Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 10:41   #141
U Hrvatskoj se počinje prikazivati 25-og, http://www.politikaplus.com/novost/1...u-svibnju-2017 a službena svjetska premijera je 11-og u Disneylandu u Šangaju, u Kini. http://variety.com/2017/film/news/sh...es-1202395973/
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 02:39   #142
I Keira Knightley se vraća kao Elizabeth.



__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 20:07   #143
Vraća se, s push up grudnjacima i nacrtanim prsima
Navodno da je trebalo 45 minuta za boob make-up

Uglavnom, moj kratki video osvrt na prvi nastavak pa tko voli nek izvoli:

https://www.youtube.com/watch?v=r5EDaQjNjTg
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:17   #144
Pa ako im je trebalo toliko vremena za napravviti sise,nije im uspjelo jer ja ih ne vidim.
Sise ,jel.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 20:23   #145
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
I Keira Knightley se vraća kao Elizabeth.
Srećom, bit će to samo cameo nastup. Romeo i Julija neće imati nikakve bitne uloge.



Premijera je sutra u Šangaju.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 20:40   #146


Službeni Paul McCartney poster
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:20   #147






Tri isječka :klap:
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:21   #148
Oduvijek sam volio Pirate tako da se veselim i ovome nastavku!
spasitelj I is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:55   #149
Film trenutno ima šrot rejting na RT-u : 35 %. Što je jako loš znak jer prve recenzije su obično u vedrijem tonu. Sve me strah ići u kino
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:01   #150
Mrzim RT. I za King Arthur su dali slabu ocjenu, a film čisto OK.
Pogledao sam jednu video recenziju gdje veli da je poslije prvog, ovo najbolji nastavak. Ništa spektakularno, ali zabavno.
I ja se veselim nastavku.
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:09   #151
Pogledao. Nije najbolji u serijalu ali je dostojan završetak franšize. Ali bojim se da Disney još ne namjerava ubiti gusku koja nese zlatna jaja jer je ostavljeno prostora za nastavak. Dosta scena i glazbe je reciklirano iz prethodnih filmova pa to malo smanjuje doživljaj. 7/10
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 22:51   #152
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Film trenutno ima šrot rejting na RT-u : 35 %. Što je jako loš znak jer prve recenzije su obično u vedrijem tonu. Sve me strah ići u kino
Strah je ovaj put bio opravdan.
Smeće od filma.
Ne pamtim kad sam gledao tako loš film u kinu.
SKORO mi dođe žao što umjesto toga nisam išao gledat Alien Covenant.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:39   #153
grdno me navuče onaj teaser što je igrao prije Čuvara sa Salazarom jer sam mislio da će biti jedan bad-ass ali duhovit zlikovac

a ono na kraju klišej nad klišejima, sve veća davno viđeno, rasplet isforsiran, plot hole na holeu je scenarij, neki likovi koji su bili kao važni za radnju se pojave nekoliko puta i onda na kraju ništa od njih, svi tragaju za nečim i onda kad ga nađu to nije to, motivacija likova prečudna

čak i igranje na emociju im nije uspjelo, jednostavno te briga boli dok gledaš i pitaš se kad će kraj

