Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 10:51   #13321
Pozdrav! Molim savjet, pomoć.
prenijela sam broj od tcoma u tele2,
početkom svibnja (točnije 5.5). ugovorna obveza prema t-comu mi je istekla mjesec prije (travanj), da bi jučer dobila zadnji račun od t-coma i oni su mi zaračunali cijeli iznos za svibanj za tarifu na kojoj sam bila kod njih, a usluge sam prestala koristit već 5.5.
Vele da to tako kod njih ide, da se naplaćuje cijeli iznos za mjesec u kojem se prenese broj
znači ja sad moram platit njima 130kn, a i tele2 130 kn pošto sam kod njih od 5.5. s tim da je tele2 oduzeo tih 5 dana, a tcom 25 dana nisu oduzeli.
Da li je to točno, da si oni mogu naplatit cijeli iznos za mjesec kad se ode od njih?
jer ja im ne mislim platit cijeli iznos.

Našla sam u zakonu ovo: Pretplatnik ostaje u obvezi plaćanja korištenih komunikacijskih usluga davatelju broja za vrijeme do trenutka prijenosa broja u mrežu primatelja broja ;
znači do 5.5. nikako ne cijeli svibanj ;
i na to sam se sad pozvala na prigovor kod njih, ali poznavajući tcom i njihovu zadrtost ne znam dal ću uspjet dokazat da nisu u pravu ili ja nisam u pravu?
molim savjet!
Xuly is offline  
Old 08.06.2017., 14:21   #13322
Zali se preko emaila da imas pisan trag. Treba se plstit za 5 dana. Slično sam imao i ja

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Old 09.06.2017., 10:58   #13323
hvala, javila sam im se na mail na prigovore, pa ćemo vidjet...ne dam im za cijeli mjesec iznos nema šanse.
Xuly is offline  
Old 10.06.2017., 10:45   #13324
Pozdrav!
Ne znam gdje bih pitala pa se nadam da sam na pravom mjestu. Imam problem sa pristupom portalu Moj Telekom. Jučer sam se prvi put registrirala na portal, unijela sam sve podatke, korisnički ID, lozinku itd. Potreban mi je samo aktivacijski email koji nikako da stigne. Službu za korisnike sam kontaktirala već nekoliko puta i stalno me upućuju ne reset lozinke. Slijedila sam njihove upute i napravila sve kako su mi rekli, ali aktivacijski email ne pristiže, a bez njega ne mogu pristupiti portalu. Provjerila sam i SPAM sandučić, no prazan je. Pokušala sam zahtjev za aktivacijskim emailom poslati na svoje druge mail adrese (gmail i freemail) ali ni tamo ne pristiže. Ako netko zna u čemu bi mogao biti problem, molim da pomogne jer služba za korisnike mi nije uspjela pomoći.
buba_bara is offline  
Old 10.06.2017., 12:06   #13325
Imam problem. Odjavljen krajem travnja telefon i internet, uslugu su iskljucili polovicom svibnja. Racun bi stizso na njihov mail, mo kako je prikljucak otkazan, ukinili su i mail adresu. U t centru po oibu ne vide dugovanja i po njima je sve ok
No nije, jer treba podmirit racun za svibanj. Kako da dodjem do njega? Ne zelim neke komplikacije i dugove kasnije.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Old 10.06.2017., 19:03   #13326
Pitaj na fejsu. Oni su na kraju najkompetetniji jer sve mora biti napismeno.
CroChuck is offline  
Old 11.06.2017., 12:37   #13327
prema zakonu o zaštiti potrošača prigovori se podnose pisanim putem u što ne ulazi fejs već isključivo dopis ili mail. fejsom možeš postavljati neka općenita pitanja o usluzi, no ako želiš imati crno na bijelom nešto za što te kasnije mogu teretiti, onda se društvene mreže ne koriste.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 11.06.2017., 13:52   #13328
Ne bi on podnio prigovor preko fejsa već isključivo neka pita koliko mu je dugovanje koje ima za platiti.
CroChuck is offline  
Old 14.06.2017., 14:19   #13329
Pozdrav,ima netko neku pametnu da mi kaze,sta da radim? 27.01 sam podnijela zahtjev za internet,u 03.mj. su se javili da treba ici novi stup,u 04. su stavili stup,pocetkom 05.mj. proveli zice do kuce. I ja svaka dva dana zovem,oni kao nemaju evidentirano da je stup postavljen i kao pisu pozurnicu i obecavaju da ce biti za dva-tri dana,i tako od pocetka petog mjeseca. Kome se jos mogu obratiti,gosti u app. su mi dosli i otisli jer sam rekla da ce biti internet. Ja sam vec luda od zvanja i objasnjavanja svaki put isto i dobivanja istog odgovora.
screppy is offline  
Old 14.06.2017., 14:24   #13330
Uzmi gostima privremeno tele 2 ili bonbon ili VIP homebox i tako neko mobilno rješenje, jer to što su stavili stup... Još tjedni ti mogu proći prije nego se instalacije stave u rad. Ne možeš ništa nego nastaviti gnjaviti i čekati da tehničari odrade posao.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 14.06.2017., 14:37   #13331
Hvala,nadala sam se drugacijem odgovoru,ali to je ipak t com. Razmisljala sam o tom mobilnom ili pokucnom prije i trebala sam to i uzeti,a ne natezati se sa ovima,jer stvarno nemam vise zivaca
screppy is offline  
Old 15.06.2017., 01:58   #13332
Došao prvi "pravi" račun otkako sam prešao na T-scum, i nebi oni bili oni da nekaj malo ne smuljaju. Dogovor pri prelasku je bio 209,50 kn mjesečno, and lo and behold, danas na računu piše 219,50. Di su tih 10 kn još smislili ne znam, ali saznat ću. Imam broj od referentice s kojom sam dogovarao sve.

