Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 14:25   #41
Sto ovo znači , ova odluka Evropskog suda ?

http://www.zeit.de/digital/internet/...eltigungsrecht
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 21:48   #42
Quote:
sandro4 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Zivim u njemackoj nekih pola godine. I kako sam dosao sam bio preko torenta skinuo par filmova u neznanju da je tu to zabranjeno. I sada sam naravno dobio kaznu, pa me zanima da li netko ima iskustva po tom pitanju, koji je postupak? Već sam poslao žalbu jer su im kazne nenormalne. Da li važi slati žalbu?
Plati odvjetniku da ti slozi kvalitetnu zalbu i to ce ti proci, reci ces na sudu da nisi znao i da ti je zao te vise neces to raditi. Trosak ce ti biti prilicno manji od kazne koju si dobio (pretpostavljam cca 1200€).
robee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 23:55   #43
Imam problemcic jedan i ja slican. Dakle proveo sam u njemackoj mjesec dana, preko airb'n'b. Zivio sam u stanu kod jednog para i spajao se na njihov internet. Uglavnom isto tako nisam znao da je to takav zlocin i skinuo sam jedan film.

Ugl moj domacin mi je danas poslao poruku na airb'n'b di me pitao jesam ja gledao prosli mjesec taj film i taman me probudio sa tom porukom i nisam razmisljao uopce i ja sam mu rekao da jesam.

E sad je on vjerojatno dobio to pismo od odvjetnika i on ce se pokusati braniti sa tim da sam ja zapravo skinuo film i dati im moju poruku kao dokaz. Mene sad zanima kolike mislite da su sanse da tuzitelj odbaci tuzbu protiv njega, digne ju protiv mene, dobiju nalog od airb'n'b da daju moje osobne podatke i uruce meni tu tuzbu? Ili je vjerojatnije da kazne njega jer je njegova IP adresa?

Znam da sam kriv za skidanje filma i da je covjek jadan neduzan. Ne trebate mi moralizirati, zanima me samo iskreno misljenje jer ipak nemam 2000€ za platiti jedan film koji sam pogledao.

Ja sam sad u Hrvatskoj.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 03:07   #44
Pa opce im ne treba nalog za airbnb kad covjek kod kojeg si bio vjerojatno ima sve tvoje podatke vec ako si mu dao osobnu ili nesto kad si dosao.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 04:11   #45
Ja ću ti to rješit za 100 eura,jbš odvjetnike,javi se na pm.
minael is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 07:45   #46
Quote:
minael kaže: Pogledaj post
Ja ću ti to rješit za 100 eura,jbš odvjetnike,javi se na pm.
Hvala na ponudi ak dode neka kazna javim ti se za pomoc
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 07:47   #47
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Pa opce im ne treba nalog za airbnb kad covjek kod kojeg si bio vjerojatno ima sve tvoje podatke vec ako si mu dao osobnu ili nesto kad si dosao.
Nisam mu nis dao, podatke i sken osobne ima sam airb'n'b
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:41   #48
Quote:
toto tamuz kaže: Pogledaj post
Nisam mu nis dao, podatke i sken osobne ima sam airb'n'b
Od kud airbnbu sken osobne? Mene to nisu nikad trazili.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 19:05   #49
Pozdrav
Zanima me ima li tko iskustva s kompanijom "waldorf frommer" ? Naime prije par mjeseci sam od njih dobio kaznu 915 eura za jedan skinuti film i prijateljica mi je rekla da neka samo ignoriram to (tako je njena rodbina ucinila) pa sam ignorirao. Dolazi drugo pismo u koijem pise da mogu na rate platit i ja opet ignorirao. Trece pismo je opet ono prvo i sad sam dobio i cetvrto pismo u kojem opet pise da mogu platit na rate.....vec me strah ignorirati i ne znam sto da ucinim. Ima li tko kakva iskustva?
M@T@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 19:58   #50
Njemačka?
Pročitaj ovo https://www.settle-in-berlin.com/ill...esist-warning/
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:51   #51
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Hvala
M@T@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:34   #52
Ljudi osim Njemacke, da li jos koja drzava ovo kaznjava?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.