Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2013., 12:55   #61
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Mislim da se na te ozbiljno ne računa, oni su dekor i potrčkala, najvjerojatnije tračeri.
Mladopredsjednik i sva njegova uguzarala su takvi. I, nažalost, na njih se ozbiljno računa.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 12:57   #62
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
Mladež, mladi, votever...u strankama su isti ko i juniori u nogometnim momčadima u višim ligama. Moraš ih imati ako želiš biti u tom rangu natjecanja. A osim što ti predstavljaju trošak, koristiš ih za skupljanje lopti i radne akcije kad treba urediti gledalište prije utakmice. I tu i tamo "najboljem" od njih obećaš da će ići u seniore. Mladež je dobra kad su izbori - za ljepljenje plakata. Kad su stranačke fešte - za dvorenje seniora. Za sve ostalo - moraju se itekako nametnuti.
Mogu reči svoj primjer: bio sam predsjednik (mladeži) GO, županijski dopredsjednik i tek kad sam seniore upozorio da po statutu moram biti i član (seniorskog) GO - onda su me kooptirali. Da ne govorim o salvama negodovanja kad su se birali izaslanici za Opći sabor (na koji sam ja s obzirom na funkciju - imao direktni upad): - da kud taj balavac ide, da kud se gura, bla- bla - bla sve u tome tonu. Na sreću - predsjednik GO je ipak bio razuman čovjek (i relativno mlad) tako da je uvijek gurao mlade i ušutkao ostale.
Još gora situacija je bila sa mladima SDP-a (što znam jer mi je frend koji je bio "gradski" predsjednik) rekao: njih nisu zvali ni pred izbore, a da ne govorim da su sastancima prisustvovali - nikad.
HDZ?
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 12:03   #63
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
Mladež, mladi, votever...u strankama su isti ko i juniori u nogometnim momčadima u višim ligama. Moraš ih imati ako želiš biti u tom rangu natjecanja. A osim što ti predstavljaju trošak, koristiš ih za skupljanje lopti i radne akcije kad treba urediti gledalište prije utakmice. I tu i tamo "najboljem" od njih obećaš da će ići u seniore. Mladež je dobra kad su izbori - za ljepljenje plakata. Kad su stranačke fešte - za dvorenje seniora. Za sve ostalo - moraju se itekako nametnuti.
Mogu reči svoj primjer: bio sam predsjednik (mladeži) GO, županijski dopredsjednik i tek kad sam seniore upozorio da po statutu moram biti i član (seniorskog) GO - onda su me kooptirali. Da ne govorim o salvama negodovanja kad su se birali izaslanici za Opći sabor (na koji sam ja s obzirom na funkciju - imao direktni upad): - da kud taj balavac ide, da kud se gura, bla- bla - bla sve u tome tonu. Na sreću - predsjednik GO je ipak bio razuman čovjek (i relativno mlad) tako da je uvijek gurao mlade i ušutkao ostale.
Još gora situacija je bila sa mladima SDP-a (što znam jer mi je frend koji je bio "gradski" predsjednik) rekao: njih nisu zvali ni pred izbore, a da ne govorim da su sastancima prisustvovali - nikad.
Nazalos al ovo je pravo objasnjenje stvari.
U pojedinim mjestima nije tako al u vecini je kako si napisao.
To je tako od kada je sadasnja kandidatkonja preuzela jos tada Mladez i srezali su sve....nazalost.....

