Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 21:19   #1341
Genijalna epizoda,puna napetosti!
Ne znam kaj bi prvo komentirao...

VIištica postaje solidna,a Klara je nevjerojatna...Zove hitnu,Anu nije ni pogledala...
I kad je Viktor pitao doktoricu kako je Ana,a ona kaze lose,Klara veli "Ma vi doktori cesto pretjerujete".....
Kad sam to cuo,skoro sam pao sa stolca...Mislim,pa ako Viktor nije dosad skuzio njen karakter,neka slobodno ostane s njom....

Scena s pozarom genijalna,super odglumljena!
Patrik ostao bez love,bas me zanima kako ce se sve ovo dalje razvijati....
Dinka i Petar-super odvijanje,sviđa mi se!
Elena odlicna,koja preseratorica...
Ona Sabina također fenomenalna!

Samo mi nije jasno zasto je Sabina (ona odvjetnica i ljubavnica Patrikova)onako panicno otisla do Tamare,kakve veze ona ima s Anom...

I za kraj,bas me zanima,imam pitanje za vas koji se kuzite u medicinu...ima li kakvih gresaka i/ili krivih reakcija sa Anom?Pogotovo onaj dio kad se pocela tresti?(inace,super odglumljeno i bas mi je bio napet taj dio...)
Hvala na odgovorima!
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 21:28   #1342
Daario, vjerojatno Sabina radi za Tildu i ona zna na što je alergična i ispalo da joj je Tamara spasila život.
ljubav1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 04:25   #1343
Quote:
ljubav1950 kaže: Pogledaj post
Daario, vjerojatno Sabina radi za Tildu i ona zna na što je alergična i ispalo da joj je Tamara spasila život.
Sabina je doznala za požar. Ona sve prenosi Tildi očito. Treba joj sad da se Tamara sprijatelji s Anom pa tako bude blizu pa da Tilda bude u toku s događajima, a nikome ništa sumnjivo. Zar je Tamara došla s nekim Aninim kartonom da su doznali da je alergična?

Nego, ona stvar u bolnici je zapištala i Ana je sad mrtva jel. A ne može biti jer je glavni lik. KAKO?? KAKO će sad oživjet???
Prvo Magdalena i Tilda koje glume smrt pa sad ova zbilja umre, srce joj stane a nemre umrijet jer je glavna....


Ali moram reći - epizoda je bila prenapeta i pregenijalna! Bar kraj ako ništa.
Stvarno sam ostala iznenađena krajem, a i time što sam došla na forum satima kasnije evo i vidim da niste komentirali ko ludi
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:57   #1344
Po meni je serija malo previse predvidljiva. Jasno se moze zakljuciti npr. da je Tilda jos uvijek ziva, mogli su jos malo pricekati s otkrivanjem tako nekih stvari.
Elena najjaca kao ne moze se ustat iz kreveta sve joj lose a Marija iza zamracila haha.
fiona99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:57   #1345
Meni je isto bila super epizoda. Jedino ona doktorica na kraju. Da, mislim da je sad i preočito da Tilda i Sabina surađuju, samo je pitanje zašto. Krepavala sam na Elenu s upalom pluća, iako mi već stvarno ide na jetra kako svaka njena riječ Petru mora biti istina. Koji naivac. Božo je po meni jučer pretjerao, znam da ne voli Petra, ali on je tamo radi Ane, ima jednako pravo biti ondje kao i Božo. Klarino prenemaganje u bolnici me dokrajčilo. . Zanima me kud je Andrija otišao. Nekako mi se čini da ga se nećemo baš nagledati u idućim epizodama.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 12:55   #1346
Dobro, kakva je budala ovaj Viktor? Taj je gluplji i od Petra, doduše vidim da se nije ni on popravio. Već mi idu na živce tako glupi likovi. A vidim opet kopiranje Tajni s Mijinim nestankom i misterioznom osobom u šumi.

