Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2016., 21:26   #1
Nabijem ljeto, vrućine, sunce i ostale ljetne "radosti" Vol. 3

Otvaram novu temu jer je stara prešla 10000 postova.

A ljeto je tek počelo, tako da je i prigodan novi početak.
Carla Marx is offline  
Old 11.07.2016., 22:58   #2
Neznam jel da se smijem ili da placem jer smo vec na vol.3!!
Imam čast prva napisati NABIJEM te ljeto sugavo!!!! Nabijem
Svadbu sam jedva prezivjela, i zbilja ne kuzim svadbe po ljeti?? I onda masovno svi al bas SVI kukaju kako je vruce,kako se znoje, uh kak je pripeklo.. Doslo mi je da pucam

Muka mi je od ovog vremena. Ne naspavam se, sparina mi se uvuce u sobu.. Cvijece mi je na samrti i ljubimci jedva prezivljavaju ovo usrano vrijeme.
Nemogu vjezbati po vrucini, usvinjila sam se, jbm ja jedem vise nego u zimi, i to je grozno troma sam,nemam snage nemam volje za nista, pa ni za sex! Al bitno da jedem!
Joj treba prezivjeti ovih par dana drzim nam fige
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 11.07.2016., 23:06   #3
ko voli ovu usranu sparinu taj nije normalan
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Old 11.07.2016., 23:53   #4
Meni je sad baš ugodna temperatura.
Carla Marx is offline  
Old 12.07.2016., 00:08   #5
Meni su fuksije opet na samrti ovo zacinsko se dobro drzi:kucaodrvo: ali ga moram zaljevati barem 5 puta na dan tj noc jer inace odmah opale tuzne vrbe look pogotovo menta i lavanda. fuksije su mi bile predivne ono kad je bilo hladnije, zeleni listovi, hrpa cvjetova, sad im je sunce doslovno sprzilo stanice u listovima pa zute i opadaju valjda ih necu opet morati unositi kao prije par godina kad bi mi bile rip da ih nisam unjela..

Klima radi dan i noc, a kak imamo svi u kuci klime na tom jednom unutrasnjem zidu, lagano fasada vec pocinje opadati od vibracija kolko vrtimo ....samo da se sada ovo zahladenje uspije probiti!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 12.07.2016., 00:09   #6
Nekako svi se nadamo da će nakon kako tako vrućeg ljeta doći konačno neko hladno vrijeme i hladna jesen i hladna zima.
Ali nažalost posljednjih godina to se nije dogodilo, a to se neće dogoditi ni iduću jesen i zimu.
Za prošlu zimu izrađivao sam moguć razvoj situacije i pritom sam se oslonio na neke zime slične prošloj i naravno prognoza je bila točna da ćemo dobiti ekstremno toplu zimu.
Što se tiče iduće jeseni i iduće zime, nakon El Nina ulazimo u La Nina fazu koja će biti vrlo kratkotrajna jer početkom godine prelazimo u neutralnu fazu.
Što bi ovakav razvoj situacije značio za jesen i zimu?! Kao većina La Nina jeseni tako će i iduća biti topla i suha u drugom i kišovitija u prvom dijelu.
Što se tiče zime, radi se o anomalnoj zimi te bi se suša mogla nastaviti i na jedan dobar dio zime, ali ne cijelu zimu.
To bi značilo da nakon ovakvog kako takvog vrućeg ljeta dobivamo prosječno toplu i suhu jesen te promjenjivu zimu s malo manje padalina, ali hladniju u odnosu na prošlu.
Najveće odstupanje od prosjeka očekuje se u studenom koji će nas vjerojatno kao i zadnjih godina razočarati sa svojom toplinom i siječanj koji bi mogao biti neuobičajeno topao i najslabiji dio iduće zime.
Što se tiče zadnjeg ljetnog mjeseca, količina padalina oko prosjeka i malo topliji od prosjeka. Vrlo vjerojatno sličan kao prošla dva mjeseca bez nekih većih ekstrema.
Detaljniju prognozu jeseni napisat ću na svom blogu i objaviti ju u kolovozu. Za zimu ću objaviti u 10.mjesecu.
Ovo su samo neki mogući razvoji situacije. Zaključak je da će jesen i zima biti topliji od prosjeka, a koliko to ćemo tek vidjeti.
ivoo20 is offline  
Old 12.07.2016., 08:22   #7
Ja nocas oka nisam sklopila...ventilator je puhao al ko i da nije....samo mi glavu napuhalo pa sam podbula i boli me sto od njega sto od vrucine i nespavanja....
Boze mili do kad ce ovaj pakao odvratni....hebem ti budale koji vole ovo...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 12.07.2016., 19:55   #8
Danas 38°.
Opet vrelo jugo,kao da fen puse.
Jos sutra treba izdrzati.

