Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Nakon dvije godine mandata: Zaslužuje li Kolinda još jedan mandat?
Da. 72 21.49%
Ne. 263 78.51%
Glasovatelji: 335. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 17:08   #81
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Problem je da se Kolinda ne usudi organizirati konferenciju za medije gdje bi ju razni novinari mogli pitati razna nepripremljena pitanja o svim temama koje ih zanimaju.

Umjesto toga, ona nekoliko dana ne smije pred kamere i mikrofone vec organizira namjestenu TV emisiju sa unaprijed pripremljenim pitanjima voditelja, javljanjima gledalaca i sl.
I onda umjesto da odgovori na pitanja koja zanimaju javnost, tuce po Srbima i Srbiji kao navijena, a ocito samo u svrhu skretanja paznje i izbjegavanja pravih pitanja.
Ponasanje nedostojno nekoga tko se zeli profesionalno baviti politikom.
Bolje da je emisiju snimila u nekoj osnovnoj skoli ili vrticu - mozda bi tamo bila superiorna nad svojim sugovornicima.

Zar su bili i gledatelji "uživo"?

U 21.15 je išla snimka emisije, nije bilo uživo.

Da, bit će zanimljivo kad prvi put stane pred javnost pred novinari u nenamještenoj atmosferi, kad novinari budu mogli pitati štogod požele.

Bit će zanimljivija reakcija nego onda kad su je pitali o 4 tone lososa za njezin ured.
komutator is offline  
Old 12.01.2017., 17:11   #82
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Da li Kolinda zna da je RH clanica EU a ne USA? Interesi RH primarno su vezani uz EU a ne USA i RH bi trebala pokazati vise odanosti EU nego USA. EU sigurno ne gleda blagonaklono ovako ponizan odnos RH prema USA i interesima USA. Nastavlja se stara politika Hrvatske da izda svakoga sa kim je u drzavnoj zajednici.
Razumijem da Kolinda ima planove mozda zivjeti u USA ili raditi u NATO, ali ne smije se to dovesti u vecu vaznost od clanstva RH u EU. EU ce nas pocet gledat kao izdajnika koji sluzi samo interesima USA.
Kao u "dobra stara vremena", s Njemačkom protiv UK, Rusije i SADa?

SAD jesu i trebaju ostati strateški partner Hrvatskoj, u obrani prvenstveno. Neovisno o članstvu u EU.
many-m is offline  
Old 12.01.2017., 17:24   #83
Totalna je zbrka tko odredjuje politiku vanjskih poslova RH. Logicno je da to vodi izabrana Vlada RH preko svog ministra vanjskih poslova. Ovaj pak o putu predsjednice izgleda nije imao pojma. Ima li ona ovlasti sastajati se na svoju ruku sa stranim politicarima mimo sluzbenih organa ministarstva vanjskih poslova i odlucivati o "sukreiranju vanjske politike USA i biti partner u tome"?
Da li je to sluzbena politika RH ili je Kolinda uhvacena u privatnoj misiji na racun gradjana, pa je djecacki naivno nesto izmislila na brzinu, misleci da ce to zadovoljiti stoku sitnog zuba kod kuce?
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 12.01.2017., 17:24   #84
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Na čijem znanju ona temelji svoju političku aktivnost? Jer, do sad je pokazala da je ili naučila pogrešne stvari ili bila slaba učenica.
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Na čijem znanju?
kojoj znanosti?
Iz ova se dva posta može zaključiti na kojoj znanosti se temeljio posjet SADu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...3&postcount=52
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...5&postcount=57

A znanje je očito njeno, nije čitala dok je govorila.
many-m is offline  
Old 12.01.2017., 17:29   #85
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Totalna je zbrka tko odredjuje politiku vanjskih poslova RH. Logicno je da to vodi izabrana Vlada RH preko svog ministra vanjskih poslova. Ovaj pak o putu predsjednice izgleda nije imao pojma. Ima li ona ovlasti sastajati se na svoju ruku sa stranim politicarima mimo sluzbenih organa ministarstva vanjskih poslova i odlucivati o "sukreiranju vanjske politike USA i biti partner u tome"?
Da li je to sluzbena politika RH ili je Kolinda uhvacena u privatnoj misiji na racun gradjana, pa je djecacki naivno nesto izmislila na brzinu, misleci da ce to zadovoljiti stoku sitnog zuba kod kuce?

