Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2008., 13:44   #21
moj zajeb. ja sam gledao samo onu prvu opciju. Surf&Call Action ima fleta, nije loše ovako na prvi pogled
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 22:28   #22
To nije ništa novo,dapaće staro je nekoliko mjesseci,a drugo nekoliko susjeda je otišlo od njih jer im je ćesto tel. linija bila u kvaru i još su htjeli naplatit odlazakgori nego cigani,da su se bar ispričali u vezi kvara,nula bodova.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 00:46   #23
ma sinko bolje ti je da ne pričaš gluposti, nisam ja rekao da je ovo tek sada izašlo nego da je h1 spustio cijene + počeo nuditi asus eee.
Snejk01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 14:42   #24
I mene zanima ako netko može napisati kakva je kvaliteta adsl-a kod H1?
darkodrmic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 01:41   #25
Prijelaz sa T-scuma na H1 = banana

Ovako, do sada sam koristio 16mbit/s flat od tcoma te sam odlucio preci na 24mbit/s flat od h1 jer je dosta jeftinije a i brze.

2 tjedna nakon narudbe dosli su monteri i sve sredili ali linija nije funkcionirala - rekli su da nas t scum jos nije ukopcao.

Nakon jos 2 tjedna cekanja i zivkanja ispostavlja se da smo ukopcani te da je zajeb u nasem stanu. Ponovno dolaze monteri te sredjuju liniju.

Sada telefon radi, no brzina downloada ne prelazi 530kb/s. Dosao je prvi racun i pretplata je 399kn, dakle imam i placam 24mbit/s vezu no download ne prelazi 530kb/s. Jasno mi je da 2400kb/s nije moguce izvuci zbog nekvalitetnih vodova, udaljenosti od centrale itd, ali ako sam prije skidao sa 1500kb/s bez problema, ne vidim razloga zasto sada jedva ide na 530kb/s!! Koristi li H1 drukcije vodove od Tscuma koji su slabije kvalitete ili su mozda majstori nesto sjebali? U cemu bi mogao biti problem?

Najradije bi se preselio nazad na tscum ali imam ugovor na 18mj sa ovim uzasnim H1
spenki is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.02.2009., 17:10   #26
Lopovi kakvih nema. Nažalost imam obvezu zbog ugovora još 8 mj , da postoji način da se raskine u ovoj našoj banana državi vjerojatno bi to napravila. Došlo mi je oko 19 računa za 7 mj korištenja telefona (koji nekad ne radi po dan-dva, a godina valjda još uvijek ima 12 mj), a kasnije i priključak za net koji ne koristim. Tj. koristim net, ali ne preko njih..pa vi sad procjenite.
Echoplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 18:18   #27
Quote:
Echoplex kaže: Pogledaj post
Lopovi kakvih nema. Nažalost imam obvezu zbog ugovora još 8 mj , da postoji način da se raskine u ovoj našoj banana državi vjerojatno bi to napravila. Došlo mi je oko 19 računa za 7 mj korištenja telefona (koji nekad ne radi po dan-dva, a godina valjda još uvijek ima 12 mj), a kasnije i priključak za net koji ne koristim. Tj. koristim net, ali ne preko njih..pa vi sad procjenite.
Zašto nebi postojao ,samo je pitanje koliko košta
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 17:23   #28
h1 telekom pitanje

zna li netko mozda koja je adresa za pristup newsima?
(kao sto je kod t-coma: news.t-com.hr)
hvala
scarletton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 22:50   #29
sad sam vec poceo sumnjat da uopce ne mogu na usenet preko ovog operatora....
pa ljudi moji jeli to moguce??
scarletton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 15:59   #30
Imam problem sa njima uz cijenu aktivacije i opreme bez ugovorne obveze na 12/18 mjeseci koja nije jasno navedena u cjeniku.
Problem je što morate uzeti njihov modem, te se nije moguće spojiti na net putem drugih modema/routera koji su dobili dozvolu kao ispravna oprema od HAKOM-a, što mi se čini nezakonitim. Ne znam da li se netko raspitivao o mogućnosti pristupa internetu sa drugim modemima??
mikijander is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 17:51   #31
Problem s brzinom

