Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 18:52   #1
Ona ne želi brak

Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
irudoveti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:57   #2
Ne zeli obaveze, ne zeli kuhati, pospremati i rintati za nekog, jer joj se vjerojatno neda ni za sebe samu.
Ovako joj je super. Preko dana ste par, a navecer svako svojoj mami. (Imam takvu u firmi)
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:01   #3
haha meni se čini da bi ona još malo uživala studentski život. Ajde da je 10 godina mlađa još bi rekla...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:39   #4
Ne znam... Osobno mi je viđat se s dečkom, kamo li zaručnikom jednom tjedno bilo premalo i sa 25, kamo li da sam u toj fazi sad sa skoro 29, još manje sa 34. To je bilo ok za one s kojima bi izašla do 20 kad ih nisam doživljavala ozbiljno. Mislim da si zaglibio s karakterom kakav obično mi žene pljujemo kod muškog spola. Vječno, nezrelo dijete.
Da je situacija obrnuta njoj bi rekli da joj od toga nema ništa, nemate iste poglede na svijet, život, ljubav i s obzirom da nemate ni iskustvo zajedničkog života da se sad ona predomisli i vjenčate se raspali bi se nakon par mjeseci ili još gore nakon prvog djeteta.

Nek ti vrati prsten jer joj očito do njega nije stalo i pronađi onu koja će više cijeniti i tebe i tvoj prsten i sve ono što u paketu nudiš. Nije lak kotrak, ali nju koliko god čekao, dočekati nećeš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:47   #5
Pusti ti nju da ona ostane sa svojom mamom, kako i zeli, nemas sta razbijat glavu, samo ce te glava bolit za bezveze.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:56   #6
Ova rečenica mi je zapela za oko - Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost.
Da li je ona prije zaruka znala za te tvoje 'ludosti'?
Možda se tebi ne čini tako strašno, ali njoj je, samo ne zna kako bi ti to rekla.
Kažeš da ste jako različiti - ti avanturista, ona kućni tip.
Tko bi tu koga morao mijenjati, a tko bi se morao prilagoditi?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:28   #7
Ja sam to više shvatila diskoteke, izlasci, tulumi, opijanja s ekipom, iživio se i više nema potrebu za tim... iako se možda varam možda je baš bivši kurvar i mafijaš :P
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:42   #8
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
Meni ovo zgleda sve sforsirano...ti bi se ženio...
__________________
negdje sam se izgubio...
brontosaur.69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:48   #9
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Nekako mi sve ovo sto pises zvuci isprogramirano. Kao, vreme je za to, hajde to da uradimo. Lepse bi bilo da je to sto planiras iz ljubavi, potrebe za njom, iz ubedjenja da je ona ta, jedina, da zelis da ostaris sa njom. Ovako dobijam utisak da si vaspitan "po kljucu" i sada se ponasas "po kljucu", kako se to ranije govorilo. S obzirom da se vidjate samo vikendom, niste mogli da izgradite neku posebnu prisnost, sto se i primecuje izmedju redova. Mislim da imas veoma pametnu devojku, koja realno razmislja. Posao i stan su potrebni za osnivanje porodice, ali to je samo jedan deo onoga sto je potrebno. Vi se ne poznajete dovoljno dobro i to je nju verovatno uplasilo. Ja isto ne bih pristala na brak sa osobom koju vidjam samo vikendom, svejedno koliko ga volim.

Nemoj zaboraviti ni efekat slobode, koji je nekim zenama veoma vazan. Ja sam isto "pokucarka", ali to ne znaci da bih jurila u brak, koji donosi veoma velike obaveze. Ti i ona imate razlicite poglede na vasu buducnost i to biste trebali da jednom stavite na tapet, to jest, da veoma ozbiljno porazgovarate o vasim temeljima veze, ciljevima, nadama, zeljama, baz pretnji i ucena da ce se veza raskinuti. Moraces da napravis kompromis, ona isto. Da li ste oboje spremni za to, necete saznati tako sto imate ocekivanja jedno od drugog, nego cete to saznati iskrenim razgovorima.