Ma neeee, nemoguće, ne bi ona nikad takvo nešto napravila.

Ovo je bilo pomno isplanirano i organizirano službeno putovanje, a uz sveoubuhvatnu primjenu "znanosti".

Niti dok je izvještavala sa ograde Bijele kuće niti dok se javljala sa tajanstvenog semafora nije ništa čitala sa šalabahtera, to je očigledan dokaz da je znala što radi.
komutator is offline  
Old 12.01.2017., 17:34   #86
Quote:
many-m kaže: Pogledaj post
Iz ova se dva posta može zaključiti na kojoj znanosti se temeljio posjet SADu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...3&postcount=52
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...5&postcount=57

A znanje je očito njeno, nije čitala dok je govorila.
Znači fuck transparency era diplomacije?
Nije sad da se krojenje važnih politika i prije radilo pred očima javnosti, ali ovo ide na neki skroz konspirativni nivo.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 12.01.2017., 17:41   #87
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Znači fuck transparency era diplomacije?
Nije sad da se krojenje važnih politika i prije radilo pred očima javnosti, ali ovo ide na neki skroz konspirativni nivo.
To sigurno ni Amerikanci ne znaju - da ona ustvari radi takve poslove za njih.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 12.01.2017., 17:51   #88
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Vidim niko ne secira komentar KGK I stavove iznesene, I dalje udri mujo u tarabe kako serviraju......
Sta je krivo rekla u intervjuu???
-Da je domjenak ispolitiziran I da nebi isla kod Milorada??
Zato je poslala dvije svoje izaslanice na božićni domjenak. Pa ako sama nebi išla zbog toga što ti tamo nešto ne paše, onda nikoga ni ne šalješ.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 12.01.2017., 17:52   #89
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ti a i ona o odnosima sa Srbijam skoro cijelu emisiju a neke od nas zanima gdje je bila i s kime se sastala u tom radnom-službenom-privatnom ili nazovi kako hoćeš posjetu SAD.

Znaš svojedobno kad se Franjo bolestan vratio iz SAD u zračnoj luci je kazao


A sad kad se vratila predsjednica nadam se potpuno zdrava je izjavila ovo



Šta se to prilikom povratka iz SAD ima potrebe za obračunima sa neimenovanim neprijateljima RH.

Koji su to neprijatelji jer kako je sama izvolila izjavit put je bio tajan obzirom da:

Majke ti je li Josipović nešto tako veleumno blebnuo kad se vratio iz SAD???

Dakle pitanje na koje nemamo odgovor je s kime se sastala jer javnost ima pravo znati?? Osim ako to sve ne proglase državnom tajnom onda ja više neću ni slova jer tajna je tajna.
Kolega, mislis li da je Tudjman krivo to rekao???
Ako me pamet sluzi to je nakon prosvjeda oko radio 101....
Nije tema al dalo bi se oko toga onako posteno.ko je tu u pravu a ko nije.

Josipovic to nije kuzio, on je samo lovio GUJE pod plocu......

Slazem se ovo oko Srbije,to je vec dopizdilo I Bogu I vragu,samo jebu jedni druge da micu teme na gluposti...to se slazem.

Al ovo oko SNV I domjenka, sorry, to ti je kada Jugosi I ex komunisti slave Bozic,onda to ispadne sprdacina. Po meni bolje da odu politicari na njihovu Misu,cestitaju narodu I to je to....a ne ovo.....al ok.

Cuka. ja sam I neki dan napisao da je svinjarija kako je odradila taj put,al ocito su tu sukobi malo veci.....mislis li da je slucajno napisano da je veleposlanik na GO,a da je uz nju bio djelatnik veleposlanstva????
Di to ima?? Centralnoafricku republiku,mozda. ii tamo tesko da im sef dodje u Ameriku a veleposlanik na godisnji...

