Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 20:22   #1
Svida mi se..help

Cao😀

Mozda i nije mjesto za ovu temu,ali trebam savjet.. pa ako moze mala pomoc.Naime preko jednog portala upoznala sam super osobu i dvaput smo izašli van i sve proslo super,no s vremenom počeo mi se svidati i sad razmišljam kada bi bilo vrijeme da mu kazem da mi se jako svida? Uskoro bi se trebali opet naci,a neznam bi li bilo dobro pričekati ili mu nekako reci? Cak sam mislila da mu kazem to preko poruke prije trećeg susreta.. Sto vi mislite?
K84 is offline  
Old 29.04.2017., 20:28   #2
Mislim da ne možeš pogriješiti koju god metodu primijeniš. Dobre vijesti su uvijek dobrodošle.
Možda negdje u toku trećeg susreta mu priopći da si zagrijana za njega. Poruke su nekako, neosobne. Ne vidiš reakciju osobe.
Zek0slav is offline  
Old 29.04.2017., 21:06   #3
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Mislim da ne možeš pogriješiti koju god metodu primijeniš. Dobre vijesti su uvijek dobrodošle.
Možda negdje u toku trećeg susreta mu priopći da si zagrijana za njega. Poruke su nekako, neosobne. Ne vidiš reakciju osobe.
Tak mislim da bi bilo ok tokom susreta,ali nekako mi ide na to da bi bas prije tog susreta nekako htjela da sazna jer mw to vec par dana proganja.. Ali opet s druge strane ima onaj ali..sro ako mu se ja nesvidam? Mozda mu je samnom super ok a s druge strane motda ima neku drugu koja mu se ono bas svida..
K84 is offline  
Old 29.04.2017., 21:22   #4
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
sro ako mu se ja nesvidam?
Fakat, što? Ništa.
Quote:
motda ima neku drugu koja mu se ono bas svida..
Da, i? po čemu je bolje ne saznati to, ako je već tako?

BTW, ako ste već izišli dvaput, što misliš zašto izlazi s tobom?
Lord Byron is offline  
Old 29.04.2017., 21:23   #5
o jebem ti zene...
hajde, posalji mu poruku sad odmah, dok jos nisi razvila 500 scenarija u glavi i odlucila da on tebe uopce ne voli
ZgSash is offline  
Old 29.04.2017., 21:29   #6
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Tak mislim da bi bilo ok tokom susreta,ali nekako mi ide na to da bi bas prije tog susreta nekako htjela da sazna jer mw to vec par dana proganja.. Ali opet s druge strane ima onaj ali..sro ako mu se ja nesvidam? Mozda mu je samnom super ok a s druge strane motda ima neku drugu koja mu se ono bas svida..
Ako ste izašli par puta onda već zna da ti se sviđa ili bi bar trebao to snažno predosjećati.

Bolje bi ti bilo da odeš tražiti kondome i lubrikant.
Zek0slav is offline  
Old 30.04.2017., 10:47   #7
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Cao😀

Mozda i nije mjesto za ovu temu,ali trebam savjet.. pa ako moze mala pomoc.Naime preko jednog portala upoznala sam super osobu i dvaput smo izašli van i sve proslo super,no s vremenom počeo mi se svidati i sad razmišljam kada bi bilo vrijeme da mu kazem da mi se jako svida? Uskoro bi se trebali opet naci,a neznam bi li bilo dobro pričekati ili mu nekako reci? Cak sam mislila da mu kazem to preko poruke prije trećeg susreta.. Sto vi mislite?
Pa zakaj ste se uopće odlučili družiti? Pa postoji velika vjerojatnost da se i ti njemu sviđaš. Nije valjda da ste se u upoznali na specijaliziranom portalu za stvaranje muško-ženskih prijateljstava?
Joshua is offline  
Old 30.04.2017., 11:20   #8
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
o jebem ti zene...
hajde, posalji mu poruku sad odmah, dok jos nisi razvila 500 scenarija u glavi i odlucila da on tebe uopce ne voli
kolega, slažem se...
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 30.04.2017., 19:04   #9
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Ali opet s druge strane ima onaj ali..sro ako mu se ja nesvidam? Mozda mu je samnom super ok a s druge strane motda ima neku drugu koja mu se ono bas svida..
A ti nadji jos jednog za izac pa da se i on ima isto pitat
jamesbond is offline  
Old 30.04.2017., 20:46   #10
Tema za teen-se.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 30.04.2017., 21:17   #11
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Tema za teen-se.
A zar nije 80%
jamesbond is offline  
Old 19.06.2017., 12:30   #12
Može lock slobodno
Stvar uspješno rijesena
K84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.