Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2007., 18:29   #41
Quote:
lara21 kaže: Pogledaj post
našla sam oglas od International Service Check za tajnog kupca.
jel možda radi netko za njih? kako je tamo?
ja sam se na njihovu stranicu prijavila nekoliko puta.
još mi nikad nisu ni odgovorili a kamoli me poslali na "zadatak"


extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 22:54   #42
ja sam se prijavila neki dan i već nakon nekoliko sati dobila njihov mail, ali bio je spam! i kako da ga sad pročitam i znam što hoće?
cosette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 07:45   #43
Ja san se prijavila prije 10-tak dana, čak sam certificirana za posjet McDonaldsu, ali s obzirom na ovdje rečeno, ne pada mi na pamet prihvatiti posao još od strane firme. A i za Herakleu sam se prijavila, pa čekam u 9. mjesec da se jave... Koliko sam shvatila,nitko od prisutnih nije radio u International Service Check pa neću ni ja očito....
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 12:36   #44
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Ja san se prijavila prije 10-tak dana, čak sam certificirana za posjet McDonaldsu, ali s obzirom na ovdje rečeno, ne pada mi na pamet prihvatiti posao još od strane firme. A i za Herakleu sam se prijavila, pa čekam u 9. mjesec da se jave... Koliko sam shvatila,nitko od prisutnih nije radio u International Service Check pa neću ni ja očito....
jesu ti poslali kakav ugovor o djelu za potpisat ili tako nešto?
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 15:33   #45
ta tema vec postoji https://www.forum.hr/showthread.php?t=242026

no ima toliko odgovora, toliko su se svi potrudili da se ni ne stigne procitat
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 21:56   #46
Na toj temi ima jedna stranica, ako ti to zoveš "toliko odgovora", onda možda malo sporije čitaš

Di ću sad o tome pisat....


Quote:
blrp kaže: Pogledaj post
ta tema vec postoji https://www.forum.hr/showthread.php?t=242026

no ima toliko odgovora, toliko su se svi potrudili da se ni ne stigne procitat
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 22:51   #47
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Na toj temi ima jedna stranica, ako ti to zoveš "toliko odgovora", onda možda malo sporije čitaš
mislim da je blrp malo bio ironičan...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:09   #48
Ma tajni kupci su ljige... Mislim zbog jedne takve dobila sam opomenu pred otkaz, i to jer nije uopće napisala kako je bilo nego je sve preokrenula i prevrnula, uvrnula, uvila. Napisala je onako kako je htjela da bude, a ne onako kako je bilo... Mislim sad vi recite da je to bilo fer od nje... Lako njoj, ima posao super joj je, a ko nas troje šljivi kaj smo skoro letili iz firme radi njenog hira? I sigurna sam da nije jedina!!!!
melena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 02:05   #49
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
mislim da je blrp malo bio ironičan...
nije bio, bila je


Quote:
melena kaže: Pogledaj post
Ma tajni kupci su ljige... Mislim zbog jedne takve dobila sam opomenu pred otkaz, i to jer nije uopće napisala kako je bilo nego je sve preokrenula i prevrnula, uvrnula, uvila. Napisala je onako kako je htjela da bude, a ne onako kako je bilo... Mislim sad vi recite da je to bilo fer od nje... Lako njoj, ima posao super joj je, a ko nas troje šljivi kaj smo skoro letili iz firme radi njenog hira? I sigurna sam da nije jedina!!!!
mozda i je, no jesi razmislila da mozda ipak nije sve bilo kak ti se cini? ljudi cesto grijese ne uvidajuci svoje greske
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 09:41   #50
[QUOTE=blrp;9596267]nije bio, bila je




Ma briga me za ironiju il ne ironiju, šta si došla ovdje bit ironična? Ako te tema ne zanima nemoj je ni otvarat i glumit moderatora. Otvori si temu Ironic i sve ostalo šta nema veze ni s jednom drugom temom na forumu, i ne brini tuđu brigu..
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 09:50   #51
Quote:
lara21 kaže: Pogledaj post
jesu ti poslali kakav ugovor o djelu za potpisat ili tako nešto?
Ništa još dobila nisam. Samo sam registrirana i dobila taj neki McDonalds certifikat i otada ništa. A za Herakleu sam čula da odgovore u 9. mjesecu pa čekam...
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 10:11   #52
bez brige, nisam dosla tu bit ironicna..to mi je u prirodi..svugdje sam takva..

a tu sam prvenstveno ironicna iz razloga sto se na ovom forumu uvijek svi prave pametni, al ipak niko nista nezna..

i ne glumim ja nikakvog moderatora nego htjedoh skrenut paznju da vec postoji tema (koju btw, nisam ja otvorila) i koja me izmedu ostalog zanima, al ovdje ocito nema nikog da pojasni ili iznese svoje dozivljaje..glavno da su svi tu kad treba filozofirat...
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 11:50   #53
Quote:
blrp kaže: Pogledaj post
bez brige, nisam dosla tu bit ironicna..to mi je u prirodi..svugdje sam takva..

a tu sam prvenstveno ironicna iz razloga sto se na ovom forumu uvijek svi prave pametni, al ipak niko nista nezna..