Pa ovaj upit iz velep u Beograd oko spustanja zastave na pola koplja za Oluju....boga ti ljubim dragoga, pa koja razina moras biti da to pitas...

Ocito se spremaju cistke I micanje tih diplomata,a samim tim I nekih politickih exponata I to je ovo sto citamo,na jednu NISKU RAZINU kakva I mora biti za narod......al vjerujem da je tu velik sukob,onako okvirno koliko se moze zakljuciti.....

ZELJKO RI,kolega naravno da ce poslati. Niko nekaze da netreba,ali ako ti kao domacin pustis da neko po meni sere,a pozvao si me TI SI KRIV!!! I kod katolika I pravoslavaca pretpostavljam je Bozic praznik mira I ljubavi, a ne huskanja I pizzdarija,sto je bilo tamo.....al I tu etiketu zanemarima, BILO JE NEUKUSNO!!..Jebes ga...
realist is offline  
Old 12.01.2017., 18:15   #90
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kolega, mislis li da je Tudjman krivo to rekao???
Ako me pamet sluzi to je nakon prosvjeda oko radio 101....
Nije tema al dalo bi se oko toga onako posteno.ko je tu u pravu a ko nije.

Josipovic to nije kuzio, on je samo lovio GUJE pod plocu......

Slazem se ovo oko Srbije,to je vec dopizdilo I Bogu I vragu,samo jebu jedni druge da micu teme na gluposti...to se slazem.

Al ovo oko SNV I domjenka, sorry, to ti je kada Jugosi I ex komunisti slave Bozic,onda to ispadne sprdacina. Po meni bolje da odu politicari na njihovu Misu,cestitaju narodu I to je to....a ne ovo.....al ok.

Cuka. ja sam I neki dan napisao da je svinjarija kako je odradila taj put,al ocito su tu sukobi malo veci.....mislis li da je slucajno napisano da je veleposlanik na GO,a da je uz nju bio djelatnik veleposlanstva????
Di to ima?? Centralnoafricku republiku,mozda. ii tamo tesko da im sef dodje u Ameriku a veleposlanik na godisnji...

Pa ovaj upit iz velep u Beograd oko spustanja zastave na pola koplja za Oluju....boga ti ljubim dragoga, pa koja razina moras biti da to pitas...

Ocito se spremaju cistke I micanje tih diplomata,a samim tim I nekih politickih exponata I to je ovo sto citamo,na jednu NISKU RAZINU kakva I mora biti za narod......al vjerujem da je tu velik sukob,onako okvirno koliko se moze zakljuciti.....

ZELJKO RI,kolega naravno da ce poslati. Niko nekaze da netreba,ali ako ti kao domacin pustis da neko po meni sere,a pozvao si me TI SI KRIV!!! I kod katolika I pravoslavaca pretpostavljam je Bozic praznik mira I ljubavi, a ne huskanja I pizzdarija,sto je bilo tamo.....al I tu etiketu zanemarima, BILO JE NEUKUSNO!!..Jebes ga...
Svugdi di veleposlanik ne zna da predsjednica dolazi u službeni posjet.
Inače, nije li normalno da ljudi upravo u blagdansko vrijeme koriste GO? Njoj nije.
Kao što joj je skandalozno da je godišnji proveo sa suprugom ...
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Old 12.01.2017., 18:22   #91
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Problem je da se Kolinda ne usudi organizirati konferenciju za medije gdje bi ju razni novinari mogli pitati razna nepripremljena pitanja o svim temama koje ih zanimaju.
Umjesto toga, ona nekoliko dana ne smije pred kamere i mikrofone vec organizira namjestenu TV emisiju sa unaprijed pripremljenim pitanjima voditelja, javljanjima gledalaca i sl.
I onda umjesto da odgovori na pitanja koja zanimaju javnost, tuce po Srbima i Srbiji kao navijena, a ocito samo u svrhu skretanja paznje i izbjegavanja pravih pitanja.
Ponasanje nedostojno nekoga tko se zeli profesionalno baviti politikom.
Bolje da je emisiju snimila u nekoj osnovnoj skoli ili vrticu - mozda bi tamo bila superiorna nad svojim sugovornicima.
Stvarno jadno. A i to što se moralo pomučiti oko incormacije je li se uopće vratila, nind slučajno. Zamisli da se znalo kad se vraća pa da su ju novinari dočekali na ZLZ.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Old 12.01.2017., 18:28   #92
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Svugdi di veleposlanik ne zna da predsjednica dolazi u službeni posjet.
Inače, nije li normalno da ljudi upravo u blagdansko vrijeme koriste GO? Njoj nije.
Kao što joj je skandalozno da je godišnji proveo sa suprugom ...
Pa zašto i ona nije za blagdane koristila praznične dane, nego klatari po SAD, dok su joj suprug i djeca sami na drugom kraju svijeta.
I to jedna krašćanka , kojoj bi ti praznici trebali biti među najvažnijim , kao i ostalim kršćanima.

