Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2011., 23:59   #41
Quote:
mirabelo123 kaže: Pogledaj post
Može koji link, a da nije iz nekog od sveučilišta iz zemalja bivše Jugoslavije?
Dresden:

http://tu-dresden.de/die_tu_dresden/...dy_language=de

Омск ( Omsk ):

http://www.omgups.ru/infoteque/english.pdf

Ta dva sam naveo jer mi je želja upisati postdiplomski studij na jednom od njih. Mogu nastaviti nabrajati do sutra, ali Google je i tvoj prijatelj.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 10:36   #42
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Dresden:

http://tu-dresden.de/die_tu_dresden/...dy_language=de

Омск ( Omsk ):

http://www.omgups.ru/infoteque/english.pdf

Ta dva sam naveo jer mi je želja upisati postdiplomski studij na jednom od njih. Mogu nastaviti nabrajati do sutra, ali Google je i tvoj prijatelj.
Znači, jedan u bivšoj Istočnoj Njemačkoj i jedan u Rusiji, to samo potvrđuje tezu da su prometni "fakulteti" dio nasljeđa nekadašnjeg istočnog bloka.

Postoje li takve ustanove u SAD, Britaniji, Francuskoj, Italiji, Švicarskoj, Danskoj?
krokodilkro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 20:46   #43
Ne mogu vjerovati, da ja kao jedan prometni inženjer moram učiti inženjere iz ostalih struka nekim osnovnim stvarima.

Quote:
krokodilkro kaže: Pogledaj post
Znači, jedan u bivšoj Istočnoj Njemačkoj i jedan u Rusiji, to samo potvrđuje tezu da su prometni "fakulteti" dio nasljeđa nekadašnjeg istočnog bloka.
Ne, to samo potvrđuje tezu da fakultet nije mjerilo znanja, kao što vidimo iz tvog slučaja. Oba fakulteta su nastala u 19. stoljeću, no i da nisu, zanima me kakve veze ima što su nastali u Istočnom bloku? Njemačka, kao i Rusija već 20 godina nisu pod socijalizmom.

Quote:
Postoje li takve ustanove u SAD, Britaniji, Francuskoj, Italiji, Švicarskoj, Danskoj?
Naravno da postoje. Google je i tvoj prijatelj.

SAD:

http://engineering.missouri.edu/civi...n-engineering/

UK:

http://www2.cege.ucl.ac.uk/research/transport/

Danska:

http://www.mastersportal.eu/students...logistics.html

Ne da mi se dalje tražiti. Imaš Google. No, kako znam tvoje mišljenje o FPZ-u, ne vidim uopće smisla što ti odgovoram.

Već ti je prvi totalno besmisleni argument bio onaj o Istočnom bloku. Da si malo proučavao znanstvene radove koji su došli sa gornja dva fakulteta koje sam naveo, ne bi pričao takve gluposti ( nemam ti ih namjeru navoditi ).
Ah da, zaboravio sam opet, tebi promet nije znanost, nego tečaj.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 23:10   #44
Quote:
krokodilkro kaže: Pogledaj post
Postoje li takve ustanove u SAD, Britaniji, Francuskoj, Italiji, Švicarskoj, Danskoj?
Naravno da postoje. Zar misliš da se tamo ne bave prometom i puno više od nas? Tko bi planirao, povezao, razvijao prometne pravce? Znaš li kolike luke, mreže željeznica i slično postoji u tim državama?

Npr. http://www.engr.wisc.edu/cee/researc...sengr_geo.html

Jedino, veći broj država ima integrirana sveučilišta, pa nećeš naći odvojene fakultete, a ponegdje se promet nalazi u sklopu politehnika (s tim da su u austrijskoj tradiciji politehnike iznimno cijenjeni tehnički fakulteti).
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:02   #45
pozz svima!
drago mi je da sam vidjela ovaj forum, do danas nisam ni gledala dal' postoji išta slično.
završila promet po bolonji, diplomirala u 9 mj skupa sa par divnih kolega... (okvirno nas 6 sa smjera)
kroz studij smo od profesora i asistenata slušali bajke o našim mogućnostima, prilikama, svim radnim mjestima koji samo čekaju na nas, divnim poslodavcima koji trebaju mlade, obrazovane ljude kao što smo mi... o pomoći koju će nam oni sami pružiti kako bi nam pomogli jer smo ipak prva generacija bolonje i novog smjera- LOGISTIKE!
priče su za malu djecu, od pomoći ništa, nezaposleni svi. jedan od nas radi (nevezano za struku) i to naravno preko veze nešto za što nije trebao ni u srednju ići, a kamoli tek faks završiti.

