Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2016., 20:07   #2381
Quote:
Aleta Ogord kaže: Pogledaj post
Onaj trenutak kad šatoraš brani četnika..

Klemm o 'zaslugama' za pad Milanovića: Vučić nije šaka jada
Užas.

Quote:
Ne znam ja je li mu ta snimka štetila, a kako je ona došla u javnost, sam Bog zna. Neka nevidljiva ruka.
Laž

Quote:
Iskreno, ne likujem, ali svakako mi je drago što na čelu SDP-a više neće biti čovjek koji omalovažava i vrijeđa sve koji ne misle kao on.
Laž

Quote:
Milanović je za branitelje govorio da su smrdljivci, a za Srbe da su šaka jada.
Laž

Quote:
Bez obzira što sam se zbog toga posvađao s našim desničarima, ja ne mislim da je Aleksandar Vučić šaka jada nego legalno izabrani srpski premijer, rekao je Klemm za Novi list.
Komedija

Quote:
On ima još nisku zamjerki na Milanovićevo ponašanje u vrijeme kad je obnašao dužnost predsjednika Vlade. Predbacio mu je, između ostalog, da je "zloupotrebljavao sustav" te da je "izravno zapovijedio da se tuče branitelje u crkvi".
Laž

Quote:
"To je bilo nezakonito i to ga je koštalo. Osim toga, u slučaju ćirilica u Vukovaru Milanović je srpsku nacionalnu zajednicu koristio u borbi protiv branitelja", kazao je Klemm.
Laž


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 15.09.2016., 20:15   #2382
E moj Klemm sad si upravo pljnuo na dignitet DR samo se bojim da ti toga nisi svjestan.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 15.09.2016., 20:15   #2383
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
SDP je dobio 2000-te Hrvatsku na pladnju, svi su iole normalni htjeli maknuti one nezajazne ale od HDZa sa vlasti, i da se to leglo razbuca i kazni. Ništa nisu napravili osim digli hrpu kredita i bespotrebne autoceste, i za kaznu su dobili Sanadera.

Onda Sanader ponovno sve uništi i razvali u 6 godina, korupcija dosegne i prestigne Tuđmanova vremena. Niti to nije bilo dovoljno da ga sruše 2007-me, nego je Sanader doslovce sam sebe uništio. Trebala je doći nesposobna Kosorica da malo pomete i preda vlast SDP-u 2011-te jer je svima opet bilo dosta lopovskog HDZa, i da ih se kazni na sudu i konačno pospremi u zatvore.

I opet ništa 4 godine. Transgender, rodna prava, ekofeminizam, gejevi.....a sve propada, ljudi odlaze, a čobankovići za kaznu ljušte krumpire.

Čak i sa svime time SDP dobiju ponovno šansu jer je na čelu HDZa bio Karamarko, ali su ČAK I TO uspjeli zajebati, i samo zahvaljujući Mostu su dobili još jednu šansu. Plus onaj snimak sa HDZ proslave nakon izbora 2015 sa pijancima koji se valjaju na zastavama po podu, koji je najiskreniji i najtočniji prikaz prave prirode HDZa ikad.

I onda SDP I TO zajebu.

Takve šanse kakve im je dao HDZ 2000-te, 2007-me, 2011, 2015-te i 2016 jednostavno više neće dobiti, jer je nemoguće više toliko nešto sjebati u ovoj državi, jednostavno se skoro više nema ništa za sjebati, sad ide samo lagana konačna rasprodaja svega skupa sa policama prije finalnog zatvaranja samoposlužnog butika zvanog Hrvatska.

I šta je najbolje, SDP papani niti danas nemaju pojma šta su radili i rade krivo. Siguran sam da i sada mozgaju kako vjerojatno nisu dovoljno radili na osvješćivanju potrebe za transrodnim ekofeminističkim studijima utjecaja Sartreovih egzistencijalnih postavki na proliferaciju psihoaktivnih seksualnih pomagala u cilju evolutivnog razvoja društvenosti kućnih ljubimaca.

Biti će to jako dugačkih 12 godina u oporbi, a vjerojatnije vječnost. SDP je pokojni.

