Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 00:36   #2521
Kada je već ispovijed u pitanju, meni je drag jer je pravi fakin.

Queen Margot is offline  
Old 30.09.2014., 00:39   #2522
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
meni je drag sto nije njonjavac in ask...ostaje svoj, warts and all.
Da, i to mu je definitivno plusčina na kvadrat. Nekako mi je njegova zaljubljenost u Ajšen u drugom planu, možda zato jer je forsiraju kao motiv koji će ga promijeniti nabolje, pošto to nabolje vidim (strepim ) u onom klišeiziranom sapuničarskom smislu kakvi trebaju biti ok muškarci: 24satni raport dragoj disambioštasamradio, njena želja njegova zapovijed ma kako nebulozna/glupa bila i besmisleni muški mazohizam bez granica. Iako, Ajšen mi dosad nije tip koji dahće dragom non stop za vratom i traži dokaze ljubavi, to kod nje najviše cijenim.
Jednog dana, insallah, kad se Savaš prepusti ljubavi (u mojoj mašti), mislim da će njih dvoje biti sjajan par...ona će mu ostavljati dovoljno prostora da bude svoj, a on će je zbog toga još više obožavati.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 30.09.2014. at 00:50.
Adadjo is offline  
Old 30.09.2014., 00:45   #2523
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Da, i to mu je definitivno plusčina na kvadrat. Nekako mi je njegova zaljubljenost u Ajšen u drugom planu, možda zato jer je forsiraju kao motiv koji će ga promijeniti nabolje, pošto to nabolje vidim (strepim ) u onom klišeiziranom sapuničarskom smislu kakvi trebaju biti ok muškarci: 24satni raport dragoj disambioštasamradio, njena želja njegova zapovijed ma kako nebulozna/glupa bila i besmisleni muški mazohizam bez granica. Iako, Ajšen mi dosad nije tip koja dahće dragom non stop za vratom i traži dokaze ljubavi, to kod nje najviše cijenim.
A opet, ne sjećam se da je neki lik toliko trcao za ženskom kao Savaš za Ajšen... Pa to je cudo, majke mi!! Tip kao popizdio... Dobro, ima izgovor da je radi osvete, ali daj me ne zahebavaj!! Sve što ona poželi, evo njega!! "Bit će kako ti želiš"!! A Ajšen ne želi da se "pravi junaci umore"!! I nije se umorio. Mulac se zatreskao kao konj! Baš mu je lijepo sada...

Ajšen nema pojma ni o cemu još! Ni šta je to "dragi" ni šta bi ona trebala ocekivati niti pružiti.. Tako da ne dajem ruku u vatru za nju!

Gledam opet prve epke..nedostaje mi Savaš koji prica s Fatihom o "ženskoj matematici", nasmijan i vragolast. Dosta ove patnje više...

Pocelo je baš kao lijepa serija.. A sada još samo pomor fali...

Ah da, obožavam Savaša!!!!!!
Ivada is offline  
Old 30.09.2014., 01:06   #2524
Ivada, ma di je trčao i bit će sve kako ona želi? Sve joj je on servirao, njeno je bilo samo da prihvati. Od početka i prvog poljupca on je vodio (ljubavnu) igru, nije nju praktički ništa ni pitao. Sva sreća pa su im se želje poklapale.

Što se tiče Ajšen, mislim da se Savaš u nju i zaljubio baš zato što nije po špranci većine žena koje kakti znaju kako muškarca držati na uzdi. Šta znam, možda se i promijeni kasnije, ali preduvjet bi bio da je sujetna i da joj Savaš žešće uzdrma samopouzdanje, pa i ona počne kalkulirati.


edit: eno cura na fb piše da će serija biti naprasno abruptirana, to bi htio navodno atv, a producent je želi prebaciti na fox i tamo nastaviti s tetkom i kompanijom.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 30.09.2014. at 01:18.
Adadjo is offline  
Old 30.09.2014., 01:14   #2525
Adadjo, istina. Njegova je igra! Ali Ajšenina pravila. Ajšen šuti, okrene se i ode. Nešto joj ne paše. Savaš trci za njom, sedam dana ispituje, duma i onda se ona udostoji dati prigovor ( da se razumijemo, zbog toga je volim, iako se možda ne cini tako).
da je Savaš igrao po svojim pravilima, bila bi Ajšen do sada hamile već. A on s nekom u hotelu. (ne s Ece brrr...).

