Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 02:40   #61
ATP World Tour Finals & Wimbledon

Da li je itko bio, glase li karte na ime?

Je li moguće kupiti karte na licu mjesta, tj. ima li kakvih preprodavača oko terena i koliko su veće cijene u odnosu na prodaju/preprodaju preko neta (axs.com, viagogo.com)?
Nikad spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 10:17   #62
Evo da napisem svojih par dojmova iz Beca. Bec kao Bec je prelijep grad i nevezano za tenis isplati se tamo otici. Mozete tamo biti 2 tjedna opet necete sve stici pogledati. Medutim, ja sam tamo bio dosta puta tako da meni to i nije bilo toliko napeto koliko cinjenica da cu ja gledati Haasa uzivo. Znojio sam se u iscekivanju turnira, na zidu sam ko Robinson Crusoe radio one crte i krizao ih i brojao dane...

Do dvorane je lako doci, barem od stana gdje sam ja bio. Ali mislim da je lagano doci od bilo kuda. Bas postoji stanica Wiener Stadthalle, sa nje se izade i 20 metara od tamo je ta dvorana. Prvo sam isao na kvalifikacije, mene su uvijek zanimali ti neki lijevi igraci iz vise razloga. Ono sto mi je zapelo za oko odmah je Ryan Harrison. Ja sam znao da je taj decko malo teniski priglup, ali izgubiti od Krawietza. Gledam mec i ne vjerujem. Frajer je bolji igrac u svakom segmentu, u svakom setu vodi, ali nade neki nacin za izgubiti ga

Karte za kvale su bile besplatne, ali me svejedno zacudilo koliko je ljudi bilo na tribinama, bilo ih je dosta.

Tommy je bio slobodan u prvom kolu, te je igrao tek u cetvrtak. Pogledao sam raspored, vidim Fognini, Monfils, Haas, Tsonga. Rekoh IDEALNO. Malo sranje je napravio Monf koji je puko od mrtvog Pospisila, ali dobro, Monfilsa sam gledao ove godine u Umagu uzivo, tako da ono... Bitan je Haas

Kada udete u taj kompleks ajmo ga nazvati, ima lijepo puno popratnih stvari. Sa desne strane od ulaza teniska oprema koja se moze kupiti. Ono, torbe, reketi, zice, gripovi, majce... Tamo na licu mjesta mozete gledati kako igracima spanaju rekete. Ispred tih likova koji spanaju ima ona tablica na koju kilazu kojem igracu rade. Onda ima puno stvari za malu djecu, cak mozete izmjerit brzinu svog servisa. Tamo je bila tolika guzva da ono, uopce mi se nije dalo cekati. Podsjecalo me malo na one likove koji stoje u redu kako bi udarali onu vrecu i molili Boga da budu udare najvise, ono, oladi.

Tu jos ima masu stvari za jesti i piti. Karte za meceve, u cetvrtak kada sam ja prvi put bio su bile 28-33-39-45 eura koliko se ja sjecam. Fognini je ostavio na mene dojam kao i uvijek. Neda se covjeku zivit pa onda ispali svakakve udarce. Poslije njega je igrao Haas. Dvorana se ful napunila, kada je izasao na teren, ono, preznojio sam se Ne moram niti pricati kako sam bio najglasniji navijac iako to i nije bilo toliko tesko

Da, publika je dosta mirna, kulturna i ono... Da se mene pita, bilo bi to puno vatrenije. Samo da spomenem i to da je poslije Haasa igrao Tsonga, ja sam mislio sada ce se dvorana napunit, ali ne - vise od pola ljudi je otislo kucama...

Tommyjeva igra me nije odusevila, ali sam se potajno nadao kako bi mogao u finale, ponajvise zbog lakog ždrijeba. Čekao sam čekao i dočekao Karte za finale su opet bile 28-33-39-45 eura. Ja sam svoju za finale uzeo na dan odigravanja meca i to nekih sat-sat i pol prije samog meča. Svi znaju engleski, svi su ljubazni, nema nadrkanih i stvarno sa te strane, organizacijski jako lijepo. Djelatnici stoje bratu bratu svakih 10 metara i odgovaraju na pitanja.