Vidi, kada ti moras da je NAGOVARAS da stanujete zajedno, a onda kazes da je ni na sta ne prisiljavas, tu nesto ne stima kod tebe. Da li vidis nelogicnost u tome sto pises? Izuzetno je tesko odbiti nesto osobi koju volimo. A ti je nagovaras i ne das joj prostora da se sama odluci, nego ti mislis da je doslo vreme za to. Ona reaguje bekstvom, sto je sasvim razumljivo. Daj joj vremena da pozeli da bude sa tobom, ako ona to ni pored toga sto se retko vidjate ne zeli, to je znak za alarmna zvona. Da li se ona uopste zali na to sto se vidjate samo vikendom? Da li je sama od sebe nekada izrazila zelju da se cesce vidjate? Razmisli malo o tome. Moguce je da ne oseca dovoljnu sigurnost uz tebe, da bi zapocela zivot sa tobom. Nisu samo novac i posao sigurnost koji su potrebni nekoj zeni, nego i sigurnost u muski karakter, vernost, stabilnost. S obzirom na tvoj raniji zivot, moguce je da joj ne dajes tu siturnost i ona ne zeli da menja status quo. Tako da moras da uzmes u obzir puno faktora, kada se pitas zasto se ona tako ponasa. Ti to gledas sve crno-belo, ali stvari nisu bas tako jednostavne. Pogotovo sto ona nije siparica od 18 godina koja bi se povodila za trenutnom zaljubljenoscu, nego i mnogi drugi faktori uticu na njeno razmisljanje.

Da ne bi morao da pogadjas i mozda doneses pogresne zakljucke, ja ti savetujem da razgovaras sa njom, kao sa ravnomernom partnerkom. Ne, kao ovo sto si napisao: "ja je nagovaram.... ja je ne silim ni na sta". Ona zna sta ti zelis i nema potrebe da stalno insistiras na tome i time joj pravis pritisak. Meni jako smeta, sto ti i ne vidis da joj pravis pritisak, sto znaci da ti je empatija prilicno niskog stepena. Kada sve saberes i oduzmes, ja potpuno razumem njeno predomisljanje i uzdrzanu reakciju. Nemoj to da zamenis sa pretpostavkom da te ona ne voli, to nema veze sa time, ona te verovatno voli, ali izgleda ne vidi neki dovoljno jak temelj u svemu tome.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:01   #10
Ne ide se njoj baš u odrasli život, čini mi se.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:22   #11
Možda joj se ne živi s tobom. Dobro joj je da se povremeno viđate, ali za nešto više od toga s tobom jednostavno nema želju.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:28   #12
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
ne znaš a imaš 34g
Zna.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:31   #13
Meni je upalo u oko to da je ona iznenađena tvojom prosidbom i da je to njoj iznenađenje ...

Mislim , zaručeni ste godinu dana - zaručeni - da je bila iznenađena kad si je zaprosio, bilo bi mi jasno - ali nakon zaruka od godine dana , ne kužim
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 22:01   #14
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
Ne kuzim zasto si ju zaprosio?
Bas ste kliknuli ili samo zelis obitelj i skrasiti se, a ona je tu i ok ti je.

Pitam te, jer po ovome sto pricas, cini se da se ni ne poznate najbolje nekako
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 23:03   #15
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Ona radi u svom gradu, dobila je posao prije 5 mjeseci, a moje radno vrime je od 7 do 7, tako i da oćemo se viđati preko tjedna ne možemo
Prije svega sjedni sa njom, budi konkretan i neka ti iskreno kaže jel se hoće udati za tebe ili ne. Jasno i otvoreno. To ne mora biti sutra, dvije godine su malo ali bar neka ti iskreno prizna. Tada pokušaj ne dramiti i ljutiti se ako kaže kako uopće sebe ne vidi u braku ili uopće ne, bar u slijedećih par godina/desetljeća.

Dečko dragi inače ti si ovdje pozitivac i nije problem u tebi. Ne vidiš dublju poruku svega. Otiđi i plati misu zahvalnicu što sebe nećeš vezati uz dosta još nezrelu, samoživu i kaj ne vidiš razmaženu djevojku koja je neiskrena prema tebi.
Ne želi se udati ? Ok. Zna da ti želiš zajednički život i brak? Onda nije trebala uzeti prstenje " ajme divno lipi moj.ludilo brale od sriće, sriće, sriće.ajme divno šta sam sritna."Navlačiti te ako zna da ti želiš brak a ona to uopće i nikako ne želi.
Bar ne sa tobom.

Vidiš da ne nosi ni prstenje koje si joj kupio ?
Treba li ti išta više ili ćeš isforsirati vjenčanje a ona će te
1.ostaviti pred oltarom ili...
2. nakon mjesec dana od braka pobjeći mamici i tatici

Daj se saberi. Voli te ali ne toliko da bi se udala za tebe. Bar ne u slijedećih par godina. Prihvati to tako, čekaj da se možda predomisli ili idi dalje.
Osobno ?
Ovo ćeš razvlačiti još možda mjesecima ili godinama ali od toga ti ne bu niš' dobro izašlo. To je samo moje osobno mišljenje jer sretne i zaljubljene ne treba motikom, štapom, ucjenom, dramom i suzama... tjerati u brak sa voljenom osobom.
Idu sami veselo.

