Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 20:24   #2001
Lady thanx,dobre ideje si mi dala
ninestyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 23:31   #2002
Quote:
_maja_ kaže: Pogledaj post
evo moje haljinice za svadbu...



sad bi htjela čut vaše mišljenje za cipele, nakit, torbicu bla bla... ja sam mislila na noge salonke sa uzorkom zmijske kože ili tak nešto... što vi mislite?
Zmijska ne, više neka lijepa boja, crvena, ljubičasta, ma ide sve,
al nemoj zmiju (
1001noc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 14:23   #2003
Cure,može mala pomoć
Idem na jedan rođoš i stvarno ne znam što obući. Mislila možd crne hlače i jednu ovako malo običnu majicu pa dodati neki fora nakit ili košuljicu??A na noge balerinke ili čizme?Help
OsicA965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:19   #2004
Bez uvrede, al ideš na rođendan, ne na maturalnu večer ili svadbu ili ne znam kaj. Obuci kaj hoćeš, kaj ti se da, nije to sad ne znam kakva prilika, da moraš mozgat i kombinirat sto godina... Obuci ono kaj ti se nosi i gotovo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 12:37   #2005
zanima me šta obuti uz ovakvu "trenerku" a da nisu visoke cipele?http://cgi.ebay.co.uk/Stylish-SEXY-T...ht_4905wt_1326
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 23:40   #2006
Ovaj put je malo svečanija prilika,krštenje,uz crnu suknjicu što gore?
Fala
OsicA965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:04   #2007
Quote:
OsicA965 kaže: Pogledaj post
Ovaj put je malo svečanija prilika,krštenje,uz crnu suknjicu što gore?
Fala
Imas veliki izbor,na crnu suknju sve ide, mozda bolje da napises kakve sve majice imas, od svecanijih i koje su boje, pa ces dobiti konkretniji odgovor.Mozes neku kosulju, majice kratkih rukava sa volanima ili cipkom, preko neki blazer,crni,bijeli ili sivi.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:19   #2008
trebam savjet za hlače. ne znam kakve hlače da tražim, kupim...fale mi neke hlače (po mogućnosti deblje, zimske, tople), a ono što sam ofrlje pogledala po trgovinama mi ništa ne odgovara.
dakle, imam dobre traperice (uske) i imam crne skinnyce. iako često nosim suknje, imam osjećaj da mi fale hlače jer kad poželim obuć hlače izbor mi je ili crno ili traper.