Kada sam usao u dvoranu na finale, ono, tresao sam se. Osim gledati Haasa uzivo, gledati kako u ovim godinama uzima titulu - neprocjenjivo. Mislim ono, nisam niti sanjao da cu imati prilike gledati to, a protivnik i vise nego pobjediv. Smjestio sam se na svoju stolicu, iza mene 2 amera i 2 amerikanke. Trkeljaju nesto o tenisu, ovaj jedan se pravi pametan, a nema pojma. Uglavnom, pokusava objasniti kako je Haase u biti puno bolji igrac parova i kako je ipak favorit u ovom mecu. Ovaj drugi ajde zna neki kurac i krene pricati kako je rijetko kome bekend bolji od forhenda i kako ce Haas vjerojatno forsirati bekend Haasea. I onda krene pricati kako ima jedan Francuz koji ima puno bolji bekend od forhenda, i on, joj kako se zove, joj kako se zove - ja se okrenem prema njemu i velim Gasquet. Nisam vise mogao slusati kako se ekipa nemre sjetiti Gasqueta.

Mec pocinje, Tomitza malo kasljuca, ali na kraju sve dobro ispada. Uzima prvi set, ima break u drugome i ima 40-15 na svoj servis. Haase u knockdownu, Tommy radi dvije duple zaredom, izgubi servis i naravno krene sa onim svojim sranjima, tipičnim za njega. Ovaj kreten iza mene navija za Haasea kao da mu je brat. Ja naravno fistpumpam svaki poen Haasa i navijam. Nije njemu u inat, navijao sam ja za njega i kontra Mecira, ali bas sam htio da pobjedii i radi ovog iza mene

Haas gubi 2-4 u trećem setu. Ja dozivljavam rijetko viđene meltdowne na tribinama. Majke mi moje, bacanje u obližnji Dunav se činila kao jako lijepa ideja u tom trenutku. Izgubiti finale koje ja gledam od mrtvog Haasea - ne možeš to sam sebi uraditi, a onda i meni. Ipak, Tommy to preokreće, a meltdown koji sam ja doživio kada je osvojio turnir - ne može se to prenijeti na papir. Meni je samo žao bilo što netko u tom trenutku nije bio samnom, ono da s nekim podijelim tu sreću, nisam dugo baš bio tako sretan. Da je bila neka cura koju znam pored mene - poljubio bi je bez srama Čak sam slao i ljubavne poruke tresući se

Evo sada kada se sjetim, naježim se. Ja sam gledao Tomitzu kako osvaja turnir

Do igrača je bilo jako, jako,jako teško doći, zapravo nemoguće. Oni su imali svoje neke "puteljke" u kojima su ulazili i izlazili iz dvorane i nisu se prešetvali gdje su obični smrtnici. Stepanek je imao druženje u četvrtak, ali jebem ti život, točno tada je Haas igrao protiv Mecira. Boli me kurac, ja bi se slikao s Lepim i još bi mu rekao da mi ostavi Kvitovu na miru dok još može i dok joj još srce uvijek nije prepolovljeno. Znači doći do Haasa, nemoguća misija za mene, ali nema veze - od ovog turnira sam dobio i više nego što sam mogao zamisliti
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 10:58   #63
Zar nijedne fotke nema?
Mojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 11:20   #64
Ima, ima... Samo mojim fotkama i snimkama se svidjelo u Beču pa su tamo ostale. Čekaju da ih lociram, uhitim, transferiram u Istru
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 15:50   #65


Zavidim ti covjece..

Svaka cast..