A i mi svi s njima, skupa sa Hrvatskom. Najhrvatskija hrvatska strana velikih Hrvatina će se pobrinuti da ne ostane kamen na kamenu hrvatski u Hrvatskoj.
Imam neke informacije, ali ne mogu potvrditi vjerodostojnost.
Navodno je SDP odustao od čistki 2000. godine zbog opasnosti od građanskog rata, jer bez obzira na smjenu vlasti najveći je dio vojske i policije i dalje bio u rukama HDZ-a.

Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Ma tako je!
Nakon Milanovića, najbolji predsjednik SDP-a (u korist HDZ-a!) bi bio Stazić. Taj po tvojim ktiterijima nije "pizdek".

Picula je lijeva varijanta Plenkovića - uglađen demokrat, koji se ne razbacuje velikim riječima, nego radi posao potiho. S njim SDP ima šanse doći na vlast u velikoj koaliciji.
Ali, iskreno rečeno, boli me briga - birajte vi Stazića.
Ma jebo tebe Stazić u dupe bezobrazno, vodi si ga doma.
Koji si ti kurac da sudiš o mojim kriterijima, trole bezvezni?
(Slobodno me tuži, spušit ćemo obojica - s tim da mene partizana nije strah, mišu maleni... )
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 15.09.2016., 20:21   #2384
Nakon Milanovica najbolji bi bio Stazic!
Elio is offline  
Old 15.09.2016., 20:26   #2385
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
To moze biti smijesno samo onima koji nemaju pojma o nicemu..

Rijec je o kapi koju su nosili pripadnici IX bojne HOS-a a koja je bila u sklopu 114. brigade HV-a. Dobro da nisu objavili fotografiju kako placa racun u ducanu sa kunama.
Aj prestani seruckat zajedno sa svojim kamaradima, kako vas je prikladno Kumek nazvao - Baby ustašama.
To je kapa svečanih HOS-ovskih uniforma koje su apsolutno prekopirane USTAŠKE uniforme.

Da, to je jebena USTAŠKA kapa. Točka. Finito.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 15.09.2016., 20:30   #2386
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Aj prestani seruckat zajedno sa svojim kamaradima, kako vas je prikladno Kumek nazvao - Baby ustašama.
To je kapa svečanih HOS-ovskih uniforma koje su apsolutno prekopirane USTAŠKE uniforme.

Da, to je jebena USTAŠKA kapa. Točka. Finito.
Bolje ustaska nego partizanska.

Hebale vas ustase i partizani prestanite vise srati o njima.
Elio is offline  
Old 15.09.2016., 20:38   #2387
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Aj prestani seruckat zajedno sa svojim kamaradima, kako vas je prikladno Kumek nazvao - Baby ustašama.
To je kapa svečanih HOS-ovskih uniforma koje su apsolutno prekopirane USTAŠKE uniforme.

Da, to je jebena USTAŠKA kapa. Točka. Finito.
Sam si rekao da je prekopirano.

Kako znamo, kopija nije isto što i original. Nikad nije vrijedilo jednako niti će ikad vrijediti.
---
Ipak, nije ustaška.
---
ps
Ako treba mogu uslikat više verzija HOSovih kapa (baš HOSovih korištenih u DR; ne onih drugih) i postavit ovdje tako se ne mora tražiti po netu.
__________________
Zoran Milanović, 15.7.2022
"Nije bez razloga Ustav obvezao predsjednika da se makne od svake stranke."
Italian stallion is online now  
Old 15.09.2016., 20:45   #2388
vidi, vidi


zaista idealna ideja


Stazic je i odvise izvrstan kandidat za vodstvo Socialdemo Partije
jaje jajetu
sivi svijet is offline  
Old 15.09.2016., 20:47   #2389
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
Sam si rekao da je prekopirano.

