Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2017., 14:27   #461
Quote:
Ammadeus kaže: Pogledaj post
Jedan od dražih filmova. Baš šteta što nije dobro prošao na box officeu, ali ovako ispada kao nešto posebno i kultno.

Kratki video osvrt na linku

https://www.youtube.com/watch?v=9XBOcPW1j4c
Trailer koji se vrtio je bio očajan. Nikada prije nisam gledao film koji je bio tako dobar a imao je tako loš trailer.

A seriji se i ja radujem.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:02   #462
Quote:
Relinquished kaže: Pogledaj post
potpis.
ni ja u početku nisam mogao razumit loše ocjene. meni je ovo jedan od najdražih filmova uopće. baš je pogođena ona cyberpunk atmosfera. moja ocjena je 9/10.
Isto potpis.

I ovo je jedan od rijetkih filmova gdje bullet-time scene DOSLOVNO IMAJU SMISLA u filmu, imaju PRAKTIČNU NAMJENU, a to je da pokažu učinak one droge.

Brate sve u svemu ovo je samo sve dokaz da bi dotična "stručna" kritika se trebala prebaciti na recenzije turskih sapunjara a ozbiljne filmove prepustit nekome drugome.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 21:33   #463
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Ja razumim da je struka nekad RETARDIRANA poput npr. slučaja sa Predatorom 1987, samo odite i pogledajte ocjenu struke za Predator 1987, pa ja da sam na mjestu tih "stručnjaka" iz 1987 bi pobjegao na Tibet nakon te ocjene za film i nikad OD SRAMOTE NE BI PISNUO O NEKOM FILMU IKAD VIŠE! Predator 1987 ima ocjenu od "struke": 36/100, da dobro ste pročitali.., 36/100 (3.6/100), glavno da su hebeni ANT-MAN-i " bolji".
Netko, tamo negdje je čuo tvoj vapaj... Možda bude osvrt i na Dredda jednom u budućnosti

http://www.metacritic.com/feature/15...tics-got-wrong
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 22:54   #464
Film je super u svojoj bransi, nije ovo samo regular akcic gdje se puca cim se vidi sjena na zidu, nego i prikaz kompleksnog homosapiens sistema izmedju dobrih i losih neboderasa te policije. Prikaz future drustvenog sistema, prikaz grada.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 22:55   #465
Pridružujem se rezignaciji zbog nedostatka prepoznavanja ovog filma i kaj nikada nismo dobili nastavak.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 22:58   #466
sto god vi govorili...ni ovaj film nije imun na glupost...ima i on ozbiljnih bisera od gluposti...samo znam da nisam bas bio odusevljen nakon konzumacije...gledao sam ga odmah nakon izlaska....provat cu mu dati drugu sansu...ako nista da se ponovno podsjetim na gluposti
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:02   #467
Ovaj film je primjer kako akcić treba izgledati.
Baš šteta što nije bolje prošao u kinima.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 22:28   #468
Film mi je dobar; bila sam zadovoljna akcijom, radnjom i glumcima.
Urban kao Dredd mi je baš 'sjeo'.
Jedan od filmova koje ću rado ponovo pogledati.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 02:15   #469
Jedan od superhero filmova za kojeg mi najvise zal kaj je komercijalno propal i kaj nece bit nastavaka. Serija ak ce i bit nemre bit tak dobra ko film.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2020., 18:57   #470
Pogledao ovo čudo neki dan prvi put i ostao iznenađen.
Općenito ne volim te strip filmove ali ovo je odlično.

Možda i bolje da nema nastavaka jer bi samo usr@li.


pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.