Ja upravo navijam za to njeno poljuljano samopouzdanje (ili šta to već bilo-ljubomora, bilo što). Mora se pokrenuti jel ode sve k vragu!!
Živo me zanima kako će izgledati sve to sada kad je Savaš voli u neprijateljstvu.
Ivada is offline  
Old 30.09.2014., 01:38   #2526
Quote:
Ivada kaže: Pogledaj post
Adadjo, istina. Njegova je igra! Ali Ajšenina pravila. Ajšen šuti, okrene se i ode. Nešto joj ne paše. Savaš trci za njom, sedam dana ispituje, duma i onda se ona udostoji dati prigovor ( da se razumijemo, zbog toga je volim, iako se možda ne cini tako).
da je Savaš igrao po svojim pravilima, bila bi Ajšen do sada hamile već. A on s nekom u hotelu. (ne s Ece brrr...).
Pa da, ima on respekt prema njoj, davno smo to utvrdili. Iz tog se respekta mislim i rodila ljubav. Ne samo zato jer je Ajšen čista i dobra duša, nego i zato što joj nije bed otići, ne visi za vratom, ne ispituje i ne zakera, na kraju krajeva nije glupa. Ali, definitivno nije trčao za njom u smislu kud ona okom on skokom, ponižavao se, a ona to zloupotrebljavala. Ono trčanje nakon što ga je zatekla s trandžom ne računam, to je bilo nešto drugo.

Quote:
Ja upravo navijam za to njeno poljuljano samopouzdanje (ili šta to već bilo-ljubomora, bilo što). Mora se pokrenuti jel ode sve k vragu!!
Živo me zanima kako će izgledati sve to sada kad je Savaš voli u neprijateljstvu.
Bojim se da će ovi završiti seriju i da nećemo vidjeti ništa.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 30.09.2014., 08:11   #2527
Evo nakon odgledanog fragmana za 35 ep., nema više nade za njih, Savaš odlazi razočaran ne može voljeti i mrziti istodobno, a rodica mu se već nabacuje. U kom pravcu ide ova režija??
ana2000 is offline  
Old 30.09.2014., 10:28   #2528
''Nothing will be like how it was, it will not be!''

Volim Savaša baš što je muškarac koji zbog svojih unutarnjih previranja nije pokleknuo pred ljubavi na način da traži mrvice ljubavi i da bude s njima zadovoljan. U svakom slučaju nije njonji-njonji-nji lik. Nakon raznih proživljenih ljubavi koje su bile svakakve i nikakve, on je otkrio snagu prave ljubavi i želi tu ljubav živjeti u potpunosti. Ljubav koju je pronašao u Aysen nije u potpunosti živio, on zato hoće sve ili ništa, ali ne u seksualnom smislu, nego u smislu bezuvjetnog pripadanja.
Savaš nije tip koji će voljeti na način da mu je dovoljno da on voli i da će se zadovoljiti samo sa svojim osjećajem ljubavi, kao ja volim i to mi je dovoljno, mo'š mislit. On želi ljubav na svoj način i u cjelini. Hoće li uspjeti, vidjet ćemo!?
Volim Savaša jer u sebi nose stvarne unutarnje strahove, traume, onog trenutka kad dopusti Aysen da upozna i taj dio Savaša kad joj se u potpunosti otvori, kad svoju ljubav oslobodi strahova bit će slobodan.Također neće biti sretan dok god on svoju ljubav kontrolira umom, onog trenutka kad kontrolu ljubavi preuzme srce i duša on će biti sretan i nadam se sa Aysen.