Kako znamo, kopija nije isto što i original. Nikad nije vrijedilo jednako niti će ikad vrijediti.
---
Ipak, nije ustaška.
---
ps
Ako treba mogu uslikat više verzija HOSovih kapa (baš HOSovih korištenih u DR; ne onih drugih) i postavit ovdje tako se ne mora tražiti po netu.
Ne treba.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 15.09.2016., 20:50   #2390
U Hrvatskoj ti sve mogu oprostiti; krađu, izdaju, jugoslavenstvo, srbovanje, četnikovanje, ali desničarenje nikako!
martie81 is offline  
Old 15.09.2016., 21:00   #2391
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zašto će Zoran Milanović ostati upamćen kao tužni klaun hrvatskoga nacionalizma
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ma/919388.aspx
----------------
Obožavam čitati ovakvo lešinarenje Feralovaca, koji su se umislili da predstavljaju pristojnu Hrvatsku. Ivančić nikada neće oprostiti Milanoviću, što je bio politički Hrvat.

Iza svake pobjede desnice, stoji izdaja tzv. salonske projugoslavenske ljevice, koja iz Terazija ide komentirati postupke hrvatske ljevice. Evo čitam Jelenu Lovrić kako hvali Plenkovića, kao što je prije devet godina hvalila Sanadera.

Nadam se da su ti salonski ljevičari zadovoljni. Sada se mogu fino zgrožavati nad primitivlukom desnice. Nadam se, da će ih desnica iz udobnih fotelja potjerati i zatvoriti protok novca.
Iskreno, ne znam jesu li mi gori krezubi ognjištari ili salonski ljevičari.


Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Pa nije pojam ''antifašizam'' povezan sa nastankom svijeta. Bilo je života i prije. Postojali su i prije ljudi, hrvati, među njima Ante Starčević, Pavle i Stjepan Radić, i mnogi drugi. Nekako se više volim pozivati na njih nego na Broza..
Zašto bih bio ''fašist'' ako se ne vidim u istom kolu sa našim domaćim antifašistima koji su taj pojam duboko i do temelja ukaljali.

.
Pa što se ne pozoveš na te velikane tako da steraš Crkvu tam di joj je mesto?

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Upravo tako... koliko samo ljudi poznajem da nisu izašli na izbore, i ne samo to, nego to smatraju moralnim činom(!), jer su se gnušali tog "groznog nepristojnog čovjeka".
Pa, eto im sada. Sada se mogu 4 godine zgražavati nad užasima desnice i pacati se u vlastitom mazohizmu i mirno prosvkedovati.
Gospodo SDP-ovci, partizani nisu bili takvi!
Dok glasači ljevice ne shvate da trebaju zaprljati ruke i da je za pobjedu nad gadovima poteban naš gad, do tada ljevica neće imati doticaj sa stvarnosti.

Već vidim kako SDP preuzima neki fini kulturan tih lik koji se gnuša na svaku glasnije izgovorenu riječ...
Bravo, mladi kolega, izvrstan post.

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Cuka ti ne razumijes jednu demokratsku proceduru koja vlada u HDZ-u i koja je u dlaku ista u svim demokratskim strankama u europi.....da celnik stranke koja izgubi izbore mora otici zajedno sa vodstvom koje je prouzrocilo poraz.
Svaki puta kada je neki HDZ-ov lider dozivio poraz on je bio smjenjen...nema nista prirodnije i demokratskije od toga.

Nije nikada bio problem u HDZ-u vec u totalitarnom nacinu razmisljanja u SDP-u gdje ni sest izgubljenih izbora nije bilo dovoljno da se luzer odlijepi od fotelje. Ako im to dosada nije bilo jasno, mislim da nakon ovog poraza hoce....da su glasaci jako osjetljive biljke i da im uvijek iste njuske brzo dosade.
Samo ti deri, majstore - demokracija s jednim kandidatom...

Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Gubavac iz Beograda je potpuno u krivu, ovaj poraz Milanovića sada iskorištava ne bi li nastavio svoj džihad protiv svega povezanog s nacionalnom Hrvatskom. Jest da uopće ne cijenim Milanovića, ali tužno je gledati da ga napadaju nekakvi stranci tipa Ivančić. Jer on je samo to, obični stranac koji gnoji tlo u Beogradu.
Na djelu je propaganda o uzroku poraza, samo da bi se nekom budućem čelniku SDP-a izbilo iz glave ikakvo domoljubno ponašanje jer zaista, nigdje ne piše da konzervativci imaju povlašten pristup domoljublju. Tu tezu o "desničarenju" kao uzroku poraza gura jedna mala, ali očito glasna medijsko - kulturna klika, ona koju narod često pogrdno naziva jugonostalgičari. Očito mu ne mogu oprostiti što nije lizao guzicu Pupovcu.