novi par sterilan

sasvim opravdano ih kritika pljuje

da su pametni s ovim bi završili patnju
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:33   #154
Meni je film bio zabavan i ne kužim pljuvanje i loše recenzije. Što očekujete to i dobijete, da nešto je u radnji već viđeno, da fore i dalje zauzimaju dovoljno prostora, da Depp i dalje radi iste ekspresije, da i dalje se ide na romantiku∕patetiku itd., ali to je ono što Pirate čini Piratima. Radnja mi je bila zanimljiva iako je film imao praznog hoda, u jednom dijelu me podsjetio na Hobitta gdje oni stalno hodaju, a ovi stalno plove, a ništa se ne događa u međuvremenu. Ipak na kraju mi je bio ok zadnji dio filma i sve je nekako sjelo na svoje mjesto. Ima prostora za nove nastavke, ali i ako sa ovim završe nitko im neće zamjeriti.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 13:39   #155
Otkud započeti...
Quote:
Mariposas kaže:
Meni je film bio zabavan i ne kužim pljuvanje i loše recenzije.
Film je kvalitativno uz bok On Strager Tides, filmu toliko lošem da iz njega vrišti B-produkcija.
Quote:
Što očekujete to i dobijete
Za 37 fakin kuna očekujem zabavan film sa donekle izgrađenim likovima, emocionalnom povezanošću likova, humorom, ponekim twistom u radnji, kvalitetnim CGI-om i radnjom koja ne vrijeđa inteligenciju publike. Ovaj film ništa od toga nije ponudio, nešto što je prošlogodišnji blockbuster, Captain America, više-manje ponudio. Nešto što su prvi Pirati u potpunosti ponudili!
Quote:
da Depp i dalje radi iste ekspresije,
Depp je doveo te ekspresije do groteske do tolike mjere da ne bih vidio razliku između njegova Sparrowa i Sparrowa Adama Sandlera.
I dok je četvrti film, katastrofalan do bola, od nule spašavao Depp koji je nosio film, ovdje nema čak ni toga. Nešto slično Stalloneu u Rockyju 5.
Quote:
ali to je ono što Pirate čini Piratima
Ovaj film ne čini Pirate - ovo je Fast and Furious franšiza u 18.stoljeću : nemoguće akcijske scene (poput pljačke banke), radnja (pljačka banke), nula inteligencije (pirati su u ovom filmu portretirani ko da su mentalno retardirani, nisu ni u prošlima bili genijalci, ali ovdje bi ih inteligencijom nadmašilo i petogodišnje dijete), iritantnim (nova Elizabeth, viš ni ime joj ne zapamtih) ili nijemim (Elizabeth) ženskim likovima i glupim središnjim likom rođenim pod sretnom zvijezdom (Sparrow).
Najviše od svega mi je žao što su napravili Sparrowu - u prošlim filmovima bio je beskrajno inteligentan pirat koji bi komotno mogao srušiti britansku kolonijalno carstvo, a sada je disfunkcionalni alkoholičar (nekad savršeno funkcionalan alkoholičar) sa ciganskim mentalitetom.
Inteligentnih i nezaboravnih dijaloga (poput ovih ) nema ni u tragovima. Osim ako je onaj one-liner o gležnjevima fora sa horologijom vrhunac scenarističke domišljatosti.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 27.05.2017. at 14:08.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:39   #156
Sve isto ali ajde za razliku od onog smeća od Alliena ovo je bar zabavno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 20:06   #157
Kratak video osvrt na nove pirate.

https://youtu.be/5rDcqscqIvE

Usput i da besramno promoviram kanal, pa ako vam se da, bacite oko. Mislim, ne morate, pa neću vam ja govoriti kako da živite svoj život
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 09:23   #158
Muzika je jedan od glavnih potpisa cijele franšize tako da to netreba mijenjat.Film sam odgledao sa zadovoljstom jer u drušvu klinaca koji su okidali na samu pojavu Jacka(pogotovo dok padne u drek k pajcekima mali mi se sko ro zadavio kokicama).Specjalni efekti očaravajući,prića zanimljiva i opet ponavljam takvi se filmovi rade da donose lovu,a ne nagrade na seoskim festivalima.
Da ga je snimao Hrvat radnja bi bila:buuhuu, moj tata je mrtav,90 min. depresije ,samosažaljevanja,cendranja kao i svaki Hrvatski film.
Kriričari su jedni od najgorih stvorenja.,pljuju i seru po tuđim djelima a sami nisu sposobni ni saobračajku napraviti a kamoli nešto kompleksnije
__________________
there is only one truth
archangel711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:47   #159
Zarada je dosegla 600 milijuna ali mislim da neće biti puno više od toga. Ovo bi mogao biti zadnji film u serijalu.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:03   #160
Pogledao sinoć.
Nisam odmah očekivao Orlanda Blooma, bilo je to zgodno iznenađenje. Film uglavnom ima dvije priče; mladić koji želi skinuti kletvu s oca i španjolski kapetan koji se želi osvetiti Jacku Sparrowu. One se, naravno, spajaju i kulminiraju u još jednom grandioznom finalu u kojem svi dobivaju šta žele.
U početku me sve podsjećalo na sedmi film Ratova zvijezda: kao kopija prvog filma. Da, to je nešto takvo, ali ovo je kopija i fali duha i majstora iza kamere. No kad se otisnu na more, tu postane jako dobro. Humora ima, gegova ima, maštovitosti ima, akcije ima. Dvoje je novih glumaca jako dobro, stari isto tako.
E, sad, Salazar je solidan zločinac i prepričao nam je kako je Jack postao Sparrow, ali ne samo da me je previše podsjetio na Davyja Jonesa, nego i nije baš predobro uveden u priču. Jednostavno se pojavi, izađe i počne haračiti morima. Film traje, bez završne špice, točno dva sata - mogli su još tu nadodati koju scenu.
Sve u svemu, jako dobar nastavak, može poslužiti kao završetak priče, mada ne bih imao ništa protiv još kojeg, ali bojim se da su Pirati, s ovakvim vremenskim razmakom među nastavcima, ipak priča iz prošlog desetljeća.
8.7/10.
Xenoborg is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.