje radili ili studirali. Sve je bilo puno muških u maskirnim uniformama.

U našem gradu su bili stacionirani američki vojnici poslani na misiju u Bosnu, pa su ili bili na odsustvu ili čekali da ih prebace dolje. Znali smo se klatiti po gradu, i kad nije bilo ništa pametnije, klafrati sa mladim Američanima koji nisu smjeli napustiti objekt, pa bi se svi nabili na ulazna vrata, pozdravljali svakog tko bi prošao, i čudili se što ih nitko ne doživljava. Osim nas kad nam je bilo dosadno, inače smo i mi išli svojim poslom.

Nije bilo ništa čudno da gradom prođe vozilo UNPROFOR-a, nešto kao bijeli tenk, gore je sjedio čovjek sa automatskom puškom na stalku, i djelovao nadrealno, ali s obzirom na gelerima izrešetane zgrade, minirane kuće, izloge izlijepljenih izolir-trakom,....ustvari, uklapalo se u sliku.

Nije bilo ništa čudno također, vidjeti žene u dimijama, izbjegle Muslimane iz Bosne.

Niti čuti razne dijalekte, sve je bilo puno Bosanaca, Vukovaraca, Vojvođanskih Hrvata.

Nitko te nije tražio osobnu ako si kupovao cigarete, cugu, zbog toliko vojske trave je bilo na kamare, i drugih narkotika.

Kad se putovalo za Zagreb, autocestu je kontrolirao Unprofor, stao bi i onda bi Unproforac rekao "Molimo otvorite vaš gepek. Imaš puška, bomba, metak?"

Nije postojao internet, mobiteli, tad su se još pisala pisma i razglednice.


Ekipa se dijelila na one koji su slušali Magazin i Prljavo Kazalište, dance, Techno i Rave, Metal, Punk i Grunge.

Izlazilo se u disko, neke kafiće gdje se puštala alternativa, ovi "Magazinci" su dosta često išli na seoske zabave.

Narodnjaka nije bilo, to nitko nije slušao.

Mogao si po ponašanju i odjeći svakog smjestit u koju grupu pripada. Svi su se znali isto tako skupa družiti, svi su se poznavali, prolaziš gradom i svakom kažeš: "Bok".

Bile su česte racije, da uleti vojna i civilna policija, ili bi netko provalio da je podmetnuta bomba. Jednog časa opći raspašoj, drugog časa se pale svjetla, staje glazba, Policija legitimira, nekad bi otišli nakon pola sata, nekad bi nas sve potjerali doma.

Djeca su skupljala sličice Cro Army, čahure od metaka, gelera,.....


Ja sam voljela devedesete i rado ih se sjetim, izlasci, tulumi, ljudi su bili puni nade, nije bilo ove ogorčenosti, apatije, svi su čekali da se oslobodi Krajina i da će onda kod nas biti Eldorado, ..... bila sam mlada, jednostavno devedesete su godine moje mladosti
zlatka v is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 17:27   #65
Quote:
zlatka v kaže: Pogledaj post

Nije postojao internet, mobiteli, tad su se još pisala pisma i razglednice.

A ja počeo koristiti internet '95 najprije preko CARNET-a, a onda i preko tada jedinog komercijalnog providera HT-a (tada su još bili HPT). U svijetu se do tada internet već naveliko koristi. Što se tiče mobitela, nisu bili tako nepoznati krajem devedestih. Doduše bili su "glupi" sa tipkama, ne pameti kao danas.
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 05:22   #66
1999 kad sam snimio taj Planet internet imala 12 .(rođena 24 svibnja 1987) Bio je prilog o njoj u sklopu emisije , bila je pobjednica državnog iz informatike (pogleda sam ga stotinama puta , jer mi je na vhsu bio točno iza intervjua s mineom , najavljena je kao gošća iste emisije pa sam ostavio snimiti)

S voditeljicom je bila u šetnji maksimirom , ono pitanja, Minea jesi li ikad bila na internetu ? Koristiš li mobilni telefon ? LOL+

TV emisija "Planet Internet" HTV 3

https://www.youtube.com/watch?v=9z4UQKOB-lM
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:53   #67
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
1999 kad sam snimio taj Planet internet imala 12 .(rođena 24 svibnja 1987) Bio je prilog o njoj u sklopu emisije , bila je pobjednica državnog iz informatike (pogleda sam ga stotinama puta , jer mi je na vhsu bio točno iza intervjua s mineom , najavljena je kao gošća iste emisije pa sam ostavio snimiti)

S voditeljicom je bila u šetnji maksimirom , ono pitanja, Minea jesi li ikad bila na internetu ? Koristiš li mobilni telefon ? LOL+

TV emisija "Planet Internet" HTV 3

https://www.youtube.com/watch?v=9z4UQKOB-lM
tko je imao 12 godina, koja voditeljica, gdje je Minea? ništa ne kužim
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:46   #68
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
tko je imao 12 godina, koja voditeljica, gdje je Minea? ništa ne kužim
taj planet internet s mineom iz 1999 mi je i dalje samo na vhsu, ovaj sam samo linko za primjer

12 godina je imala djevojčica o kojoj je bio prilog a koji sam slučajno snimio jer je bijo iza mineje (pobjednica državnog iz informatike u šestom razredu)

danas

Mateja Dokleja (30) iz Čakovca magistra je računarstva i menadžmenta u području inovacija i tehnologije. Trenutno živi u australskom gradu Brisbaneu i radi kao konzultant u tvrtki Portland Group. Put do današnjeg posla nije bio jednostavan, ali uvijek zanimljiv i izazovan.

