Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2007., 08:41   #41
Quote:
rijecanka kaže:
ja sam probala laserom.. obe noge (bez bikinija) 3000kn.. sa bikini zonom 3800kn.. mac love pa sam se odlucila samo na gornji dio noge i bikini.. pet tretmana, nisu skroz nestale ali su jako oslabile, krace su i kad ih sad pocupam voskom nema nikakvih velikih problema sa iritacijama ili urastanjem dakle pomaze i moram rec da me stvarno nije nista bolilo..je da te oni prije umrtve tamo nekim ledom i sta sve ne

kazu da treba nekih 7 tretmana da bi skroz nestale..ali cisto sumnjam da te male napasti ikad otidu zauvijek

e da i laser se preporuca ljudima sa sto svijetlijom puti i tamnijim korijenom dlake.. dakle ako imas svijetlije dlake nece imati efekta.. zato su zene cesto nezadovoljne sa laserom lica
inace za lice kozmeticari preporucju elektrolizu.. bolno
nda, cini se da su to standardne cijene. medjutim kolko znam zbrajaju po cm2 koji odrade, bar neki.

dobro sto nije bolio tretman, ali jesi imala neke popratne pojave tipa crvenilo, osip i sl? kod lasera kolko znam se pojavljuju cak i simptomi slicni blagim opekotinama.

bas me zanima jel rade laserski ekvivalent braziliana? to je ono sto trazim.

to sa svijetlom puti sam citala, ja imam tamnu put, nista dlaka po tijelu ali ove koje imam su tamne i cvrste.i tamo di jesu nije jako tamno looooool
Nighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 12:43   #42
Brazilian je zakon. Ja valjda imam određenu dozu mazohizma u sebi, jer ja u tome uživam.
Ima samo jedna bolna zona, ali uz pravog kozmetičara koji je brz ko metak, bol se svede na minimum. Jedino što kojih pola minute imam osjećaj ko da mi je i šupak ostao na onim trakama, ali... sve ostalo je bajno.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 12:58   #43
Quote:
Bercana kaže:
Brazilian je zakon. Ja valjda imam određenu dozu mazohizma u sebi, jer ja u tome uživam.
Ima samo jedna bolna zona, ali uz pravog kozmetičara koji je brz ko metak, bol se svede na minimum. Jedino što kojih pola minute imam osjećaj ko da mi je i šupak ostao na onim trakama, ali... sve ostalo je bajno.
cuj, ocito je da si srela covjeka svog zivota
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 13:15   #44
Quote:
Natch kaže:
cuj, ocito je da si srela covjeka svog zivota
Misliš? Pojasni.
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 13:22   #45
Ja sam pocela s britvicom. Onda je moja mama poludila i rekla mi da cu imati šumu cijeli život pa mi je uvalila vosak i epilator. No odustala sam od toga i vratila se na britvicu.
Genetic_Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:57   #46
Slušaj mater
adrijanaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:29   #47
Quote:
Maslina kaže:
Ja isto koristim aparatić, ali samo za noge....osobe s jačim korjenom dlake navodno ne bi smjele čupati dlake jer onda dobiju prištiće i urasle dlake. Ma trebali bi napokon smisliti neku jeftinu metodu da se zauvijek riješimo te napasti.
potpisujem
bebachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:36   #48
Probala:
-vrući vosak
- hladni vosak
- britvicu
- šećernu pastu (masu)
najbolje od svega šećerna pasta.
Napravila brazilku, boli ko sam vrag, skoro je dobila nogu u glavu,
ali preživila sam, više je ne radim, napravim neku frizuricu, neki motiv,
samo ako imam inspiracije, naravno opet sa šećernom masom.

Imam jako,jako osjeljivu kožu, mekanu i glatku, kapilari su mi svaki
put popucali kad bi išla na vosak, a koža, isušenja i nadražena.

Šećerna pasta (masa) cile noge, bikini zona, nadusnice (sve skupa 300 kn).

Britvnicu više ni u nuždi, rađe hodam dlakava nego da ju koristim,
muku sam mučila sa urastućim dlakicama (još jedan problem uz pucanje kapilara), sada ni sa tim nemam problema. Koža je nakon toga
glatka, kao svilenkasta, čak se na svjetlu vidi taj sjaj, ne svrbi, nemam
otekline, ne urasta ništa, a ja se tako dobro osjećam da je to za nevjerovat.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 18:38   #49
A zasto se ne smiju cupkat dlacice oko bradavica? imam ih tri ukupno i zivciraju me
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 19:04   #50
A ta šećerna pasta...to se može kupiti ili se samo na takvu depilaciju može kod kozmetičarke?
natka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 20:34   #51
Quote:
natka_zg kaže:
A ta šećerna pasta...to se može kupiti ili se samo na takvu depilaciju može kod kozmetičarke?
Može se i kod kuće napraviti - smućkaš malo šećera i limuntusa i to greješ na ringli dok se ne napravi smesa, ali da ne bude ni pregusta ni preretka. Onda namažeš traku na nogu, pa zalepiš preko toga traku tkanine i povučeš u pravcu suprotnom od rasta dlaka. Isto je kao i depilacija toplim voskom. Samo treba izdvojiti dosta vremena, ako to radiš sama. Aparatić je jednostavniji i čistiji. Ovom smesom ulepiš i sebe i sve oko sebe, ali se jednostavno spira vodom, nije poput voska.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 21:20   #52
Quote:
naiva kaže:
riječanka, ti si išla kozmetičarki ili u neku polikliniku?

isla sam ti privatno kod dermatologice moje
rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 21:31   #53
Quote:
Nighty kaže:
nda, cini se da su to standardne cijene. medjutim kolko znam zbrajaju po cm2 koji odrade, bar neki.