po dućanima - samo skinnyce ili one sad popularne mrkvaste naborane na bokovima, koje mi se čak i sviđaju, ali mi stoje presmiješno, imam u njima triput veće bokove i triput veću guzicu.
niska sam, građe pješčanog sata- dakle, obline, ali bokovi su mi ok. nosim potpuno ravne cipele ili vrlo niske. stil oblačenja - ležerno s pomakom.
sve mi se čini da ću na kraju bit osuđena na sive skinny samterice, a zlo mi je već i od skinny hlača i od sive boje.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:10   #2009
e curke...kaj obući od cipela na trapez hlače (traperice)? Nekak mi je sve osim tenisica čudno...pogotovo štikla...
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 17:53   #2010
Pa, sve... I tenesice i štikle i čizme i sandale i kaj god ti padne na pamet. To je totalno basic komad hlača, ne vidim zašto ne bi mogla obut bilo kaj ja njih.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 18:22   #2011
cure molim vas recite mi kakve hulahopke da si kupim,trebaju mi za svadbu...obući ću kratku haljinicu koja je svijetla i tanka,satenska.dakle,najbolje bi bile smeđe,ali ne debele...ali ja se u hulahopke uopće ne kužim! ne bih htjela one sjajne. ako neka od vas zna neke koje bi mogle dobro izgledat,marku ili model.....molim vas pomozite!
matejamateja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 14:33   #2012
Quote:
matejamateja kaže: Pogledaj post
cure molim vas recite mi kakve hulahopke da si kupim,trebaju mi za svadbu...obući ću kratku haljinicu koja je svijetla i tanka,satenska.dakle,najbolje bi bile smeđe,ali ne debele...ali ja se u hulahopke uopće ne kužim! ne bih htjela one sjajne. ako neka od vas zna neke koje bi mogle dobro izgledat,marku ili model.....molim vas pomozite!
osobno mislim da su smeđe loš izbor, osim ako je haljina tamno smeđa.
s obzirom da si rekla da je svijetla, najbolje bi bile hulahopke boje kože jer tamne čarape previše zatvore noge...
preporučujem da odeš u jadran, tražiš hulahopke boje kože (a ne boje pudera jer su one svijetlije), bez likre (dakle, bez sjaja), bez gaćica i podstave na prstima. otprilike 15-20 dena jer eto, ipak su malo čvršće...
i obavezno ih namoči prije nego što ih staviš jer inače lakše pucaju. kad ih isprobaš i ako ti se svide, kupi jedne za rezervu i stavi ih u torbicu
mislim da će ti u boji kože noge izgledati lijepo i prirodno, tamne hulahopke su po meni češće promašaj nego pogodak i s njima ipak treba malo pažljivije
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:56   #2013
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
osobno mislim da su smeđe loš izbor, osim ako je haljina tamno smeđa.
s obzirom da si rekla da je svijetla, najbolje bi bile hulahopke boje kože jer tamne čarape previše zatvore noge...
preporučujem da odeš u jadran, tražiš hulahopke boje kože (a ne boje pudera jer su one svijetlije), bez likre (dakle, bez sjaja), bez gaćica i podstave na prstima. otprilike 15-20 dena jer eto, ipak su malo čvršće...
i obavezno ih namoči prije nego što ih staviš jer inače lakše pucaju. kad ih isprobaš i ako ti se svide, kupi jedne za rezervu i stavi ih u torbicu
mislim da će ti u boji kože noge izgledati lijepo i prirodno, tamne hulahopke su po meni češće promašaj nego pogodak i s njima ipak treba malo pažljivije
hvala,puno si mi pomogla! stvarno se ne kužim u hulahopke....
haljina mi je neke nude boje,satenska, i imam smeđi remen i smeđe cipele pa sam mislila da bi bile bolje smeđe čarape.
matejamateja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 14:06   #2014
Quote:
matejamateja kaže: Pogledaj post
hvala,puno si mi pomogla! stvarno se ne kužim u hulahopke....
haljina mi je neke nude boje,satenska, i imam smeđi remen i smeđe cipele pa sam mislila da bi bile bolje smeđe čarape.
nema problema
kužim sad zašto si mislila, ali eto - baš zbog toga mislim da je boja kože i dalje najbolji izbor, a cipele i remen kao detalji će fino doći do izražaja
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 19:14   #2015
Ja uvijek tu dođem kukat
Dobila sam na poklon crno-crvenu suknju na ruže, dakle crvena je, do koljena, a preko je crna mreža sa izvezenim ružama (crnim) i veže se mašnom oko struka. Nemam sliku, probajte zamisliti. S čim nositi to čudo?
Super je i baš mi fino legne na buduće božićni partyje, ali ne znam ju iskombinirati.
Crni sako? Crne čarape? Šta ispod? Stavljati li kakav nakit pošto je sama po sebi dovoljno nakinđurena?Help!
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 21:23   #2016
Ja bih na to neku crnu basic majicu, ili onu sa puf rukavičima i debele crne grilonke... Od nakita eventualno neke sitne crvene naušnice koje nisu jako upadljve.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 01:03   #2017
Vidim da ste vi ovdje strucne,a ja imam veliki problem.Brat mi se zeni u sijecnju i neznam kakvu haljinu da odaberem.Imam debeo stomak, siroke kukove i grozna koljena. Dvoumim se da sijem izmedju ove 2 haljine,a svaki prijedlog je dobrodosao

jecaneca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 01:10   #2018
sviđa mi se ova druga
jako je elegantna i mislim da bi bila super izbor za tvoju figuru, još ako pada u slojevima... mrak

za prvu nisam nikako, prvo sam pomislila da je to neki kaput
izgleda preposlovno i prestrogo...
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 02:05   #2019
ja sam isto za ovu drugu.

širok struk i kukovi...jabučica u pitanju?!
ti trebaš nešto što će ti isticat vitkije dijelove tijela. Pretpostavit ću da imaš zato tanje udove, pa stoga njih ogoli. ako nisi zadovoljna koljenima obuci guste crne čarape ili reži haljinu tik do ispod koljena, jer ako ostaviš dugu haljinu, mislim da ćeš optički i dalje izgledat široko jer će ti se tkanina širit na problematičnom dijelu i ostat će ti tako, široko padat.

a mislim da bi ti dobro stale i kratke haljinice A-kroja koje mogu imati i nekakve kratke ili 3/4 rukave
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:41   #2020
molim savjet

imam ovu veeeliku, toplu, šlampastu tuniku koju jako volim i rijetko nosim:

http://img88.imageshack.us/f/dsc01251er.jpg/

slika je dosta bzvze, inače je neke petrolej boje, a meni dode 15ak cm iznad koljena i kako sam dosta sitna zapravo sam i zadovoljna načinom na koji mi stoji.

želim je nositi na ove natkoljenice:



ne mogu naći originalnu sliku, ali ovakve su boje i imaju gumbiće

ono što mene muči jest prijelaz izmedu natkoljenica i tunike.
nema šanse da obućem neke prozirne, tj. boje kože jer zdravlje je na prvom mjestu, tako da trebam vaš savjet.

ako igra ulogu, na stopalima su, naravno, timberlandice
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.