Zoran Milanović nije izgubio izbore ni zbog spominjanja djeda ustaše, ni zbog "lekarke", ni zbog famozne snimke. Pa forum je najbolji dokaz, jedva da je par njih reklo da zbog toga neće glasovati za SDP.
Milanović je izbore izgubio jer je po treći puta izašao s istom ekipom. Gotovo bez promjena. Nudio je iste nesposobne i bezlične likove za ministre. I još se slizao s onom kolosalnom budalom Beljakom.
Da je negdje u medije "procurila" lista imena za 6-8 najbitnijih ministarstava gdje se pojavljuju nova i kvalitetna imena, u najmanju ruku bi bio izjednačen s HDZ-om.

Ne zna birati ekipu za rad i nikada nije znao. Platio je danak. Platio bi danak i 2015. da je na suprotnoj strani bio itko osim Garavog, onako je bilo gotovo izjednačeno iz razloga koje ne treba posebno pojašnjavati.
I ovo je jako dobar post.
Trebao je menjat garnituru, ponudit više kurčevitih likova poput sebe.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 15.09.2016., 21:14   #2392
http://www.telegram.hr/politika-krim...o-o-planovima/

Quote:
Progovorio je i o budućim planovima. “U početku ću voditi klub zastupnika u Saboru, a nakon toga ću potražiti neku drugu kreativnu zadovoljštinu u životu. Uskoro ću imati 50 godina, ima još planina na koje se nisam popeo Uskoro imam 50. rođendan, ima još planina na koje se nisam popeo biciklom. Moram smršaviti tri, četiri kile i to je to”, kazao je.
Tako je Zoki, lijepo se povuci kao gospodin, malo mlatit lovicu po bjelom svijetu, malo sportom se bavit, a onda kad ti dosadi lijepo se vrati pa opet HDZ-ovcima po ušima
__________________
...
RealBear is offline  
Old 15.09.2016., 21:28   #2393
Zorane vrati se, ne ostavljaj nas raznim klemama i piculama
don Kacunko is offline  
Old 15.09.2016., 21:29   #2394
Reko sam još prije par dana, još će ova desnica plakat za Zokom kad vide na šta liči uškopljeni Plenković.
MaurS is offline  
Old 15.09.2016., 21:37   #2395
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne treba.
ma znam da ne treba, zato ponudu i stavih pod "ps"
Svejedno, fascinantan je broj tema u kojima se poteglo ovo pitanje.



Quote:
sivi svijet kaže: Pogledaj post
vidi, vidi


zaista idealna ideja


Stazic je i odvise izvrstan kandidat za vodstvo Socialdemo Partije
jaje jajetu
Dobar za smijuriju iako vjerujem kako bi ostvario podršku superturboultralijeve frakcije SDPa.

Nisam stručnjak ali nekako vjerujem kako bi ZM (da ga se pita) prepustio kormilo Ostojiću.
__________________
Zoran Milanović, 15.7.2022
"Nije bez razloga Ustav obvezao predsjednika da se makne od svake stranke."
Italian stallion is online now  
Old 15.09.2016., 21:38   #2396
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
dok nije gemišt ispao dobro je, proliveno vino



Nego sjebali smo sve zemlje u kojima smo bili, možda sad kad je zoka otišao u daleku nam ojropu sjebe njih, ima kvalifikacija
Eto - mudro zbori pametan dečec s Muškoga kutka.

Ugledajte se!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 15.09.2016., 21:40   #2397
Ovo je kraj i prijelomna točka: i za ovakvog lidera, i za ovakav SDP. (HDZ je već počeo tranziciju, sad je red i na SDP-u)

Vrijeme neumoljivo teče, ali nije "na njihovoj strani", njih ovakvih kakvi su sada. Što to znači? Da stasaju nove generacije, rođene u samostalnoj Hrvatskoj, odgojene na neki drugi način nego što su to bile generacije koje su sentimentalno vezane za njih zbog njihovog "partizanskog antifašizma", "ili mi ili oni" ustaško-partizanske retorike.