p.s.
teško je braniti neobranjivo, naročito sa takvim pučkoškolskim argumentima
#kocar# is offline  
Old 12.01.2017., 18:45   #93
Quote:
brodačka kaže: Pogledaj post
Svugdi di veleposlanik ne zna da predsjednica dolazi u službeni posjet.
Inače, nije li normalno da ljudi upravo u blagdansko vrijeme koriste GO? Njoj nije.
Kao što joj je skandalozno da je godišnji proveo sa suprugom ...
Hahaha,da.
Jadni nasi veleposlanici,nista neznaju.
Jedan nezna kad mu sefica dolazi, drugi kako se zastava stavlja na drzavni praznik,cetvrti drzi sliku druga Tita na stol.....

Jadnici....al da slazem se. Kolinda je sve kriva.
realist is offline  
Old 12.01.2017., 18:54   #94
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Kolega, mislis li da je Tudjman krivo to rekao???
Ako me pamet sluzi to je nakon prosvjeda oko radio 101....
Nije tema al dalo bi se oko toga onako posteno.ko je tu u pravu a ko nije.

Josipovic to nije kuzio, on je samo lovio GUJE pod plocu......

Slazem se ovo oko Srbije,to je vec dopizdilo I Bogu I vragu,samo jebu jedni druge da micu teme na gluposti...to se slazem.

Al ovo oko SNV I domjenka, sorry, to ti je kada Jugosi I ex komunisti slave Bozic,onda to ispadne sprdacina. Po meni bolje da odu politicari na njihovu Misu,cestitaju narodu I to je to....a ne ovo.....al ok.

Cuka. ja sam I neki dan napisao da je svinjarija kako je odradila taj put,al ocito su tu sukobi malo veci.....mislis li da je slucajno napisano da je veleposlanik na GO,a da je uz nju bio djelatnik veleposlanstva????
Di to ima?? Centralnoafricku republiku,mozda. ii tamo tesko da im sef dodje u Ameriku a veleposlanik na godisnji...

Pa ovaj upit iz velep u Beograd oko spustanja zastave na pola koplja za Oluju....boga ti ljubim dragoga, pa koja razina moras biti da to pitas...

Ocito se spremaju cistke I micanje tih diplomata,a samim tim I nekih politickih exponata I to je ovo sto citamo,na jednu NISKU RAZINU kakva I mora biti za narod......al vjerujem da je tu velik sukob,onako okvirno koliko se moze zakljuciti.....

ZELJKO RI,kolega naravno da ce poslati. Niko nekaze da netreba,ali ako ti kao domacin pustis da neko po meni sere,a pozvao si me TI SI KRIV!!! I kod katolika I pravoslavaca pretpostavljam je Bozic praznik mira I ljubavi, a ne huskanja I pizzdarija,sto je bilo tamo.....al I tu etiketu zanemarima, BILO JE NEUKUSNO!!..Jebes ga...
Ma Franju sam uvalio onako slučajno u priču jer me zasmezala njena izjava i njena neistina oko karaktera putovanja obzirom da na stranicama njenog ureda i dalje stoji ovo:
Quote:
31. prosinca 2016.
Zagreb

Predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović od 1. do 7. siječnja 2017. godine boravit će u Sjedinjenim Američkim Državama.
bez da je išta objasnila bilo na stranicama bilo jučer na TV. Ako proglasi državnom tajnom ja ni slova više ali dok to nije tako onda ti-ja-mi imamo pravo znati šta je u naše ime tamo radila jer floskule o modernoj diplomaciji van crvenog tepiha neka prodaje nekim drugima a ne meni.

