Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 14:11   #21
Ne kužim u čemu je problem ako si u manjem mjestu ili moraš više izlaziti ili se okreni netu, vrlo jednostavno.

A to što se ne možeš pomiriti s tim da nisi više student koji studira a ostatak vremena kulira po kavama jbg ljudi imaju obaveze, obiteljski ljudi uz posao imaju svoju djecu kao prioritet, a ovi novi ljudi imaju i druge poznanike i frendove uz tebe.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 17:20   #22
prebrzo odustaješ

jesi probala staviti ovdje oglas, forum je bolji nego te dating stranice, eto ja ću ti se prvi javiti ako se odlučiš na to
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:03   #23
Cuj ovo - stavi oglas. Sta? Ja sam nevidljiv?

Ne znam jel poslusala identicno genijalan savjet i nabavila psa od jucer, al meni se nije javila.

Osjecam se nevidljivo
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:11   #24
Quote:
libertarijan kaže: Pogledaj post
Cuj ovo - stavi oglas. Sta? Ja sam nevidljiv?

Ne znam jel poslusala identicno genijalan savjet i nabavila psa od jucer, al meni se nije javila.

Osjecam se nevidljivo
mislim da je gdična zaključila da ste vi za nju nedostižni..
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:15   #25
Jeste se javili u inbox?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:29   #26
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Jeste se javili u inbox?
nećemo biti prenapadni kad je izričito rekla da ovo nije oglas, ona je ta koja traži, mora odlučit šta želi, nastavit i dalje riskirati ili se predati i prepustit sudbini, molit svemir da joj posloži sve karte kako želi jednog dana
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:19   #27
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ojebemu. Uvijek sam mislio da je pas kao božićni dar djetetu najgluplja preporuka.

Ono, nek si presloži svojih sljedećih petnaestak godina života ne bi li lakše našla jebača. Ili je možda ideja u tome da se, nakon pronađenoga jebača, pas pukne nogom u guzicu?
a šta se ti tako palis? da, naravno da sam mislila da nabavi psa iskljucivo za trazenje jebaca pa dok ga nade da psa izbaci na autocesti.

sve ljude koje znam da su nabavili psa su puno sretniji i društveniji. naravno da neces nabavljat psa ako se ne zelis brinut za njega.

kroz setnje ces sigurno upoznati nove ljude, rekreirati se i pruziti dom jednom psu. ne vidim sto je toliko lose u tom prijedlogu.
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:54   #28
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
sve ljude koje znam da su nabavili psa su puno sretniji i društveniji.
Malo te jebucka razlikovanje korelacije i kauzaliteta. Naravno da ne vidiš u čemu je problem s tvojim prijedlogom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 00:27   #29
Kako mi je poznato sve ovo iz uvodnog posta, jer sam sličnih godina i slične situacije - osim što imam nekoliko frendica koje su u istoj situaciji pa jedna drugoj kukamo, mada su mi neke već malo dojadile upravo zato što za razliku od mene još nisu odustale od traženja frajera po netu i "davanja prilike" za odlazak na kavu.

Uglavnom, bitno je imati svoju strast. Prava strast može zamijeniti potrebu za "drugom polovicom". Isto tako, bitno je definirati kriteriji. S tim da postoje dvije vrste kriterija:

a) "dobri" kriteriji - povezanost, imanje nečega zajedničkog, empatija, toleracija, prijateljstvo prije svega

b) "glupavi" kriteriji - da ima para, skupi auto, nešto vezano uz izgled (visok i crn), da ima taj i taj fax, taj i taj posao i sl.

Znači, orijentirati se na dobro kriterije

Kroz svoju strast upoznavati ljude, općenito, prijatelje, prijateljice, kolege i kolegice.

Možda se pojavi i neki kvalitetni muškarac.

Unatoč svojoj pomalo velikoj reigniranosti, u to nekako vjerujem. Ali isto, izbjegavaj gubiti energiju. Ako osjetiš da ti je netko bez veze, nemoj mu "dati priliku" pa se s njim dosađivati na kavi. Nije vrijedno
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:57   #30
ćerce moja, da si tako lipa i poželjna ko šta tvrdiš, onda bi do 30-te imala bar nekoliko ozbiljnih veza jer bi naletili kvalitetni muškarci s kojima bi tila nešto više. ako ipak jesu, a morali su, onda si jednostavno bila nezrela za nešto više i tek sad si spremna.

nešto u priči ne valja. ili imaš pogrešnu percepciju sebe ili si jednostavno nekarizmatična i nezanimljiva.

kmečeanje u 30oj kad te tek tad lupi život je hipsterana.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:59   #31
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Malo te jebucka razlikovanje korelacije i kauzaliteta. Naravno da ne vidiš u čemu je problem s tvojim prijedlogom.
ne, ne jebe me ništa. tebe je jebao moj post.
i razlikujem korelaciju i kauzalitet. i u krivu si. a to će ti reći bilo koja osoba koja je prevladala sramežljivost (pogotovo razgovor sa strancima) baš zato jer je nabavila psa.

ovo je sve off topic i ne razgovara mi se s nekim tko se drugima obraća s visoka, pa slobodni preskoči moje upise.
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:10   #32
Nabavila sam psa. Ako mi je iceg zao i ako mi ista smeta, onda ljudi koji mi se obracaju. Ne, nisam sramezljiva, samo mi idu na kurac sa svojim uvjerenjem da zato sto imam psa na lajni to znaci da se meni prica s njima i da imamo nesto zajednicko. Nemamo. Odjebite u troskocima svi koj to radite. Psa imam za sebe. Mojmojmoj. Nabavite si svog ako hocete, ali pobogu, nabavite si ga zbog sebe i jer ga zelite upoznali nekog ili ne, ne zbog upoznavanja.

