Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 12:16   #1
Kako da je zaboravim ?

Znam,stara tema,ali ova je poprilično specifična i neznam kako da je riješim.

Nisam imao do sada neki preaktivan ljubavni život,ali sam iz prijašnje dvije veze izlazio "normalno".

S jednom dogovorno,lako,čak smo ostali ok frendovi.

S drugom malo lošije,ali uz obaveze,neviđanje isto sam s vremenom prestao gledati profil na fb,i prošla je u zaborav.

I onda dođe ona

Prošlo je 2,5 mjeseca od prekida,znam nije previše,ali ja se nisam pomaknuo s mjesta.

Čak neznam koliko ima tu osjećaja,a koliko ega zato što sam ispao naivna budala jer sam joj slijepo vjerovao,a ona je igrala sasvim drugačije.

Nismo bili dugo,7 mjeseci.

Ali najveći problem,pogotovo što ja imam manje obaveza kao i ona,živimo jedan nasuprot drugoga

Nekako vjerujem da je njoj tako svejedno-nije tu bilo neki osjećaja s njene strane,ali ono nešto što je bilo s moje strane-ostalo je nepromjenjivo i dalje.

Jednostavno nemam prostora da je zaboravim jer je svaki dan pred mnom,znam njene rutine,znam da je krenula dalje vrlo brzo,njoj je i dalje odlično,a ja nemogu je ni mrziti i krenuti dalje.

Kako se izvuči iz ovoga jer me već poprilično dotuklo psihički
NikolaTesla1856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:28   #2
Quote:
NikolaTesla1856 kaže: Pogledaj post
Nekako vjerujem da je njoj tako svejedno-nije tu bilo neki osjećaja s njene strane,ali ono nešto što je bilo s moje strane-ostalo je nepromjenjivo i dalje.

Jednostavno nemam prostora da je zaboravim jer je svaki dan pred mnom,znam njene rutine,znam da je krenula dalje vrlo brzo,njoj je i dalje odlično,a ja nemogu je ni mrziti i krenuti dalje.
Imaš već dovoljan razlog da i ti kreneš dalje. Njoj je svejedno. Zar ti treba veći razlog da trošiš energiju misleći na nekoga kome nije stalo nimalo do tebe?

Nemoj hejtat. Samo ljubav.

Najbolji lijek ti je vrijeme. I druge žene.
Budi produktivniji. Sad barem imaš slobodu i vremena da si makneš misli od nje. Najbitnije je da čim više vremena provodiš radeći ono što voliš.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."

Zadnje uređivanje Sillenthill : 13.05.2017. at 13:04.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:00   #3
Quote:
NikolaTesla1856 kaže: Pogledaj post

Ali najveći problem,pogotovo što ja imam manje obaveza

Jednostavno nemam prostora da je zaboravim jer je svaki dan pred mnom

Kako se izvuči iz ovoga jer me već poprilično dotuklo psihički
Sve si rekao. Trebas se zaokupiti drugim stvarima,kreni nesto raditi. Jedino je pitanje kako se natjerati.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:09   #4
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Imaš već dovoljan razlog da i ti kreneš dalje. Njoj je svejedno. Zar ti treba veći razlog da trošiš energiju misleći na nekoga kome nije stalo nimalo do tebe?

Nemoj hejtat. Samo ljubav.

Najbolji lijek ti je vrijeme. I druge žene.
Budi produktivniji. Sad barem imaš slobodu i vremena da si makneš misli od nje. Najbitnije je da čim više vremena provodiš radeći ono što voliš.
Apsolutno potpisujem. Fokusiraj se na sebe, i radi na sebi prije svega. I već će doći druga
__________________
Let me explain something to you. I am not "Mr. Lebowski". You're Mr. Lebowski. I'm the Dude!
Gosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:14   #5
Ako je ona krenula dalje, apsolutno mislim da je glupo da ti i dalje''plačeš'' za njom i gubis vrijeme i zivce znam da nije lako ali polako kreni dalje
__________________
Are you the one?
plavamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:19   #6
Nje ti priča niš drugačija od milion drugih
Razvrstaj stvari u glavi da tu nema ničega i kreni dalje Plakati za nekim tko te nije ni volio, a svjestan si toga, nema smisla
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:41   #7
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Imaš već dovoljan razlog da i ti kreneš dalje. Njoj je svejedno. Zar ti treba veći razlog da trošiš energiju misleći na nekoga kome nije stalo nimalo do tebe?

Nemoj hejtat. Samo ljubav.

