Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2003., 07:50   #21
jebeš glavni quest. sa zadnjim likom sam igral do level 64 i sa main questom sam bio hortator svih kuća. a jedina useful stvar iz main questa je bio immunity na sve bolesti. i wraithguard rukavica. negdje sam na netu pročital da se ne može bit glavni u svim guildovima pa sam se zainatio. Ariadne, wood elf, radi u fightersima, mages i thieves guildu. slijedi učlanjenje u temple, da pokupim onaj opaki oklop na kraju pa onda imperial legion. i naravno house redoran.

jučer sam skinul mod za imperijal legiju. shema je da kad postaneš dovoljni visoki rank u legiji da možeš davati naredbe imperijalcima i oni ti više ne govore "move along".. još jedan koristan mod, 100% chance da ti se projektil vrati u mrtvoj lovini. guba, ali na tu foru mogu hodat okolo sa 20 strelica, a ja sam ljen pa mi se ne da trčat do živina samo da uzmem strijele.

10000 zlata?
nije da se hvalim, ali 900.000 i hrpetina opreme ispred creepera koju mu nisam prodal.

ti si se lječio od corprsa kod onog tipa? ak jesi, onda ga nabij i uzmi mu onaj full daedric oklop .
ebony shield? naaaah, probaj eleidons ward. najveći defense, restora health 50-100 when used, ali je gadan.

kad završim main quest, znaš koga ću prvog ubit. viveca. i lagani soultrapping ću mu napravit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2003., 21:54   #22
E jel si znao da postoji veća faca od creepera u igri???

TALKING MUDCRAB MERCHANT SA 10 000 drakića

Hehe!!!

Otiđi na onaj forum, učlani se i u searchu upiši talking... ili postavi pitanje da ti daju link s objašnjenjima di se vrag nalazi

Prezamršeno je da ja sad objašnjavam.....
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2003., 22:29   #23
znam, ubio sam ga
on nije fora jer ti ne daje punu cijenu opreme kao Creeper, a u nekoj zabiti je, ovaj je ipak u calderi koja ima mages guild, a i onaj tip ti da mogućnost teleportiranja s master indexom, ako imaš plugin i ako si ga završio...
ja sam modiral creepera u TES CS i dal mu 25000, kad sam igral prvog lika, popzdio sam pri prodaji opreme. sad ide glatkije i brže.

najjednostavniji i neiscrpan način skupljanja para su ordinatori u vivecu. treba ti samo indoril oklop ili kaciga mislim, a oklop dobiješ od nekog lika u vivecu ili pokupiš cijeli indoril set u kogoruhnu, odeš u vivec, obučeš indoril, pričaš s ordinatorom, on te napadne i ubiješ ga. doduše ovo je za nove likove malo teži zadatak, ali izvediv.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 20:34   #24
Meni Talkin Mudcrab daje cijene iste kao i Creeper
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 20:47   #25
a mene sad najviše jebe to kaj si nemrem napravit novu opremu. kaj želim napravit je samo rekolorirat glass shield i glass longsword... ali na ovom svom piratskom cedeju nemrem naći ni teksture niti meshove.. tko mi može pomoć?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 23:50   #26
Otiđi na forum igre pa se raspitaj
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 07:47   #27
pa kaj nije ovo forum za igre?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 13:55   #28
Imam opet jedno glupo pitanje:

Daklem, stvari stoje ovako:
Igram se već nekih tjedan dana i neki sam redguard warior curetak na level 5. Učlanila se u Fighters guild i ko prvo me poslali da potamanim one štakore kod one tetke. OK, sredila sam onog dolje, al kad me tetka pošalje u skladište i da mi ključ, ova moja tupača nikak da otključa fucking vrata. Mislim, kaj radim krivo? Zna vitlat sa long sword sve u šesnaest, al kad treba otključat vrata....e to joj je previše. Uspijem ja otvorit vrata sa onim nekim scrollom, al me ipak zanima kak da to napravim onak vulgaris, kad mi već daju ključ.

Help!
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 18:41   #29
Lightbulb Meni je dosadio Morrowind.....

1. i glupo pitanje: jesi zamijenila mac i kljuc?
2. Zas se trudis kljucem kad imas scroll ( mozda je bug )
3. Nema treceg, nek me neko dopuni da pomognemo mladoj dami
__________________
JaSamKojiJesam
Prco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 18:46   #30
Quote:
1. i glupo pitanje: jesi zamijenila mac i kljuc?
Pa bi ja zamijenila kad ova moja glupsaća nezna uhvatit kljuć, stalno joj pada

Zašto? Zašto? Zašto?
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 19:15   #31
pukli ste ko kokice... obadvoje. ključ se ne mora uopće opremat, nego je dovoljno da ti stoji u inventory.. samo ideš otvorit vrata kao normalno, a on ti bu napisal "taj i taj key used to open door/lock" i to je sva mudrost..

fanny, kak si rasporedila skillove lika i koji birthsign si uzela?

moja wood elf Ariadna izgleda ovak:

major: marksman, longsword, block, acrobatics, illusion
minor: sneak, athletics, security, restoration, medium armor

sign: the lady

budući da je sad 63level, nabildana je do preksutra, a i misc skills sam joj napumpal koji mi trebaju, tipa speechcraft, mercantile, conjuration (kad sam outnumbered onda odigram summon clannfear i riješim stvar strelicama), alteration (ne da mi se teglit levitation potione)
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 20:37   #32
...