vjerovali smo svi u taj fakultet, branili ga dok su ga drugi pljuvali, vjerovali da će biti nešto kad završimo i da će ta diploma (koju btw.nismo još ni dobili) imati barem malo smisla... KOJE SMO MI BUDALE!!!!

osobno volim logistiku, volim kaj sam tamo naučila i voljela bi raditi u struci jer je to ono kaj me zanima, ali hoću li ikada u životu taj san ostvariti- SUMNJAM.
nemam veze, nemam bogatog tatu niti strica, jedino kaj imam je ta diploma koja će me odvesti nigdje. žalosno ali istinito.

tko imalo razmišlja o budućnosti, i da stvarno želi raditi ono što završi nemojte upisivati promet. ako želiš samo taj studentski život ili te doma tjeraju da ideš na faks pa da imaš taj papir onda je ovo dobar faks za tebe. imati ćeš upravo kaj ti govore PAPIR (i to ćeš čekati cca 10-12 mjeseci )

ja ću se i dalje truditi i nadati i biti naivna cura koja se nada da će jednog dana napraviti tu neku karijeru i biti netko i nešto. raditi upravo u logistici jer to jako jako želim, al šta da kažem osim kaj sam ranije rekla- glupača )
think-pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:43   #46
Quote:
think-pink kaže: Pogledaj post
kroz studij smo od profesora i asistenata slušali bajke o našim mogućnostima, prilikama, svim radnim mjestima koji samo čekaju na nas, divnim poslodavcima koji trebaju mlade, obrazovane ljude kao što smo mi...
DAAA!!!

E, skroz sam zaboravio na to pumpanje pričama kako je prometni sustav u kurcu i kako smo mi ONI koje svi čekaju da odvedemo stvar na idući nivo. Jebemti, opisivali su nam nas same kao da smo Obećani Stručnjaci koje ovaj napaćeni narod još nije vidio. I neće još neko vrijeme. Tvoja racionalna strana mozga ti govori "Šta ovaj sere?!", a druga strana, emotivna, željna ljubavi i pažnje, te uvjerava "Da. Ovaj frajer je potpuno u pravu i sve što on kaže će se ostvariti. Sto posto."

Sto posto. Malo sutra. Ostvarilo se jedino još jedno članstvo na burzi.
uran101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 20:39   #47
zato jer fakultet iz sebe nema priznate projekte, a općenito su u hrv na poslovima prekvalificirani ljudi po logici da strojar zaprima vešmašine u servisu.
jadno i žalosno ali tako je.
zato dadić sjedi u par povjerenstava,"drži" par ispita i glumi filozofa,
oni koji su prijektirali zagrebačku aveniju po meni bi trebali u zatvor
kao i neke budale koje stavljaju semafore u području sesveta .
idempadodem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 23:31   #48
Hrvatska sramota: Prosvjednica demonstrativno poderala svoju diplomu ispred zgrade Vlade

koliko vrijede drugi fakulteti u HR.....