Domjenak je izum Sanadera i od tada do danas još nitko nema muda to otkantat jer to odavno nije proslava vjerskog praznika nego politički skup a na ovom zadnjem je jedan lik iz Srbije odvalio šamarčinu Premijeru koji ni glasa nije pustio a to je već sramotno i za njega i za nas.

Veleposlanik na godišnjem?? Ako sam u pravu, a moguće je, onda isti ne ide na godišnji ako dolazi predsjednica i jedino logično objašnjenje je da Stier ni Plenki pojma nisu imali o njenim planovima jer ga na GO ne bi pustili ili je to sve s nekom namjerom a to onda govori o njima.

Ja ti u taj upit iz BG ne vjerujem jer da je to zatraženo službeno minimum dostojanstva države bi bilo povlačenje ministra iz veleposlanstva.

Smjene u veleposlanstvima??? Pa šta je čekala dvije godine ako isti ne valjaju. Ajde dobro zadnju godinu jer prije joj recimo Milanović ne bi popustio ali u 12 mjeseci je mogla smjenit sve do jednog samo da je htjela. Obračun sa vlastitim diplomatima putem TV je u stvari klasično nediplomatsko ponašanje i mi svi imamo problem ako to ne vidimo. To se tako ne radi.

Uglavno ovu epizodu predjednica je odigrala očajno.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 12.01.2017., 19:05   #95
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Hahaha,da.
Jadni nasi veleposlanici,nista neznaju.
Jedan nezna kad mu sefica dolazi, drugi kako se zastava stavlja na drzavni praznik,cetvrti drzi sliku druga Tita na stol.....

Jadnici....al da slazem se. Kolinda je sve kriva.
pardon, ali ovo za zastavu je sasvim primjeren postupak. obavijesti šefove i radi kako kažu....
dk1 is offline  
Old 12.01.2017., 19:06   #96
Ne pratim bas.... da li se Paro javio kakvim priopcenjem?
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Old 12.01.2017., 19:28   #97
Veleposlanik Paro otišao na GO na svoju ruku, bez odobrenja MVPa, kasnije opravdao to bolešću člana obitelji ... :

Quote:
Kako je moguće da hrvatski veleposlanik u SAD-u Joško Paro uzima godišnji odmor za vrijeme službena posjeta predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović toj državi? Iz MVEP-a, koje odobrava godišnje odmore, kažu kako je Paro napustio SAD bez njihove prethodne suglasnosti, da bi naknadno bilo prihvaćeno njegovo objašnjenje da je otputovao zbog teškog zdravstvenog stanje člana uže obitelji.

- Uvriježena praksa u službi vanjskih poslova dugi niz godina je da godišnji odmor veleposlanika, odnosno šefova svih diplomatskih misija i konzularnih ureda, odobrava glavno tajništvo MVEP-a, a ne ministar, u skladu s važećim internim propisima i procedurama. U ovom konkretnom slučaju veleposlanik Joško Paro napustio je zemlju primateljicu bez pisane suglasnosti glavnog tajništva jer je naknadno prihvaćeno njegovo objašnjenje da je u Zagreb doputovao kako bi posjetio teško bolesnog člana uže obitelji - kažu iz MVEP-a.

