Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 01:16   #9901
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pa uzvratili su im par mjeseci poslje na Olimpijadi u Londonu di su ih nasi razbili sa 10 golova razlike, jos k tome igrali su dosta prijateljskih tekmi za pripreme i odlazak na prvenstvo pa su ih i tu uvijek dobili. Ono kad se igralo u Srbiji je bilo sjecam se i onih lasera i sranja...Jedino se nadam da nece biti problema sa navijacima i glupim povicima, glupo je da se sramotimo

ja san uzea kartu online i ic cu ih provocirat od prve sekunde jer nista drugo ni ne zasluzuju
Marin Mišura is offline  
Old 24.06.2017., 12:35   #9902
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
ja san uzea kartu online i ic cu ih provocirat od prve sekunde jer nista drugo ni ne zasluzuju
nek si ti objasnio
Sahta is offline  
Old 24.06.2017., 13:40   #9903
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pa uzvratili su im par mjeseci poslje na Olimpijadi u Londonu di su ih nasi razbili sa 10 golova razlike, jos k tome igrali su dosta prijateljskih tekmi za pripreme i odlazak na prvenstvo pa su ih i tu uvijek dobili. Ono kad se igralo u Srbiji je bilo sjecam se i onih lasera i sranja...Jedino se nadam da nece biti problema sa navijacima i glupim povicima, glupo je da se sramotimo
Kad sam mislio na uzvrat to sam mislio na onaj navijacki dio. Vidjet cemo dal ce Srbi imat hrabrosti doc u Split
giovanni006 is offline  
Old 24.06.2017., 13:56   #9904
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
ja san uzea kartu online i ic cu ih provocirat od prve sekunde jer nista drugo ni ne zasluzuju
čestitke majstore
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 24.06.2017., 14:08   #9905
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
Kad sam mislio na uzvrat to sam mislio na onaj navijacki dio. Vidjet cemo dal ce Srbi imat hrabrosti doc u Split
ha ha a dobro ajde malo podjebavanja ne skodi, s obzirom daje njihovo ponasanje bilo gnjusno i kad se sjetim da su cure neke iz Hrvatske dosle navijat a oni ih vrijedali,redari morali reagirat.Ma bitno je da sami sebi ne radimo stetu a ovo podjebavanje iz tribina to moze malo,slazem se da su zasluzili
x files agent is offline  
Old 24.06.2017., 14:58   #9906
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ha ha a dobro ajde malo podjebavanja ne skodi, s obzirom daje njihovo ponasanje bilo gnjusno i kad se sjetim da su cure neke iz Hrvatske dosle navijat a oni ih vrijedali,redari morali reagirat.Ma bitno je da sami sebi ne radimo stetu a ovo podjebavanje iz tribina to moze malo,slazem se da su zasluzili
znači ako su oni bili govna onda moramo i mi?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 24.06.2017., 15:26   #9907
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
znači ako su oni bili govna onda moramo i mi?
Oni su srbi. Tocka. Nema dalje

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Received Infraction
Old 24.06.2017., 15:38   #9908
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Oni su srbi. Tocka. Nema dalje