Al tako je kako je...sve ovisi o sefovima GO i ŽO...ako su ok.onda daju mogucnost djelovanja al ako su boze sacuvaj sve se svodi na suplju pricu....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 13:15   #64
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Ovi iz MHDZ sa svojim "performansima" su idioti. Za SDP mladež ne znam jesu li imali takvih eskapada, ali se iskreno nadam da nisu.
Ja ih znam dvoje koji su u sdp mladeži - ljudi čisto normalno rade i žive svoj život, bez ikakvih velikih ambicija i očekivanja

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Malo bi ako se kolega DJTcro ne ljuti samo bacio na temu Bernardic.
Po vasem zasto ga Milanovic krsi i zbog cega???
Evo, oće ti pomoći ovakav odgovor - ja sam u principu sdp-ov glasač i da je Bernardić ostao kandidat, ne bi ima dala glas. Ostojiću hoću.
Sigurno su odradili više anketa i dobili ovakve odgovore u većini, a poanta izbora je da se odvoji vlast,a ne da neko bude veseo je l je kandidat

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
POLITIČKI OBRAČUN NA FACEBOOKU
Mladež HDZ-a Splita izrazila sućut Milanoviću i Jovanoviću zbog pobjede Hrvatske nad Srbijom
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...2/Default.aspx
-------

Koji balavci.
Nije mi jasno - je l tamo nema nitko ko ima bar smisla za humor? Bar crni humor, ako već imaju potrebu za ovakim ispadima?
Jbt, meni je svaki put neugodno za njih
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:24   #65
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ja ih znam dvoje koji su u sdp mladeži - ljudi čisto normalno rade i žive svoj život, bez ikakvih velikih ambicija i očekivanja
:
Neću generalizirait, ali bio je momak iz Đakova koji se slikao s tri prsta u zraku i cura iz SPlita koja je ružno pisala na nekoj stranici o Albancima, dakle ima svugdje svakakvih, ne treba suditi po pojedincima
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:39   #66
Ma netreba to gledati rigorozno,mladenacka buntovnost i nista drugo....
Zasto da ima tabua, neka se sale di je problem....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:41   #67
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ma netreba to gledati rigorozno,mladenacka buntovnost i nista drugo....
Zasto da ima tabua, neka se sale di je problem....
A da je neki iz mladeži HDZ-a viknuo "Za Dom Spremni"?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 14:55   #68
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
A da je neki iz mladeži HDZ-a viknuo "Za Dom Spremni"?
Isto tako....sve to treba gledati kao pojedinca...
a ne kao organizaciju.

To su mladi,imaju svoje ideale....gluposti...ako misli da je dizanjem 3 prsta
napredovao...uzivaj...

Ili one cure (znam ih) sta su pokazivale sise u Poljskoj....clanice i to
dosta aktivne u MHDZ....

Netreba sada generalizirati sve te stvari sa strankom.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:59   #69
Gledam ponekad talk emisije na stranim televizijama, gdje je gostovanje mladih političara normalna stvar.

Nisam primjetio da članovi stranačke mladeži u Hrvatskoj imaju nastupe u medijima. Jel moguće da se seniori srame svoje mladeži?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:15   #70
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Gledam ponekad talk emisije na stranim televizijama, gdje je gostovanje mladih političara normalna stvar.

Nisam primjetio da članovi stranačke mladeži u Hrvatskoj imaju nastupe u medijima. Jel moguće da se seniori srame svoje mladeži?
Imaju ali ti to medije ne zanima pretjerano te prenesu eventualno lokalni portali i ako ima sreće neki mali člančić na zadnjim stranicama lokalnih novina

Nije bitno što se govori nego tko govori a mladež naprosto nema neku težinu i nije neka interesantna vijest za medije.
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 11:40   #71
Forum mladih SDP-a

SDP-ovac vrijeđao branitelje jer se slikao sa srpskom zastavom?

moraš ih voljeti, oni su budućnost naše Hrvacke
Pravaš1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 11:45   #72
dobro, ima svakakvih pojedinaca jbg, iako je već bio incident kada je jedan u posjetu Srbiji se slikao s tri prsta ili kada je jedna vrijeđala Albance
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 11:51   #73
kaj nisu ti iz foruma esdepeja urbani likovi?

