Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2009., 15:10   #1
Fakultet prometnih znanosti - Aeronautika

Zanimalo bi me kakav je taj zdrastveni ispit,jel se doslovno sve gleda...?

I kakvo je uopće zanimanje pri upisu.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 15:30   #2
Sve se gleda, razlika je za civilnog i vojnog pilota. Ove godine nitko za vojnog pilota nije prosao, kolko ja znam, dok se za civilnog vec moze...
frozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 16:03   #3
Mislim za civilnoga,jel ima gdje napisano šta od zdravlja mora biti ispubjeno,sve ili?
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 18:14   #4
Exclamation FPZ - Aeronautika (pitanja i preporuke)

Bok ljudi. Evo treba mi pomoć i malo preporuka ako može !!!

Naime, želim studirati aeronautiku, smijer za vojnog ili civilnog pilota.
Ako itko išta zna, ili je već to studirao, trenutno studira, molio bih ga za preporuke.

Evo nekoliko pitanja:

1) Isplati li se to studirati u Hrvatskoj ???

2)Traje li taj faks 5 ili 3 godine ??

3) Isplati li se više biti vojni ili civilni pilot ???

4) Jeli teško upasti i upisati taj faks ???

5) Kolike su plaće u Croatia Airlinesu a koliko kad si vojni pilot ???

6) Čita li itko od vas Magazin Aeronautika ???

7) Jeli bolje studirati u Inozemstvu ??? Recimo Sloveniji ???

8) Imate li kakve preporuke, ako pohađate taj faks ili ako ste ga završili ???

9) Jeli teško dobiti posao nakon tog faksa ???

10) Treba li za svaki avion posebno polagati vozačku ???


Nadam se da će te mi pomoći, jer jako želim biti pilot !!!

Zadnje uređivanje Tsar Boz : 24.01.2010. at 18:49.
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 19:55   #5
Quote:
Tsar Boz kaže: Pogledaj post
Bok ljudi. Evo treba mi pomoć i malo preporuka ako može !!!

Naime, želim studirati aeronautiku, smijer za vojnog ili civilnog pilota.
Ako itko išta zna, ili je već to studirao, trenutno studira, molio bih ga za preporuke.

Evo nekoliko pitanja:

1) Isplati li se to studirati u Hrvatskoj ???

2)Traje li taj faks 5 ili 3 godine ??

3) Isplati li se više biti vojni ili civilni pilot ???

4) Jeli teško upasti i upisati taj faks ???

5) Kolike su plaće u Croatia Airlinesu a koliko kad si vojni pilot ???

6) Čita li itko od vas Magazin Aeronautika ???

7) Jeli bolje studirati u Inozemstvu ??? Recimo Sloveniji ???

8) Imate li kakve preporuke, ako pohađate taj faks ili ako ste ga završili ???

9) Jeli teško dobiti posao nakon tog faksa ???

10) Treba li za svaki avion posebno polagati vozačku ???


Nadam se da će te mi pomoći, jer jako želim biti pilot !!!

Nedavno je početo nešto, mislim da pa potraži, uglavnom oko 70%tvojih pitanja ima odgovore na sajtu FPZ pa potraži.

Pa kad saznaš smanjiti će se broj ovih pitanja, a ostalo ćemo zajedno saznati ako te zanima.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 20:08   #6
Problem je u tome što se nemogu regat na FPZ.
Tj. regam se al mi kaže da moram čekat aktivacijski mail od admina, al nikak da to dobijem !!!
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 20:19   #7
Quote:
Tsar Boz kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što se nemogu regat na FPZ.
Tj. regam se al mi kaže da moram čekat aktivacijski mail od admina, al nikak da to dobijem !!!
pa možeš normalno na njihovu stranicu, ne mislim na forum.
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 00:11   #8
Ja sam o tome neko vrijeme razmišljao no brzo sam se ohladio kad sam čuo da te licence za pilota košta prek 30k eura, jedino ak ćeš za vojnog pilota onda te troškove snosi MORH no osobno mi baš i nije neka fora letjeti u kantama a i da kupe one Gripene nebi mi bilo baš ljepo letjeti iznad Bagdada.
I uz to moraš proći jebeno rigorozan sistematski...
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 00:32   #9
Mozda ti ja mogu pomoci....