http://www.poslovnipuls.com/2011/02/...dnica-diploma/
spacelab4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 22:17   #49
Evo, pošto sam i ja student FPZ-a, da napišem svoja iskustva i dojmove. Završio sam TVZ Prometni smjer i nakon toga sam se prebacio na Fakultet prometnih znanosti na kojem me par ispita dijeli od diplome.
Ukratko, upis na taj fax je bila najveća pogreška u mom životu. Dobro, na tom fax-u sam upoznao jednu prekrasnu žensku osobu ali, to je jedna sasvim druga priča, sretna. Mnogi će me zbog ove izjave odmah napasti i reći kako izjavljujem stvari bez osnovanih argumenata, pa da krenem. Već na kvalifikacijskom ispitu za upis sam lagano dobio dojam o kakvom se fax-u radi. Hrpa totalnih primitivaca(čast iznimkama) čeka kako će prepisati prijemni ispit i bez ikakvog truda postati student. Lik pored mene dolazi bez kalkulatora(na ispitu fizika i matematika) i kasnije ga vidim kako se nalazi na listi kandidata koji su prošli upisni prag. Možda je totalni genije i može napamet dijeliti na petu decimalu... Na predavanjima nezainteresirani profesori i studenti koji nemaju dovoljno novaca da plate ispite te dolaze samo radi potpisa koji im jamći izlazak na ispit. Osim nekih fundamentalnih "tehničkih" predmeta poput matematike, fizike, elektrotehnike, strojarstva i mehanike kolegiji su totalno promašeni, zastarjeli i preopćeniti. Sami ispiti su suviše lagani i svode se na učenje skripte od 40-ak stranica. No, svejedno je prolaznost na ispitima jako mala jer hrpa ljudi dođe a da nisu ni otvorili skriptu i pojma nemaju šta zapravo polažu. O prepisivanju na ispitima ne želim ni trošiti riječi. Šećer za kraj je bila obrana diplomskog rada bez ijednog člana komisije i činjenica kako mi je fax zaboravio poslati obavijest o danu dodjele diploma tj. promociji. Nije da bih na nju i išao jer diploma Prometnog fax-a nije nešto što bi se trebalo slaviti. Naime, administracija na fax-u je priča za sebe. Da se dotaknem i kupnje ispita tzv. afere "Index". Da, ispiti su se masovno kupovali(ne znam kakva je situacija danas jer radim i nisam baš često na fax-u) Osobno nisam nikada niti pokušao kupiti ispit iz razloga jer je poteban uloženi trud za polaganje pojedinog ispita tako mali da mi je bilo žao dati tih 400 ili 500€ za prolaz. No, znam hrpu kolega koji su kupovali ne samo pojedine ispite već i cijele godine(navodno je postojao i popust na količinu). Rojs, Zubak... imena govore sama za sebe. Oni koji su dolazili u „Komu“ kafić pored fax-a često su mogli vidjeti dotičnog gospodina kako bez imalo straha i srama na stolici pokraj sebe drži hrpetinu index-a koje treba „srediti“.
Nakon završetka TVZ-a i prijelaza na izvanredni studij sam pokušao naći posao u struci ali bezuspješno. Ponekad mi se činilo da je stavka o završenom obrazovanju u životopisu bila više otegotna nego olakotna okolnost. Šta da pričam, bio sam predmet sprdnje i podsmjeha za skoro svakog poslodavca. Čak i moja osobna savjetnica za zavodu za zapošljavanje nije znala kakov bi ja posao mogao raditi. Ukratko, ako nemate „opasnu“ vezu u HAC- u, Poglavarstvu, policiji... nema teoretske šanse da dobijete posao u struci.
Konačno, nakon skoro dvije godine na burzi sam našao posao, prijavljen sam na SSS i šefu ne pada na pamet da me prijavi na VŠS. Zašto i bi? Moje znanje iz matematike, fizike, elektrotehnike(u stručne znanstvene grane ne ulazim) je toliko manje od mojih kolega sa završenim Fer-om, Strojarstvom... da se to ne da ni usporediti. Koji posao bi ing. Prometa uopće trebali raditi? Sva ta zaposlenja mogu bez problema pokriti i ing. Elektrotehnike, Strojarstva, Ekonomije... Da me dobro shvatite, u apoteci može raditi samo mag. Farmacije i nitko drugi, u bolnici medicine, administrator mreža može biti samo netko sa završenom elektrotehnikom... Koji je to posao da je za njega neophodan isključivo ing. Prometa?
No, ono što me najviše boli je činjenica da se moram sramiti svaki puta kada netko spomene prometni fax. Zašto? Jednostavno, nije mi jasno zašto država ne zatvori tu sramotu visokog školstva koja je služila samo za doškolovavanje državnih kadrova i štancanje inženjera.
Eto, ako sam i jednu osobu odgovorio od upisa na ovu sramotu i sprdnju od visokoškolske institucije, učinio sam plemenitu stvar. Neka se moji kolege ne nađu uvrijeđeni ali možda je vrijeme da sagledaju stvari kakve one zapravo jesu.
ivan_1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 00:32   #50
@Ivane 1983 - razumijem te u potpunosti! Ja sam imala i još uvijek imam sličnu situaciju.

Nažalost, idem i na TZV i na FPZ. I već godinama dajem jedne te iste ispite, frendica u minici prođe-dobije 5(a da ne zna apsolutno ništa), ja mu izbiflam čitavu knjigu i jedva 2 dobijem, jedva.. a kad se samo sjetim šta sam novaca tamo ostavila, i koliko su me jeb... u zdrav mozak!!! Kamo sreće da nikad nisam taj faks upisala, i da mi je netko rekao kako stvari stoje prije upisa!