Popenji se gore više, na temama Vjenčanja. Čitaj malo postove i skontaj kako, oduševljeno, čekaju vjenčanje i brak cure koje će se vjenčati tek za godinu dana. Kako planiraju i kako jedva čekaju udati se. Možda shvatiš pojnt.
Dojdi sebi.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:25   #16
Ona ne zeli brak, no ona zeli partnera
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:34   #17
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja.
nedavno sam se po ne znam koji put našla pred sličnim pitanjima i situacijom i moj odgovor je bio isto 'ne znam'. ja stvarno ne znam. a imam 40.

doduše nisam tako odgajana, niti sam vjernik, odrasla sam u konfliktnom okruženju, što mislim isto igra ulogu. nisam nikada voljela osjetiti ikakav presing po tom pitanju.

sve to mi naravno ne daje za pravo da zavlačim ljude koji drukčije razmišljaju i koji imaju jasne ciljeve po tom pitanju.
ti si čini se bio jasan i nije mi jasan njezin potez pristajanja na zaruke iskreno, ako nije bila spremna za korak dalje.

vjerujem da tu neće biti puno kruha nažalost, jer imate različite temeljne životne vrijednosti.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:50   #18
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
a sta je njoj temelj i svhra zivota?

mislim zelis nakon godinu dana poznanstva zenit zenu o kojoj prakticki nista ne znas, jer se inace nebi ovako cudio njenim odgovorim kao iz vedra neba
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:34   #19
Prvo na što bi se osvrnuo je uopće ideja ženit nekoga s kim nisi pokušao već ranije živjeti u istom prostoru. Ljudi se najbolje upoznaju kad ih staviš skupa na hrpu, tek tada se nakon nekog vremena vidi kakav je tko i koliko je tko voljan "potegnuti" da stvari funkcioniraju. Primjećujem i da oboje već imate dosta godina i svako zavlačenje nebi bilo nimalo fer, kako god ispalo.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:42   #20
Kao prvo, ne robuj formama, jer čovjek može biti sretan u zajedničkom životu s partnerom bez papira i bez djece (pišem iz svog iskustva). Međutim, da bi čovjek bio sretan u takvoj hzajednici, oba partnera moraju imati slične stavove.
Kao drugo, mislim da od vaše veze, odnosno zajedničkog života i braka neće biti ništa. Ona je komodna, ne želi promjene, odnosno ti nisi osoba zbog koje bi odlučila nešto mijenjati u svome životu. Kada naiđe onaj pravi, itekako će mijenjati, i to preko noći. Pišem ti iz svog iskustva.
Bila sam u njenim godinama, imala 3 godine mlađeg dečka s kojim sam bila u vezi 3 godine. Počeli mi razgpvarati o nekom zajedničkom životu, ja sam sve to bila, kao, prihvatila, ali nikako se nisam odlučivala na taj korak. Radila sam, imala posao vezan uz putovanja, mama je kuhala, moja plaća je bila samo za moje potrebe, izlaske, putovanj,a garderobu. Ništa mi nije falilo. Nisam znala ni jaje ispeći, niti sam zbog njega htjela to mijenjati. Kada je počeo češće spominjati zajednički život, jednom, čak, i brak, ja sam se užasnula i shvatila da ja sebe uopće ne vidim s njim u budućnosti. Na kraju sam postala odvratna prema njemu i navela ga da prekine vezu (ufff, koje olakšanje.....nisam ponosna na taj svoj čin, ali tako je bilo).
Nekoliko godina kasnije upoznajem, sasvim slučajno, svog sadašnjeg dečka. Istu večer nas već zamišljam kako živimo zajedno, kako ja kuham (a od veze tada još nije bilo ni "v"). Nakon mjesec dana započinjemo vezu, da je bila situacija ja bi od prvog dana bila živjela s njim (tad sam bila bez posla). Uglavnom, nakon godinu i pol veze krećemo sa zajedničkim životom, ja skupljam recepte (iako sam govorila da nema tog muškarca zbog kojeg ću kuhati), eksperimentiram, radim sve ono što prije nisam. Da se razumijemo, on također aktivno sudjeluje u zajedničkom životu i mogu ti reći da i dan danas, nakon toliko godina zajedničkog života, jedva čekam da dođe doma s posla, da imamo slobodan zajednički vikend, makar i ne izašli iz kuće.
Uz sve to, svako od nas ima i svoje samostalne zanimacije, od sporta, tečajeva jezika i sl., niti jedno od nas nije odustalo od onih aktivnostima kojima smo se bavili prije.
Uglavnom, kada naiđe onaj pravi mi žene smo spremne na sve, do tada tražimo izgovore.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.