1.) Ako zelis biti vojni pilot, to i je samo u HR moguće, ako želiš civilni, vani je još i skuplje. S tim da ako si vojni pilot, nakon 10 godina ugovor prestaje vaziti i ti mozes preci u komercijalne kompanije samo trebas konvertirati dozvolu

2.) Traje 5 godina. 3 teorije, 2 godine praksa u Zadru ako ides za vojnog pilota

3.) Ako letis zbog love bolje je biti civilni, ako letis zato jer obozavas avione i radis taj posao zbog ljubavi prema avionima i domovini, vjerojatno ces ic za vojnog pilota

4.) Ako prodješ ljecnicki i maturu automatski si upao na faks, osim sto za civilnog moras platiti 37000€

5.) Plaće su ti izmedju 15 i 20 tisuća kuna

6.) Ja citam Aeronautiku, najbolji casopis na svijetu

7.) Sumnjam

8.) /

9.) U vojsci imas automatski posao sa zavrsenim faksom a za kompanije se moras malo vise potruditi

10.) Ne! Moras proci odredjen broj sati na simulatoru i odredjen broj sati leta u zraku i proci neku teoriju koja je vezana za taj avion

Btw. ja sam sad maturant. Isto kao i ti najvise od svega zelim biti pilot. Cekam da izadje natjecaj i da me pozovu na ljecnicki, a do tada, teretana i zdrav zivot

Pozdrav!
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 09:06   #10
Jel ti ides za vojnog ili civilnog pilota ???
Kako je ta licenca tako skupa i zašto ju uopće trebam.
Pa mi smo siromasi, odkud meni 37k € ???
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 09:16   #11
Neznam jesi li čitao u zadnjem broju Aeronautike, ali ima jedna zanimljivost za nas !!!
Letalska Šola Cerklje ob Krki !!!!
Eh, tu bi mogo završiti za vojnog pilota, a tu kad završiš za vojnog, istovremeno si završio i za civilnog, a ugovor traje 8 godina.
Mislim da su primanja u Sloveniji veća nego u RH, a i imaju više vojnih aviona i općenito bolje letjelice. U tih 8 godina bi skupio pare, malo bi i starci pripomogli i nakon isteka ugovora bi se zaposlio kao civilni u nekom Airlinesu !!!
Šta mislite jeli to dobra ideja ???
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 10:51   #12
Sumnjam da možeš kao građanin RH bit vojnik u SLO...
Dawar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 11:04   #13
Šta misliš da se to nemože ?
Što se točno treba platiti da bih bio civilni pilot i radio u nekom airlinesu ??? Šta i kolko se plaća na faksu a kolko i na šrta poslije ???

edit:
kolike su plaće vojnih pilota ???
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:12   #14
Ja idem za vojnog...
Gle, ti mozes vojni pilot biti samo u drzavi za koju imas državljanstvo.
Ako ti dojadi nakon 10 g. u vojsci slobodno mozes otic u kompaniju neku. Ovako, preko FPZ za civilnog se placa 30000€ + 7000€ za simulatore, ali nisam siguran za ovo zadnje... SLO ima borbene pilatuse PC-9. Inace SLO nebo stite talijani (IAF) kod nekih vecih intervencija...
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:29   #15
pa što ti preporučaš ???
Da idem za vojnog ??? Nemam 37k €.
Hoću li furat avione ad budem vojni, i koliko sati letelja otprilike mjesečno, ili ću ćubit u bazi ???
Di je praksa za vojno, u ZG il di ???
Kolike su plaće vojnih pilota ???
Aj plz sve odg. !!!
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:39   #16
Quote:
IZBORNI MODUL VOJNI PILOT

Ovaj modul mogu izabrati oni pristupnici koji su obavili zdravstveni pregled u Institutu zrakoplovne medicine MORH-a i zadovoljili kriterije za vojnog pilota.