Jebemti ljeto i ove vrucine,nemam volje nigdje izaci,samo sjedim i lezim.
Bas aktivno provodim odmor.
mavita is offline  
Old 12.07.2016., 22:39   #9
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Ja nocas oka nisam sklopila...
Boze mili do kad ce ovaj pakao odvratni....hebem ti budale koji vole ovo...
Ja skoro ni ne spavam preko ljeta, samo kroz polusan čekam da prođe.. a ovu noć treba preživjeti. Kod mene je katastrofa
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Danas 38°.
Opet vrelo jugo,kao da fen puse.
Jos sutra treba izdrzati.
I kod nas isto. E još sutra.. jedva čekam taj četvrtak


A o cvijeću, vrtu i ostalim biljkama ne trebam niti pisati, siroto sve se pokunjilo ma koliko se polijevalo.. fuj ljeto
nicklegrab is offline  
Old 12.07.2016., 23:07   #10
temp image upload
babunovich is offline  
Old 12.07.2016., 23:15   #11
šampanj za novi volumen

stanje izdržljivo, ali ne i lako podnošljivo

https://lh3.googleusercontent.com/-u...0/IMG_8433.GIF
ekaliopa is offline  
Old 12.07.2016., 23:26   #12
pala temp. na samo 28 u zagrebu!

a sutra kiša i "samo" do 30, a preksutra 16-21!!!

aryna is offline  
Old 13.07.2016., 01:26   #13
nema boljeg i ugodnijeg ventilatora od noćne vožnje biciklom vjetrić i tako to, a temperatura sve niža
ekaliopa is offline  
Old 13.07.2016., 14:05   #14
ovo nije normalno,nije
klime mi rade non stop,jedna radi,druga se odmara
vani ne izlazim,samo prošetam po balkonu i opali me sparina koja se odbija od zidova
ima li koja pozitiva za ST sljedećih dana?
__________________
Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome
alma 188 is offline  
Old 13.07.2016., 14:09   #15
Pa i kod vas sutra stiže malo hladnije vrijeme, a u petak će padati kiša. Vidjela sam jučer na vijestima.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Old 13.07.2016., 15:26   #16
Plus što je danas ipak mrvicu hladnije nego jučer.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Old 13.07.2016., 15:49   #17
Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post
Plus što je danas ipak mrvicu hladnije nego jučer.
kako gdje...

Ali veseli ovo poboljšanje vremena za sljedećih par dana. ha ha..
samo da ne dođe neko extra nevrijeme sa vjetrom i tučom, ostalo može..
nicklegrab is offline  
Old 13.07.2016., 16:58   #18
norvežani više ne predviđaju kišu za danas za zagreb: jučer je predviđali već prije podne, nakon 11 h, pa su navečer pomakli prognozu za nakon 17h, a danas ništa - samo oblačno i pad temperature.

eh, gledala sam prije 15-ak minuta, a sad vidim da su u međuvremenu ipak opet promijenili. sad stavili kišu nakon 23 h:

https://www.yr.no/place/Croatia/Grad_Zagreb/Zagreb/

u svakom slučaju, naoblačilo se. iako je narasla temperatura: oko 14 h je bila 27 i pirkao je neki vjetrić, sad je 31 i osjetno sparnije.

i naši kažu "prema večeri i u noći bit će pljuskova i grmljavine":

http://prognoza.hr/prognoze.php?id=zgdanas_n
aryna is offline  
Old 13.07.2016., 17:21   #19
hoću kišu hoću kišu hoću kišu
noćas nisam nikako spavala, prvo usrana sparina pa mi je skakavac bio u sobi.. đizus kako "volim" hebeno ljeto

krepat ću od tog usranog ljeta i vrućina!!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 13.07.2016., 17:34   #20
Baš je teško vani, grozna sparina. Mora biti neko nevrijeme navečer!
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.