Jad i bijeda, a da ne komentiram određene profesore, koje su sve samo ne profesori!! UŽAS!
Charliese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 21:15   #51
Zar je situacija bas tako losa?

Ja namjeravam ici na taj faks. Naravno, promatrao sam vec HR radno trziste za odgovarajuce poslove...stvarno slabo. Ali pogledajte malo radno trziste EU...ima HRPETINA oglasa firmi koje traze ing. raznih smjerova.

Zivio sam u Njemackoj i znam da tamo takodjer postoji taj faks. I apsolventi ne traze dugo posao jer su im potrebni ti ljudi.

Mislim da prvenstveno nije problem do faksa, nego do ove trule drzave. Ljudi...izadjite malo iz te idilicne Hrvatske. Siguran sam da vam se vani otvaraju mnoga vrata.

Ovjde postoje velike firme koje vas mogu zaposliti, ali koje ugl. vec nekoga imaju koji ne ide. Previse radnika za nekolicinu firmi.
CapoeraZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 01:04   #52
Quote:
ivan_1983 kaže: Pogledaj post
Evo, pošto sam i ja student FPZ-a, da napišem svoja iskustva i dojmove. Završio sam TVZ Prometni smjer i nakon toga sam se prebacio na Fakultet prometnih znanosti na kojem me par ispita dijeli od diplome.
Ukratko, upis na taj fax je bila najveća pogreška u mom životu. Dobro, na tom fax-u sam upoznao jednu prekrasnu žensku osobu ali, to je jedna sasvim druga priča, sretna. Mnogi će me zbog ove izjave odmah napasti i reći kako izjavljujem stvari bez osnovanih argumenata, pa da krenem. Već na kvalifikacijskom ispitu za upis sam lagano dobio dojam o kakvom se fax-u radi. Hrpa totalnih primitivaca(čast iznimkama) čeka kako će prepisati prijemni ispit i bez ikakvog truda postati student. Lik pored mene dolazi bez kalkulatora(na ispitu fizika i matematika) i kasnije ga vidim kako se nalazi na listi kandidata koji su prošli upisni prag. Možda je totalni genije i može napamet dijeliti na petu decimalu... Na predavanjima nezainteresirani profesori i studenti koji nemaju dovoljno novaca da plate ispite te dolaze samo radi potpisa koji im jamći izlazak na ispit. Osim nekih fundamentalnih "tehničkih" predmeta poput matematike, fizike, elektrotehnike, strojarstva i mehanike kolegiji su totalno promašeni, zastarjeli i preopćeniti. Sami ispiti su suviše lagani i svode se na učenje skripte od 40-ak stranica. No, svejedno je prolaznost na ispitima jako mala jer hrpa ljudi dođe a da nisu ni otvorili skriptu i pojma nemaju šta zapravo polažu. O prepisivanju na ispitima ne želim ni trošiti riječi. Šećer za kraj je bila obrana diplomskog rada bez ijednog člana komisije i činjenica kako mi je fax zaboravio poslati obavijest o danu dodjele diploma tj. promociji. Nije da bih na nju i išao jer diploma Prometnog fax-a nije nešto što bi se trebalo slaviti. Naime, administracija na fax-u je priča za sebe. Da se dotaknem i kupnje ispita tzv. afere "Index". Da, ispiti su se masovno kupovali(ne znam kakva je situacija danas jer radim i nisam baš često na fax-u) Osobno nisam nikada niti pokušao kupiti ispit iz razloga jer je poteban uloženi trud za polaganje pojedinog ispita tako mali da mi je bilo žao dati tih 400 ili 500€ za prolaz. No, znam hrpu kolega koji su kupovali ne samo pojedine ispite već i cijele godine(navodno je postojao i popust na količinu). Rojs, Zubak... imena govore sama za sebe. Oni koji su dolazili u „Komu“ kafić pored fax-a često su mogli vidjeti dotičnog gospodina kako bez imalo straha i srama na stolici pokraj sebe drži hrpetinu index-a koje treba „srediti“.
Nakon završetka TVZ-a i prijelaza na izvanredni studij sam pokušao naći posao u struci ali bezuspješno. Ponekad mi se činilo da je stavka o završenom obrazovanju u životopisu bila više otegotna nego olakotna okolnost. Šta da pričam, bio sam predmet sprdnje i podsmjeha za skoro svakog poslodavca. Čak i moja osobna savjetnica za zavodu za zapošljavanje nije znala kakov bi ja posao mogao raditi. Ukratko, ako nemate „opasnu“ vezu u HAC- u, Poglavarstvu, policiji... nema teoretske šanse da dobijete posao u struci.
Konačno, nakon skoro dvije godine na burzi sam našao posao, prijavljen sam na SSS i šefu ne pada na pamet da me prijavi na VŠS. Zašto i bi? Moje znanje iz matematike, fizike, elektrotehnike(u stručne znanstvene grane ne ulazim) je toliko manje od mojih kolega sa završenim Fer-om, Strojarstvom... da se to ne da ni usporediti. Koji posao bi ing. Prometa uopće trebali raditi? Sva ta zaposlenja mogu bez problema pokriti i ing. Elektrotehnike, Strojarstva, Ekonomije... Da me dobro shvatite, u apoteci može raditi samo mag. Farmacije i nitko drugi, u bolnici medicine, administrator mreža može biti samo netko sa završenom elektrotehnikom... Koji je to posao da je za njega neophodan isključivo ing. Prometa?
No, ono što me najviše boli je činjenica da se moram sramiti svaki puta kada netko spomene prometni fax. Zašto? Jednostavno, nije mi jasno zašto država ne zatvori tu sramotu visokog školstva koja je služila samo za doškolovavanje državnih kadrova i štancanje inženjera.
Eto, ako sam i jednu osobu odgovorio od upisa na ovu sramotu i sprdnju od visokoškolske institucije, učinio sam plemenitu stvar. Neka se moji kolege ne nađu uvrijeđeni ali možda je vrijeme da sagledaju stvari kakve one zapravo jesu.
Slažem se s postom jer i sam osjećam sram kad nekome kažem da sam završio Promet ( i to 2003. a radim kao konobar - čitaj, nemam vezu za posao). Fakultet sam shvatio ozbiljno, učio za svaki ispit, položio svaki ispit...nisam dijete bogatih roditelja i kupovanje ispita tada mi je bio SF niti sam uopće imao dojam da to itko radi. Učio sam kao manijak da bi mi kolega na ispit došao s stavom: buš mi šaptao. Šaptao mu jesam...sve krivo. Gad sjedi na kavama a ja učim i onda da položi ispit. Malo sutra.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 18:07   #53
I ja sam "sretni dobitnik " sa zavrsenim FPZ-om cestovni smjer, i naravno kao i velika većina sam na burzi. Od svih mojih kolega i poznanika koji su se uspjeli igdje zaposliti svi dojednoga su se zaposlili preko veze, al bas svi. Trazili su ljudi legalno poslove, al nitko im nakon poslane molobe nije ni odgovorio da nisu primljeni, nego ono ko te jebe sistemi.