Vježbe iz letenja se izvode u okviru predmeta Teorijska priprema i praksa letenja I. Ako tijekom studija student izgubi zdravstveni kriterij ili ne zadovolji letačke kriterije, tada student umjesto spomenutoga predmeta može izabrati neke teoretske predmete s jednakim iznosom ECTS bodova. U tom slučaju studentu se omogućava završetak studija aeronautike i stjecanje odgovarajućeg stručnog naziva, ali bez mogućnosti nastavka školovanja za stjecanja licence vojnog pilota.

Teoretska nastava za modul "vojni pilot" i "civilni pilot" je identicna, a razlikuje se samo u jednom predmetu u sklopu kojeg se izvode vježbe iz letenja. U preddiplomskom studiju svi studenti izbornog modula "vojni pilot" imaju 50 sati naleta na školskom avionu koje ostvaruju u sklopu predmeta Teorijska priprema i praksa letenja I. Na temelju rezultata tih praktičnih vježbi, studentu ce se u skladu s potrebama stipenditora omogucavati upis izbornih vježbi u diplomskom studiju koji će ga profilirati kao:
. pilota aviona,
. pilota helikoptera ili
. neletačkog zrakoplovnog časnika.
Studenti koji ne uspiju položiti vježbe iz letenja, ako upišu diplomskoi studij aeronautike, tada ne mogu birati prakticne vježbe iz letenja, veće umjesto toga mogu birati neke druge predmete (prema svome izboru ili u dogovoru sa stipenditorom).
Tijekom studija studenti su obvezni obaviti terensku nastavu koju organizira MORH.
Jel ovo biram hoću li letit s avionom ili helikopterom, ili se može položiti obadvoje ???
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:48   #17
nakon ove vijesti (http://forum.airserbia.com/viewtopic...t=409&start=60) neznam kolko je službena, da nam dolaze F-16 i Gripen (nekolko njih), te još helića, definitivno idem za vojnog pilota. Kako bi bio sretan da me s gripenom ili s F16 pošalju u neku mirovnu misiju. Nakon tih 10 godina ću valda skupit nešt para i starci će malo pripomoć i kupit ću ATPL dozvolu i probat nać poso u nekom Airlinesu !!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Aj nek mi neko odgovori na ona pitanja iznad ovog posta !!!
Tsar Boz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 11:27   #18
Quote:
Tsar Boz kaže: Pogledaj post
pa što ti preporučaš ???
Da idem za vojnog ??? Nemam 37k €.
Hoću li furat avione ad budem vojni, i koliko sati letelja otprilike mjesečno, ili ću ćubit u bazi ???
Di je praksa za vojno, u ZG il di ???
Kolike su plaće vojnih pilota ???
Aj plz sve odg. !!!
Ja osobno idem za vojnog, ne zbog para nego zbog ljubavi prema letenju i avionima a gle, ako nemas, probaj za vojnog, s tim da kad odradis svoje u vojsci ne placas 37€ nego puuuno manje samo da ti konvertiraju dozvolu...
O tom os furat avione il helice, stvar je u tome kako ces se pokazat u zraku i na simulatorima, isto tako vojska gleda prema svojoj potrebi. Osobna zelja nije toliko bitna. Sada se broj letenja sve vise povecava iz dana u dan. Ovisi gdje te stave, kao instruktor ces imat najvise sati letenja... Praksa ti je u Zadru zadnje 2 godine faksa. Pocetna placa je 7500kn i povecava se svakih par godina, ovisno o zasluzi.
Onaj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 12:13   #19
Ja imam želju upisat za kontrolora. Problem je u tome što sam vidjela da ocjene iz srednje donose 40% bodova. U školi nisam bila nešto dobar učenik. Zanima me može li se to nadoknaditi maturom? S obzirom da se ipak prima jako malo ljudi. Koliko ljudi se prijavi godišnje?
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 14:08   #20
To mi je tako ofucano.... jedno je željeti, a drugo je moći to upisati... Žalosno je samo što 90% ovih koji se raspituju na forumu za pilote em nemaju dovoljnu želju za to (već samo želju da budu face, a to nikako nije dovoljno) em neće proći ni prvi krug liječničkih, a kamoli simulacije..... tako da.... spustite se na zemlju
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.