Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2012., 19:51   #61
odlična stranica sa modovima:

http://truckers-paradise.weebly.com/index.html
JuXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 08:28   #62
pocea san je igrat prekjucer, i nije lose. nakon nekog vrimena dosadi, ali upalim neki radio stream pa brze sve prodje. zaradio sam za svoj novi kamion i onda digao kredit za 2 kamiona vozace i prosirenu garazu. Cisto da se nesto desava. Tribao bi stavit koji mod da ne bude sve linearno.

Malo je managment lose napravljen, jer kad sam zaposlio prvog vozaca i nisam mu odmah dao vozilo,kasnije nisan mogao prebacit slobodno vozilo njemu nego mu kupit drugo.

isto tako crno mi padne na oci kad vozim po britaniji lijevom stranom.
Abomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 13:50   #63
a jel se može u dokumentima promjeniti kamion kao što se moglo u prijašnjoj verziji?
ivano13579 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:31   #64
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Evo igra se novi ETS i moram priznati sviđa mi se ovo zasad što vidim.
Od novotarija, tu je definitivno novi GPS, mogućnost dobivanja e-mailova, tu su imena kamiona jedino za Renault, M.A.N. i Scaniu, mogućnost vožnje po Velikoj Britaniji, Češkoj i Slovačkoj, naplate cestarina na raznim autoputovima i samo jedna napomena, pazite kak vozite. Naime sad ekipa s autima iza kamiona znaju pretjecati na sporednim cestama, pa sam danas naišao na situaciju da je pred mene izletio auto u pretjecanju i da nisam skrenuo na vrijeme na travu, vjerojatno bih se sudario s njime. Ono što me posebno veseli jest mogućnost stavljanja i svoje muzike i mogućnost stavljanja nekog radio streama. Sve u svemu, ja sam zadovoljan, ima puno gradova, puno posla i puno vožnje.
Čisto da ponovim i ovdje isto. Trenutno sam na level 9, uzeo dvije vozačice, novi kamion sebi i njima i pokušavam sad obići cijelu Europu dok ne pređem na Veliku Britaniju koja mi je tlaka za voziti. Već sam se par puta zajebao za skretanje i krstio par znakova zbog toga. Ako idete u Britaniju, idite trajektom, jednostavnije je i lakše za ukrcaj. Ak se ide tunelom, velika je jebada sa parkiranjem na vagone. Ono što sam vidio od Britanije ne izgleda loše, mada ta vožnja na suprotnoj strani je ubitačno. Trenutno mi je najgore na igri vožnja po mraku, no nekako trpim.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:42   #65
u Britaniji su fora rotori
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:53   #66
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
u Britaniji su fora rotori
I to isto.
Samo, ekipa u njih ulazi kao kamikaze.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:57   #67
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ako idete u Britaniju, idite trajektom, jednostavnije je i lakše za ukrcaj. Ak se ide tunelom, velika je jebada sa parkiranjem na vagone. Ono što sam vidio od Britanije ne izgleda loše, mada ta vožnja na suprotnoj strani je ubitačno. Trenutno mi je najgore na igri vožnja po mraku, no nekako trpim.
Pa malo je frka sa vožnjom po desnoj strani, ali zanimljivo je kad se uleti u rotor ili raskrižje. Treba cca 5 sec. dok skužiš kuda i kako skrenuti.
A parkiranje na vagone je problem? Pa jedan jedini obični manevar - sketanje u malo večem luku na označeno mjesto na vagonu.

__

__
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 19:02   #68
Ma nije toliki problem, samo jbg, sjebao sam par puta kamion i prikolicu. Ipak biram trajekt.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 19:05   #69
Evo vam za download, ako netko želi par dobrih modova u kompletu. Meni su ovi odlični a ostatak je preveliki za upoad. Raspakirajte sve u mod folder igre. "Bright night" stavite samo jedan od ova dva!
- Air Brake sound mod
- Brighter night
- Lights for all trucks
- Realistyc Physics Mod v.1.5 (for 6 x 2 & 6 x 4 without speed limiter)

Dva posta ispod vam je link na modove. Odnosno, na milion modova!


p.s.
Gledajte i provjeravajte putni kompjutor! Evo gdje sam ostao bez benze (kasnije i bez zarade i prikolice - 500 m od benzinske! )
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!

