Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 11:00   #281
@dalal - rečeno je u filmu da su majke lokalne cure - Meksikanke, Latinoamerikanke i sl.

To je baš jasno rekla ona medicinska sestra u filmu kojeg Logan gleda na mobitelu
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 14:03   #282
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
@dalal - rečeno je u filmu da su majke lokalne cure - Meksikanke, Latinoamerikanke i sl.

To je baš jasno rekla ona medicinska sestra u filmu kojeg Logan gleda na mobitelu
Da, to je rečeno ali scenaristima je izvršit mali twist u nastavku ko reći piksla
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:48   #283
jako dobar film,
reko bi najbojli od x manova.


vidim po topicu da se nekolicina zali da ne valja,
sve vam je to od ocekivanja.
ja sam ocekivao da vidim wolverinom kraj i to sam dobio u kvalitetnom filmu gdi ima i akcije i dobre price.



a kaj se tice nasljednika za ulogu, tko god bude odabran nece bit toliko dobar ko Hugh i uvijek ce bit nezadovoljnih. mislim da slijedecih 4-5 god uopce nebi trebali uvodit novog wolverina.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:53   #284
Kaj ja znam..meni je film nekak blag bio, cak i dosadnjikav. Nahajpan je samo zato kaj je zadnji Jackmanov, da je bio negdje u sredini popljuvalo bi ga se.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:40   #285
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Nahajpan je samo zato kaj je zadnji Jackmanov, da je bio negdje u sredini popljuvalo bi ga se.
apsolutno ne kuzim kako mozes to misliti. svako ima svoje misljenje, ali da govoris ovakve stvari, nema smisla. film je predobar, ja nisam niti bio nahypan, nisam gledao trailere, samo jedan intervju prije filma i to je to. a film mi je jedan od najboljih koje sam gledao u kinu i uopce. a kako ti moze biti blag ? prvi R rated wolverine koji kolje sve sto vidi, ako ga se provocira u berserk rage, i kako lako adamantium prolazi kroz ljude.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 00:56   #286
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Kaj ja znam..meni je film nekak blag bio, cak i dosadnjikav. Nahajpan je samo zato kaj je zadnji Jackmanov, da je bio negdje u sredini popljuvalo bi ga se.
Netočno.

Ovo je najbolji superjunak film od stoljeća sedmog pa na ovamo (uz B.Begins i TDK).

Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:20   #287
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Ovo je najbolji superjunak film od stoljeća sedmog pa na ovamo (uz B.Begins i TDK).
Još se nije snimio taj film koji će skinuti Donnerovog Supermana s trona. Pa onda Burtonovog Batmana.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 06:21   #288
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Još se nije snimio taj film koji će skinuti Donnerovog Supermana s trona. Pa onda Burtonovog Batmana.
Volim ta dva filma, obožavam zapravo..., ali budimo realni, to je kao uspoređivati Pele-a sa Messijem .

I ovo kaže lik koji ne voli Messija, lik koji obožava sve glede stare škole, tj. ja sam old school, ali naprosto TDK & BB te Logan isto tako..., teško je ne staviti ih na prvo mjesto, kad se desi kvaliteta u novom dobu, mora se odat priznanje, to naravno ne oduzima ništa od Donnerovog Supermana ili Burton Batmana
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 18:47   #289
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Još se nije snimio taj film koji će skinuti Donnerovog Supermana s trona. Pa onda Burtonovog Batmana.
izgleda da onda slabo gledaš filmove
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:48   #290
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
izgleda da onda slabo gledaš filmove
Pa... koji je to bolji od Donnerovog Supermana?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:19   #291
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Pa... koji je to bolji od Donnerovog Supermana?
Burtonov Batman

A šta se tiče Logana, film veze nema sa stripom Old Man Logan
Sam film gledajući ga u kontekstu sva tri Wolwerine filma mi je nekako najjači - vidimo Logana u njegovom najslabijem izdanju, kao i Xaviera.
Žao mi je što je ovo alternativni universe jer ovo je mislim prvi superhero film koji nema happy ending. Čak je i TDKR imao koliko toliko utjesan kraj.

Minus mi je mala 23 al dobro, vjerojatno će nastavljat sa new mutants pa su morali nesta smislit...

I na kraju, hvala Hugh Jackman!
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:29   #292
Ne znam čemu svršavanje na ovaj film
Mislim nije ni katastrofa ko novi alieni ali nije ni top u klasi
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:42   #293
Srce mi se slamalo gledajuči profesora X-a onakoga starog,bolesnog i bespomočnog,bez pretjeranih CGI efekata ko ostali iz franšise zato mi je jedan od najboljih.Očekivao sam na kraju kanđe kako izlaze iz groba,al jebiga,bar je dostojanstveno pao,i da klinac mi je opat plakao,drhtala usnica,okice se punile suzama uz ove riječi:Ali, on je Kanđo,one nebre poginuti
__________________
there is only one truth
archangel711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:31   #294
nisam ni ja bio daleko od toga. ^^ :')
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:19   #295
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Burtonov Batman

A šta se tiče Logana, film veze nema sa stripom Old Man Logan
Sam film gledajući ga u kontekstu sva tri Wolwerine filma mi je nekako najjači - vidimo Logana u njegovom najslabijem izdanju, kao i Xaviera.
Žao mi je što je ovo alternativni universe jer ovo je mislim prvi superhero film koji nema happy ending. Čak je i TDKR imao koliko toliko utjesan kraj.

Minus mi je mala 23 al dobro, vjerojatno će nastavljat sa new mutants pa su morali nesta smislit...

I na kraju, hvala Hugh Jackman!
Sreča da nema veze s stripom jer je strip jaaako loš.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 02:55   #296
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Sreča da nema veze s stripom jer je strip jaaako loš.
Di Logan ubije Hulka da bi mu odgajao maloga
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 09:15   #297
Film je predobar, jučer se nakanio i pogledao, malo koji film o superjunacima ima tu realističnu ljudsku crtu u priči, stari profesor koji ne može više kontrolirati svoje moći, logan kao isto tako bolesni starac, odlično, odlična priča, odlično sve.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 23:18   #298
nakon prvih par minuta sam pomislio to je to, opet samo još jedan u nizu bespotrebnih isforsiranih superherojskih uradaka. međutim jackmanova gluma me natjerala da mu ipak dam šansu i što je film više prolazio jackman je bio sve bolji i bolji, kao i stewart, njih dvojica nose film. režija je rutinski odrađena, buddy road jurnjava od točke A do točke B, s paralelnom dramaturgijom i to meni super šljaka. s obzirom na okolnosti jako dobar emotivno odrađen ispračaj dvojice likova koja su obilježili serijal.

cash me na kraju natjerao da ostanem zurit u ekran...

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:48   #299
hrvatski glumac Žarko Potočnjak dobio ulogu Wolverinea
(4:50)
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 14:04   #300
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Sreča da nema veze s stripom jer je strip jaaako loš.
Novi Old Man Logan ( ) je vrlo solidan zapravo, ne mislim da ovaj miš maš s Hulkom i slicno nego na ovaj novi ongoing series.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.