Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Kolinda je u Ameriku otišla:
da joj "guzica vidi puta" i da glumi važne državne poslove 96 85.71%
odrađivati tajne, a važne državne poslove 8 7.14%
kombinacija gore navednih odgovora čini istinu 8 7.14%
Glasovatelji: 112. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2016., 00:51   #21
Zataškano. Točno sam imao taj osjećaj da će biti zataškano.
tabanšaban is offline  
Old 17.02.2016., 01:09   #22
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A da baciš grah ili tarot jer ti ta metoda nije ni blizu točna??

Predsjednica se posvađala sa Milanovićem i prije nego je postala Predsjednica i to je trajalo cca 9 mjeseci a sad je de facto u svađi sa Oreškovićem oko Lozančića desetak dana.

Ide to Predsjednici sa Premjerima. Ide.
Pa kad mulci neće da slušaju.Šta drugo da radi nego

Čut će i Timmy svog Boga ako se nastavi pravit mutav.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Old 17.02.2016., 01:24   #23
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
bože koliki post

Koja je bila svrha Kolindina javna informacija da će ući toliko i toliko imigranata?
Nikakva posebna svrha, osim da javno demantira wannabe kuhačicu kave na East Riveru, koja je rekla da neće ući značajan broj migranata, čak je i neku brojku vrtila u javnosti. Kolinda je samo javno dokazala da ova laže ili da je potpuno neinformirana. Ne vidim razlog da bi Vesnica lagala jer bi i sama bila svjesna da bi ubrzo bila demantirana jer MUP redovno objavljuje broj migranata koji su ušli, dakle bila je potpuno neinformirana. Netko tko bi htio biti glavni tajnik UN-a i trubi o ljudskim pravima, tek nakon mjesec dana se sjetila otići u blatnjavu Slavoniju i pogledati taj kamp.
I ako u turističkoj sezoni znamo koliko nam je turista ušlo u državu, zasto nebi smjeli znati koliko je migranata ušlo??
index01 is offline  
Old 17.02.2016., 01:46   #24
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Zataškano. Točno sam imao taj osjećaj da će biti zataškano.
Šta je zataškano???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 17.02.2016., 06:08   #25
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A da baciš grah ili tarot jer ti ta metoda nije ni blizu točna??

Predsjednica se posvađala sa Milanovićem i prije nego je postala Predsjednica i to je trajalo cca 9 mjeseci a sad je de facto u svađi sa Oreškovićem oko Lozančića desetak dana.

Ide to Predsjednici sa Premjerima. Ide.
I kad su njezini i kad nisu.

Žena je opalila na zajedništvo.


(Sa polusvijetom i sumnjivim likovima kriminalne prošlosti i sadašnjosti).

Smotani2 is offline  
Old 17.02.2016., 08:04   #26
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Onako odokativno: 89,16 % su postovi ljevičara.
Pa kako se ono kaže...za dobrim konjem prašina se diže
za dobrom kobilom još i više.....
dk1 is offline  
Old 17.02.2016., 08:27   #27
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
za dobrom kobilom još i više.....
Samo kad galopira kroz močvaru , baca blato.


http://hr.seebiz.eu/godina-dana-dangube/ar-130135/

A SEEbiz nije baš na nivou žutih portala
#kocar# is offline  
Old 17.02.2016., 08:47   #28
Realno i neke druge zemlje kao npr Ceska Republika imaju zivahne Predsjednike drzave, koji se po pravilu ne drze teme
za koju su placeni, tj Predsjednik drzave, vec se bave i necim drugim, ali naravno UKOLIKO SU STRUCNI!

Vjerojatno ja malo poznato da je bivsi predsjednik Ceske Vaclav Klaus (ekonomist i bivsi premijer Ceskoslovacke i poslije Ceske Republike) je objavio i knjigu o negiranju postojanja antropogenog utjecaja na klimatske promene, optuzivsi znanstvenike za spregu sa kapitalom i izvtranju cinjenica. E sada taj lik je zapravo ekonomista, i budno je pratio na utjecaj kapitala na odluke EU i ostalih velikih akcija, koa sto su utjecej i prilagodbe ne klimatske promjene.

Dakle, Kolinda sada tu trazi neki svoj utjecaj u drustvu, ali da ja sumiram moje vidjenje protekle godine:
+ regionalna inicijativa prema CE, koja je postojala i kod Josipovica
+ ----- ( nemrem nabrojat jer sam dosta BIAS sa njenom manipulativnom slikom, valjda je nesto dobro napravila)
- nepostivanje parlametarne demokracije, i guranje prema Predsjednickom modelu
- manipulativna osoba koja koristi nacionalne simbole kao privatnu prciju (primjer vojna parada povodom 20 godina Oluje)
- da ta mafijozna drustva oko nje, koja su vaznija od funkcioniranja drzave ( Maminjo, pomilovanja velikim kriminalcima)
- nelojalnost prema Hrvatskoj u inozemnim nastupima, koje koristi za unutardrzavne obracune
- sluganstvo prema velikim silama pa cak i malim susjedima, zapravo izostanak stvarnog nacionalnog identiteta
-

eto toliko od mene na pocetku teme.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."

