Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 12:24   #4301
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
dajte se dogovorite nekako da vam daju par različitih šalabahtera ili samoinicijativno bar promijenite koju rečenicu.
ULICA ULICE is offline  
Received Infraction
Old 15.02.2017., 12:26   #4302
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Sjetimo se Jutarnjeg dok je glavni urednik bio onaj ljepotan Butković.... Zoka "El Bahati" je imao povlašten status.... a tko je gori sad je doli...
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
A tako vam je to...nekad je Jutarnji pisao salve hvalospjeva na racun Milanovica i ljevice, bio je maltene njihov bilten, stranacko glasilo, hvalili su ih sve u sesnaest, a pljuvali po HDZ-u, a sad su zapuhali novi vjetrovi...to je tako, tko bi gori, sad je doli...
Oh pardon, moj grijeh. Nije baš skroz isto
Hilda is offline  
Old 15.02.2017., 12:28   #4303
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Oh pardon, moj grijeh. Nije baš skroz isto
Tvoj VELIKI GRIJEH....
ULICA ULICE is offline  
Old 15.02.2017., 12:30   #4304
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
dajte se dogovorite nekako da vam daju par različitih šalabah tera ili samoinicijativno bar promijenite koju rečenicu.
strast je to , koja se i placa, , ko jebe sahabahtere,

a mogao bi biti to sve jedan lik, koji laze Boze te sacuvaj

trader7 is offline  
Old 15.02.2017., 12:38   #4305
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
strast je to , koja se i placa, , ko jebe sahabahtere,

a mogao bi biti to sve jedan lik, koji laze Boze te sacuvaj

Ovo boldano ti je majka svih zajeba.....
ULICA ULICE is offline  
Old 15.02.2017., 12:50   #4306
Moj Ivo, moj Zorane... sve isto.
Mediji od političara rade ikone na pijedestalu, pa ih bace u blato gdje po svom habitusu i pripadaju.
Naravno, očaranim biračkim kokama treba neki razumni rok da prihvate realnost razočarenja.
Properatus is offline  
Old 15.02.2017., 13:03   #4307
ovo je bitka svih bitaka,

kobac mora pasti,

jer ako ne padne kada se jednoga liepoga suncanoga dana sjuri sa brega iz Tača podrucja ,

najebati ce kokice, pudlice, piceki, krkani i akademici

trader7 is offline  
Old 15.02.2017., 13:04   #4308
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
"Jutarnji list" pokazuje da su još daleko od dna. Izgleda da su se Hanžeković i nesretnica dobro uortačili.

Zašto ne spominju njen posljednji odlazak u SAD? Privatni posjet? Zašto ne spominju je li nadoknadila troškove neopravdanog korištenja automobila u privatne svrhe dok je bila veleposlanica u SAD-u? Hanžeković je jadnik ekstra klase.
Ja tvrdim da je 800 nezaposlenih novinara obicna grupa neradnika.
Sveki od njih moze otvoriti pitanje Ministarstvu Vanjskih polova da predoci DOKAZ kako je Kolinda vratila novac utrosen za privatna vozikanja njene djece i muza.
A vezano uz Milanovica, on je definitivno kriv sto je kadrovirao budale za ministre, a izgleda i u ured predsjednika Vlade.
Ako mu dokazu da je i sudjelovao kradji, ja necu plakati,
"sam pao sam se razbio", imao je najmanje dvije godine nacionalnu podrsku za sve sto je radio.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Old 15.02.2017., 13:05   #4309
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Samo 300.000 kuna u četiri godine?

To je ništa. Kikiriki.
Pa ne misliš da je valjda to sav kriminal Zokija i ekipe???

http://www.priznajem.hr/novosti/mali...source=twitter

Ima toga napretek, problem je što DORH ne želi raditi i ne radi svoj posao........i kao takav je glavni tumor društva, skupa sa korumpiranim pravosuđem........tek kad se zatvori Bajića i Cvitana društvo kao takvo može očekivati pravi početak borbe protiv korupcije........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 15.02.2017., 13:05   #4310
Uloga odgovornih i kvalitetnih medija je ona kontrolnog mehanizma političara.