Nisam imo frke oko kljuceva jel sam koristio scrolove i lockpickove pa sam mislio da trebas kljuc ko i lockpick... Al stoji da sam puko
__________________
JaSamKojiJesam
Prco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 01:23   #33
Quote:
slafko kaže:
pukli ste ko kokice... obadvoje. ključ se ne mora uopće opremat, nego je dovoljno da ti stoji u inventory.. samo ideš otvorit vrata kao normalno, a on ti bu napisal "taj i taj key used to open door/lock" i to je sva mudrost..
Hm, auuuuu, sramotaaaaaa!

Quote:
slafko kaže:
fanny, kak si rasporedila skillove lika i koji birthsign si uzela?
Daklem:

Redguard Fanny Warrior glupsaća se uglavnom zna tuč, al intelektualno mi je malo slabašna

major: long blade (69...to mi je zasad max skil), medium armor, heavy armor, athletics, block
minor: armorer, spear, marksman,axe, blunt weapon

Sign: The Warrior

Učlanila se u Blades (to valjda ide po defaultu?), Fighters Guild, Mage Guilld i Imperial Cult (ovo zadnje slučajno, stisla krivi gumb )

To bi bilo to. Sve si nešto mislim da bi bio red da krenem i sa sorcererom...ona mi je ipak malo produhovljena...al ta je zapela još u Seydi Neen
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 07:49   #34
Quote:
FannyB kaže:
major: long blade (69...to mi je zasad max skil), medium armor, heavy armor, athletics, block
minor: armorer, spear, marksman,axe, blunt weapon
vidiš kaj se događa kad uzmeš već stvorenu klasu.. sranje. ne trebaju ti medium i heavy armor u paru, odlučiš se za jedan samo..(možda najbolje heavy, jer daedric armor je najjači u igri) a o 4 vrste oružja melee da i ne govorim.. kad ideš radit novog lika, obavezno izabereš "create custom class" i izabereš si skillove. onaj raspored skillova kod mog lika je plod 2 prethodna lika s kojima sam igral. već je oko 35. levela imala sve atribute na 100, osim willpower i luck. sad je nabildana ko tenk, može se koristit dosta jakim magijama, a marksman i longblade su jako blizu stotke...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2003., 22:01   #35
Bladesi ti se tiču main questa, tj, srž igre su ti Bladesi

A pazite mene:

Imperial
Warrior
Level: 56
Long blade: 100
Marksman: 100
Axe: 100
Heavy armor: 100
Medium armor: 100
Full Deadrc, Ebony, Indoril, Orcish....armors
Deadric Claymore, Dai-Katana, Katana, War axe, Battle axe....itd.
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 07:56   #36
znaš kaj sam jučer napravil ascended sleeperu? hehehe, spellom ga paraliziral na 15 sekundi, puknul mu soultrap i skinul ga sa dvije strelice kaj imaju fire dmg. tip nije znao ni kaj ga je pogodilo...

jučer prodal četvrtu dai-katanu...
dobio je od dremora lorda u shrineju..

daedric claymore je neupotrebljiv... ne vidim pola ekrana od nje. umbra mi se sviđa.

zakaj si ko skillove uzeo dva melee oružja i dva armor types?
meni to nije logično...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 14:20   #37
Ma sami su se razvili od korištenja (armor), a što se oružja tiče obožavam Daikatanu (Deadric) i Deadric war axe koje koristim naizmjenično Pure love
REVENGER4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 16:17   #38
Lightbulb pomoč

Naime uskoro ću zaigrati Morrowind otpočetka (prije sam samo prošao Seydu Neen i bilo mi je dosadno a ne vjerujem da je ta igra dosadna ak ju svi hvale) pa bih vas molio da mi kažete kaj da radim i kud da idem u igrici u početku i kak da si konfiguriram lika, dok se i sam ne ufuram u istu
Tnx...
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 20:03   #39
lika si konfiguriraš tako da najviše odgovora načinu na koji ćeš ga igrat. malo par postova prije sam dao major/minor skillove svog lika. napravljen je za all-round igranje, fajter, lopov, dosta dobar mađioničar.. uostalom, budeš skužio kaj ti najviše odgovara, koji način igre...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2003., 22:13   #40
HELP!
evo problema: sad sam u fazi kad malo radim za Legiju. pa su me poslali da spasim Jocien Almonaxa (ili nešto slično) jer neznaju di je tip. uglavnom, tip je u nekom malom kampu nedaleko od Erabenmisum(sfljdzgarhudms, nešto) kampa. a neće me sljedit van iz šatora di je s nekom kao vješticom. a ova baba mi kaže da će ga pustit ako dovedem nekok lika koji bi trebal bit u Erabm..nešto kampu. ali jebenog lika nema. ili ga ja nemrem nać. a ne da mi se ubijat ovu babu i ono dvoje ashlandera vani, jer brijem na kulturu... DI JE TAJ LIK KOJEG TREBAM DOVEST OVOJ BABI??
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.