Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2016., 13:56   #421
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ajmo, koje slijedece inicijale imas na umu?

Meni pada na pamet JK i TO, za početak, ako se smijem ubaciti dok janjetina nije gotova...
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 01:09   #422
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
A ekipa koja podržava šator i prosvjede, i šatoraši sami? Što su oni govorili, do kad će šator biti tamo?
Šatoraš postao ministar, šator postaje ministarstvo, dok šatoraši ne postanu ozakonjena ustavna kasta.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 09:02   #423
Uvodimo šator u turističku ponudu
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 14:47   #424
Kriva lokacija da je na trgu već bi odavno bio u turističkoj ponudi.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 15:19   #425
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Kriva lokacija da je na trgu već bi odavno bio u turističkoj ponudi.
A što da ne.Bilo ih je i na Bundeku za vrijeme festivala i norijade.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 17:34   #426
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Kriva lokacija da je na trgu već bi odavno bio u turističkoj ponudi.
Ak niš drugo, mogli bi bit i društveno korisni i rentat turistima svoje kemijske wc-e i naplaćivat im
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 01:29   #427
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Očekujem Pojašnjenje Šib.trave na moju konstataciju da se nijedan branitelj nije ubio zbog iznevjerenih obećanja.HDZ njih ne ponižava i ne iskorištava ih,a još manje marginalizira.
O čemu lupetaš stilom nemaštovitog trola?

Koju konstataciju, gdje ti je ta konstatacija?
Tko se ubio, tko se nije ubio?
Tko se ubio zbog iznevjerenih obećanja? Tko je iznevjerio obećanja?
Tko koga iskorištava?

Ovaj forum će se usrećiti ovakvim zanimljivim likovima.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 15:49   #428
http://www.jutarnji.hr/koradina-udov...ekao-/1550303/
Evo malo o udovici Korade
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 16:48   #429
Ne znam hoće li i ovaj dugo ostat ministar.
Neki dan su mjerili tlak glavonjama, Medved je prednjačio s nevjerojatnih 210/105 - a nije da je debel kak mu prezime implicira.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 16:50   #430
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ne znam hoće li i ovaj dugo ostat ministar.
Neki dan su mjerili tlak glavonjama, Medved je prednjačio s nevjerojatnih 210/105 - a nije da je debel kak mu prezime implicira.
Tako puno? Pa zar to nije za na hitnu otići? Oh wait...
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 17:40   #431
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ne znam hoće li i ovaj dugo ostat ministar.
Neki dan su mjerili tlak glavonjama, Medved je prednjačio s nevjerojatnih 210/105 - a nije da je debel kak mu prezime implicira.
Još mu je i nizak, s obzirom na to koje ministarstvo vodi.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 17:27   #432
Izvlačim temu iz naftalina.

Prvo, jedna solidna aferica iz radionice hrvatskog ministra hrvatskih branitelja Republike Hrvatske:

Quote:
U pozadini priče o mogućoj ostavci Ivana Kovačića, gotovo ispod medijskog radara je prošla skandalozna priča zbog koje bi Tomo Medved, ministar hrvatskih branitelja mogao biti prisiljen dati ostavku, mada su nam u Vladi odbili komentirati tu aferu.

Naime, nakon što je Vesni Nađ, zamjenici bivšeg ministra branitelja Predraga Matića prestao dužnosnički mandat u ožujku 2016., ona je imala pravo izabrati model "šest plus šest" ili zatražiti povrat na bivše službeničko mjesto u Ministarstvo branitelja.

"Odmah nakon razrješenja tražila sam, sukladno zakonu, povratak na adekvatno radno mjesto u ministarstvo u kojem sam bila državni službenik od 1998. godine. Ministar me nije rasporedio nego je obavijestio Vladu da imam pravo 6 plus 6. Žalila sam se Odboru za državnu službu. Odbor je u veljači ove godine naredio ministarstvu da donese rješenje o rasporedu sukladno zakonu i sporazumu o povratku u državnu službu u roku 15 dana", kazala je Nađ za medije.