Zadnje uređivanje swap : 17.02.2016. at 09:26.
swap is offline  
Old 17.02.2016., 08:53   #29
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
E bit će da je to. Hvala
Da, sam Prgomet je to spomenuo večeras u Otvorenom.



Pa da još nekoj novinarskoj tuki padne na pamet da bi se ona nekome nešto trebala i opravdavat... ne treba riskirati
Milanovića može netko ne znam kako ne voljeti, ali taj stane i odgovara, ma kako rafalno tukli po njemu. To cijenim.
Stani, odgovaraj i jedi go*na ako treba - to ti je posao i to si dužan onima koji ti zarađuju za plaću.
Ma nemaš beda.
Pošalju Čakarun i KGK ispriča kaj hoće i na kraju joj perilek od novinarke očisti štikle.
Dlapek is offline  
Old 17.02.2016., 09:21   #30
Kad joj je rođendan? Mogla bi napraviti neki natječaj za organizatora...
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 17.02.2016., 10:00   #31
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kad joj je rođendan? Mogla bi napraviti neki natječaj za organizatora...
Mogla bi organizirati tihu aukciju "Tko će biti organizator rođendanske proslave predsjednici".

Tko da više, dobije tu čast, a zarađeni novac se uplati na račun HDZ-a koji će ga proslijediti potrebitima.

Jednim udarcem središ ne tri nego sedam muha.
komutator is offline  
Old 17.02.2016., 10:18   #32
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Koja je bila svrha Kolindina javna informacija da će ući toliko i toliko imigranata?
Pa koja je svrha iznošenja točnog i istinitog podatka?
Upoznavanje javnosti s očekivanim događajima.
Zašto bi taj podatak bio tajan?

Kad se radi o Lozančićevoj smjeni onda bi htjeli sve detalje pa makar to naštetilo istrazi.

Kad se radilo o onome što je neizbježno, onda je trebala šutjeti.

Nelogični zahtjevi.

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A da baciš grah ili tarot jer ti ta metoda nije ni blizu točna??

Predsjednica se posvađala sa Milanovićem i prije nego je postala Predsjednica i to je trajalo cca 9 mjeseci a sad je de facto u svađi sa Oreškovićem oko Lozančića desetak dana.

Ide to Predsjednici sa Premjerima. Ide.
Grah priznajem samo na tanjuru, od karata samo mađarice (za belu). Texas holdem na fejsu.

Ne vidim problem u ovih desetak dana; napisah već jednom kako je Titu trebalo dva tjedna za smijeniti udbaša Rankovića (16. lipnja - 1. srpnja ; 15 dana) kad mu je ovaj gurnuo mikrofon.
Dobro, Stari je nakon toga "penzionisao" malo veću ekipu; njih oko 12600 ako se dobro sjećam ali to je već druga priča.

Htjedoh reći da se te stvari ne rade samo tako, mora postojati nekakva istraga, savjetovanje...
Kolinda je svoje obavila, sad Orešković radi svoje.

Ovo da je "de facto u svađi sa Oreškovićem" je pretpostavka pa ne može biti "de facto"; ja ne vidim svađu.
__________________
Zoran Milanović, 15.7.2022
"Nije bez razloga Ustav obvezao predsjednika da se makne od svake stranke."
Italian stallion is offline  
Old 17.02.2016., 11:09   #33
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Pa koja je svrha iznošenja točnog i istinitog podatka?
Upoznavanje javnosti s očekivanim događajima.
Zašto bi taj podatak bio tajan?
Zašto onda sad ne išamara Orepića koji je naložio skidanje podataka o ulasku i izlasku migranata sa interneta, pravdajući to nedostatkom interesa javnosti?
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 17.02.2016., 11:11   #34
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kad joj je rođendan? Mogla bi napraviti neki natječaj za organizatora...
Tam negdje u petom mjesecu mislim... Kad dođe Bik?
ViktorViktorija is offline  
Old 17.02.2016., 11:52   #35
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Kad joj je rođendan? Mogla bi napraviti neki natječaj za organizatora...
Dugogodišnju koncesiju za organizaciju proslave njenog rođendana ima Zdravko.
dit is offline  
Old 17.02.2016., 12:24   #36
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Pa koja je svrha iznošenja točnog i istinitog podatka?
Upoznavanje javnosti s očekivanim događajima.
Zašto bi taj podatak bio tajan?

Kad se radi o Lozančićevoj smjeni onda bi htjeli sve detalje pa makar to naštetilo istrazi.

Kad se radilo o onome što je neizbježno, onda je trebala šutjeti.

Nelogični zahtjevi.



Grah priznajem samo na tanjuru, od karata samo mađarice (za belu). Texas holdem na fejsu.

Ne vidim problem u ovih desetak dana; napisah već jednom kako je Titu trebalo dva tjedna za smijeniti udbaša Rankovića (16. lipnja - 1. srpnja ; 15 dana) kad mu je ovaj gurnuo mikrofon.
Dobro, Stari je nakon toga "penzionisao" malo veću ekipu; njih oko 12600 ako se dobro sjećam ali to je već druga priča.