Doduše, to je još uvijek 40-ak kn mjesečno manje nego dok sam bio na H1 i imam daleko brži net, ali ne drže se obećanog.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.

Zadnje uređivanje Headbanger : 15.06.2017. at 02:25.
Headbanger is online now  
Old 15.06.2017., 15:07   #13333
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Došao prvi "pravi" račun otkako sam prešao na T-scum, i nebi oni bili oni da nekaj malo ne smuljaju. Dogovor pri prelasku je bio 209,50 kn mjesečno, and lo and behold, danas na računu piše 219,50. Di su tih 10 kn još smislili ne znam, ali saznat ću. Imam broj od referentice s kojom sam dogovarao sve.

Doduše, to je još uvijek 40-ak kn mjesečno manje nego dok sam bio na H1 i imam daleko brži net, ali ne drže se obećanog.
Pa pogledaj stavke na računu ako ga već imaš pred sobom, vjerojatno ti turbo opcija za brzinu do 50mbit koja inače i je 10kn/mj. digla račun.
Europium is offline  
Old 15.06.2017., 19:09   #13334
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Došao prvi "pravi" račun otkako sam prešao na T-scum, i nebi oni bili oni da nekaj malo ne smuljaju. Dogovor pri prelasku je bio 209,50 kn mjesečno, and lo and behold, danas na računu piše 219,50. Di su tih 10 kn još smislili ne znam, ali saznat ću. Imam broj od referentice s kojom sam dogovarao sve.

Doduše, to je još uvijek 40-ak kn mjesečno manje nego dok sam bio na H1 i imam daleko brži net, ali ne drže se obećanog.

T scum su kokošari koji bi zahebali i za 1 lipu ako mogu.

Pa te onda natjeraju da trošiš vrijeme, živce,novce i tintu na one
glupe prigovore prvi,drugi,treći,blabla u nadi da ćeš odustati.

Dok im recimo za tehničku podršku i uptime veze te kvalitetu veze kod mene
dajem ocjenu 10.
forumnickxy is offline  
Old 17.06.2017., 04:01   #13335
Quote:
Europium kaže: Pogledaj post
Pa pogledaj stavke na računu ako ga već imaš pred sobom, vjerojatno ti turbo opcija za brzinu do 50mbit koja inače i je 10kn/mj. digla račun.
To je i meni palo na pamet, ali poanta je da je dogovor 209,50 kn. Ja nisam naknadno tražio da mi se išta ekstra uključi. Kužiš?

Stoga, mamoyebanie mode, ON
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is online now  
Old 20.06.2017., 12:48   #13336
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Uzmi gostima privremeno tele 2 ili bonbon ili VIP homebox i tako neko mobilno rješenje, jer to što su stavili stup... Još tjedni ti mogu proći prije nego se instalacije stave u rad. Ne možeš ništa nego nastaviti gnjaviti i čekati da tehničari odrade posao.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Dali mozda znate koliko se ceka tele2 pokucni internet. Danas sam dobila odgovor da nemam mogucnost interneta,jer nema slobodne parice. Mislim,od 27.01 oni tek sad nakon mog zvanja svaka dva dana kazu da ne mogu imati internet!?
screppy is offline  
Old 20.06.2017., 13:19   #13337
ovdje je tema za tele2 pokućni https://www.forum.hr/showthread.php?t=955039&page=13
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 20.06.2017., 13:24   #13338
Imaš temu za Tele 2 pokućni gdje će ti to bolje odgovoriti, no budući da je riječ o sim kartici, u principu bi ti trebalo sve proraditi isti dan kada potpišeš i dobiješ opremu.
Gilach is offline  
Old 23.06.2017., 09:25   #13339
Da li su vam slali ponovo sad mail za verifikaciju mail adrese zbog slanja racuna? Cemu to? Bojim se da nije neki spam.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mirotta is offline  
Old 01.07.2017., 15:47   #13340
Uzeo sam preko prodajnog predstavnika Max 3XS 209kn (neograničen telefon, 20mbps, gratis wifi extender, snimalica 10, maxtv osnovni + 15kn za sport plus).
Sve ok, račun prvi prošli mjesec kako je i bilo. Ako tko želi broj mog prodajnog predstavnika, mogu mu na pm dati.
(+ mi je rekao da ću dobiti 3mj gratis HBO ako mu nekog preporučim )

Tako da uvijek tražite najjeftinije, svugdje je moguće dobiti.
Sada mi ide preko FTTC-a pa imam 50mbps, dok mi je prije na iskonu bilo 20mbps.
Za one koji ne žele tv Max 2XS je 139kn.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.