Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 20:18   #181
Pet puta se selila ili preuredjivala?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:56   #182
Ček i nitko nije odgovorio jel se ona Ikeina lako čisti?
aupičku

sviđa mi se ovih 120 godina, zamišljam da sam vampir.
asocijalna sam dovoljno da bi mi sluškinja smetala da se muva okolo
Ariana, bingo
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 22:46   #183
A svako kolko se preuredjuje kuinja. Ja kontam 10. Proslo nam je vec.7... Nova je vec nacrtana u skecapu

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Ps u svoju odbranu, moram rec da je prva kuinja bila niskobudjetna i da se to vec lagano vidi. Ovjesena vrata, iveral na drugim vratima aksijalno spigan... plus druge okolnosti (zidovi podovi)
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 23:17   #184
Moja je 25 godina.
Kad se napokon nakanim na novu, ima da sam mirna do kraja zivota.
Pa da, da ju sad preuredim, a za 25 godina cu imat 70, mozda tak i bude.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:43   #185
Ja ću za 25 imati 32
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:48   #186
Sad imaš sedam godina?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:48   #187
Moja kuhinja će za koji mjesec napuniti 26. rođendan. Poigravala sam se idejom da ju zamijenim ali sam zaključila da nema potrebe. Još uvijek je cijela, ništa se ne klima, i dalje mi se sviđa... Ostaje ovako kako je do daljnjega.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:59   #188
Moja kuhinja je 5 godina, a već mi se ne sviđa... tzv. "visoki sjaj", ma da mi je samo znati koja me budala na to nagovorila, visoki sjaj, je moš si mislit, svaki prst mi se vidi na tome, a očistit ne možeš da si isusbog.... + odvratan štednjak, kromirani ili od čega je to već, sve djeluje kao da sam izgrebla, jer ni to isusbog ne očisti... fuj.... jedino mi je pećnica ko nova. Zapravo, kad bolje razmislim, i jest nova. U njoj sam pekla dvaput. Pizzu.


Nego sam došla pitat - kak da ozračim (ili odzračim) jebene radijatore???? Skužila sam da mi u kupaoni gornja polovica uopće ne grije. Imam one... "ljestve" ... čime da odvrnem ono.... što se već treba odvrnuti...

A u kurac...

Plavuša...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:09   #189
Treba odvrnuti onaj vijak na vrhu koji ima utor za šarafciger iliti odvijač. To malo otpustiš dok ne čuješ da ide zrak i puštaš dok ne krene voda. Onda zavrni natrag. Uzmi neku posudu da ti se voda ne slijava po podu. Ili bar krpu neku.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:12   #190
inače postoje i plastični ključići za odvrnut "ono", kupe se u dućanima sa radijatorima i ostalom opremom i čini mi se da koštaju nekih 50 lipa.

evo, izgledaju ovako
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:33   #191
Moja kuhinja iz Ikee je stara godinu i pol. Ovak slična ko Hanin link:
http://www.ikea.com/ms/media/cho_roo...1_PH123708.jpg
Pult je taman s malo bjelkastih točkica i super je jer se niš ne vidi.
Samu kuhinju sam svega par puta prebrisala, baš je zahvalan materijal.
Ak uzimate tamo svakako uzmite najdeblje drvo, imaju 3 debljine a razlika u cijeni je mala.
Tamo vam sve nacrtaju za 200kn - za koje kasnije umanje cijenu kuhinje. Uzela sam i ovakav veliki bijeli sudoper kao na slici i oduševljena sam nakon rosfraja jer je uvijek divno čist.
Beskrajna prednost je šta sve riješite u doslovce 48sati. Drugi dan navečer radite večeru u novoj kuhinji.
Za stan u Zg smo svojedobno uzeli kuhinju u Lesnini, više nego duplo skuplju od Ikeine i čekali ju 6 mjeseci! Never again.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:36   #192
moja stara je zadnju kuhinju uzela na rate u prima namjestaju i neki element je cekala pun kufer,
maltene je otplatila vec kuhinju dok je to cudo stiglo.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:12   #193
Preko Lesnine pa ideje da mi stolar radi kuhinju pa do toga da si dovučem nekog iz Harvey Normana da ju premjeri kak spada jer mi se svidjela neka Gorenje Ispizdit ću. Bond, koliko je koštala kuhinja i koje veličine ako ti nije problem?
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:48   #194
Mi smo uzeli kuhinju prije dosta godina u emmezeti i bojali se ko vrag, Talijani jel. Došlo je sve toliko brzo, dobro usklađeno i po mjeri da je sklapanje trajalo vrlo kratko i nema mrdanja ni klimanja evo već 12 godina.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:04   #195
ja sam nedavno razbucala stan, i sad kuhinja ne paše na ništa.
srećom, imam frenda koji ima frenda koji zna ljude pa smo se dogovorili da za par mjeseci dobijem novu, po mom nacrtu. pun mi je kufer grbljenja i nedostatka radne ploče na lijevoj strani.
on topic: kad sam maknula stari namještaj, skužila sam da iza regala nije farban zid, i da na još par mjesta ima mrlja (iako je stan farban u proljeće). kupila sam kanticu crne boje i valjak :klap: još to zboksam u subotu i adios kaos.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:06   #196
šta emezeta radi kuhinje po mjerii od njihovih predloženih blokova?
ako imam širinu od zida do zida 123,48 napravit će mi točno toliko širok ormar?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:23   #197
Nemam pojma kak je to išlo sve, ali sve se uklopilo u U oblik taman kak smo htjeli. Imaju oni elemenata u raznim širinama, lajsni za zatvaranje par centimetara ako treba i svašta. Uglavnom...ko da je po mjeri rađena. To taj proizvođač kuhinja. Kako drugi ne znam. Ali definitivno to nije najjeftinija varijanta kao gotove blok kuhinje ili uzimanje elemenata kojih seima na stanju.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:26   #198
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Nemam pojma kak je to išlo sve, ali sve se uklopilo u U oblik taman kak smo htjeli. Imaju oni elemenata u raznim širinama, lajsni za zatvaranje par centimetara ako treba i svašta. Uglavnom...ko da je po mjeri rađena. To taj proizvođač kuhinja. Kako drugi ne znam. Ali definitivno to nije najjeftinija varijanta kao gotove blok kuhinje ili uzimanje elemenata kojih seima na stanju.
imaš U kuhinju? fašisto.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:28   #199
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Preko Lesnine pa ideje da mi stolar radi kuhinju pa do toga da si dovučem nekog iz Harvey Normana da ju premjeri kak spada jer mi se svidjela neka Gorenje Ispizdit ću. Bond, koliko je koštala kuhinja i koje veličine ako ti nije problem?
IKEA ima svoj online planer.
Tamo si staviš što hoćeš i odmah ti izbaci cijenu.

Najviše se tamo isplati uzet kad imaju onu akciju da ti za preko 2000kn 10% daju na poklon karticu.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:36   #200
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
imaš U kuhinju? fašisto.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.