i ne glumim ja nikakvog moderatora nego htjedoh skrenut paznju da vec postoji tema (koju btw, nisam ja otvorila) i koja me izmedu ostalog zanima, al ovdje ocito nema nikog da pojasni ili iznese svoje dozivljaje..glavno da su svi tu kad treba filozofirat...
POSTOJI tema gdje ljudi STVARNO iznose svoja iskustva o mistery shopingu, bez previše filozofiranja, pa ako te zanima pronađi je.
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 15:36   #54
I ja sam prije otprilike godinu dana dobila taj certifikat od MCd i kada sam pročitala upute glava me je zabolila. Trebalo se štopat nekih sto različitih vremena, da imam deset štoperica sa sobom ne bih uspjela sama to sve napravit.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 16:24   #55
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
POSTOJI tema gdje ljudi STVARNO iznose svoja iskustva o mistery shopingu, bez previše filozofiranja, pa ako te zanima pronađi je.
pa ak postoji onda cemu je ova bila potrebna..
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 23:00   #56
Quote:
blrp kaže: Pogledaj post
mozda i je, no jesi razmislila da mozda ipak nije sve bilo kak ti se cini? ljudi cesto grijese ne uvidajuci svoje greske

Da znam toćno što se toga dana događalo, i to što je ta dotićna uletila u dućan u trenu kad sam ja uzimala gutljaj vode i što tu dotićnu osobu nisam poslužila jer je u tom trenu bilo u dućanu barem 3 ili 4 ljudi koji su me vukli za rukav i kvocali imam li velićine, mogu li probati i slićno. Ispalo je kao da nismo nikaj radili a samo za informaciju taj smo dan imali najveći promet ikada... Pa sad ti reci da smo se zafrkavali kak je ona napisala... A istina je da se nekad zafrkavamo, ali da je tada uletila kaj bi tek onda napisala...

A da neprićam o iznuđivanju mita, tipa "e sorry ja sam xy tajni sam kupac, ako mi date popust napisat ću sve lijepo i dobro o vama..." Mislim fakat ono odgrebite, nemrem ni ja toliko para ukrast firmi radi par dobrih riječi... Neka se samo postave u naš položaj, položaj prodavača, nije ni nama lako... Oni si svi misle da mi uvijek moramo biti jako ljubazni i nasmješeni i klimat glavom... A kaj kad ti dođe pa te prvo izvrijeđa i tebe i firmu, pa te izmući s toliko pitanja i potpinja isprobava sve moguće velićine od svih mogućih artikala i onda se samo okrene i ode, bez doviđenja bez imalo trunke pažnje, kao da ja i nepostojim u tom dućanu? Što onda? Kako da ja nakon takve jedne djevojke ostanem mirna i smirena i smješkam se kad mi je pola skladišta vani, sve moram pospremit, a dućan pun ko šipak.... Mislim ništa mi nije teško, ali onda naleti kravurina iz mistery-ia i napiše kako se niš ne radi, kako je dućan u neredu i ostalo.... Mislim fakat, a da je bila 5 min prije vjerojatno bi sterala zna se već kam tu osobu jer bi i njoj išla na živce kvocajući "imate small, imate small, imate small..."
melena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 01:16   #57
ma vjerujem da ima takvih slucajeva..to su isfrustrirani ljudi koji svoje frustracije lijece na krivom mjestu, u krivo vrijeme..itd..
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 07:12   #58
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
POSTOJI tema gdje ljudi STVARNO iznose svoja iskustva o mistery shopingu, bez previše filozofiranja, pa ako te zanima pronađi je.
Pa da ti imaš gdje liječit frustracije
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:14   #59
ev vec trcim..fala na savjetu
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:30   #60
Quote:
simonne kaže: Pogledaj post
Meni sad traje cetvrta godina kako honorarno radim za firmu koja se bavi ispitivanjima trzista i svako malo imam poneki mystery shopping na rasporedu. Osim u ovoj, prosla sam kroz jos nekoliko slicnih firmi i svaka ima drugacija pravila, nacin isplate, pisanje izvjestaja itd. Zato bi i puno vise mogla pomoci kad bi nam dala ime firme (makar pvt) za koju mislis raditi pa da ti mozemo dati detaljnije odgovore.

Izvjestaji kod mene obicno imaju dva dijela - jedan je sa konkretnim pitanjima na koja moram dati/zaokruziti odgovore, o dojmovima, o ponasanju prodavaca/davatelja usluge, o njihovom znanju, usluznosti i svemu ostalome, a drugi dio je moja vlastita ocjena cijele situacije. Taj drugi dio obicno mora biti dosta opsiran, sa puno detalja, a ne samo jedna recenica tipa 'sve je savrseno u redu'. Cijeli izvjestaj nikada nije manji od deset stranica. Na placanje se isto tako ne mogu pozaliti jer je bolja zarada od naprimjer hostesiranja ili placiranja po ducanima.


Znači, taj izvještaj nije baš tako obiman.
Nikao ne kao npr ankete koje sam ja radio gdje je svaka imala po 50 stranica.
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.