Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 22:34   #7841
Što se DrVO tiče, pogotovo za mužjake, tko god se prijavi i prođe lječnički ide ... čekanja nema ... Pa ove godine je plan bio 2000, a pozvano nekih 1300-1400 uz udio žena veći od 10% ... i sve to zbog jako velikog interesa ... moš misliti ... možda kod žena ...

Kao i sve u OS RH planovi se mijenjaju na dnevnoj bazi nekoliko puta, a obzirom na potrebe i predviđena 3 SVO (za sada) za očekivati je DrVO barem 2, a ja bi rekao i 3, ako ne 4 puta ... s time da je do nedavno bilo da se uvodi i genijalni izum trenutnog ministra obrane, TVO, koji se svim silama trudi da vojsku pretvori u civilnu zaštitu i još više poslova iz njihove domene prebaci na OS ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:07   #7842
Pozdrav
Idem u Pozegu za 2mj i zanima me da li sa sobom smijem ponijeti dodatke prehrani, konkretno whey i kreatin?
Hvala
blablaace is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:29   #7843
Mozes

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Ice_Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:47   #7844
Quote:
Ice_Cube kaže: Pogledaj post
Mozes

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Jesu to informacije iz prve ruke? Pitam jer u uputama pise da su garderobne prostorije ogranicene i da se ponesu samo najnuznije stvari. Hvala
blablaace is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:26   #7845
Jesu da,pa ja kad sam bio su neki vukli kofere tak da...i jedan decko je bio kupio i narucio bas na adresu vojarne protkace i nikih problema sto se toga tice,i ponesi jedan produzni,ili bar lopova,uvijek problema s manjkom uticnica u punoj sobi

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Ice_Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:34   #7846
Quote:
Ice_Cube kaže: Pogledaj post
Jesu da,pa ja kad sam bio su neki vukli kofere tak da...i jedan decko je bio kupio i narucio bas na adresu vojarne protkace i nikih problema sto se toga tice,i ponesi jedan produzni,ili bar lopova,uvijek problema s manjkom uticnica u punoj sobi

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Onda super, hvala jos jednom
Ako se sjetis jos koje korisne informacije, slobodno napises haha
Kad si ti bio na osposobljavanju?
blablaace is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 22:18   #7847
2014. Ako tebe il druge jos sta zanima,slobodno se javit na PM,vrlo rado cu odgovorit.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
Ice_Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 12:23   #7848
Pozz, pozvan sam 5.02.2018. na zdravstveni pregled za dragovoljno sluzenje vojnog roka. Zanima me da li primaju u sluzbu osobe s kronicnim bolestima?
Bolujem od Crohnove bolesti (blazi oblik), a u uredu obrane rekli su mi da odem na taj pregled svejedno tako da budem 100% siguran.. ipak prije nego odem volio bih da imam provjerene informacije od nekog s foruma.. ) hvala unaprijed
jazzy25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:49   #7849
Čitaj Pravilnika o utvrđivanju zdravstvenih, psihičkih, tjelesnih i sigurnosnih uvjeta za prijam u službu u OSRH pa sam vidi ...

http://www.propisi.hr/print.php?id=12860
http://www.propisi.hr/files/file/302_376link.pdf
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:13   #7850
Jel mi moze netko ovdje ili na PM objasniti na koji nacin se dolazi do naknade za stanovanje?
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:19   #7851
Ako ostvaruješ pravo na nju, ispuniš zahtjev i predaš svom nadređenom, a on proslijedi u S1
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 10:43   #7852
Thumbs up

Quote:
jazzy25 kaže: Pogledaj post
Pozz, pozvan sam 5.02.2018. na zdravstveni pregled za dragovoljno sluzenje vojnog roka. Zanima me da li primaju u sluzbu osobe s kronicnim bolestima?
Bolujem od Crohnove bolesti (blazi oblik), a u uredu obrane rekli su mi da odem na taj pregled svejedno tako da budem 100% siguran.. ipak prije nego odem volio bih da imam provjerene informacije od nekog s foruma.. ) hvala unaprijed
Hej, ajde napisat cu ti moj mail pa mi molim te javi kako si prosao zato jer ja imam kolitis i isto cekam poziv za ljecnicki... takodjer su mi rekli da probam pa ako prodje-prodje, a s obzirom da mi je to uzasna zelja zelim biti spremena na mozda i porazavajuci rezultat. Moj kolitis je takodjer pod kontrolom vec nekoliko godina, jedem sve sve ne smeta mi gotovo nista osim corbanca ;P i alkohol koji ne konzumiram... pa ajde molim te javi mi kako je proslo jer ne mogu naci nikoga da mi kaze.. moj mail je: [email protected]
I naravno... drzim ti palceve !!
,
somebody001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:35   #7853
Quote:
Johnny0160 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko ovdje ili na PM objasniti na koji nacin se dolazi do naknade za stanovanje?
Pero ti je uglavnom rekao, ali nije sve baš tako jednostavno ... znam brigadire koji su podnosili zahtjeve pa su odbijeni zato što nisu prvo tražili stan ... a onda kada te odbiju za stan onda tek možeš podnijeti zahtijev za naknadu ... iako ne mora biti, jer sada se ide u smjeru ukidanja većine vojnih linija, pogotovo onih prekomorskih (50+km) i plaćanja putovanja i stanovanja ... barem sam tako čuo ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:10   #7854
pozdrav! jel su počele kružit možda neke priče kad bi mogao biti sljedeći rok za specijalizaciju ove godine?
celtic_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 13:58   #7855
Uskoro, obzirom da žele ove godine 3 SVO provesti ... naravno ako uspiju nahvatati dosta kandidata odgovarajućeg spola ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 14:29   #7856
U 4. mjesecu navodno...
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:04   #7857
http://obris.org/hrvatska/plan-prijma-za-1400-ljudi/
Ice_Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 18:59   #7858
Quote:
Johnny0160 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko ovdje ili na PM objasniti na koji nacin se dolazi do naknade za stanovanje?
Ako si vojnik imas 2 izbora..spavati u vojarni ili putovati kuci ako si blizu..Ako si docasnik i ako si nakon cina ostao u maticnoj postrojbi (moj slucaj 300km od kuce) nemas pravo na naknadu za stanovanje..Znaci moras promjeniti mjesto rada..
ThorSteinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:41   #7859
Quote:
ThorSteinar kaže: Pogledaj post
Ako si vojnik imas 2 izbora..spavati u vojarni ili putovati kuci ako si blizu..Ako si docasnik i ako si nakon cina ostao u maticnoj postrojbi (moj slucaj 300km od kuce) nemas pravo na naknadu za stanovanje..Znaci moras promjeniti mjesto rada..
Sa novim pravilnikom koji se očekuje se vraća na 50km od mjesta prebivališta
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:06   #7860
Jel zna netko sto se događa za te izlazne testove, ako netko padne i ne zadovolji norme, mora li na sljedeći rok? Jel znate slučajeva?
__________________
I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.
JingisKan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.