Danas je situacija takva, da ce se zaposliti samo onak tko ima DEBELU vezu i nitko drugi (naravno govorimo o poslovima vezano za struku). Najjači su poslodavci koji traže iskustvo, a od kud bi ga treba steci kad sam na faksu. Ovo konobarenje, prodavanje osiguranja i takvih SC sranja poslodavci ne smatraju iskustvom, nego traze iskustvo vezano za posao na koji se javljas, a to je jedna velika NULA.

Na žalost, kao i kod mnogih od vas stava sam da je studij na FPZ-u bila jedna veeeeelika greška
ivica_0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 19:13   #54
Da se i ja javim..

Studirao na Fakultetu prometnih znanosti, zavod za aeronautiku. Smjer kontrola zračne plovidbe ilitiga kontrolor leta. Pa hajmo redom.

1. Kadar

Profesori na aeronautici su jako dobri. Njihove škole i životopisi su bili fascinatni, a sad kad pogledam ko predaje i tko gdje radi, još sam više fasciniran. Drago mi je da je aeronautika i dalje ostala elitni dio prometa i da u nju ulažu. Profesori su bili stručni, uvijek izlazili u susret te bili spremni pomoći. Vjerujem da je i jedan od razloga mali broj polaznika. Pa je lakše raditi sa malim grupama. Što se tiče općeg prometa, ne bi znao kakva je situacija sa njima ali ovaj smjer je bio kvalitetan i ostao je takav. U kompletnom smislu.

