Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 10:25   #161
Kolko je sada otprilike realna cijena polovnog iPada 2, starog recimo 5 mjeseci na tržištu ? Samog uređaja bez tarifa, dodataka i sličnog...sami uređaj ?
__________________
Istina je moj motto
Kochis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:12   #162
Realna cijena i ono sto se za njega moze dobiti je danas vrlo sirok pojam posebno za tako skupe igracke. Prosli tjedan mi se nudio zapakiran iPad2 16Gb WiFi dobiven na nagradnoj igri za pola cijene iako je sretni dobitnik krenuo s vrlo optimisticnim iznosom i bio lagano razocaran sto ga ne opsjedaju potencijalni kupci Nisam ga uzeo jer imam dva komada ali mi sad malo zao
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 19:43   #163
Kupila sam si nekidan u New Yorku to prekrasno čudo od tehnologije.
Iako ga nisam imala u planu kupiti, došavši u Appleov store jednostavno nisam mogla odoliti.Doslovno sam se raspametila vidjevšiga ga i osjetivši ga kako savršeno stoji u ruci.
Kako se u tehnologiju i ne razumijem previše, a u svoj toj silnoj euforiji zaboravih u trgovini i pitati, nego sam si ja nadobudno uz tipkovnicu kupila i miša kojega sada doma ne mogu prikčičiti jer mi se čini i gotovo sam sada vec sigurna u to ali bi htjela i vašu potvrdu da se miš na to čudo ne može priključiti?
radi se o wireless mišu. Čini mi se da on samo radi na tauch. ali to mi nema baš smisla jer ako mi je položen okomito a postolje na kojem stoji i nije tako stabilno, skroz mi je nezgodno po njemu prčkati prstima.
moja je ideja bila da si s njim, gotovo u postpunosti zamjenim laptop ali sve mi se više čini kako mi ta ideja ne drži vodu.

Nadalje, htjela bi si na njega instalirati neke programe i svašta nešto ali kako sam ja potpuni tudum za takve stvari voljela bi da mi to napravi osoba koja se raumije u to a koja ce me i uputiti u osnove rada s određenim aplikacijama, naravno, da sam tu uslugu spremna plaititi.
Stoga me zanima da li postoji kakav servis za apple, netko koga znate ili možda netko od vas ovdje tko mi je spreman pružiti ovakvu uslugu.
Nalazim se u Zagrebu.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 01:50   #164
Imaš Istyle servis u Zagrebu

http://www.istyle.hr/servis/
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 09:28   #165
Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
Nadalje, htjela bi si na njega instalirati neke programe i svašta nešto ali kako sam ja potpuni tudum za takve stvari voljela bi da mi to napravi osoba koja se raumije u to a koja ce me i uputiti u osnove rada s određenim aplikacijama, naravno, da sam tu uslugu spremna plaititi.
Nije ti teško.. al ni najmanje.. samo klik na install na itunesu i to je to. Doslovno par klikova mišem

Napraviš si itrunes acc, daš im broj kreditne da te deru i furaš.

Idiot proof stvarčica.. al žestoko.

iStyle je ok.. tamo ja uglavnom kupujem moje macovlje

U globalu su svi koji prodaju to kod nas ok.. nemoš fulat.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:38   #166
može li mi netko reći zašto kada priključim I PAD na komp piše "punjenje nije u tijeku",isto tako kada ga stavim na punjač u automobilu?Međutim kada ga preko iste žice stavim na 220 sve je ok.
julka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:46   #167
...imaš li instaliran iTunes na računalu..?
__________________
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 17:01   #168
Aplikacije možeš instalirati s AppStore aplikacija na iPadu.