Da ponovim - upucujem javni apel svima da odjebu od prilazenja strancima i otvaranja usta samo zato jer eto tu je pas. Mrs.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:13   #33
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nabavila sam psa. Ako mi je iceg zao i ako mi ista smeta, onda ljudi koji mi se obracaju. Ne, nisam sramezljiva, samo mi idu na kurac sa svojim uvjerenjem da zato sto imam psa na lajni to znaci da se meni prica s njima i da imamo nesto zajednicko. Nemamo. Odjebite u troskocima svi koj to radite. Psa imam za sebe. Mojmojmoj. Nabavite si svog ako hocete, ali pobogu, nabavite si ga zbog sebe i jer ga zelite upoznali nekog ili ne, ne zbog upoznavanja.

Da ponovim - upucujem javni apel svima da odjebu od prilazenja strancima i otvaranja usta samo zato jer eto tu je pas. Mrs.
Užas.
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:20   #34
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nabavila sam psa. Ako mi je iceg zao i ako mi ista smeta, onda ljudi koji mi se obracaju. Ne, nisam sramezljiva, samo mi idu na kurac sa svojim uvjerenjem da zato sto imam psa na lajni to znaci da se meni prica s njima i da imamo nesto zajednicko. Nemamo. Odjebite u troskocima svi koj to radite. Psa imam za sebe. Mojmojmoj. Nabavite si svog ako hocete, ali pobogu, nabavite si ga zbog sebe i jer ga zelite upoznali nekog ili ne, ne zbog upoznavanja.

Da ponovim - upucujem javni apel svima da odjebu od prilazenja strancima i otvaranja usta samo zato jer eto tu je pas. Mrs.
Ali možda ljudi vide da je pas nesretan pa mu žele pomoći
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:22   #35
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ali možda ljudi vide da je pas nesretan pa mu žele pomoći
libertarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:27   #36
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nabavila sam psa. Ako mi je iceg zao i ako mi ista smeta, onda ljudi koji mi se obracaju. Ne, nisam sramezljiva, samo mi idu na kurac sa svojim uvjerenjem da zato sto imam psa na lajni to znaci da se meni prica s njima i da imamo nesto zajednicko. Nemamo. Odjebite u troskocima svi koj to radite. Psa imam za sebe. Mojmojmoj. Nabavite si svog ako hocete, ali pobogu, nabavite si ga zbog sebe i jer ga zelite upoznali nekog ili ne, ne zbog upoznavanja.

Da ponovim - upucujem javni apel svima da odjebu od prilazenja strancima i otvaranja usta samo zato jer eto tu je pas. Mrs.


jos je bolje kada krenu na psa kao Elvira iz crtica i samo cekas da se dogodi sranje i da pas bude kriv
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:25   #37
a posao? a volontiranje? a uključivanje u neke događaje koje radi zajednica il tak nekaj? ili hobi, ko što je netko već prije reko. il se usredotoči na učenje neke nove vještine. il se javi dečkima s foruma ;P.
znam da nisi tražila nikakav savjet, al moraš nekaj od sebe napravit ak te to sve tolko frustrira iznutra. nekaj buš morala okrenut. gud lak!
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:50   #38
Ja te razumijem. Nisam u tvojoj kozi, imam divan brak koji ce uskoro napunit 10 godina, ali imam single frendice u 30ima (i mamzille s djecom). I kada god izadjem s njima van, ljubim pod po kojem moj muz hoda kada vidim kakvih likova vani ima. Barem po klubovima. I onda razmisljam kako je tesko nakon faksa nekog upoznat kad te posao uzme u zrvanj. Mislim da je tesko upoznat nekog u izlasku, barem ja nikad nisam, iako sve ovisi sto zelis od partnera. Imas li neki hobi ili bi htjela naucit nesto pa da probas na takvim mjestima? Planinarenje, tecaj fotografije, web dizajna, bilo sto? Trcanje je sad in i ima dosta skola trcanja i organiziranih dogadjaja, a jos ces se i rekreirat. Na tecajevima borilackih vjestima je uvijek manjak cura, a nesto novo naucis i rekreiras se. Uglavnom sretno! Bolje sam nego u losem drustvu, slazem se. Al zivot je puno ljepsi sa kvalitetnim partnerom.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 00:34   #39
Aaaaa možda nisi imala sriće. Kako god, ne gubiti nadu i ne pridavat se frustraciji, to odbija. Budi zadovoljna s onim sta imas, mozda privuces pravoga, ipak je sve do stava i osobnosti.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 01:39   #40
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Ja te razumijem. Nisam u tvojoj kozi, imam divan brak koji ce uskoro napunit 10 godina, ali imam single frendice u 30ima (i mamzille s djecom). I kada god izadjem s njima van, ljubim pod po kojem moj muz hoda kada vidim kakvih likova vani ima. Barem po klubovima. I onda razmisljam kako je tesko nakon faksa nekog upoznat kad te posao uzme u zrvanj. Mislim da je tesko upoznat nekog u izlasku, barem ja nikad nisam, iako sve ovisi sto zelis od partnera. Imas li neki hobi ili bi htjela naucit nesto pa da probas na takvim mjestima? Planinarenje, tecaj fotografije, web dizajna, bilo sto? Trcanje je sad in i ima dosta skola trcanja i organiziranih dogadjaja, a jos ces se i rekreirat. Na tecajevima borilackih vjestima je uvijek manjak cura, a nesto novo naucis i rekreiras se. Uglavnom sretno! Bolje sam nego u losem drustvu, slazem se. Al zivot je puno ljepsi sa kvalitetnim partnerom.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Ne znaš što je gore, autorica ili ovakve sa pričom "jedini moj muž pametan i dobar, cijeli svijet glup, naporan i loš". Ajde jebote..
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.