Ali ne (samo) onih koji su sišli s funkcije i izgubili političku moć, već prvenstveno onih koji su trenutno u poziciji moći.


Ovakvo nesrazmjerno pljuckanje (postoje kartice kojima se plaćaju troškovi; čudna mi čuda ) po Milanoviću (kojeg ne simpatiziram, dapače, a na forumu je zabilježeno sve što sam o njemu pisao) odvratno je jer bjelodano pokazuje da se Hanžeković upustio u odrađivanje prljave politikantske zadaće u korist nesretnice i HDZ-a. Ne zaboravite kolike je novce HDZ "skrenuo" u Hanžekovićev džep zakonskim rješenjima oko ovrha.

I to u onom od dva nacionalna srednjostrujaška tiskana medija koji bi trebao biti manje naklonjen HDZ-u (Večernji list 25 godina služio kao HDZ-ovo glasilo)!

Da postoji neki sposoban poduzetnik, okupio bi par dobrih kolumnista iz Jutarnjeg lista i bivše feralovce i napravio kvalitetan dnevni i tjedni list za onaj dio populacije koji ne želi gledati/slušati/čitati medijsko uvlačenje u HDZ-ovu guzicu koje je uzelo popriličnog maha. Ali ...


Dakle, Hanžekoviću, bijedniče, hoćemo li na naslovnici doznati išta oko nesretničinih dugova prema državi iz vremena kad je bila veleposlanica u SAD-u ili o tome tko je snosio troškove njenog posljednjeg privatnog posjeta SAD-u? Hoćemo li na naslovnici saznati tko u trenutnoj garnituri političara koristi koje kartice ili koliko su nas stajali odlasci Petrova u Metković u posljednjih 5 kvartala?
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Old 15.02.2017., 13:13   #4311
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post


Ovakvo nesrazmjerno pljuckanje (postoje kartice kojima se plaćaju troškovi; čudna mi čuda ) po Milanoviću (kojeg ne simpatiziram, dapače, a na forumu je zabilježeno sve što sam o njemu pisao) odvratno je jer bjelodano pokazuje da se Hanžeković upustio u odrađivanje prljave politikantske zadaće u korist nesretnice i HDZ-a.
S obzirom na to koliko se uzbuđuješ u vez ovoga, ne bih rekao da ti nije drag.

Samo bih te podsjetio da smo dva tjedna svakodnevno slušali zgražavanje svih redom medija na račun Kolindinog puta u Ameriku.
Sumnjam da si i tada ovako bjesnio.

Pripremi živčeke na moguće višemjesečno srozavanje SDP čelnika po tom pitanju jer jednostavno afere cure nezaustavljivo.

Nije to samo Saucha i istraga Vladinog ureda.
Imaš konflikt unutar predsjedništva SDPa i plasiranje skandala.
Imaš Migove
Imaš ohoho još toga...

Properatus is offline  
Old 15.02.2017., 13:15   #4312
Žalosno da Hanžeković svoje preostalo vrijeme koristi na ovakav način, srozavajući novinarsku profesiju.
DJTcro is offline  
Old 15.02.2017., 13:28   #4313
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Žalosno da Hanžeković svoje preostalo vrijeme koristi na ovakav način, srozavajući novinarsku profesiju.
Zasto preostalo?
Gruzija is offline  
Old 15.02.2017., 13:33   #4314
Ovo je prošlo poprilično tiho. Milanović naglašava kako načelno preuzima odgovornost za sve a kad ga se konkretno pita onda lakonski odgovora "maknite to od mene".