dobro sto nije bolio tretman, ali jesi imala neke popratne pojave tipa crvenilo, osip i sl? kod lasera kolko znam se pojavljuju cak i simptomi slicni blagim opekotinama.

bas me zanima jel rade laserski ekvivalent braziliana? to je ono sto trazim.

to sa svijetlom puti sam citala, ja imam tamnu put, nista dlaka po tijelu ali ove koje imam su tamne i cvrste.i tamo di jesu nije jako tamno looooool
neki ti zbrajaju po cm2, neki po povrsini, neki po minutama..ovisi di ides na laser

nikakva crvenilo ni nista..premazali me nekim kremicama, ovim onim, hladili me ledom..a inace imam jako tanku, osjetljivu kozu tako da mi je bilo super..bash sam ostala odusevljena ali i to vj ovisi od osobe do osobe..

rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:39   #54
Ej!

A kak najjednostavnije obrijati private zonu, a da nije brazilska?

Mislim, vele da je britvica pregruba, u kaj sam se i uvjerila... a da se kremama nesmije, naravno.
dudik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:56   #55
Quote:
dudik kaže:
Ej!

A kak najjednostavnije obrijati private zonu, a da nije brazilska?

Mislim, vele da je britvica pregruba, u kaj sam se i uvjerila... a da se kremama nesmije, naravno.
imas kreme za depilaciju, ali je efekt otprilike jednak onom s britvicom.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 23:47   #56
ma moze li mi netko reci koliko kod kozm doce voskom bikini zona i je li to toliko ostrasno bolno...?!?!!
jer mi sve napravi pristice koji strasno svrbe...tnx
goplay001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 01:52   #57
E sad da ja ko musko pitam nekog vraga... pa vjerojatno ce me braca po medjunozju popljuvat, al jebga... nekad (cesto) mi je bitnije sto mi draga kaze... a draga je rekla da joj je bas vrlo grozno kad joj se moje cekinje opletu oko zuba (mnozina) prilikom obavljanja meni nekih dragih radnji, naravno na meni samom... i sad, ja sam to par puta podsisao i sve ok, dobro i izgleda (malo mi je veci ) al mi eto palo na pamet da probam to rjesit malo trajnije... bar na nekim mjestima... pa sam probao ziletom i iskusio muke po svrbezu zbog kojih sam poceo suosjecati s njom po pitanju ispunjavanja mojih zelja glatkoce na njenom medjunozju... pa ja sad, ko potencijalni metrosexualac, reko da probam jel postoji ista drugo osim toga i pade mi na pamet da pitam vas predstavnice ljepseg spola bi li meni ona krema kaj vi koristite bila od kakve pomoci? i kolko traje prije nego treba ponoviti postupak? i jel funkcionira i na podsisanim dlakama ili treba pustit da se razrastu razbaruseno mladenacki?

eto...
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:23   #58
Quote:
perich kaže:
E sad da ja ko musko pitam nekog vraga... pa vjerojatno ce me braca po medjunozju popljuvat, al jebga... nekad (cesto) mi je bitnije sto mi draga kaze... a draga je rekla da joj je bas vrlo grozno kad joj se moje cekinje opletu oko zuba (mnozina) prilikom obavljanja meni nekih dragih radnji, naravno na meni samom... i sad, ja sam to par puta podsisao i sve ok, dobro i izgleda (malo mi je veci ) al mi eto palo na pamet da probam to rjesit malo trajnije... bar na nekim mjestima... pa sam probao ziletom i iskusio muke po svrbezu zbog kojih sam poceo suosjecati s njom po pitanju ispunjavanja mojih zelja glatkoce na njenom medjunozju... pa ja sad, ko potencijalni metrosexualac, reko da probam jel postoji ista drugo osim toga i pade mi na pamet da pitam vas predstavnice ljepseg spola bi li meni ona krema kaj vi koristite bila od kakve pomoci? i kolko traje prije nego treba ponoviti postupak? i jel funkcionira i na podsisanim dlakama ili treba pustit da se razrastu razbaruseno mladenacki?

eto...
ne znam koliko si dlakav, koliko ti je jak korjen i sl, a i vi muskarci ste fakat bebe pa mozda najbolje da pitas neku kozmeticarku, kremu ne preporucujem jer ne ukloni dlacice bas dobro a i meni nadrazi kozu
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:25   #59
Quote:
Golden Drop kaže:
Imaš ili brijanje ili čupanje, čupanje ne, to već znaš, a brijat, ako ti smeta
pa potegni, ili sa škaricama odreži, polako tih uz kožu.
zasto se ne smiju cupat, ja ih vec godinama rjesavam pincetom, cak sam i dr.opce prakse pitala i kaze samo naprijed

ak sam si ugrozila zdravlje na next 5 years nek mi netko PLIZ kaze
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:30   #60
Quote:
lana369 kaže:
Zanima me čime se depilirate(npr.noge)...što duže traje...nije skupo i ne boli......ima za kupit u dućanu...DM-u...???

Meni je najbolji vosak, jer kupovala sam razne sprave..kreme ma ni ne pomazi, sto se tice one spravice masinice..boli te najmanje 48 sati poslije depilacije sa njom, onaj mali bic... brijacic..za zenske... uradis jednu gresku,il se pomaknes u pogresnom pravcu posijeces se...ma najbolji je vosak... stisnes zube dok se ne naviknes i.. ajmooo

2-3 sedmice nema ti dlacica, a bic ako s bicom ih brijes onda se proguste..
__________________
Ko samo za poklone haje,
a ne vidi onoga KO ih daje,
srce svoje u prašinu baca,
jer sve prolazi,
a On samo ostaje.
Mala_lutkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.