kao rock, urbana glazba a ne ovaj čobanluk

a ja zadrti desničar, ognjištarac; smrdim po luku i janjetini a slušam skandinavski heavy metal

kaj se to događa u hrvackoj?
Pravaš1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:01   #74
A šta je to slikano u Srbiji?
I ne kužim kako vrijeđa branitelje jer se slika sa srpskom zastavom?
Šta je onda ona hrvatica vrijeđala branitelje jer se ljubila, zagrnuta sa hrvatskom zastavom, sa srbinom koji je isto bio zagrnut, ali sa srpskom zastavom?
To što se bavi politikom stoji, ali baš je čudno kako to izlazi sada pred izbore.
Opet vidimo predizbrnu taktiku dijeljenja hrvatskog naroda.
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:04   #75
Quote:
Tuvixer kaže: Pogledaj post
A šta je to slikano u Srbiji?
I ne kužim kako vrijeđa branitelje jer se slika sa srpskom zastavom?
Šta je onda ona hrvatica vrijeđala branitelje jer se ljubila, zagrnuta sa hrvatskom zastavom, sa srbinom koji je isto bio zagrnut, ali sa srpskom zastavom?
To što se bavi politikom stoji, ali baš je čudno kako to izlazi sada pred izbore.
Opet vidimo predizbrnu taktiku dijeljenja hrvatskog naroda.
Mah ljudi više neznaju što bi izmislili.

Meni nije jasno kako branitelji i njihove obitelji nisu shvatili da ih se stalno koristi samo pred izbore Sramotno...a najviše ih koristi njihov HDZ.
__________________
Smiling doesn¨t always mean you re happy. Sometimes, it simply means that you are a strong person
Royksopp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:05   #76
Quote:
Pravaš1990 kaže: Pogledaj post
SDP-ovac vrijeđao branitelje jer se slikao sa srpskom zastavom?

moraš ih voljeti, oni su budućnost naše Hrvacke
Slika govori tisuću riječi.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:06   #77
čavoglave su tako passe a guča je in

tko ne voli četnike još? (ili četnikuše )
Pravaš1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:49   #78
Ako mladom gospodinu to dira dušu, neka uživa; uostalom svatko ide ondje gdje mu se sviđa.

Kod te naše urbane i napredne mladeži smeta me jedino to što će redovito s prezirom, ismijavanjem ili čak otvorenom mržnjom tretirati sve što ima ikakve veze s hrvatskom tradicijom i kulturom jer je to primitivizam, ognjištarstvo i smeće, ali će im zato kulturni proizvodi susjedne zemlje biti vrhunac stvaralaštva ljudskoga duha.

Npr. ovakvu glazbu redovito se moglo slušati u zagrebačkoj Močvari gdje je Boban Marković stalno imao rasprodane koncerte, a da ne spominjemo raznorazne "Fešte Balkanike" koje se redovito održavaju po istim takvim urbanim prostorima. Isto tako, ako se pogleda malo facebook profile istaknutih članova zagrebačke "urbane scene" s kraja devedesetih - od Stojedinice do propalog Soroševog Nomada može se naći i puno žešćih stvari od romskih trubača.
Digging Bill86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:52   #79
Baš me zanima šta je gore, ovo: http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...ta/676641.aspx
ili ono što je napravio ovaj iz sdp-a?
Tuvixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:58   #80
Quote:
Tuvixer kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta je gore, ovo: http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...ta/676641.aspx
ili ono što je napravio ovaj iz sdp-a?
Najgore je trolati

Ovaj gore je napravio kazneno djelo za koje treba kazneno odgovarati.
A ovaj dolje samo uživa u svojoj duhovnoj domovini u čemu nema nikakva zla.
Pogle, kak mu se lice ozarilo u ekstazi Zar bih imao srca da kažem kako ima išta loše u tome ???

Samo raspravljamo o psihoprofilu ljudi koji nam vode općine, gradove, a nažalost i cijelu državu.
Digging Bill86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.