Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 08:30   #3261
Evo ovako imam par pitanja..Nov sam u wow-u..Igram malo neki privatni server i igra mi je ok..E sada me zanima kada izlazi neka nova ekspanzija u original igrici? Htio bih poceti igrati kada smo svi tu negdje po jacini �� I jel ovaj Legion trenutno najnovija ekspanzija..Kazem nisam bas upucen toliko u ovo igricu ali mi se svidjela..Savrsena igrica za ubijanje vremena na strazama ��
ThorSteinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 08:52   #3262
Legion ti je najnovija ekspanzija,a nova ce doc za 2 godine sad plus minus par mjeseci
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:52   #3263
Lol ne, reveal nove ekspanzije je za 1 mjesec i izlazi za godinu dana max.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 16:49   #3264
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Lol ne, reveal nove ekspanzije je za 1 mjesec i izlazi za godinu dana max.
Vjerojatno 8 mjesec iduce godine, legija je izasla 30.08., nakon najave na Blizzconu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 20:48   #3265
Što reći na ovo?

https://www.facebook.com/WorldofWarc...0492217779564/

WoW Vanilla se službeno vraća?
Nisam nikada igrao službenu Vanillu, kada ovo puste van definitivno obnavljam subscription haha, plus napokon ću moći igrati na max postavkama.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 21:14   #3266
Ajme kad se sjetim kaosa prilikom organiziranja 40 ljudi u potpuno novim okruženjima. Sad su već svi naviknuti na boss fightove, tada je to bilo nešto posve novo.

E da, i Alterac Valley PvP koji je znao potrajati i danima.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 21:20   #3267
hvala kurcu
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 22:38   #3268
Mogla bi ovo biti zadnja Wow ekspanzija "Battle for Azeroth"
naturelover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 23:06   #3269
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Mogla bi ovo biti zadnja Wow ekspanzija "Battle for Azeroth"
Nema sanse, al doslovce nikakve sanse. Tako se zove jer su maknuli vanjskog neprijatelja i idu na sukob Horda vs. Allianca.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 13:01   #3270
Mogao bih se napokon vratiti kad releasaju Vanillu.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 20:25   #3271
WoW je danas daleko bolji nego sto je ikad bio. Vrlo vjerojatno da to nece biti kao sto je vanilla bila, nego ce imati i hrpu novih stvari koje su dodane tokom godinama

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 21:36   #3272
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
WoW je danas daleko bolji nego sto je ikad bio. Vrlo vjerojatno da to nece biti kao sto je vanilla bila, nego ce imati i hrpu novih stvari koje su dodane tokom godinama

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
To je vrlo zanimljiv segment cijele stvari o kojemu se za sada još ništa ne zna, odnosno nema službenih izjava. Konkretno, od kojeg će se patcha krenuti, hoće li ići od početka pa izbacivati patcheve kao što je bilo u vanilli, dakle hoće li polako puštati content van ili će odmah krenuti s određenim patchem i neće ići u daljni progress.

Dalje, pretpostavjam da će character modeli biti ovi novi, a ne stari iz vanille, kao i grafika općenito.
Shop će biti prisutan i moći će se kupovati mounti itd. Nadam se samo da neće uvesti kupovanje levela jer to zbilja ne bi imao smisla itd.

Uglavnom, puno je nepoznanica. Sasvim sigurno neće baš sve biti potpuno vanilla, a realno gledajući, niti ne može, igra je stara 13 godina i u međuvremenu je doživjela pomake na mnogim poljima. Samo se nadam da će ono najbitnije zbilja biti vanilla like experience.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:09   #3273
Quote:
Brack is clear that using modern server architecture doesn’t mean that these Classic servers will have the same features that current World of Warcraft does. There won’t be cross-realm servers or Looking For Raid and Dungeon Finder automatic party matchmaking. There’s still a lot of questions about how the team will tackle it, but Brack says they’re committed to recreating an authentic Vanilla World of Warcraft experience. "One of the tenets of Classic WoW is none of the cross-server realms and different [server] sharding options that we have available to us today. There’s a lot of desire on part of the community that this is something that they don’t want."
Quote:
J. Allen Brack: Yes. That's part of the level 60 experience. Our goal is to recreate that classic 1-60 gameplay. Some things changed as time went on, with different patches. How does that get manifested? That's one of the outstanding questions. But yeah, the goal is to recreate that exact experience, for better or for worse.
J. Allen Brack: Both, I think. One of the things we do know is that by announcing this, we're in the WOW Classic business forever. Once that starts, there's a commitment on our end that we're going to continue maintaining those servers for as long as there is a World of Warcraft.
http://www.pcgamer.com/this-is-how-b...a-wow-servers/
http://www.eurogamer.net/articles/20...-big-questions
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:40   #3274
vanilla hype vanilla hype
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 17:33   #3275
Ne znam, mene vise privlaci novi expansion. Za vanillu me zaboli. Nemam vise ni vremena ni zivaca lvlati mjesec dana do 60, 2h skupljati larty za instance, itd. itd