Potpredsjednik Vlade i ministar vanjskih i europskih poslova Davor Ivo Stier bio je upoznat s posjetom predsjednice Republike SAD-u te je izviješten o svim njezinim aktivnostima i susretima tijekom posjeta. Veleposlanstvo RH u SAD-u pružilo je predsjednici Republike prilikom predmetnog posjeta svu potrebnu potporu, dodaju u MVEP-u.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/mvep...itelji-1141887
many-m is offline  
Old 12.01.2017., 19:31   #98
Quote:
many-m kaže: Pogledaj post
Kao u "dobra stara vremena", s Njemačkom protiv UK, Rusije i SADa?

SAD jesu i trebaju ostati strateški partner Hrvatskoj, u obrani prvenstveno. Neovisno o članstvu u EU.
Ili na štetu odnosa sa zemljama EU? Ili bilo šta drugo?

Nego, najvažnije, "zaista najvažnije" je da mi pobjegnemo iz "Regiona", s velikim R, gdje nas žuti, zeleni i ostali vragovi guraju...tako nastane ideja o uspravnicama, povezivanjem s Baltikom, laponcima i ostalim sjevernim narodima s kojima Hrvati vjekovno dobro surađuju i imaju slične probleme.
Potom valja pobječi i iz Europe: dijelom što smo u nju uskočili potpuno nespremni, što smo nekonkurentni i što su jednostavno pametniji od nas, jer ne znamo uzeti ni ono besplatno što nude... pa za strateškog partnera uzmeš SAD, štoviše ponudiš im se da ćeš im sukreirati vanjsku politiku. Naravno, sve s idejom da pobjegneš iz okruženja.

Pretpostavljam da je naredni korak angažiranje čete geometara, da se točno iskolče granice RH, onda svako mašlin i lopatu u ruke i da se fizički odvojimo od mrskog okruženja, isčupamo zemlju doslovno i i fizički je premjestimo negdje kod Kalifornije. Tako smo ostvarili sve preuvjete da postanemo 52. država SAD, dovoljno smo daleko od srba, Bosne, Regiona... jer mi tu nemamo šta tražiti. Ameri i hrvati su uvijek bili nekako međusobno dobri, barem ovih zadnjih 200-ak godina koliko uopće postoje. Očit je utjecaj: manistra sa šalšom nije utjecaj talijana na dalmatinsku kužinu, nego talijanskih emigranata iz San Pedra, čevape i burek su nam donijeli Čejeni (ili Seminole?), a osmanlije su bile regularna konfederacijska vojska...
Umjesto da budemo velika žaba u maloj bari, mi smo radije punoglavac u močvarama Louisiane...jebogapatak, ako ti smeta "Region", a fizički mu pobjeći ne možeš, nametni mu se kao referenca, lider,... a ne bježat ko pička...
električni_zec is offline  
Old 12.01.2017., 19:34   #99
Quote:
many-m kaže: Pogledaj post
Veleposlanik Paro otišao na GO na svoju ruku, bez odobrenja MVPa, kasnije opravdao to bolešću člana obitelji ... :


http://www.vecernji.hr/hrvatska/mvep...itelji-1141887
I ako je to tako onda nema nikakvih problema i to se onda ne iznosi u javnost pogotovo ako je bolest u pitanju jer sa istog linka imamo i ovo:
Quote:
Potpredsjednik Vlade i ministar vanjskih i europskih poslova Davor Ivo Stier bio je upoznat s posjetom predsjednice Republike SAD-u te je izviješten o svim njezinim aktivnostima i susretima tijekom posjeta. Veleposlanstvo RH u SAD-u pružilo je predsjednici Republike prilikom predmetnog posjeta svu potrebnu potporu, dodaju u MVEP-u.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 12.01.2017., 19:34   #100
Quote:
many-m kaže: Pogledaj post
Veleposlanik Paro otišao na GO na svoju ruku, bez odobrenja MVPa, kasnije opravdao to bolešću člana obitelji ... :


http://www.vecernji.hr/hrvatska/mvep...itelji-1141887
Nema šanse. Ovo je prebacivanje odgovornosti na njega.

Kad bi bilo tako onda bi MVEP trebao imati pismo u kojem se navodi sa kim je veleposlanik trebao organizirati sastanke za dolazak Predsjednice. Mogu se kladiti da pismo sa naredbom ne postoji.
Blinko Black is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.