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Zbog takve usrane logike su kreteni u zagrebu napali sprske vaterpoliste mlađih kategorija, možemo i mi i oni u nedogled ić sa sranjima i maltretiranjem sportaša.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 24.06.2017., 16:53   #9909
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
znači ako su oni bili govna onda moramo i mi?
pa jesam rekla u prvom postu nadam se da nece bit brukanja sa nase strane da ispadnemo odvratni pred cijelom Europom sa onim "ubi,zakolji, na vrbe" i tako dalje ali malo vise presinga i zvizdanja su zasluzili, sta cu im pljeskat dok idu u napad
x files agent is offline  
Old 24.06.2017., 16:59   #9910
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Zbog takve usrane logike su kreteni u zagrebu napali sprske vaterpoliste mlađih kategorija, možemo i mi i oni u nedogled ić sa sranjima i maltretiranjem sportaša.
ma to su isto mali debili koji bi se potukli jer je Pero iz Kustošije a ne Knežije,takve pizdarije sa tim muskarcima u pubertetu nemaju veze sa nacionalizmom vec sa time sta ih mamica i tatica nisu doma istukli i naucili reda.
x files agent is offline  
Old 24.06.2017., 17:32   #9911
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ma to su isto mali debili koji bi se potukli jer je Pero iz Kustošije a ne Knežije,takve pizdarije sa tim muskarcima u pubertetu nemaju veze sa nacionalizmom vec sa time sta ih mamica i tatica nisu doma istukli i naucili reda.
da to su mali debili koj ibi se potukli, a još gore je kad takvi odrastu
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 24.06.2017., 17:33   #9912
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
pa jesam rekla u prvom postu nadam se da nece bit brukanja sa nase strane da ispadnemo odvratni pred cijelom Europom sa onim "ubi,zakolji, na vrbe" i tako dalje ali malo vise presinga i zvizdanja su zasluzili, sta cu im pljeskat dok idu u napad
to se podrazumijeva
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 24.06.2017., 19:18   #9913
Ali samo sektori 101,106 i 108 u prodaji? Lol.
Gore nego u finalu Davis Cupa.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Zbornaja is offline  
Old 25.06.2017., 11:56   #9914
Quote:
ZbornajaKomanda kaže: Pogledaj post
Ali samo sektori 101,106 i 108 u prodaji? Lol.
Gore nego u finalu Davis Cupa.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
znaci bilo bi super da naprave semu ko sa Zagrebom,daju ova mjesta dolje sta su najvaznija stranim navijacima i politicarima a Hrvate smjeste gore di ih niko nevidi
x files agent is offline  
Old 25.06.2017., 19:43   #9915
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
Kad sam mislio na uzvrat to sam mislio na onaj navijacki dio. Vidjet cemo dal ce Srbi imat hrabrosti doc u Split
I da će imati dovoljno pameti da ne provociraju domaćine nekim borbenim kao Hrvati u Novom Sadu 2012 kad su pevali "Juru i Bobana"....
Mondragon is offline  
Old 25.06.2017., 20:38   #9916
Ko misli da su srbi bezazleni taj je lud.
Ako su Duvnjak ne oporavi mi bi mogli imati dosta problema s njima. Momčad im nose Bundesligaši, imaju izbornika koji forsira brz rukomet i tu bi srbi trebali imati prednost.
Braća Nenadić, Đorđić, Đukić, Stojković, Radivojević, Šešum, Abutović, Maršenić, Vujin, Zelenović... To su sve igrači koji igraju po vrhunskim klubovima, samo što godinama nisu uspjevali skupiti se kompletno i s uigrati s dobrim izbornikom (još od Vujovića i onog Eura kod njih). Vjerujte mi, te bodove nikako ne smijemo unaprijed upisati, a definitivno sam siguran da će oni proći grupu, a Island ispada.

Šveđani su sjajni, ako budu kompletni mislim da su jači od nas, nadam se da na domaćem terenu možemo to izvući, ali biti će jako teško. Ako ne prenesemo 4 boda iz grupe jako teško možemo do polufinala po mom mišljenju.

Btw skupine su bombon
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 28.06.2017., 02:25   #9917
Mi ako ne racunamo da ceml dobit sve tri u grupi nemoramo se ni natjecat. Nssi ocekuju zlato a ovaj se boji srba sa 2 valjana igraca a za repku su se dokszali kako igraju...

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Received Infraction
Old 28.06.2017., 16:07   #9918
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Mi ako ne racunamo da ceml dobit sve tri u grupi nemoramo se ni natjecat. Nssi ocekuju zlato a ovaj se boji srba sa 2 valjana igraca a za repku su se dokszali kako igraju...

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
Ti si retaj čisti, bilo kakva rasprava s tobom nema nikakvog smisla.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 28.06.2017., 16:31   #9919
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ti si retaj čisti, bilo kakva rasprava s tobom nema nikakvog smisla.
citirat ću

Quote:
Oni su srbi. Tocka. Nema dalje
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 28.06.2017., 19:11   #9920
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ti si retaj čisti, bilo kakva rasprava s tobom nema nikakvog smisla.


borna aj sjasi sa moraliziranjem. Kog zaboli sta ce im se skandirati i zasto. Naporan si ko Plenkovic i Janica
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.