Glavno da si uzivao i da je vecinom bilo i ispalo kako si prizeljkivao.
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 20:41   #66
Agassi šta da ti velim, ispunjenje sna. Iskreno, ja uopće nisam vjerovao da će uzeti naslov. Forma mu i nije neka, a prošle je godine ispao u drugom kolu od Žemlje. Pogotovo nakon Mecira nisam vjerovao i sve to skupa je još dimenzija više. Lako moguće da mu ovo bude zadnji naslov, nedaj Bože, ali ono...

Mislim, gledati Haasa kako uzima naslov. San

Šteta za autogram ili slikitzu, ali šta je tu je, bitnije je meni da sam pogledao teniskog idola i ikonu koji je usto uzeo titulu pred mojim očima.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 13:00   #67
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Ovaj drugi ajde zna neki kurac i krene pricati kako je rijetko kome bekend bolji od forhenda i kako ce Haas vjerojatno forsirati bekend Haasea. I onda krene pricati kako ima jedan Francuz koji ima puno bolji bekend od forhenda, i on, joj kako se zove, joj kako se zove - ja se okrenem prema njemu i velim Gasquet. Nisam vise mogao slusati kako se ekipa nemre sjetiti Gasqueta.
Nisu se sjetili Trube


Btw. ja sam mislio da se zajebavaš da si toliki fan TomiTze, kad ono

Podsjetilo me na ovo, samo je drugi sport u pitanju
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 11:52   #68
Joj Tomi, ovo je već bolesnjava Gledao sam taj film, ja mislim čak 2 puta, ali iako nemam srama ovako inače u životu ja kada bi bio na 2 metra od Haasa ne znam dal bi ga smio pogledati (na adrenalin bi ga pitao fotografiju hahahah) A kamoli stalkat ko ovaj Ovako druge tenisače bez beda bi uletio ko što sam Mići uletio u četvrtak

Ali da, "moji" tenisači su ti Haas i Federer. Oni koji pišu već malo duže na tenisu i prije kada nije bilo PDF-a znaju koji sam Fedtard, ispred njega je samo Haas. Što je najgore, dva starca koja uskoro odlaze i kada odu ja nemam pojma za koja navijati, vjerojatno nikoga... Koja rupa će ostati za mene kada odu, baš mi praćenje tenisa nikada neće biti isto...
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 13:32   #69
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Kada sam usao u dvoranu na finale, ono, tresao sam se. Osim gledati Haasa uzivo, gledati kako u ovim godinama uzima titulu - neprocjenjivo. Mislim ono, nisam niti sanjao da cu imati prilike gledati to, a protivnik i vise nego pobjediv. Smjestio sam se na svoju stolicu, iza mene 2 amera i 2 amerikanke. Trkeljaju nesto o tenisu, ovaj jedan se pravi pametan, a nema pojma. Uglavnom, pokusava objasniti kako je Haase u biti puno bolji igrac parova i kako je ipak favorit u ovom mecu. Ovaj drugi ajde zna neki kurac i krene pricati kako je rijetko kome bekend bolji od forhenda i kako ce Haas vjerojatno forsirati bekend Haasea. I onda krene pricati kako ima jedan Francuz koji ima puno bolji bekend od forhenda, i on, joj kako se zove, joj kako se zove - ja se okrenem prema njemu i velim Gasquet. Nisam vise mogao slusati kako se ekipa nemre sjetiti Gasqueta.
ja cijelo vrijeme kontam paire dok nisi spomenuo guska
safin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 21:17   #70
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Joj Tomi, ovo je već bolesnjava Gledao sam taj film, ja mislim čak 2 puta, ali iako nemam srama ovako inače u životu ja kada bi bio na 2 metra od Haasa ne znam dal bi ga smio pogledati (na adrenalin bi ga pitao fotografiju hahahah) A kamoli stalkat ko ovaj Ovako druge tenisače bez beda bi uletio ko što sam Mići uletio u četvrtak