2. Studij

E sada, kreće ono interesantno. Dakle..Studenti aeronautike osim što dobivaju titulu (nakon diplomskog) magistar inženjer aeronautike - također dobivaju i licencu (osnovnu onu) za usmjerenje. Piloti dobivaju preduvjet za polaganje ATPL-a a kontrolori imaju Basic Training. Što se tiče ove prve titule, super. Dosta ekipe se uvalilo vani po Cassidianu i EADS-u (sa mag.ing.aeronaut.) kao što sam već rekao na drugom threadu. Imali vrhunske ocjene, sudjelovali smo na par projekata i bili angažirani. Što se tiče licence. Pušiona totalna. Kao kontrolor leta morao sam se prijaviti na natječaj, proći testiranja, liječnički koji je bio urnebesno teži nego onaj na upisu za faks?? I na kraju - Frankfurt (otji ga Langen)..Što će reći da bez tog natječaj i interne obuke, od kontrole leta nećete vidjeti ni k od kontrole. Komedija. Još veća je komedija što se na natječaj može prijaviti bilo tko sa srednjom stručnom spremom!!! Na kraju moje usmjerenje ispada totalno besmisleno i nepotrebno..Naravno, nije baš toliko besmisleno, jer opet te iste predmete polažeš u Njemačkoj, ali zašto davati ljudima lažnu nadu kad nikad neće postati kontrolori. Zašto se studente KL smjera ne šalje na te tečaje i njima daje prednost? Nitko ne zna, ali bilo bi dobro da se malo uloži truda i malo razgovora i nešto se po tome pitanju napravi. :S

3. Predmeti
Predmeti su bili oke, ono što sam očekivao sam i dobio. Neki predmeti mi nisu imali smisla..Kao ona inženjerska grafika..Ionako neću biti konstruktor..Ne shvaćam čemu tlaka sa tim crtanjem..Da sam htio konstruirati i crtati, išao bi na FSB. Ali predmeti su bili kvalitetni i ispunili su moja očekivanja. Bilo je onih laganih, ali bilo je i jebenih i neprospavanih noći (teorija leta)..

4. Fakultet
Zahvaljujući aferi, fakultet je dospio na jako loš glas. Bez obzira što se na prometu ne zajebava, bez obzira što su predmeti teški (barem meni moji bili), malo ljudi te cijeni. Iskreno meni uz moja primanja i posao koji je iznad većine poslova ne u RH nego u svijetu, ide na k**** kad me ljudi pitaju a di sam studirao pa im odgovorim, a oni nabace ''ah promet...''.. Nije bitno koliko love tučete, nije bitno što radite, nije bitno koliko je vaš posao odgovoran i stresan..Bitna je diploma, koju nab**em..Nažalost bit će potrebne godine štancanja stručnog kadra i brojne reforme da bi se vratila slava fakultetu ali dok god prometnjaci sjede na birou, nema tu kruha. Međutim opet, pogledam malo oko sebe, pravnici sjede na birou, ekonomisti sjede na birou, poneki ferovac se nađe..A kao elita od fakulteta..

5. Posao
Osobno, znam da je nemoguće dobiti posao bez nekakve veze (iako nas ima koji smo dobili na osnovi sposobnosti). Ali opet..Nikad mi nije bilo i neće mi biti jasno, ako cestovnjaci sjede na birou - zašto se masovno upisuje cestovni promet..Ako je željeznica u banani - zašto svi idu na željeznicu?? U svakom slučaju meni je nepojmljivo da jedan inženjer prometa (željeznice) ne može dobiti posao u HŽ, ZET ili Gredelj firmi..No danas kod nas nitko ne nalazi posao u struci..Frend pravnik radi u banci (???)..I odkad sam prešao kod njega samo problemi.. A ni sa ostalim strukama nije bog zna kako..

6. Predavanja
U početku svi dolaze, onda shvate da nema opravdanih i neopravdanih, pa čim ispune kvotu za potpis, doviđenja. Padaju ko kruške, na ispit dođu a da ne znaju šta polažu, ne uče, zajebavaju se, ocjene loše, prolaznost mala. Normalno, na diplomi ne pišu ocjene, ali dragi moji, ja bih prije zaposlio nekoga tko je prolazio sa 4-5, eventualno ima kakvu preporuku, nego tuduma koji je krpao 2 i nema pojma šta je završio. Ja sam zbog svog zvanja moram sjediti noćima i blejati u knjigu ko idiot, jer je moj posao odgovoran i od mene se očekuje da sam na tom fakultetu stekao znanja i kompetencije za obavljanje svog posla. Nažalost ekipa to ne shvaća. Ima iznimaka ali one su rijetke.

