Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 21:15   #61
kad imam živaca i vremena onda aparatićem,inače ih brijem..ne podnosim kreme i vosak jer dobijem prištiće..
ketty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:24   #62
a kad idete ginekologu?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:51   #63
Quote:
ketty kaže:
kad imam živaca i vremena onda aparatićem,inače ih brijem..ne podnosim kreme i vosak jer dobijem prištiće..
pa ne operes dobro noge...
__________________
Ko samo za poklone haje,
a ne vidi onoga KO ih daje,
srce svoje u prašinu baca,
jer sve prolazi,
a On samo ostaje.
Mala_lutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 22:03   #64
Quote:
Mala_lutkica kaže:
pa ne operes dobro noge...
a mozda joj vosak i krema iziritira kozu
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 20:22   #65
a koliko košta pasta (otprilike)? i di da ju uopće nabavim?
by. znatiželjna ja
 
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 20:55   #66
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
a koliko košta pasta (otprilike)? i di da ju uopće nabavim?
by. znatiželjna ja
koliko znam ima je jedino kod kozmeticarke, 50 kn bikini zona a 80 brazilka
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 16:37   #67
e pa i ona ju negdje nabavlja...
a dobro... budem kod kozmetičarke išla... i usput si ponesem jastuk da ljudi ne bi mislili da me ubija (za slučaj da nema dobro izolirane zidove)...
 
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 20:14   #68
Question egipatska depilacija

jel netko bio na egipatskoj i gdje....koja je razlika između egipatske i obične voskom - učinkovitija, manje boli...? zašto je toliko razvikana?
meni su perporučili u http://dora98.hr/depilacije.htm, a i cijene su im ok
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 09:15   #69
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jel netko bio na egipatskoj i gdje....koja je razlika između egipatske i obične voskom - učinkovitija, manje boli...? zašto je toliko razvikana?
meni su perporučili u http://dora98.hr/depilacije.htm, a i cijene su im ok



kažu da boli nešto manje nego klasična depilacija voskom
pogodna je za žemske koje imaju problem sa pucanjem kapilara i navodno nema urastanja dlačica
pojma neam jel sve to istina al ja već dugo razmišljam otići

ima l' tko iskustva s tim, salon il nekoga za preporučiti, gdje, kako, kn...?
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 13:43   #70
Jel isao netko na brazilsku depilaciju ? S boli sam se pomirila, ali me zanima u koji polozaj te tamo u salonu postave da to pocupaju.
hexy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 19:39   #71
Quote:
Michelle M kaže: Pogledaj post
kažu da boli nešto manje nego klasična depilacija voskom
pogodna je za žemske koje imaju problem sa pucanjem kapilara i navodno nema urastanja dlačica
pojma neam jel sve to istina al ja već dugo razmišljam otići

ima l' tko iskustva s tim, salon il nekoga za preporučiti, gdje, kako, kn...?
isla sam na egipatsku il tzv secerna pasta, iskreno sam odusevljena, inace zadnji put kad sam radila bikini zonu sa voskom zdepilirala sam samo desnu stranu i onda se ustala i otisla doma, bilo il odustat il fizicki napast tetu pa mi zena ovaj put preporucila tu pastu i ....-manje boli, manje urastaju, ne iritira kozu a traje ko vosak 2-3 tjedna, cijena je kojih 30 tak kunica veca, nisam radila cijele noge jer to bi trajala 5 sati, to je vise za manja podrucja

ja idem u salon u medvedgradskoj Manuela Šapro, imaju svoj sajt pa potrazi
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 19:44   #72
Quote:
hexy kaže: Pogledaj post
Jel isao netko na brazilsku depilaciju ? S boli sam se pomirila, ali me zanima u koji polozaj te tamo u salonu postave da to pocupaju.
pa ono ceg se bojis, na leda, raskrecis se, teta se ponasa sa tvojim preponama koda su njena, malo je bed, pogotovo kad ti bahato pocne micat gacice( papirnate tangice koje dobijes kod njih) i onako zamisljeno kaze ahm.. jos ovdje malo, pa dode i pripravnica i znalacki te proucava...