PON: Elena je u panici zbog Petrove namjere da isuši jezero i traži od Bože da ju zaštiti. Međutim, Luka je već dopustio Petru isušivanje jezera za velike novce! Dinka se odluči prijaviti policiji, dok veza Viktora i Klare napreduje. No, njihove planove prekine Marija s neugodnim vijestima... Cijelo Ivanje prati isušivanje jezera. Malena Mia iskrade se Tomi i Veri...

UTO: Petra šokira što na dnu jezera nema Markovog tijela, a Eleni lakne. Dinka je uvjerena kako je Elena sakrila tijelo, no Elena i Božo uspiju uvjeriti Petra da Dinka ne zna što govori. Istovremeno, Viktora zabrine Mijin nestanak u šumi i kreće u potragu za njom. I Ana želi pomoći unatoč Klarom protivljenju. Tomo osjeća veliku krivicu, pa krene opasnijim putem tražiti Miju.

SRI: Ana pronalazi Miju koja je živa i zdrava, no brine je tajanstvena osoba koju je vidjela u šumi. Želi saznati više o svojoj prošlosti pa odlazi na tavan stare Tildine kuće. Klara priredi Viktoru romantično iznenađenje, dok Patrik pokušava trgnuti Dinkin slomljeni duh i moli je da ne odustaje od potrage za istinom. Tomo je uganuo nogu tijekom potrage za Mijom, no dodatno ga potrese Božo koji mu zabrani pristup imanju.

ČET: Elena optužuje Patrika da je htio ubiti Luku! Patrik i Dinka se pokušavaju obraniti, ali Elena Veru poziva za svjedoka. Ana u staroj Tildinoj kući pronalazi razne memorabilije iz svog i Petrovog djetinjstva, ali i potvrdu o isplati velikog honorara Boži na dan Markovog nestanka. Nakon što je Viktor izgovorio Anino ime tijekom poljupca, povrijeđena Klara demonstrativno odlazi s izleta. Ne želeći ju izgubiti, Viktor joj kaže da je - voli!
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 13:16   #1347
Yaas! Klara i Viktor #klarateam

Smor sve ostalo. Opet nista od Anine ogrlice.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:00   #1348
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Sabina je doznala za požar. Ona sve prenosi Tildi očito. Treba joj sad da se Tamara sprijatelji s Anom pa tako bude blizu pa da Tilda bude u toku s događajima, a nikome ništa sumnjivo. Zar je Tamara došla s nekim Aninim kartonom da su doznali da je alergična?

Nego, ona stvar u bolnici je zapištala i Ana je sad mrtva jel. A ne može biti jer je glavni lik. KAKO?? KAKO će sad oživjet???
Prvo Magdalena i Tilda koje glume smrt pa sad ova zbilja umre, srce joj stane a nemre umrijet jer je glavna....


Ali moram reći - epizoda je bila prenapeta i pregenijalna! Bar kraj ako ništa.
Stvarno sam ostala iznenađena krajem, a i time što sam došla na forum satima kasnije evo i vidim da niste komentirali ko ludi
Ne razumin se u medicinu i što god to pištalo Ana će naravno preživjet.
I još mi nije jasno što ta Tilda hoće , možda želi ispraviti pogrešku i spojit Anu,Dinku i Petra pa zato podmeće glazbenu kutijicu.I da jedini zaključak je da mrtvi oživljuju
Tamara je samo rekla onoj doktorici koliko sam shvatila.
ljubav1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:40   #1349
Ma super ono ne zna se ko je gluplji, znači Viktor Ani govori ljubavi dok je u bolnici pa onda ne želi izgubit Klaru.
Ajde bar se jezero isušilo pa će sad neko možda i naić na ogrlicu osim ako Elena ne bude tražila pa je premještala.
Nestala Mia, a velike štete
ljubav1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:54   #1350
Klara u bolnici
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 16:31   #1351
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Pacijentica prolazi kroz zastoj srca, a doktorica stoji s injekcijom u ruci i gleda.
Dođe mi da nakon ovakvih situacija odustanem od serije. Mislim da je moglo bit 10 puta bolje odglumljeno i bilo bi bolje da se Ana prvo probudila na sekundu , pogledala Viktora i onda se pocela gusiti, dok ga gleda u oci , tak bi mi bilo napetije i realnije.