Je li Jakša Barbić bio dobar izbor za suca? S obzirom da se radi o ocu hrvatske privatizacije, s obzirom da evo, upravo sada Vlada pokušava srušiti arbitražu tvrdnjom da je zapravo u nekim drugim postupcima radio za MOL, što je sukob interesa po njima…

Imenovala ga je Vlada. Ja preuzimam odgovornost za sve, ali u izboru njega i odvjetnika nisam sudjelovao. Ista logika, dakle odmaknite to od mene. Koji su ljudi radili na tome zna se, ne optužujem ih, ne znam, možda bih i ja bio izabrao Jakšu Barbića


http://hr.n1info.com/a179019/Vijesti...-u-zivotu.html


A ako tomu dodamo i ovu Linićevu izjavu:

Nekad moćan ministar u Milanovićevoj vladi prstom upire u tadašnjeg premijera Milanovića i njegova prijatelja Sinišu Petrovića kojeg je postavio za predsjednika Nadzornog odbora Ine.

'U NO Ine postavio je Sinišu Petrovića koji je radio direktno u interesu MOL-a', tvrdi Slavko Linić.

'Kao predsjednik Nadzornog odbora Ine ni jednom u četiri godine nije na dnevni red uvrstio raspravu o ostvarenju srednjoročnog programa razvoja tvrtke, odnosno postavio pitanje odgovornosti za neostvarivanja rokova ulaganja u modernizaciju sisačke i riječke rafinerije…

Kao predsjednik NO-a glasao je suprotno stavovima članova Uprave iz hrvatske kvote. Nezakonito je oduzeo mandat predstavnici radnika u NO-u, gospođi Maji Rilović, jer je zastupala interese hrvatske države, a na zahtjev predsjednika Uprave Ine Zoltana Aldotta', rekao je Linić za tjednik Nacional.

Tvrdi kako je Milanovića upozoravao na Petrovićeve opstrukcije, ali da na sva ta upozorenja Milanović nije reagirao. 'Početkom 2014. upozorio sam ga i na istrage SOA-e vezano za djelovanje Siniše Petrovića… No sve to samo je ubrzalo odluku o mojoj smjeni s mjesta ministra financija', tvrdi Slavko Linić.

http://m.tportal.hr/vijesti/460361/L...esu-MOL-a.html

Nakon ovoga, logičnim se nameće i pitanje je li Barbićev izbor za našeg člana arbitražnog vijeća bio plod nesposobnosti i neznanja ili je u pitanju nešto drugo.
manipulator x is offline  
Old 15.02.2017., 13:53   #4315
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
...Imaš Migove
Imaš ohoho još toga...


Koje MiGove, na kraju je cijeli skandal pao na to da je netko možda uzeo 10k eura, veći je skandal da su bili prizemljeni bez valjanog razloga. Jes, bez valjanog razloga, da su u letnom stanju je potpisao Ivan Selak a on je osobno letio u svakom MiGu prije primopredaje a tu nekako najviše vjerujem njemu.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 15.02.2017., 13:56   #4316
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Ovo je prošlo poprilično tiho. Milanović naglašava kako načelno preuzima odgovornost za sve a kad ga se konkretno pita onda lakonski odgovora "maknite to od mene".


Je li Jakša Barbić bio dobar izbor za suca? S obzirom da se radi o ocu hrvatske privatizacije, s obzirom da evo, upravo sada Vlada pokušava srušiti arbitražu tvrdnjom da je zapravo u nekim drugim postupcima radio za MOL, što je sukob interesa po njima…

Imenovala ga je Vlada. Ja preuzimam odgovornost za sve, ali u izboru njega i odvjetnika nisam sudjelovao. Ista logika, dakle odmaknite to od mene. Koji su ljudi radili na tome zna se, ne optužujem ih, ne znam, možda bih i ja bio izabrao Jakšu Barbića

http://hr.n1info.com/a179019/Vijesti...-u-zivotu.html


A ako tomu dodamo i ovu Linićevu izjavu:

Nekad moćan ministar u Milanovićevoj vladi prstom upire u tadašnjeg premijera Milanovića i njegova prijatelja Sinišu Petrovića kojeg je postavio za predsjednika Nadzornog odbora Ine.

