Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2011., 03:30   #41
Od questova sam dobio cleave, onaj neki double swing i neki gem sa 3x elemental damage, ostalo u ponudi je bilo još beskorisnije. Mogu i to iskoristiti jer sam uzeo dualista, samo nikak da nađem neko melee oružje koju mogu iskoristiti...luk koji imam radi 2x veći damage od bilo kojeg mača, sjekire, noža, buzdovana kojeg sam dosad našao. 90% dropova su obični white itemi, a i ne kužim koja je fora s chestovima, ima ih na svakom koraku, a nikad niš u njima, ni oni debeli nisu niš bolji.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 10:07   #42
Što se tiće dropova opreme.
Pa jesi ti ikad igrao Diablo 2? Ako jesi kaj se čudiš. Ako nisi, jebiga to ovako izgleda u svim aRPG igrama

Pogledaš koji je level melee oružja, ako je isti kao luk onda nema bolje. Jedino ako ti se posrećilo pa si dobio dobar magičan ili žuti luk pa zato ti radi mnogo više štete.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 17:34   #43
Inače koga zanima, ovaj vikend počinje open beta. http://www.pathofexile.com/
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 18:56   #44
Lol ne. Ovaj vikend je open za sve koji žele igrati jer rade Stress Test kao pripremu za Open Beta. Makar bi moglo lag-ati preporučam da probate (samo to radite ranije ujutro dok ameri još spavaju ). Client će se moći ranije downloadati i updejtati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 09:50   #45
kakva je ova igra? je li bolja od dijabla dvice i trice?
Vlade Gljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 13:00   #46
Nije bolja od D2, ali ako si D2 toliko igrao kao i ja i gadi ti se pomisao da instaliraš ponovo ova igra je dovoljno dobra. Recimo mješavina D2 i D1 ali s modernom grafikom i nekoliko originalnih ideja.

Dali je bolja od D3 je teško reći jer D3 osim bete koja nije niti 10% igre još nitko nije igrao. Ono što se zna je dok je D3 pomalo pojednostavljen da privuče više mlađe populacije, Path of Exile ima više osjećaj kao D2 i D1 dok ga igraš.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 15:00   #47
da, ne bi hteo da ureknem ali nekako mi se čini da će d3 biti šarena laža za decu...
Vlade Gljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 21:41   #48
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Lol ne. Ovaj vikend je open za sve koji žele igrati jer rade Stress Test kao pripremu za Open Beta.
Pa no, ovaj vikend je open beta za sve, s 0.9.8. patchom kreće novi league, closed beta chars idu u legacy league i taj novi league se dalje nakon ovog vikenda nastavlja za sve closed beta membere.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 01:15   #49
Pa da, ali to ne znači da počinje open beta ovaj vikend.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 01:43   #50
Ok, počinje i završava, pa će se nastaviti kasnije.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 23:44   #51
da pitam one koji imaju betu i probali su igru jer ja nisam (osim gledao po youtubu).. dal za ove beta invite postoji onaj friend invite?

tj cuo sam da ako neki beta player dodje do xy lvla da dobi friend invite za betu koju moze podjelit..

mene zanima dal je moguce u ova 3 dana open public stress testa nabit taj trazeni level (ako postoji, dal postoji?) pa si sam ukucat za dalje taj key?
NextG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 23:50   #52
Ne postoji friend invite koji je povezan s levelom u igri. Random se ti invites dobivaju.

Ono sto možeš napravit je davit ljude po forumu od igre da ti daju svoj extra key.
Osim toga možeš poslat PM Chris i zamolit ga da ti da key.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 18:30   #53
Nedavno su otvorili donacije za raniji ulazak u betu, najmanja donacija je 10$ i mislim da igra vrijedi tih novaca, čak i ovako u beti.

https://www.pathofexile.com/purchase

Alternativa je čekati ljeto kada će igra ući u open betu.
svakak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 19:51   #54
Pogrešna informacija. Nije 10$ za upad u betu nego daš 10$ da dobiješ 100 bodova koji se mogu potrošit u ingame shop i kao bonus se dobije beta key.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 17:38   #55
Inače prije cca 1 tjedan igra je dobila novi patch koji je ozbiljno digao difficulty Act1 i donekle Act 2 (a i nekih kasnijih težina). Za hardcore igrače raj

Meni daleko zabavnija nego prije. 6ta klasa, The Shadow (int/dex) je uveden. Baš igram jednog, s fokusom na Cold Spellove.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 20:56   #56
Ima netko key ili acc viska da probam igru, ako bude valjala uzmem support pack i vracam key, ako ne dam acc .
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:48   #57
Momci, ovo se zove end game a ne pathetic excuse od Diabla 3: http://www.pathofexile.com/news/2012...dev-diary-maps
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 03:02   #58
jel ovo jos uvijek u cb? ili je ob?

izgleda zanimljivo
Taken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 12:36   #59
Preći će u OB do kraja 7mog. Sada se za 10$ može dobit pristup CB, s time da tih 10$ da i ingame currency za shop (u kojem nema nikakvih pay to win stvari) kao što bi dao da se i u OB uplati.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 12:43   #60
Lijepo...
Ima ko info kad bi to moglo otprilike izać?

edit...
Il je izašlo?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.