Ovak se ona gusi i umire a u sobi tiha misa, pa zna se da se cijeli odjel dize na noge kad pacijent pada u arest, kuzim da su Klara i Viktor ostali sokirani al doktorica se ukopala kao da joj je prvi put , a na njoj se vidi da ima iskustva.
Ouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:42   #1352
Quote:
Ouch kaže: Pogledaj post
Ovak se ona gusi i umire a u sobi tiha misa, pa zna se da se cijeli odjel dize na noge kad pacijent pada u arest, kuzim da su Klara i Viktor ostali sokirani al doktorica se ukopala kao da joj je prvi put , a na njoj se vidi da ima iskustva.
I ne samo to!
Viktor i Klara kod Ane u sobi, ovaj samo ponavlja" Ana ljubavi Ana ljubavi Ana ljubavi Ana ljubavi Ana ljubavi Ana ljubavi Ana ljubavi Ana ljubavi......"
A doktor samo nešto s injekcijom pa infuzijom petlja. Viktor onda njemu kaže "Ajde požuri!"
Znači doktoru se obraća sa "ti" !!!!
A doktor i doktorica samo mirno stoje umjesto da kažu ovima dvoje da smetaju i da se vrate u Viktorovu sobu....
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:25   #1353
Te bolničke scene su i u Tajnama bile očajno napravljene.

Inače mi ne smeta jako, ali sad mi je zasmetalo tih 5-10 sekundi pokazivanja lica likova na kraju svake scene. Žena umire, a oni svi stoje kao ukopani. Barem tako djeluje zbog takvog rezanja scena.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:12   #1354
Dosadna serija...

Iskreno me baš briga s kim će bit glavni parovi,koliki ce bit skupa...jer su mi dosadni
al ovo je pretjerano
U bolnici Ani vrišti pod uho "ljubavi",a onda se ide barit s drugom i govorit da je voli

A Miju je mogao vuk pojest kaj se mene tiče.

Sad sam se uvjerila da su Tajne puno bolje.
__________________
They say the captain goes down with the ship, so when the world ends, will God go down with it?
― Fall Out Boy
Denize is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:01   #1355
Zaboravila sam nadodat - oni stoje u čekaoni a nigdje žive duše!
Ni u jednoj bolnici nije tako tiho
Jasno, oni snimaju dok nema ljudi (hm hm?) ali....
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:06   #1356
Taj Božin glas.
Shivaree is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:30   #1357
Ono sto je netko rekao da ce se Viktor ozeniti Klarom i da ce Magdalena doci u 50. epizodi je sve realnije.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:33   #1358
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Ono sto je netko rekao da ce se Viktor ozeniti Klarom i da ce Magdalena doci u 50. epizodi je sve realnije.
I meni se čini. Samo se nadam da će Ani naći nekog zgodnog i pametnog za to vrijeme, a da nije Andrija.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:44   #1359
Božo, za kojeg smo svi mislili da je papak i idiot, miljama je pametniji i razumniji od Petra.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 21:18   #1360
Kako su me neki likovi nanervirali...
Petar je stvarno idiot-cestitke scenaristima,stvorili su najglupljeg lika u serijama ikad...

Viktor takoder glup...Ja ne kuzim kako on ne razumije da Klara mrzi Anu....Nelogican skroz...

Ovo s Marijom i Anom me tako nanerviralo...
I Viktor isto-prvo se brine,a onda ga odjednom briga...
Ovi scenaristi skroz poludjeli....

Cak su mi Sabina i Tamara bile najbolje,jos jedna pohvala za Sabinu-nigdje nije glumila a zaista je odlicna,usudio bih se reci uz bok ostalima.I zgodna je

Tamara,odnosno Iva mi je nekako cudna izgledom.Blijeda je nekako,na momente mi je lijepa a na momente ruznjikava...



Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.