Kako god, volim ga svakako i kao što kaže dušica Savaš:
''Nothing will be like how it was, it will not be!''
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Old 30.09.2014., 10:34   #2529
Savaša volim zato što kaže da ne želi svoju dobru stranu ostaviti praznu ,a onda sve toliko zakoplicira da više nema pojma što će ni s dobrom ni sa zločestom stranom.Kad se dobra strana bori da pobjedi,brzo se dirne osvete,pa malo pobjesni i onda opet čeka trenutke da se primiri i bude u skladu sam sa sobom.Volim ga i zato što ga nije sram pokazati osjećaje i vikati i bjesniti i plakati i voljeti i baš ga briga što će biti u novinama ,što će reći Rezan i.t.d.A najviše ga volim zato što mislim da jako voli Ajšen i što će znati izaći na kraj sa trenutnim pobrkanim osjećajima.To neće biti lako,trebat će nešto žešće da se on vrati na staro,nešto što će ugroziti Ajšen ili nešto veliko što će ona napraviti za njega.Najbolje bi bilo da ih netko primora da odu u vikendicu i da ne mogu tjedan dana izaći odande,Stvari bi se brzo riješile ,jer se oni vole. A još ovo oko njihovih slikica,volim kada su sretni zajedno u stvarnom životu i na setu,ali me te slike jako zbunjuju .jer mislim da su iz serije ,pa se ponadam.I iskreno se nadam da seriju neće završiti napoprijeko.Nisam baš gledala turske serije pa nemam nikakva saznanja osim ovoga što vi napišete.
viviana11 is offline  
Old 30.09.2014., 11:20   #2530
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ja ga volim zato što je odan mrtvom ocu, što nije bljutavi dobrica, što je najpametniji od svih, što je ponosni i hiperemotivni (auto)destruktivac.
Draga pišeš prekrasne postove, obožavam ih Ali ovaj iako kratak i jednostavan za mene je na vrhu tvojih postova

'ko će dočekati sljedeću epizodu

Lijepo je vidjeti kako se Serhat i Cansu druže i privatno

(lakše ću preživit što neću live gledati ako ne bude epizode u subotu, jer ću i ja biti na putu, ista sam ka' Savaš-sebična
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Old 30.09.2014., 11:25   #2531
To i ja volim kod savasa i upotpunosti se slažem sa vama samo isto bi voljela vidjeti kod ajsen ali ona je naucena tražiti dozvolu od drugih za sve i zato dok se ne riješi te loše navike i uzme život u svoje ruke a nevidim sta bi je moglo natjerati tu primjenu ali se nadam da ce nas ugodno iznenadit i Nevjerujem da bi ona savasa prepustila drugoj samo tako pogotovo plavuši biti ce tu još borbe.
Ivana gtirs is offline  
Old 30.09.2014., 11:54   #2532
Ajmo drage moje, pecite kokice i u subotu live gledanje!!!! Na programu je u isto vrijeme!! Atv objavio raspored!!!!!