7. FPZ općenito..
Ne želim nikome u lažnom svjetlu prezentirati ovaj fakultet..Naime, prvo nemojte misliti da ćete se svi uvaliti u vrhunske firme sa vrhunskom plaćom. Par kolega radi u EADS-ovim firmama, par njih se uflokilo na aerodrom, nešto u HKZP ali dobar dio nije..Međutim nemam namjeru nikoga odgovarati od toga smjera ili ga blatiti..Zašto? Naveo sam gore..Pravo se smatralo elitnim fakultetom..Koliko njih će postati odvjetnici??? Koliko će njih biti suci?? Koliko će njih uopće dobiti posao u struci, i to nakon godina sjedenja na birou? Ekonomisti? Političke znanosti?? Što je s njima? Čitam jutranji i večernji i pomislim si kakvi idioti pišu te članke? Pa jel jesu to zaista ljudi sa fakultetom?
Žao mi je čuti da kolege sjede na birou i ne rade u struci, ali ne rade ni drugi. Nemojte zato pljuvati po fakultetu. I vi ste bili dio njega. Kad ste vidjeli kuda to vodi, mogli ste se prebaciti, ispisati ili napraviti nešto drugo. Nitko toliko ne pljuje po svom fakultetu kao prometnici, bez obzira u koliko su lošoj situaciji. Zbog toga nam i je faks na lošem glasu. Ja se ne sramim reći da sam studirao na prometu iz principa..

Sretno svim sadašnjim, budućim a i bivšim kolegama studentima.
Ijahooooooooo..
P.S. Božu za dekana!
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 23:10   #55
@Rendolf - puno stvari koje si napisao su točne!

I ja sam diplomirala KL ali nažalost, iako sam imala više kolegija i ispita od tebe, i iako mi je bilo više teško,jer smo imali gora predavanja i teže ispite, imamo manji naziv na diplomi. Ja se vodim kao prvostupnik ko i vi po Bolonji, iako sam po starom završila.... Nažalost!

Na prometu je Aeronautika definitvno najbolja i ima najbolje profesore, no nitko nije zlatan. Meni je samo žao što nam na početku nisu rekli istinu, nego su nam davali laže nade i obećanja, a onda dođeš na natječaj, padneš i vidiš kakvi sve likovi prolaze koji pojma nemaju šta je to avion a kamoli kontroliranje zračnog prostora.... Žalosno ali istinito!
Charliese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 10:45   #56
Quote:
Charliese kaže: Pogledaj post
@Rendolf - puno stvari koje si napisao su točne!

I ja sam diplomirala KL ali nažalost, iako sam imala više kolegija i ispita od tebe, i iako mi je bilo više teško,jer smo imali gora predavanja i teže ispite, imamo manji naziv na diplomi. Ja se vodim kao prvostupnik ko i vi po Bolonji, iako sam po starom završila.... Nažalost!

Na prometu je Aeronautika definitvno najbolja i ima najbolje profesore, no nitko nije zlatan. Meni je samo žao što nam na početku nisu rekli istinu, nego su nam davali laže nade i obećanja, a onda dođeš na natječaj, padneš i vidiš kakvi sve likovi prolaze koji pojma nemaju šta je to avion a kamoli kontroliranje zračnog prostora.... Žalosno ali istinito!
Potpisujem svaku riječ. Jedan od vrijednijih tehničkih smjerova u ovoj državi, samo što je organizacija 0 bodova. Aeronautika se vani užasno cijeni jer je težak studij i malo ljudi ga upisuje, velika je i potražnja za njima, a kod nas ništa. Umjesto da dogovore sa kontrolom leta, da uzima studente na natječaj, da ih testira i osposobi, daje se prilika drugima koji ni f od faksa nisu vidjeli. Postoji par profi koje su onako li-la, no niti jednome od njih ne mogu osporiti školovanje. Kad sam pročitao biografiju od prodekana Novaka, pao sam na guzicu. A tako je i sa drugima.

Mislim da bi se trebalo prije upisa provesti detaljno testiranje, da li je netko sposoban za rad u kontroli leta. Ako je, dati priliku da studira te nakon 3. godine (il po novome 5.) poslat ga na školovanje i zaposliti. Prvo, imat će sva znanja potrebna za svoj rad, imat će predispozicije za prolaz na natječaju (jer je prošao prijemni po sličnom programu, liječnički, psihotestovi i ostalo) ne ovaj sad prijemni kakav je..I to je to. Ovako, školuješ se za KL a onda kifla..A prođu na školovanje tudumi kojima je dolazak na natječaj, prvi susret sa Plesom uopće.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:25   #57
Prvo da kažem da se apsolutno slažem s činjenicom da se testiranja trebaju raditi prije upisa na fakultet, znači da se nakon završetka fakulteta uzimaju već obrazovani kadrovi i šalju na osposobljavanje za kontrolore leta.