'U NO Ine postavio je Sinišu Petrovića koji je radio direktno u interesu MOL-a', tvrdi Slavko Linić.

'Kao predsjednik Nadzornog odbora Ine ni jednom u četiri godine nije na dnevni red uvrstio raspravu o ostvarenju srednjoročnog programa razvoja tvrtke, odnosno postavio pitanje odgovornosti za neostvarivanja rokova ulaganja u modernizaciju sisačke i riječke rafinerije…

Kao predsjednik NO-a glasao je suprotno stavovima članova Uprave iz hrvatske kvote. Nezakonito je oduzeo mandat predstavnici radnika u NO-u, gospođi Maji Rilović, jer je zastupala interese hrvatske države, a na zahtjev predsjednika Uprave Ine Zoltana Aldotta', rekao je Linić za tjednik Nacional.

Tvrdi kako je Milanovića upozoravao na Petrovićeve opstrukcije, ali da na sva ta upozorenja Milanović nije reagirao. 'Početkom 2014. upozorio sam ga i na istrage SOA-e vezano za djelovanje Siniše Petrovića… No sve to samo je ubrzalo odluku o mojoj smjeni s mjesta ministra financija', tvrdi Slavko Linić.

http://m.tportal.hr/vijesti/460361/L...esu-MOL-a.html

Nakon ovoga, logičnim se nameće i pitanje je li Barbićev izbor za našeg člana arbitražnog vijeća bio plod nesposobnosti i neznanja ili je u pitanju nešto drugo.
Linića uvijek treba pitati za novinarski komentar kada nešto nalijepe Zokiju u medijima.
On mu je i otac i majka.
Zna ga u dušu.
Properatus is offline  
Old 15.02.2017., 13:58   #4317
Quote:
Properatus kaže: Pogledaj post
Linića uvijek treba pitati za novinarski komentar kada nešto nalijepe Zokiju u medijima.
On mu je i otac i majka.
Zna ga u dušu.
Linić je prvi kojega treba pitati gdje su novci, on je otac i majka predstečajnih, ali naravno, sad kad gazi Milanovića onda to nekako nije bitno.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 15.02.2017., 14:01   #4318
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Koje MiGove, na kraju je cijeli skandal pao na to da je netko možda uzeo 10k eura, veći je skandal da su bili prizemljeni bez valjanog razloga. Jes, bez valjanog razloga, da su u letnom stanju je potpisao Ivan Selak a on je osobno letio u svakom MiGu prije primopredaje a tu nekako najviše vjerujem njemu.
Posao od 120 mil kuna
Poslali raštimane kante, dobili nazad raštimane kante.
A za sve krivi dva trećerazredna službenika i mito od 50.000 EURa.
Moš mislit.
Nadajte se da je to završena priča, ali nekako sumnjam.
Properatus is offline  
Old 15.02.2017., 14:04   #4319
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Linić je prvi kojega treba pitati gdje su novci, on je otac i majka predstečajnih, ali naravno, sad kad gazi Milanovića onda to nekako nije bitno.
Linić je kompulzivno opsesivan u vezi svog stranačkog kolege Milanovića.
A što se tiče svega što je rekao o njemu, ovaj je već odavno mogao biti u Remetincu.
I da, i Linić je umočen u sve i svašta.
Takav odnos je zdrav za demokraciju i budućnost ove napaćene države.
Properatus is offline  
Old 15.02.2017., 14:26   #4320
Quote:
trader7 kaže: Pogledaj post
ovo je bitka svih bitaka,

kobac mora pasti,

jer ako ne padne kada se jednoga liepoga suncanoga dana sjuri sa brega iz Tača podrucja ,

najebati ce kokice, pudlice, piceki, krkani i akademici

I vjeverice!
ViktorViktorija is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.