Ni sam ne znam otkud da počnem ni što da vas pitam. Internet provider je H1, ugovorena brzina je 4mbs/256kbps i sve je bilo u redu do prije nekih 10ak dana (iako upload varirao od min. 50 do max 200kbps, to su nadoknađivali sa bržim downloadom, sve u svemu fer i pošteno).
A ovo je izmjereno nešto manje od 20 dana kasnije
http://www.speedtest.net/result/498438326.png
http://www.speedtest.net/result/497845332.png
http://www.speedtest.net/result/496858185.png

Očito je da tu nešto nije u redu. Te je sve više puta prijavljivano tehničkoj službi. Čak sam i sam otišao u njihovo sjedište i uvjerio se da je brzina na centrali dobra (puštaju 10/1), parica je isto u redu, testirana propusnost je 7,46/0,88, ali meni brzina nikakva. H1 tvrdi da nije do njih, pitanje je do čega je. Ima li itko kakvu ideju?
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 19:33   #32
router?
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 20:25   #33
Quote:
@Gnr kaže: Pogledaj post
router?
Hm, može biti da je neka defektna serija jer probao sam još jedan njihov samsung/davolink, jedino da probam neki drugi router, ali koji?
Thompson ima tcom firmware, siemens sx768 isto tako (ne znam kakva je situacija sa siemensom kod iskona), optima je anexB, a da idem kupit novi router nije isplativo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 22:00   #34
Jebga ,pa to bi oni trebali pogledat/isprobat,ako je problem u routeru da ga zamjene.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 23:11   #35
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Jebga ,pa to bi oni trebali pogledat/isprobat,ako je problem u routeru da ga zamjene.
Je ali idioti kažu da nemaju zašto izlaziti na teren, da je sve u redu.
BTW izgleda da nisam sam
http://www.speedtest.net/result/497954031.png
Test mog susjeda.

Znači ili je lokalna petlja u banani ili njihovi routeri.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 23:18   #36
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Je ali idioti kažu da nemaju zašto izlaziti na teren, da je sve u redu.
BTW izgleda da nisam sam
http://www.speedtest.net/result/497954031.png
Test mog susjeda.

Znači ili je lokalna petlja u banani ili njihovi routeri.
Ili H1
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 21:27   #37
Imam problem sa port forwardingom na tom H1 routeru, Davolink dv-2020. To jednostavno ne ide, blaženi d-link. Jel ima itko kakvih iskustava s ovim Davolinkom da mi mi pomogne?

Hvala

Btw novi sam tu i oprostite ako sam falio podforum.
enigma05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 00:09   #38
Quote:
enigma05 kaže: Pogledaj post
Imam problem sa port forwardingom na tom H1 routeru, Davolink dv-2020. To jednostavno ne ide, blaženi d-link. Jel ima itko kakvih iskustava s ovim Davolinkom da mi mi pomogne?

Hvala

Btw novi sam tu i oprostite ako sam falio podforum.
http://www.portforward.com/english/r...0/Utorrent.htm
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 21:38   #39
Pozdrav,

je li mi može itko reći kakvo je stanje sada sa H1 i njihovim uslugama ? Poglavito me zanima H1 Surf & Call Action, znači 155kn za telefon i ADSL 4096/256kbps. Kako rade telefoni ? Smetnje, šumovi ili pola dana ne radi, pola radi ?
Jednostavno su podosta jeftiniji od trenutne kombinacije, pa se ispitujem da pređem kod njih. Hvala unaprijed svima na pomoći .
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 09:15   #40
taman sam ih htio pohvalit kako u zadnjih pola godine otkad sam na h1 veza vise manje savrseno radi, i skuzim da mi u zadnjih par dana par pao download za nekih 70/80 kbs...
doduse jos uvijek je vise od predviđenog, ali svejedno
scarletton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.