Najbolji lijek ti je vrijeme. I druge žene.
Budi produktivniji. Sad barem imaš slobodu i vremena da si makneš misli od nje. Najbitnije je da čim više vremena provodiš radeći ono što voliš.
Znam da imam razlog,ali nije to tako jednostavno da zato što je ona krenula praktički odmah dalje da i ja budem takav-ne mogu.

Vrijeme prolazi,ali je stanje isto,koncentracija mi je poprilično loša.

Za druge žene nisam spreman,što zbog njega,što zbog nekih drugih stvari.

Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Sve si rekao. Trebas se zaokupiti drugim stvarima,kreni nesto raditi. Jedino je pitanje kako se natjerati.
To se i ja pitam .

Quote:
Gosha kaže: Pogledaj post
Apsolutno potpisujem. Fokusiraj se na sebe, i radi na sebi prije svega. I već će doći druga
Nastojim,ali teško to ide...

Quote:
plavamala kaže: Pogledaj post
Ako je ona krenula dalje, apsolutno mislim da je glupo da ti i dalje''plačeš'' za njom i gubis vrijeme i zivce znam da nije lako ali polako kreni dalje
Znam da je glupo,ali kao što sam napisao gore,nisam baš toliko bezosjećajan da se samo prebacim na novo stanje.

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nje ti priča niš drugačija od milion drugih
Razvrstaj stvari u glavi da tu nema ničega i kreni dalje Plakati za nekim tko te nije ni volio, a svjestan si toga, nema smisla
Napisao sam zašto je drugačija. Nisam imao problema s ostalima.Ovdje je najveći problem što me svaki dan podsjeti.Htio ja to ili ne.
NikolaTesla1856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:54   #8
Taman da je i 300 km udaljena, kad si leptirićast i patiš, svaka glupost će te podsjećat na nju. Pjesma, ulica, komad odjeće, komarac, ne znam ni ja šta sve ne. Nije neka sreća što ju srećeš, ali faze prebolijevanja su uvijek iste. Posloži si stvari u glavi, zaokuopi se stvarima koje voliš i dan po dan idi dalje. Vidjet ćeš da će te polako stvari prestati dirati i onda će doći dan kad će ti biti svejedno.

I da, bit će u međuvremenu uspona i padova, ali s vremenom će ih biti manje i bit će slabiji. Velim ti, ništa tu nije drugačije hrpetine ostalih slomljenih srca, svi to prolazimo
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 14:57   #9
Quote:
NikolaTesla1856 kaže: Pogledaj post
Znam da imam razlog,ali nije to tako jednostavno da zato što je ona krenula praktički odmah dalje da i ja budem takav-ne mogu.
Nije drugačije ništa od ostalih odnosa koje su tu ljudi imali. Bio sam u vezi sa djevojkom u srednjoj iz istog razreda. Da bila je riječ o tinedžerjskoj zaljubljenosti ali sam isto gledao iz dana u dan kako joj svejedno i isto je moje Werthersko srce patilo.

Središ si prioritete u glavi. Skupiš muda i kreneš dalje. Ne moraš sve odjednom. Laganim koracima. Mic po mic. Ima važnijih stvari u životu od neuspjele veze osim ako želiš ostvariti samog sebe kroz vezu/brak/obitelj.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 15:22   #10
Kako se natjerati?
Milom ili silom
Znas ti to sve ali trazis lakse nacine. Evo ako te neka ovdje pozove na druzenje dok ti sjedis i kukas nema lakseg nacina
Tezi nacin je sjesti na bajk i svaki dan voziti 2h ili cjepat drva,okreciti zidove u kuci il se zatvoriti u garazu i izraditi nesto
Znas da to traje 2.5mj nije do nje vise,u kreativnoj blokadi si, hobi ti je spijuniranje bivse,ajd smisli nesto bolje.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 09:29   #11
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Kako se natjerati?
Milom ili silom
Znas ti to sve ali trazis lakse nacine. Evo ako te neka ovdje pozove na druzenje dok ti sjedis i kukas nema lakseg nacina
Tezi nacin je sjesti na bajk i svaki dan voziti 2h ili cjepat drva,okreciti zidove u kuci il se zatvoriti u garazu i izraditi nesto
Znas da to traje 2.5mj nije do nje vise,u kreativnoj blokadi si, hobi ti je spijuniranje bivse,ajd smisli nesto bolje.
Teško nešto smisliti kada si u blokadi

Nije baš isto,i ne ju špijuniram nešto,jednostavno nemoguće ju izbjeći.
NikolaTesla1856 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 10:32   #12
Quote:
NikolaTesla1856 kaže: Pogledaj post
Prošlo je 2,5 mjeseca od prekida

Nismo bili dugo,7 mjeseci.
Kao prvo, uvijek je jako teško i nema univerzalnoga recepta koji bi pospješio proces.