Ali da, "moji" tenisači su ti Haas i Federer. Oni koji pišu već malo duže na tenisu i prije kada nije bilo PDF-a znaju koji sam Fedtard, ispred njega je samo Haas. Što je najgore, dva starca koja uskoro odlaze i kada odu ja nemam pojma za koja navijati, vjerojatno nikoga... Koja rupa će ostati za mene kada odu, baš mi praćenje tenisa nikada neće biti isto...
Tako je meni od kada je otišao Agassi.
A sad kad još za koju sezonu odu TommiTZa i Federer.. svijet će postati jedno tužno..tužno..i prazno mjesto..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 20:38   #71
Teško će legenda biti bliže od ovoga Znaš što ti je raditi.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 00:09   #72
Očekuj ti mene onda 02-og u Zagrebu. Znate li kako se kreću cijene sa kartama, kad mi se već prije nije dalo da majstora uživo vidim, ovakvu priliku valja iskoristiti.
Prle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 00:16   #73
Prle, onda se mi očigledno vidimo i prije Sarajeva

Čekat ćemo ja i ti četvrtak, tada je slobodan ulaz za djevojke, tako da ćemo upast besplatno

Šalim se, ma nije nešto pretjerano skupo ako se ne varam. Ono, prvih dana 20-30 kuna, subotom mi se čini 50. Uglavnom, nije skupo
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 00:22   #74
Izgleda haveru

Kolko je to u KM-ovima ?! Ne treba, ima valjda neki konvertor na guglu

Dovoljno bi bilo ostati dan-dva, ali ako Tomi ode do finala, onda . .
Prle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 00:37   #75
Najgore u ovakvim slučajevima je što ne smiješ riskirati jer bi čovjek mogao slučajno ispasti u drugom kolu, a opet, ako dođe do finala, glupo je gledati drugo kolo, a finale ne.

Da barem živim u Zagrebu, ugostio bi te ja, ali i ja ću spavati u tuđinskom stanu
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 14:23   #76
Biće valjda nekog jeftinog smještaja, neki motel, nek se može normalno spavat i to je to.

Pitanje je samo financijski hoću li moći priuštiti, ali trebao bih, bar za 1 ili 2 dana.
Prle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 18:55   #77
Prle, evo ti cijena ulaznica za Zagreb indoors ove godine http://www.zagrebindoors.com/ulaznice/

Računaj da je 20 kuna - 3 eura. 50 kuna - 7 eura. Vjerujem da ti je lakše računati iz eura u marke. Iako, ja mislim da je 1 marka - 4 kune...

Ja ću biti gore od ponedjeljka najvjerojatnije...
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 19:43   #78
Quote:
Prle X kaže: Pogledaj post
Biće valjda nekog jeftinog smještaja, neki motel, nek se može normalno spavat i to je to.

Pitanje je samo financijski hoću li moći priuštiti, ali trebao bih, bar za 1 ili 2 dana.
Frend ima hostel..pa proguglaj hostele po Zagrebu..
Njegov je hostel Cherry: http://www.booking.com/hotel/hr/the-...95f4a8b26e41X1

Vjerujem da ćeš naći povoljne smještaje..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 23:30   #79
Hvala momci, našo sam nekih jeftijih, pa ćemo vidjeti
Prle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 00:08   #80
Oh nisam ni vidio ovu temu...
Kad sam bio na RG prije dvije godine, imao sam priliku uci u kompleks gdje su igraci..Uvijek cu se sjecati te anegdote..
Gasquet je trebao na teren za cca 15-tak minuta, zavrsio je vec zagrijavanje i sve.. presvukao se, torbu je doveo do velikog ogledala i jedan po jedan reket je uzimao iz njega i imitirao sve udarce, gledao kako izgleda sa njim... Mislim da je imao jedno 6-7 reketa i sve ih je "testirao" u ogledalu..I na kraju je izabrao onaj s kojim ce poceti mec.... gledao sam svih tih 10.tak minuta pomislio sam da je lud, al ajde valjda mu je to neki ritual...
Zlajja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.