Nove generacije boli ona stvar za većinu stvari oko kojih su se i u real-politici i na ovom forumu dosad vodili ratovi (i još se vode, i na ovoj temi, jer je Milanović bio istaknuti borac tog profila). Mladih glasača ima sve više na svakim izborima, a starih ostrašćenih "partizano-SDP-ovaca" svake godine (a pogotovo svake četiri godine!) sve manje, i sve su beznačajniji faktor.

SDP bi trebao ozbiljno poraditi na svom profiliranju u novu, modernu, lijevu, ali istovremeno i nacionalnu stranku, ako misle biti značajan faktor na političkoj pozornici. U skladu s time trebalo bi izabrati i novog lidera.

Zaboravite drčne i kurčevite, izgleda poprilčno smiješno i jadno kad se pjene, a na drugoj strani nema nikoga tko se želi svađati
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar

Zadnje uređivanje Špranja : 15.09.2016. at 22:09.
Špranja is offline  
Old 15.09.2016., 21:50   #2398
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...ojica/4696166/

Ako je ovo istina, a po sadržaju sam sklon vjerovati da jest, Milanović me počne ljutiti još više nego do sada. ne samo da je rasturio stranku i porazbijao si svaku oporbu te maknuo sve ljude koji nisu klimači, nego sad i na odlasku poklapa slušalicu sposobnom, pametnom, mirnom, nekonfliktnom i razmjerno mladom čovjeku koji je možda i najbolji kandidat koji je do sada spominjan u ovoj priči. Ne daj se Orsat!
Jebo te Orsat da te jebo!
Frajer utjeruje dugove penzićima i ostaloj sirotinji - pravi lider ljevice!
I jebeš lidera bez testosterona, tetke obične - bez muda rat se ne dobija.
Vrijeme je za neku ćegehomovarističku frakciju na ljevici, ovo više nema smisla...

Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Milanovic kao sef najjace oporbene stranke kaze da mu se fucka za ZDS, iako vazeci zakon RH zabranjuje i sankcionira takve fasisticke poklice. Time zapravo Milanovic porucuje da ne postuje zakone RH.
Takav covjek nigdje u pravnim drzavama ne bi mogao nastaviti politicku karijeru nakon takve izjave, a ovdje ga se kuje u zvijezde. Bolje za njega da ode iz politike jer za politiku nije zreo i sposoban.
Pizdo, nisi citirao komplet.
A kao drugo - to noje bila službena izjava - pizdo, drugi put.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 15.09.2016., 21:50   #2399
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
ma znam da ne treba, zato ponudu i stavih pod "ps"
Svejedno, fascinantan je broj tema u kojima se poteglo ovo pitanje....
A meni je fascinantno da se u toj priči nije pojavlo pitanje njemu di si bio devedesetprve kad su ti mnoge kolege studenti index zamjenili puškom a on našao vremena i načina da se pojavi na Rivi kad je Dalmacija bila poprilično odjećena od ostatka RH u nadasve zanimljivom foto sešnu.
A to se svako malo ponavljalo Zoranu di si bija devedeset preve ali je naglo prestalo kad se saznalo da relativni pobjednik ovih izbora i njegov najuži tim Jandroković i Kovač imaju pootpuno isti ratni put kao i Zoran.

Zoran je za jedno 80% političara zadnjih deset godina bio i ostao veliki Gospodin.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 15.09.2016., 21:54   #2400
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Jebo te Orsat da te jebo!
Frajer utjeruje dugove penzićima i ostaloj sirotinji - pravi lider ljevice!
I jebeš lidera bez testosterona, tetke obične - bez muda rat se ne dobija.
Vrijeme je za neku ćegehomovarističku frakciju na ljevici, ovo više nema smisla...



Pizdo, nisi citirao komplet.
A kao drugo - to noje bila službena izjava - pizdo, drugi put.
Aj smanji pizde i jebe da ne bi bilo Colina nastupa.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.