P. S. Predivno volimo Savasa!!

Onaj prijevod na engleskom razgovor Savas - Rezan, mislim da on tada ipak nije rekao da VOLI Ajsen. Vidjet ćemo prijevod.
Ivada is offline  
Old 30.09.2014., 11:54   #2533
Savaš je pravi muškarac samo je trenutno previše konfuzije u glavi, bola u srcu.Ispucati će on sve to i napraviti neku jaću piz....ju.Nakon toga nema sestrične ni nikog drugog samo Ajšen, a kad ona vidi opasonost u sestrični zna ona i te kako pokazati svoje panđe.
Bez obzira na scenariste iz AFK tamo je završilo bez veze jer je glavna glumica
imala novi projekat a htjeli produžiti seriju.Tu nemaju te probleme pa mogu razvijati radnju. Ja u ljubav vjerujem. Porazbijaj Savaš pola Istanbula i onda mirno živi sa svojim ljubavi.
anale is offline  
Old 30.09.2014., 12:09   #2534
Najžalosnije i jest što je Savaš odan mrtvom ocu...a ne ljubavi i živoj ženi pored sebe...nek babo u miru počiva..a živući nek pate..Ajšen i ostali.
Da je babo rekao Savašu da digne pol Istambula da se osveti ..Savaš bi pripremao se za takav pohod.
Njegova nemogućnost i hendikep i jest jer ne rezonira samostalno i ne uključuje razum...i odao se nečem lošem.Bez obzira zbog koga i čega.Ako ne razlučuje samostalno i svojom odlukom i izborom..već po nalogu nečijem radi..ja se nemam čemu onda divit...lik totalno pod utjecajem oca i to kojeg više nema.Znači da je otac bilo što mu rekao i ostavio u amanet ..Savaš bi to ispoštovao...ne razmišljajući...kakva osoba moraš bit da uradiš nešto loše po nalogu nekog..pa bio to i otac...da se dopustiš nahuškat na nešto loše i ne odustat od tog...To je labilnost i slabost karaktera...
Svatko zreo i zdrave pameti ima mogućnost razlučit što je dobro što loše..i izabrat..po savjesti dali će se odat nečem lošem ili će izabrat dobru stvar..pa bio to i otac u pitanju.Što bi bilo tek da je otac mu živ...harali bi udruženi.
Mislim strašno je i jadno to...kad muškarac ne misli svojom glavom..kad otac može ili mater upravljat njime...i da zbog njega i njih ispašta netko nedužan -Ajšen.Pa što će joj takav muškarac....po čemu je on muškarac.Izgubljen u magli.Koji je ne cijeni i ne poštuje..koji je pod utjecajem i to lošim..mrtvog oca...i koji je u stanju uništit je i zgazit...ne birajući sredstva..bez mjere i granice...kojeg ni "ljubav" nije promjenila.
Odanost bilo kome i čemu lošem..dat se nagovorit ..jest povodljivost i slabost..labilnost..ne oduprijet se..već prepustit...bez borbe do uništenja...bez obzira na bilo koga i što.
Riva Taš Ev is offline  
Old 30.09.2014., 12:22   #2535
Da predivno volimo Savaša ,a voljet ćemo ga ,još više ako odoli naletima plavooke i ostane postojan u svojoj ljubavi ,bez obzira na razočaranje koje ga je dotuklo.Ne može onako gledati Ajšen pun boli i jada ,a tako lako odustati.Ova će sestrična dobro testirati njegov karakter.
viviana11 is offline  
Old 30.09.2014., 12:25   #2536
Sva ta zacrtana u njegovoj glavi prije prave prve ljubavi.Kad spoznaje ljubav pogubi se dosta.Tema serije osveta pa se trenutno vrtjelo oko toga.
A onaj dobri Ata ako toliko voli Ajšen zašto zbog njene sreće ne pokuša rasčistiti sa Savašem (kako bi pravi roditelj).Savaš ga uvijek sasluša kad mu
govori normalnim tonom.Još ga pod....va a tako dobar,stariji i iskusniji.
Najlakše je šutjeti i sam sebe uvjeravati u dobrotu a ne čini ništa barem za svoju kćerku koja mu je još i uz sve bankomat.
Nek on i njegov jaguar plovi cijelim Bosporom sam da ne gledam tu odvratnu
pokvarenu facu.
anale is offline  
Old 30.09.2014., 13:26   #2537
Savaša je nasanjkala i Hulija i uvukla mu se u krevet..jer je dozvolio to..pa je poslije trčao na sve strane da dokaže kako nije onako kako je Ajšenka vidjela.
Ako dozvoli i ovoj rodici i ona će ga zavest i namjestit mu neku zamku pa će opet lupat glavom o zid..jer on ne razmišlja ..a pogotovo unaprijed i nije u mogućnosti predvidit ništa..i nije ga ni briga.
Ata mu je jasno rekao i povlađivao mu...došavši kod njega u holding... da riješi s njim (mada nije ni dužan jer nema on sa Savašem problem već Savaš s njim)..kako je pobjedio..eto mu sve samo nek ostavi i neradi Ajšenki to što radi.Sve mu je rekao..kako on poznaje Ajšen..kakva je i koliko je povrijeđuje...a sve je to Savašu kroz glavu prolazilo dok je Ajšen birala pozivnice...Ali džaba ..Savaša ni to nije odvratilo od njegova nauma...on i dalje vozi ravno..Sale nije za razgovor..razmatranje..razmišljanje..dogovor...i sve treba bit kako je on zamislio...nikakav kompromis u vidu riješenja.

Savaš nije odgajao pravi muškarac..nije imao u životu primjer pravog muškarca ...već frustrirani i zao otac....loš čovjek...Ali ne znači da dijete mora slijedit stope svog roditelja..jer bi to bilo nebulozno..i dijete odraste ..u odraslu osobu i ima svoju svijest...da donosi zaključke i gleda svijet i život svojim očima i svojim mozgom razmišlja o svemu.

