Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2013., 09:12   #1
Box za psa.

Napravili smo box za psa i izbetonirali pod. Sa čime bih mogao premazati taj beton da ga impregnira, da ne upija mokraću? Neku hidroizolacijski premaz,ali morao bi biti otporan na mehaničke utjecaje (grebanje panđi na šapama)!?
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 09:34   #2
Stavite mu keramičke pločice da piša ko gospodin pas
Inpregnacije nisu baš efikasne, izolacije nisu predviđene da budu zadnji sloj pogotovo kad je pas u pitanju(kanđe).
Trebali ste napraviti pad da otiće, i zemlje da upija.
Ako to obavlja po samom betonu kako da se suši, šta da upija gdje da odlazi...?
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:22   #3
Quote:
danpoz kaže: Pogledaj post
Napravili smo box za psa i izbetonirali pod. Sa čime bih mogao premazati taj beton da ga impregnira, da ne upija mokraću? Neku hidroizolacijski premaz,ali morao bi biti otporan na mehaničke utjecaje (grebanje panđi na šapama)!?
Inače kada se rade takvi boksovi za pse ima se u vidu da se ostavi jedan dio u pijesku. bar sam ja takav boks napravio jednom čovjeku i nikakvih problema nema. A kaj se tiče betona ostavio sam ga nisam ga ničime posebno premazivao.
Plavi-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:44   #4
ma napravljen je pad, ali s vremenom će se ipak upiti i osjećat će se miris. Pa reko ak bi se moglo izbjeć...
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 22:41   #5
Postoji nekakva masa kojom se prevlače betonski podovi u stajama i svinjcima. Kak se zove i gdje je ima . nemam pojma
Mali hint- moj pas ne piša ni ne kenja u boksu.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 23:07   #6
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Postoji nekakva masa kojom se prevlače betonski podovi u stajama i svinjcima. Kak se zove i gdje je ima . nemam pojma
Mali hint- moj pas ne piša ni ne kenja u boksu.


Upravo tako,neka psa prošeta dva puta dnevno i neće mu pišati u box, ovako samo muči životinju.
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 07:47   #7
Quote:
TONI-VU kaže: Pogledaj post


Upravo tako,neka psa prošeta dva puta dnevno i neće mu pišati u box, ovako samo muči životinju.
Obožavam moraliziranje. Ne znaš o čemu se radi, zato ne seri.
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 12:32   #8
Ne vidim razlog takvom odgovoru.
Dobil si dva savjeta: ćime presvući beton i kako odgojiti psa (bolje rećeno vlasnika). Kaj bi još?
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 16:23   #9
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Ne vidim razlog takvom odgovoru.
Dobil si dva savjeta: ćime presvući beton i kako odgojiti psa (bolje rećeno vlasnika). Kaj bi još?
Ćevape!?
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 19:40   #10
Niste trebali betonirati, bolje je staviti sljunak, dravski manje velicine, jer si na betonu unistavaju zglobove dok leze. No sad je gotovo, premazi ga betonalom, on ne propusta vodu.


Sent from my iPad using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 19:55   #11
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
Niste trebali betonirati, bolje je staviti sljunak, dravski manje velicine, jer si na betonu unistavaju zglobove dok leze. No sad je gotovo, premazi ga betonalom, on ne propusta vodu.


Sent from my iPad using Tapatalk
Hvala. Ma ne bude cijeli dan u boxu, nego samo par sati dok je dvorište otvoreno zbog firme.
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:41   #12
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
premazi ga betonalom
moj prijatelj je to uradio, betonal se kruni. neće odmah, ali nakon prve zime, da. ljušti se, čak i na mjestima na kojima je box natkriven, tamo gdje pas najčešće vrši nuždu.
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.