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:20   #3276
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Ne znam, mene vise privlaci novi expansion. Za vanillu me zaboli. Nemam vise ni vremena ni zivaca lvlati mjesec dana do 60, 2h skupljati larty za instance, itd. itd

Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
Slazem se,vanilla je u svoje vrijeme bila odlicna,danas bi koncept bio zastario.Probat cu,malo cu igrati povremeno i to je to.A i pitanje je da li ce biti bas kao sto je vanilla bila,taj grind.
Uostalom,Wildstar je probao tako nesto pa svi znamo kako je to proslo.

A i danasnji wow je dobar za casual igrace.
Desmozgenes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:59   #3277
Ajme.prije raidova, koji je to dernek bio. 40 ljudi se deru i prepiru na ventrillu a nije bilo bas ko danas ds mozes procitat taktiku i odradit je iz par puta.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:18   #3278
Quote:
Desmozgenes kaže: Pogledaj post
Slazem se,vanilla je u svoje vrijeme bila odlicna,danas bi koncept bio zastario.Probat cu,malo cu igrati povremeno i to je to.A i pitanje je da li ce biti bas kao sto je vanilla bila,taj grind.
Uostalom,Wildstar je probao tako nesto pa svi znamo kako je to proslo.

A i danasnji wow je dobar za casual igrace.
Meni je super (ne mislim na tebe) da ekipa koja Vanillu nije igrala danas zaziva istu. Cek da dodje 40 man raid, grindanje za jedan flask i outdoor buffovi da ubijes bossa. Pa cemo od iste ekipe citat 'jooooj majko moja, ovo je prehardcore, samo 5% ljudi vidi endgame content.'

Vanjski green dragons za Nature resist gear? Kempanje istih? Gnomish mind control cap? Check, check, check. Bit ce plakanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 22:12   #3279
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je super (ne mislim na tebe) da ekipa koja Vanillu nije igrala danas zaziva istu. Cek da dodje 40 man raid, grindanje za jedan flask i outdoor buffovi da ubijes bossa. Pa cemo od iste ekipe citat 'jooooj majko moja, ovo je prehardcore, samo 5% ljudi vidi endgame content.'

Vanjski green dragons za Nature resist gear? Kempanje istih? Gnomish mind control cap? Check, check, check. Bit ce plakanja.
mislim da ce vecina ekipe gore bit s pedigreom s privatnih servera, pa ce zapravo nekima bit presmijesno ako bude 100% identicno scriptani boss fightovi sa original statsima, jer su na pservera buffani, a negdje cak i dodani abillityji
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:56   #3280
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je super (ne mislim na tebe) da ekipa koja Vanillu nije igrala danas zaziva istu. Cek da dodje 40 man raid, grindanje za jedan flask i outdoor buffovi da ubijes bossa. Pa cemo od iste ekipe citat 'jooooj majko moja, ovo je prehardcore, samo 5% ljudi vidi endgame content.'

Vanjski green dragons za Nature resist gear? Kempanje istih? Gnomish mind control cap? Check, check, check. Bit ce plakanja.
Tako nekako.Sjeti se pocetka cate i dungeona i plakanja kako je pretesko.Pa onda legion,ista situacija,plakanje zbog grinda.Roza naocale i nostalgija su zajebana stvar.
Desmozgenes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.