Savaš je kao malo povodljivo nezrelo dijete...kojeg treba usmjeravat...i izvest na pravi put..jer on očito nema snage nit zna... nakane.. volje .. ..želje ..sam to napravit.A sumnjam da će on išta promjenit..jer nije takava osoba..nije odlučan..nema karakter...Ne vidi i ne želi vidjet dalje od nosa.
Ooo ništa čudno..ima takvih u RL koliko oćeš..koji slijepo slušaju ćaću ili mater..i koji ih obrlate i okreću protiv cure..žene...koji ne maju muda stat u obranu iste ..suprostavit se..lupi šakom o stol..već se još iskale na svojim "voljenim polovicama"..zovemo ih invalidi..nesposobnjakovići..slabići.
Riva Taš Ev is offline  
Old 30.09.2014., 15:22   #2538
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
Savaš je kao malo povodljivo nezrelo dijete...kojeg treba usmjeravat...i izvest na pravi put..jer on očito nema snage nit zna... nakane.. volje .. ..želje ..sam to napravit.A sumnjam da će on išta promjenit..jer nije takava osoba..nije odlučan..nema karakter...Ne vidi i ne želi vidjet dalje od nosa.
Ooo ništa čudno..ima takvih u RL koliko oćeš..koji slijepo slušaju ćaću ili mater..i koji ih obrlate i okreću protiv cure..žene...koji ne maju muda stat u obranu iste ..suprostavit se..lupi šakom o stol..već se još iskale na svojim "voljenim polovicama"..zovemo ih invalidi..nesposobnjakovići..slabići.
Savas se stalno suprotstavlja majci. Osvetu ne provodi zato sto mu je otac naredio, nego iskreno vjeruje da se treba osvetiti, da je Ata kriv sto se otac ubio. I još kad dodamo da ga je jedino otac volio, nije za čuditi se. Savas je u žalosti. Nije realan. U zabludi je. Ni ne pomišlja da je u zabludi. A ljubav prema Ajsen je, u njegovom poimanju stvari, izdaja onoga koji ga je volio.
Lupiti ce Savas Šakom u stol. Ili glavom.
Ali nije slabić. Da se nije zaljubio, odavno bi ih sve sravnio sa zemljom.

Samo da se malo pribere. I prestane žalovati. Otvorit ce se oci.

Meni se Savas svidja jer gleda u dušu. Ajsen je skužio odmah, nije ga zavela njezina, na prvu loptu, priprostos, uhvatio je vrijednost čistoće i iskrenosti. A to se direktno kosi s njegovim karakterom. Tj. Kako se prikazuje drugima. Očito sustav vrijednosti je nešto sasvim drugačiji. S obzirom s kim je odrastao i kako, to je divno čudo. Bas kao i Ajsen. Po tome su vrlo slični.

Zadnje uređivanje Ivada : 30.09.2014. at 15:28.
Ivada is offline  
Old 30.09.2014., 16:34   #2539
Quote:
Ivada kaže: Pogledaj post
Savas se stalno suprotstavlja majci. Osvetu ne provodi zato sto mu je otac naredio, nego iskreno vjeruje da se treba osvetiti, da je Ata kriv sto se otac ubio. I još kad dodamo da ga je jedino otac volio, nije za čuditi se. Savas je u žalosti. Nije realan. U zabludi je. Ni ne pomišlja da je u zabludi. A ljubav prema Ajsen je, u njegovom poimanju stvari, izdaja onoga koji ga je volio.
Lupiti ce Savas Šakom u stol. Ili glavom.
Ali nije slabić. Da se nije zaljubio, odavno bi ih sve sravnio sa zemljom.

Samo da se malo pribere. I prestane žalovati. Otvorit ce se oci.

Meni se Savas svidja jer gleda u dušu. Ajsen je skužio odmah, nije ga zavela njezina, na prvu loptu, priprostos, uhvatio je vrijednost čistoće i iskrenosti. A to se direktno kosi s njegovim karakterom. Tj. Kako se prikazuje drugima. Očito sustav vrijednosti je nešto sasvim drugačiji. S obzirom s kim je odrastao i kako, to je divno čudo. Bas kao i Ajsen. Po tome su vrlo slični.
Slažem se 100% i Sureja često spomene oca u odnosu na hladnu,napuhanu Rezan.Bez obzira kakav otac bio dijeca dobila jedino od njega ljubav.
anale is offline  
Old 30.09.2014., 21:01   #2540
Objavili su sažetak 35.epizode, sad vidim na instagramu, pa evo slika - tko zna ponešto turskog neka nam prevede



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.