al inace su skroz drage, mene je skuzila da mi je bed pa je pocela pricat kak i one u salonu jadna drugu depiliraju, nabraja sve prednosti paste i tak to

a imaju i sisac, pa to dode ko kod frizera
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 19:49   #73
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
pa ono ceg se bojis, na leda, raskrecis se, teta se ponasa sa tvojim preponama koda su njena, malo je bed, pogotovo kad ti bahato pocne micat gacice( papirnate tangice koje dobijes kod njih) i onako zamisljeno kaze ahm.. jos ovdje malo, pa dode i pripravnica i znalacki te proucava...

al inace su skroz drage, mene je skuzila da mi je bed pa je pocela pricat kak i one u salonu jadna drugu depiliraju, nabraja sve prednosti paste i tak to

a imaju i sisac, pa to dode ko kod frizera
sad ću ja pretpostavit da se taj divni salon nalazi u zagrebu, kilometrima daleko od mene...
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 20:00   #74
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
sad ću ja pretpostavit da se taj divni salon nalazi u zagrebu, kilometrima daleko od mene...
da sorry, gore sam navela ime salona, al malo se raspitaj, to je u zadnje vrijema vrlo popularna metoda
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:50   #75
a jel bi mi mogao tko baš određeni salon za brazilsku preporučit u zg, i reć koje su cijene, jer se ja već jaaaaako dugo ovdje mučim i sa stranicama i oglasima, i više ne znam ni dal kad napišu samo prepone ili bikini rade uopće i brazilsku il ne i ako da po kojoj cijeni, jer razlike znaju bit ogromne, i po 50%, tak da pliiiiiz, help cure
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:09   #76
Jednom je u 24sata izašao "recept" za egipatsku depilaciju, a bio je:
3 kg šećera
60 g limunske kiseline
4 dcl vode
kuhat dok se ne počne pjenit, ohladit

I što s time radim kad to sve lijepo skuham? (naravno da to nisu napisali)
Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:48   #77
ja ovako malo neuka.... moze li mi tko tocno reci koje podrucje obuhvaca brazilska...?? cisto se nadam da mi necete reci ono sto ja mislim....
crknjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:56   #78
Quote:
Fleur kaže: Pogledaj post
Jednom je u 24sata izašao "recept" za egipatsku depilaciju, a bio je:
3 kg šećera
60 g limunske kiseline
4 dcl vode
kuhat dok se ne počne pjenit, ohladit

I što s time radim kad to sve lijepo skuham? (naravno da to nisu napisali)
3 kilograma secera!!!?????

ja mislim da se netko tu prevario,ja sam radila po receptu 10-12 zlica (jusnih) secera,pola limuna,2-3 zlice vode,i kad se secer rastopi bude to dosta tekuce.ja sam ostavila da se malo stisne,da bude onak keljavo ko vosak,pa nanijela stapicem u smjeru suprotnom od rasta dlaka,narezala staru plahtu na trakice i mogu reci bila jako zadovoljna.

i to mi je bilo za potkoljenice,pa onda za cijele noge valjda treba malo vise...ali sigurno ne 3 kg
mani* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 20:58   #79
Quote:
crknjica1 kaže: Pogledaj post
ja ovako malo neuka.... moze li mi tko tocno reci koje podrucje obuhvaca brazilska...?? cisto se nadam da mi necete reci ono sto ja mislim....
je to je kaj ti mislis...sve
to je i meni malo bed,al onda si mislim...ja bi da mi netko sve pocupa dolje,al nebi da mi to sve vidi
al reko pa cupa teta svoju picu,a i cupa druge cieli dan valjda se nece na mojom iscudjavat
mani* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 00:11   #80
Quote:
mani* kaže: Pogledaj post
je to je kaj ti mislis...sve
to je i meni malo bed,al onda si mislim...ja bi da mi netko sve pocupa dolje,al nebi da mi to sve vidi
al reko pa cupa teta svoju picu,a i cupa druge cieli dan valjda se nece na mojom iscudjavat
Ovo je samo proba
kotacic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.