Htjedoh reći da se te stvari ne rade samo tako, mora postojati nekakva istraga, savjetovanje...
Kolinda je svoje obavila, sad Orešković radi svoje.

Ovo da je "de facto u svađi sa Oreškovićem" je pretpostavka pa ne može biti "de facto"; ja ne vidim svađu.
Cek, jel ti to i dalje pravdas na svu silu njezinu provalu da ce u sljedeca 2 dana u RH uci oko 40k izbjeglica?

Jer doticna je par puta premasila brojku...pa je i Hebrang kao savjetnik dobio po nosu i bio marginaliziran...

I sada to kao njije totalno promasena izjava?
McAucliffe is offline  
Old 17.02.2016., 12:39   #37
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Pa koja je svrha iznošenja točnog i istinitog podatka?
Upoznavanje javnosti s očekivanim događajima.
Zašto bi taj podatak bio tajan?

Kad se radi o Lozančićevoj smjeni onda bi htjeli sve detalje pa makar to naštetilo istrazi.

Kad se radilo o onome što je neizbježno, onda je trebala šutjeti.

Nelogični zahtjevi.



Grah priznajem samo na tanjuru, od karata samo mađarice (za belu). Texas holdem na fejsu.

Ne vidim problem u ovih desetak dana; napisah već jednom kako je Titu trebalo dva tjedna za smijeniti udbaša Rankovića (16. lipnja - 1. srpnja ; 15 dana) kad mu je ovaj gurnuo mikrofon.
Dobro, Stari je nakon toga "penzionisao" malo veću ekipu; njih oko 12600 ako se dobro sjećam ali to je već druga priča.

Htjedoh reći da se te stvari ne rade samo tako, mora postojati nekakva istraga, savjetovanje...
Kolinda je svoje obavila, sad Orešković radi svoje.

Ovo da je "de facto u svađi sa Oreškovićem" je pretpostavka pa ne može biti "de facto"; ja ne vidim svađu.
Znači utvrdili smo da odokativna metoda nije dobra.

Brojke migranata???
A da se mi upitamo zašto je uopće Predsjednica iznosila brojke??
Koja je tu svrha jer ako znamo da ona u toj priči nema ama baš nikakvih ovlasti?
Koja je svrha na velika zvona najavljivat osnivanje svoje komisije sa Hebrangom na čelu kojeg je smjenila nakon desetak dana i koja je svrha slušanja besmislica iz usta tog njenog predstavnika??

Niti sam onda shvaćao Predsjedničine aktivnosti u tom smislu tada niti ih danas shvačam u smislu branjenja njenih stavova danas.

Možda nije svađa ali je činjenica da evo 11. dan imamo problem u obavještajnoj strukturi jer ja sam mišljenja ako ga se treba smjenit onda se treba povest rasprava među onima koji to trebaju napravit i to napravit unisono a ne ovako.
Ovakav postupak ne daje dobru poruku nikome.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 17.02.2016. at 12:56.
Cuka is online now  
Old 17.02.2016., 12:46   #38
Quote:
index01 kaže: Pogledaj post
Kolinda je samo javno dokazala da ova laže ili da je potpuno neinformirana.
Jedini što je ona u toj prilici dokazala je da je obična alapača koja bez veze lupeta.
Njena tvrdnja je da će taj vikend ući 40k izbjeglica, a ušlo ih je (ako dobro pamtim) niti petinu toga - taj vikend.

Ja razumijem tvoje sljepilo sa njom, ali ne kužim kome pokušavaš prodati priče kako je ona "znala i rekla", jer nit je ona šta znala, a samo se dobro debelo pros*ala.

Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Ma nemaš beda.
Pošalju Čakarun i KGK ispriča kaj hoće i na kraju joj perilek od novinarke očisti štikle.
A i čupat će mali glasnogovornik i okretat kamere
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 17.02.2016., 13:32   #39
Quote:
index01 kaže: Pogledaj post
...i to je čista slučajnost i Kolinda je potpuno "lupetala" dok je rekla da postoji mogućnost da se među migrantima provuku i teroristi. Mogli bi ju još optužiti za copranje.
Moja je baka, također, došla do identičnog zaključka o mogućnosti da se provuku teroristi, a vidim i neke obavještajne službe. Zaključujem da koriste iste izvore informacija...
Lakat Brade is offline  
Old 17.02.2016., 14:39   #40
Quote:
celsus kaže: Pogledaj post
Braco Hrvati i sestre Hrvatice, dragi moji, nemojte mi biti prestrogi u ocjeni Kolindina rada. Kako je da je, mislim da bi vecina normalnih muskaraca s mnome se slozila da od svih duznosnika ureda predsjedinka Hrvatske ikada, Kolinda je najljepsa i naseksipilnija. Ja volim tu vatrenost i strast koju nazirem u nje.
Pa nije maminjo lud.....ne daje on pare džaba, tu je palo neko hrvanje na rođendanu imam dojam.....zato sad i mora fasovat onaj dečec iz SOA-e
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.