Dakle, ministar Medved je zapravo, po svemu sudeći, prekršio zakon kada je nije ili rasporedio na slobodno prikladno mjesto u svom Ministarstvu ili je stavio u "proces razvrstavanja" dok se u tom ili nekom drugom ministarstvu ne otvori odgovarajuće radno mjesto.

Prema zakonu o državnim službenicima, naime, dužnosnik nakon povratka na mjesto službenika, dok je u postupku razvrstanja, ima pravo na isplatu plaće u visini zadnje dužnosničke plaće.

U međuvremenu je Vesni Nađ isplaćen najveći dio od onih "šest plus šest plaća" (da je ukupno isplaćeno sve to bi iznosilo 127 tisuća kuna), ali da je za to vrijeme bila nerazvrstana primila bi punih 12 plaća, a ne šest punih i šest polovičnih plaća.
Potom još morbidnija. Koja pokazuje o kakvom se smeću ovdje radi:

Quote:
Tomo Medved je komentirao premještaj Vesne Nađ iz Ministarstva hrvatskih branitelja u Ministarstvo uprave.

"Gospođa Vesna Nađ je radila u Ministarstvu hrvatskih branitelja 19 godina i ne znam po čemu bi ijedan službenik trebao do mirovine ostati u istoj ustrojbenoj cjelini. Drugo, o svima nama sudi populacija o kojoj vodimo brigu i o kojoj skrbimo", rekao je Medved i dodao kako smo Imali priliku tijekom 555 dana vidjeti na koji je način populacija hrvatskih branitelja ocijenila rad gospođe Vesne Nađ.

"Želim naglasiti i to da je tijekom prosvjeda umrla braniteljica i invalid, gospođa Topalušić i o osobnosti gospođe Nađ govori dovoljno da ni tada nije izašla iz Ministarstva i pružila potporu, odnosno nije ponudila svoju ostavku", rekao je Medved.
Eto, sad znamo da ne samo da je Ostojić ubojica (Pajičić), nego i svi iz tada ministarstva branitelja. A ovako upotrebljavati njezinu tragediju ispod je svake razine civilizacije. No na njegovoj i njegovih istomišljenika jest.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 19:50   #433
I meni je to zapelo za oko. I ovo prvo, i ovo drugo.

Medvedu


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:19   #434
kakvo ministarstvo takav i ministar.primitivno i lopovsko
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 18:05   #435
Tomo je navodno prijetio novinaru:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...h/2002034.aspx
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 18:09   #436
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
To mu je samo plus! Ne odskače iz klišeja stranke i odaje odlučnost u komunikaciji! Ima sve vrline ministra!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 19:52   #437
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Žali Bože tko je sve branio Hrvatsku.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 19:54   #438
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Žali Bože tko je sve branio Hrvatsku.
sirovina uvijek ostaje sirovina
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 20:17   #439
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Žali Bože tko je sve branio Hrvatsku.
Zašto nisi napisao: Žali Bože tko je sve htio dati život za Hrvatsku?

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
sirovina uvijek ostaje sirovina
I sirovina je dobra za pokupiti metak kada školovanih nema!

Sjećate li se onog filma kada glumac kaže: "Ja sam za svoju Hrvatsku bio spreman dati život, a poslije vi školovani razmišljajte je li to bilo pametno ili nije".
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 20:31   #440
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Zašto nisi napisao: Žali Bože tko je sve htio dati život za Hrvatsku?
Aha. Dakle možeš sve raditi, ako si bio branitelj. On prijeti novinaru, zato jer ga je uhvatio kako uhljebljuje svoje članove obitelji.

Dobro su ljudi poput Medveda, Klemma i slični naplatili svoje domoljublje i to već četvrt stoljeća.

Medved upravo reagira kao i Mamić svojedobno.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.