Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2010., 18:38   #101
Ma i moja mrzi toplomjer, pa joj dam keks, pjevam joj, glupiram se i jedva čekam da zapišti.
Mislim da uopće nije loša investicija onaj za uho ak se beba full baca.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:44   #102
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Ma i moja mrzi toplomjer, pa joj dam keks, pjevam joj, glupiram se i jedva čekam da zapišti.
Mislim da uopće nije loša investicija onaj za uho ak se beba full baca.
imamo usni. neda ni njega. lakse mi joj ruku drzat nego glavu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:48   #103
Joj i nama je to katastrofa.Kad je bio mali bilo mi je lako mjeriti u guzi.A sada,jame meni.Mislila sam da će mu biti lakše ispod ruke ali katastrofa.To je još gore nego u guzi.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:50   #104
Al ušni izmjeri za sekundu, dvije, mislim da je zato praktičnije. Klasičnima ipak treba više i zato mi je nezgodno sa njima.
Kad joj mjeriš, probaj joj u rukicu dati nešto kaj još nije vidjela. Meni svaki put upali.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:51   #105
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Joj i nama je to katastrofa.Kad je bio mali bilo mi je lako mjeriti u guzi.A sada,jame meni.Mislila sam da će mu biti lakše ispod ruke ali katastrofa.To je još gore nego u guzi.
Meni je lakse jer mogu trcat s njom, ne moram ju drzat skroz mirno. Mm trci s balonima ispred nas a mi ga hvatamo, onda on hvata nas i tako. Nadam se da susjedi ne gledaju.
Ali sve to skupa jedva da je dovoljno da ne urla, samo place i ponekad se nasmije.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 20:13   #106
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
imamo usni. neda ni njega. lakse mi joj ruku drzat nego glavu.
mislim da sam negdje vidjela da ima i u obliku dude

mislim da je to ok za djecu koja dudaju
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 20:24   #107
Quote:
Lois kaže: Pogledaj post
mislim da sam negdje vidjela da ima i u obliku dude

mislim da je to ok za djecu koja dudaju
mislim da ti imaju samo indikator da li ima ili nema tempereaturu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 20:26   #108
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
mislim da ti imaju samo indikator da li ima ili nema tempereaturu.
našla sam ti na e bayu jednu koja mjeri od 35,5 - 42 mislim, čekaj nađem opet pa stavim link
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 20:28   #109
evo http://cgi.ebay.co.uk/LCD-Digital-Ba...item255a3161bd

nije ni cijena loša, a aukcija večeras ističe
jedino što ide iz hong konga
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 21:13   #110
to sam ja vidila, kod pedice su bili neki reklamni papiri i vidila sam taj toplomjer na dudu.

ja imam ušni isto, al sad kad sam vidila koliko sam ga platila a koliko ih ima jeftinijih,najrađe bi se upucala

i to sam mm-a natjerala da trči u dežurnu ljekarnu po njega, jer mi je mala imala 37.5 u guzi, a ja joj se bojim mjerit tako, pa me bilo strah što ću po noći i sad molim boga, da ne vidi negdje da ima jeftinijih,jer sam ga ja uvjerila da ima jedino u ljekarni za kupit, da ne čekam do jutra

inače, G. se odmah umiri kad vidi toplomjer, ja joj ga stavim u uho, ona se ne miče dok ga ne izvadim divno dijete
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 21:27   #111
A koliko je G stara?I mo Markec je bio miran dok je bio mali ali sada je pravi mali hahar i neda se.Izmjeriti temperaturu mi je prava muka.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 21:32   #112
ima 7 mjeseci prije se bojala svega, al sad je mirna i kad joj mjerim temp i kad joj vadim šmrkljiče sa el. pumpicom samo se umrtvi i čeka da prođe
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 21:37   #113
Nadam se da će ti takva i ostati,dok je bio tako mali mogla sam mu bez problema mjeriti temp.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 13:20   #114
malo podizem temu...malena imja temp vec 2 dana i mjerimo obicnim toplomjerom...ali malo predugo traje pa bih ja to ubrzala...

uzeli bi onaj za uho...opcije su:

Braun Thermoscan 4520 ili Omron Gentle temp 510 ili Samsung

jel ima kakvih friskih iskustava? cijene su im tu negdje...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 13:26   #115
ja imam omron
ali nismo koristili hahaha
aliu meni moje apotekarke rekle kupi omron, pa ja naručila za poklon
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 13:45   #116
ja imam taj braunov...pisala sam već na ovoj temi da mi jejednom podivljao ali nakon par dana se skontao i počeo opet normalno mjeriti ja sam isprobala živin na sebi, mužu i usporedila s njim i ok mjeri, ne znam što mu je bilo taj put...meni je ok, super za brzinsko mjerenje pogotovo meni koja sam opterećena s tim "ima li temp?" iako od siječnja nije bio bolestan...
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:38   #117
Ja imam Omron, isto sam ka kupila po preporuci. Omron je firma koja je specijalizirana za tlakomjere i ostala pomagala u medicini. Ne možeš pogriješiti. Jako dobra i korisna stvar.
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 16:04   #118
Ja imam Samsunga.

Preporodila sam se...

Živin ili digitalni su mi bili koma, nikad dočekati, a derište se pokida od bacanja, vrištanja i protestiranja.

Pa sam nabavila dudu. To mi je bila super stvar, zapravo sam imala dvije, jedna je pokazivala u C, a druga je bila iz Amerike (ta je bila puno kvalitetnija i boljeg oblika) i pokazivala je u F, pa sam s njom uvijek brljala po tablicama za pretvaranje. Ali obje su bile super.

Onda je klinka narasla i nije više htjela koristiti dude. Ali nije htjela ni držati klasični pod rukom (guzi nismo smjeli ni prići na pola metra ). Pa smo nabavili onaj senzorski za čelo. 80 eurića u švabiji. Radio je neko kratko vrijeme, a onda je počeo pokazivati svašta. Normalno, nisam našla nikakav servis koji bi ga pogledao i ev. popravio. 80 eurića sad skuplja prašinu u nekoj ladici.

I na kraju smo nabavili ušnog Samsunga. Skup je, ali je vrijedio svaku lipu. Očita u sekundi, klinka ni ne shvati što ju je snašlo.

Otkako smo ga kupili, jednom je imala temperaturu.

Što me, naravno, nikada nije spriječilo da ga povremeno ne upotrijebim. Tek toliko da ne zaboravim kako se koristi.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 21:05   #119
znaci...koji god uzmem necu pogrijesiti...

hvala...

a jel svaki od njih ima one kapice koje se mijenjaju? koliko cesto ih mijenjate?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 12:25   #120
Ja sam joj do sada mjerila temp. nekih 15-20-ak puta i jednom sam promijenila kapicu (negdje nakon 15-ak puta). Kad sam kupovala toplomjer, odmah sam kupila i kutiju kapica. Kad sam došla kući, otkrila sam da je već sa toplomjerom spakovana mala kutijica od 10-ak kapica, što mi naravno ona tetka u apoteci nije rakla.

Ako kupuješ, pitaj odmah da li ima uz toplomjer i rezervnih kapica, 10 komada dosta dugo traju, uštediš si za početak nekih 50-60 Kn...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.