Kao drugo, još je teže ako si - a reklo bi se da jesi - u njoj vidio svojevrstan spas i izbavljenje od ranijeg žiovota kojim u tome dijelu nisi bio zadovoljan, pa si sad resetiran na prijašnje stanje. Ako je tako, onda dobrim dijelom ne patiš za konkretnom njom nego za svojim "stanjem" dok si bio s njom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 10:42   #13
Quote:
NikolaTesla1856 kaže: Pogledaj post
Teško nešto smisliti kada si u blokadi

Nije baš isto,i ne ju špijuniram nešto,jednostavno nemoguće ju izbjeći.
Ok vidis ju bok bok i produzis dalje, s vremenom ce ici sve lakse.
Sad ces reci da nemas nista za raditi? Lijen si da se pomaknes s tocke. Stani pred ogledalom i gledaj se 1h,dosadit ce ti to a mozda i ne
Trazi od svojih bliznjih da ti sloze raspored obaveza za cijeli tjedan da mrdnes tu lijenu guzicu posto tebi bas i ne ide ali sve odradi kako treba pa da vidimo kolko ces jos cviliti zbog bivse ili budi tako jos 2.5 mj.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 22:56   #14
Pitaj Luku Modrica Sry.

Sent from my XT1572 using Tapatalk
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:33   #15
zapitaj se sto je to sto ti u zivotu fali, a s njom si imao? obicno kad nam nedostaje netko nam zapravo nedostaje nesto sto nam je ta osoba davala. da li si usamljen, imas li drustvo, da li se sad osjecas nevoljeno, nedostaje li ti samopouzdanja? itd. kad otkrijes sto ti zapravo fali i to zakrpas necim alternativnim sto ti daje taj isti feeling, onda ce ti i ona prsestat falit.
usput zapitaj se sto je najgore u tome sto nju nije briga? kad si odgovoris, onda ces to moci i promijeniti.
isto tako sto je najbolje u tome sto ju nije briga za tebe?
i tako, malo dubljeg kopanja i stvari ce ti se iskristalizirati zasto si zapeo.
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:44   #16
Ja sam pokušaval alkoholom, hranom, kurvarlukom i nikaj nije dalo lijeka u potpunosti. Najrealnije mislim da bi jedna lobotomija to uspješno rješila. Ne kužim. Zakaj to niti jedna klinika nema u ponudama? Kaj nije već sazrijelo vrijeme za nekaj takvoga? Ako možeš škembu smanjit. Povećat sise. Operirat oči tak da više nemaš dioptriju. Zakaj i ovo ne bi mogli?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:32   #17
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja sam pokušaval alkoholom, hranom, kurvarlukom i nikaj nije dalo lijeka u potpunosti. Najrealnije mislim da bi jedna lobotomija to uspješno rješila. Ne kužim. Zakaj to niti jedna klinika nema u ponudama? Kaj nije već sazrijelo vrijeme za nekaj takvoga? Ako možeš škembu smanjit. Povećat sise. Operirat oči tak da više nemaš dioptriju. Zakaj i ovo ne bi mogli?
Jer možda u dubini ne želiš zaboraviti? Svjestan si da time propuštaš priliku da pustiš nekog novoga u svoj život? Ili se možda čak bojiš pustiti prošlost i krenuti dalje pa tražiš izgovore?
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:39   #18
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Jer možda u dubini ne želiš zaboraviti? Svjestan si da time propuštaš priliku da pustiš nekog novoga u svoj život? Ili se možda čak bojiš pustiti prošlost i krenuti dalje pa tražiš izgovore?
Ma želim al nejde! Mislim nije ko u startu ali svejedno još uvijek mi se mota po glavi pička joj materina. Ne u pozitivnom smislu. Štel bi da je izbrisana 100%. Već su 2 i pol godine prošle i štel bi da me pusti na miru moja glava.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:47   #19
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma želim al nejde! Mislim nije ko u startu ali svejedno još uvijek mi se mota po glavi pička joj materina. Ne u pozitivnom smislu. Štel bi da je izbrisana 100%. Već su 2 i pol godine prošle i štel bi da me pusti na miru moja glava.
Uhm a kaj je tak strašnog napravila?
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:54   #20
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Uhm a kaj je tak strašnog napravila?
Pa ništa. Voljel sam je pička joj materina 10 godina! Pun kurac je to. Di mi je pamet bila tada.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.