Ako si mislila na PC aplikacije, to zaboravi, iPad ima svoj OS i aplikacije pisane za njega.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 18:20   #169
Quote:
julka kaže: Pogledaj post
može li mi netko reći zašto kada priključim I PAD na komp piše "punjenje nije u tijeku",isto tako kada ga stavim na punjač u automobilu?Međutim kada ga preko iste žice stavim na 220 sve je ok.
Zato jer tvoj auto adapter ne daje dovoljno struje posto iPad vuce 1000mA dok standardan USB port pusta 500mA. Iz navedenih razloga ga ne mozes puniti niti preko PC USB porta ( zapravo moze ali jako sporo) kao sto mozes iPhone nego samo putem njegovog punjaca koji je znatno deblji nego onaj od iPhonea.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:39   #170
pozdrav

kupio bih ipad2,e sad me zanima mogu li na njemu radit u wordu i printat kao na običnom PC-u ili laptopu.
Može li na internetu bit sve normalno kao na laptopu odnosno npr. ako sam u facebooku da mi je chat i sve isto kako treba biti.
imocan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 00:41   #171
Odgovor na sva pitanja glasi - ne.
iPad nije tablet koji radi na windows platformi pa iako se sve navedeno moze vrlo ugodno raditi na njemu prica je ipak drukcija.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 14:31   #172
Jel' mogu na iPadu 2 kreirati Iskonov mail account? Ako mogu, kako, ne ide mi bas.
mojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:32   #173
Quote:
imocan kaže: Pogledaj post
pozdrav

kupio bih ipad2,e sad me zanima mogu li na njemu radit u wordu i printat kao na običnom PC-u ili laptopu.
Može li na internetu bit sve normalno kao na laptopu odnosno npr. ako sam u facebooku da mi je chat i sve isto kako treba biti.
Možeš. Ne možeš raditi u wordu, radiš u Appleovoj aplikaciji "Pages" koju moraš kupiti ($9.99), ali možeš importirati word dokumente i obrađivati ih na iPadu, ali nisam siguran dali ih možeš exportirati natrag u .doc (mislim da sada možeš, probam pa javim).

Sada, isto ne znam dali Word učitava Pages filove, ali znam da sam čitao da je Apple radio na tome da se može raditi sa .doc fileovima i mislim da je u zadnjem ili prezadnjem updatu to napravljeno.

Također, postoje mnoge druge aplikacije koje najnormalnije učitavaju .doc (word) fileove, na njima radiš kao na kompu, a onda ih saveaš opet u .doc i napraviš export opet u komp.

Print također postoji, samo moraš imati Wireless printer, znaći Wi-Fi printer.

Facebook radi normalno, znaći i Chat radi kao na stranici, samo što moraš instalirati Facebook aplikaciju (koja je free).
Mislim da chat radi normalno i ako odeš na Facebook preko Safaria, ali nisam siguran. NE koristim chat na FB-u, a i sada idem na FB preko app.
__________________
aeon studio design

Zadnje uređivanje Um : 12.11.2011. at 19:38.
Um is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 20:20   #174
Kako prebaciti slike laptopa na ipad? Kada ga pojim s laptopom da mi da prebacim slike s njega na lap. ali mi ne da da th kopiram obruto?
Htjela bi aplikaciju da mogu postaviti album/ slike da mi se na njemu vrti. Pretpostavljam da si za to trebam skinuti neku aplikaciju. Koju?
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 20:41   #175

...za sada najLakše ti je koristiti se sa iTunes-om...
...molio bih te prije svega da pročitaš uvodni post i vodić
kako ne bi došlo do neželjenih poslijedica po tvoj iPad...



...iPad preživio padobransko ispuštanje s 400 metara!
__________________

Zadnje uređivanje tomisličak : 17.11.2011. at 18:30.
tomisličak is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 13:29   #176
ljudi, jedno pitanje, kupujem ipad 2 koji je vec korišten i spajan na itunes, da li ću ga ja nomalno moći spojiti kod sebe na svoj postoječi račun preko kojeg koristim iphone ?
Trijezni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 18:26   #177
Da.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 10:48   #178
Exclamation iPad 2

Pozdrav. Planiram si kupiti iPad 2 preko eBaya, ali ne znam kolika je taksa kada se šalje u RH. Pa evo ako netko zna neka slobodno napiše u postu.


thx
Jedan i jedini is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 12:50   #179
23% PDV na vrijednost plus postarina, carine nema.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 12:47   #180
Ja vrlo jeftino poducavam i pokazujem rad na iOS, Mac platformi
U granicama sa dabatelom
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.