Nakon pohađanja Gimnazije Josipa Slavenskog u Čakovcu Mateja je upisala Fakultet elektronike i računarstva, što je za nju bio logičan odabir:
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:00   #69
Kako vidim, ima i cura kojima su te ratne 90-te bile forne i opce nisu dozivljavale da im je prava domovina Jugoslavija preko noci nestala a drustvo se fasiziralo tj. ustasiralo i cetniciralo na drugoj strani!! Osim stvaranja sveopce mrznje prema Srbima, JNA i Jugoslovenima , mrznja je bila i na Srpske ( Jugoslavenske) muzike, filmove i serije!! Opce stanje je bilo kriticno, ubitacno i sumorno!! Ja sam licno kirusrski rez u moju domovinu ( SFRJ) izrazito tesko podnio a razumnim razmisljanjem odmah mi je bilo jasno ( pocetak 90-te) da ce biti rata i klanja a zlikovci ce postat face i odlucivat o zivotu malog coveka u svakom dijelu moje domovine!! Zato sam se pod svaku cenu odlucil maknuti sa teritorija koje se preko noci ustasiralo , iako sam lagodno mogao i daljke biti u centru Zagreba , slusati Tajci, Magazin i Brenu i vozit BMX , role ili skejt!!
Morao sam se maknut jer nisam htio biti sudionik narodne klaonice kojom rukovode pridosli banditi iz emigracije , kako ustase tako i cetnici u Krajnama!!
Iz tog razdoblja rado pamtim jedino DENS mjuziku koja je bila fora i danas je rado slusam jer nema ustaskog ili klerikalnog predznaka pa se more podnet u trenucima dusevnog mira!!:klap: Ostalo sve je bilo UBI BOZE do kraja 95-te kad je kolko tolko prestala oruzana pretnja svim drugacijim u HR tj. Jugoslavenima!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:44   #70
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
taj planet internet s mineom iz 1999 mi je i dalje samo na vhsu, ovaj sam samo linko za primjer

12 godina je imala djevojčica o kojoj je bio prilog a koji sam slučajno snimio jer je bijo iza mineje (pobjednica državnog iz informatike u šestom razredu)

danas
znači nju i Mineu imaš na video-kazeti?

vidiš kako je malo potrebno da se stvari povežu
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:03   #71
Jedva se tko Simbi šampona? Ne mogu pronaći nikakvu sliku.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:32   #72
Ma Simbi je više u 80-te spadao, možda se malo provukao i u 90-te
ali ja ga pamtim više iz Juge.

Ja isto gledam snimku i čekam kad će Minea, a nema Minee
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:35   #73
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Jedva se tko Simbi šampona? Ne mogu pronaći nikakvu sliku.
i ja se pretrgoh, ali nema (zasad)

utješni bonus (ne znam je li prešao u devedesete):

ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:13   #74
kak ne, tad,aaa
josshh sam mogel olimpijski,
nako, ž jenim udahom, oplovit,
: oh cajta ajme daaavninee el to neki prossshhli zhivot:


https://www.youtube.com/watch?v=pjod-5vL2ZQ
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:07   #75
odlučil sam se za nanuovo obuku,
tak da da, malko i krila da se opterete,
no, ne brini, ne bum ronjal preduboko, :hae kad vech mi se more, ne:


https://www.youtube.com/watch?v=0eLY-u-Z_dg
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 12:53   #76
http://www.index.hr/black/clanak/sam...s/1021146.aspx


babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:57   #77
e, a ajd reci,
tko je tadaaa masazhe trebal, eej, dabri cajti, : oni drugi del:
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 02:35   #78
30. studenog 1993. godine pao je obilan snijeg, u Zagrebu 50 cm, Križevcima 75 cm, a u Bjelovaru čak 79 cm


23.11.1993 Dubrava-Croatia 1:0
https://www.youtube.com/watch?v=rUyqvbjlIXc

28. ožujka 1995. godine, jug Dalmacije zahvatila je prava snježna mećava, i to s grmljavinom.. Snježni pokrivač u Dalmaciji zadržao se puna tri dana, i to 28., 29. i 30. ožujka, kada su uz snijeg zabilježeni i snažni udari bure.


BBC Weather 28th March 1995
https://www.youtube.com/watch?v=bVWaK-ki758
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 10:14   #79
38/50
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:23   #80
hahaha, "Jako dobo. Nisi sveznalica, ali imaš razloga za slavlje."
34!

radi arhive - pogađala sam u "low brain activity mode-u", zatim zaista nemam pojma kako se tko zvao u New Kids... jer ih nikad nisam niti slušala niti pratila, niti sam znala poimence Spajsice...a neke sam odgovore prebrzo pogrešno stisnula, dok sam s nekima naprosto imala sreće

bit će bolje u drugom pogađanju!
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.