Zašto to nije tako ? Pa zato što imamo trust mozgova koji nije sposoban ni cipele zavezati a kamoli nešto drugo.

Što se tiče tuduma koji prolaze na natječajima, jedan sam od njih, i tu bi svi trebali biti malo samokritični i priznati sebi da možda i nisu najpametniji i najsposobniji za neke stvari.
Osobno sam imao čast slušati svakojake priče od drugih kandidata kako su oni bili bolji i kako sam ja upao preko veze.
Shvaćam vašu ogorčenost nakon spoznaje da je cijeli smjer KL, u biti, uzaludan ali jednostavna je činjenica da na natječajima prolaze oni sa najboljim rezultatima (bar je tako bilo kad sam ja bio na natječaju).
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 17:15   #58
Quote:
Nikog kaže: Pogledaj post
Prvo da kažem da se apsolutno slažem s činjenicom da se testiranja trebaju raditi prije upisa na fakultet, znači da se nakon završetka fakulteta uzimaju već obrazovani kadrovi i šalju na osposobljavanje za kontrolore leta.

Zašto to nije tako ? Pa zato što imamo trust mozgova koji nije sposoban ni cipele zavezati a kamoli nešto drugo.

Što se tiče tuduma koji prolaze na natječajima, jedan sam od njih, i tu bi svi trebali biti malo samokritični i priznati sebi da možda i nisu najpametniji i najsposobniji za neke stvari.
Osobno sam imao čast slušati svakojake priče od drugih kandidata kako su oni bili bolji i kako sam ja upao preko veze.
Shvaćam vašu ogorčenost nakon spoznaje da je cijeli smjer KL, u biti, uzaludan ali jednostavna je činjenica da na natječajima prolaze oni sa najboljim rezultatima (bar je tako bilo kad sam ja bio na natječaju).
Da se razumijemo. Po meni, postoje dva kriterija za taj posao.

1. Psiha i zdravlje.
Moraš biti psihički sposoban i zdrav za takav stresan i odgovoran posao.

2. Školovanje
Moraš biti kvalitetno školovan i educiran.

Ne možeš mi reći da si kvalitetniji KL ti od nekoga tko je prošao isti natječaj a ima VSS Aeronautike za taj smjer. O tome ne želim niti raspravljati.
Nitko ne kaže da si upao preko veze, općenito smatram da je komedija što na natječaj može doći netko sa SSS tko nema osnovnog pojma o radiotelefoniji, zrakoplovnoj meteorologiji, sustavima informiranja i sl.

Obuku ne računam kao školovanje. Tvoje znanje koje stekneš u tih 6-8 mjeseci je ''možda'' dovoljno za obavljanje posla. Ali se ne može uspoređivati sa nekime tko ima 5 godina fakulteta. Po meni natječaj bi trebao biti dostupan samo studentima aeronautike - smjer kontrole leta s time da bi prijemni (razgovori i liječnički) bili onakvi kakvi se provode prilikom prijave za natječaj za posao. Dakle odmah u startu da te testiraju i provjere.

LP
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 02:53   #59
To da bi trebalo testiranja provoditi na samom upisu na faks sam i ja napisao.
Tu se apsolutno slažemo, valjda će jednog dana biti tako.

Što se tiče same edukacije, to ti je poprilično individualna stvar. Netko želi znati više, nekome je dovoljno samo ono osnovno. Onaj koji uči samo da položi ispit će to vrlo brzo zaboraviti.
Osobno smatram da što više znaš, lakše ti je raditi ovaj posao, ali svo znanje pada u vodu ako u praksi "pucaš po šavu".

Ovaj posao zahtjeva konstantno obnavljanje i proširivanje znanja, netko će to prakticirati, netko neće.

Nekoliko mojih kolega je završilo Aeronautiku i, bez ljutnje, nivo znanja je poprilično nizak.

A i kad naučiš sve što imaš za naučiti, onda ti dođe stariji kolega i objasni u kratkim crtama priču o sexu, teoretičarima i praktičarima
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 21:37   #60
Što (i gdje) se može raditi nakon završenog prometa (zračni smjer)??
psihoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.