Zadnje uređivanje merllin : 02.11.2012. at 19:28.
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 19:14   #70
Jbt imao si toliko para i da nisi mogao prije svratiti na benzinsku? Nemoguće. Ja uvijek pazim na to, ne idem na full da ispraznim rezervoar do kraja.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 19:25   #71
Modovi:
(preveden link na engl.)

@Miki1988
To ti je prokletstvo šparanja. Kao, budem poslije jer mi je sad žao potrošiti!
__________________
Uspori malo! Već sutra ćeš biti samo ime na spomeniku!
merllin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 19:31   #72
Eh šparanje, pa to ti je oko soma eura dizela, ovisi o kamionu, nemaš kaj šparati. Naravno, da imam vrlo malo love, išao bih kao i ti, do crvenog ako treba.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 19:37   #73
Quote:
merllin kaže: Pogledaj post
p.s.
Gledajte i provjeravajte putni kompjutor! Evo gdje sam ostao bez benze (kasnije i bez zarade i prikolice - 500 m od benzinske! )
Tak je i meni skoro vozac zaspao za volanom 500m od parkinga
Vozio samm neki teret po kisi i jedno 10 min mi upozorava da je vrijeme za krpe, a parkinga nigdje na vidiku.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 01:24   #74
Bilo bi super da ima za ovu simulaciju neki mod koji dodaje zimske uvjete u voznji. oduvijek sam htio vozit kamion po snjeznoj cesti a i bilo bi zgodno onda u garazi napravit upgrate da se moze kao plug na kamion spojit ralica.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 07:59   #75
http://truckers-paradise.weebly.com/other-mods1.html

ima
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 19:09   #76
Zgodno. Jel ti modovi rade s verzijom 1.1?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 21:46   #77
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zgodno. Jel ti modovi rade s verzijom 1.1?
Rade no mod je samo snijeg na cesti i okolo, fizika ko na asfaltu tak da je bezveze malo.
__________________
I only wish you weren't my friend Then I could hurt you in the end I never claimed to be a saint Ooh, my own was banished long ago It took the death of hope to let you go
alexandarxan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 13:37   #78
http://www.youtube.com/watch?v=HHch0...ature=youtu.be

evo ljudi snimka moje voznje.. niej bas nesto zanimljiva ruta bila tj dio ceste ja samo, al nisam imo vremena nesto bolje snimit jer na laptopu ne mogu snimat a komp koji jos nekako gura to mi je kod kuce paa samo vikendima mogu nesto ovak... ima par laggova ali ide nekako
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 16:53   #79
Quote:
ma3x kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=HHch0...ature=youtu.be

evo ljudi snimka moje voznje.. niej bas nesto zanimljiva ruta bila tj dio ceste ja samo, al nisam imo vremena nesto bolje snimit jer na laptopu ne mogu snimat a komp koji jos nekako gura to mi je kod kuce paa samo vikendima mogu nesto ovak... ima par laggova ali ide nekako
Kamikaza vidiš tu fali fizika prikolice znači da ti malo prestigne kabinu
__________________
I only wish you weren't my friend Then I could hurt you in the end I never claimed to be a saint Ooh, my own was banished long ago It took the death of hope to let you go
alexandarxan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 17:42   #80
hm... malo nedostaje da.. al opet ja vozim tu sad nekakav bager. i jedino sta me smeta je kod kocenja nema onog bacanja van.. to mi malo fali.. "da je nekako iskljucit ESP"... hehehe.. al opet ako vozim one kratke cisterne (Neon ili tanker za gorivo) to je katastrofa.. moras vozit cca 50-70kmh da ne izletis jer odma okrece zadnji kraj od kamiona i baca na bankinu... neznm kako ide s onim zatvorenim velikim prikolicama a nisam dugo ni vozio veliku cisternu...
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.