Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2010., 01:26   #1
što mislite o Annoying Orangeu i koliko imate godina?

naime upravo su me starci popljuvali jer sam izgovorio neku šalu iz Annoying Orange videa. odlučno tvrde kako su svi mladi poremećeni što su im smiješne takve "morbidne" stvari. Evo konkretno što mi je rekla stara:

taj čovjek koji to pravi je bolesnik koji uživa druge mučiti. on bi sigurno snimao videe u kojima reže ljude i životinje, ali to ne smije, pa reže voće i povrće. što ima smiješno na tome što netko nekoga reže dok taj vrišti od bolova?

a stari je rekao:

a ti se smiješ što ti likovi ne mogu pobjeći dok taj kreten (misli na samog Orangea) njih provocira. Kako je tebi kada si ti ljut a mi ti se smijemo?

ja buljim u njih ko tele u šarena vrata i pitam se koji im je vrag.
1. kako mogu nazvati poremećenima cijelu mladu populaciju zato što se smiju nečem ovakvom, što je zamišljeno da bude smiješno, i čemu se smiju skoro svi koji gledaju?
2. kako mogu neku takvu sprdačinu shvatiti tako ozbiljno i tako doslovno?

ne samo da me pokušavaju uvjeriti kako je to bolesno i kako smo bolesni svi mi koji se smijemo tim videima, nego se ozbiljno uzrujaju kada god ja to samo spomenem (a nedaj bože da ponovim nešto što je rekao Orange ili da se nasmijem kao on). stvarno se pitam koji je vrag tim ljudima? zanima me vaše mišljenje o tim videima, i usput koliko imate godina? dam se kladiti da ima i 'odraslih' koje taj tip humora doista može nasmijati, i želim ovima to dokazati. Ili je doista u pitanju činjenica da mladi i odrasli imaju toliko različit smisao za humor?

Zadnje uređivanje Alen aka Alien : 06.05.2010. at 01:32.
Alen aka Alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 15:28   #2
eto potaknut ovim išao sam pogledat šta kaže AO, pogledao 2 filmića i nasmijao se par puta...
24 godine uskoro...
a tvoji vjerojatno padaju na nekakav drugačiji tip humora pa ih nemoj tlačit ako im već ovo ne paše
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 16:26   #3
prvi put sad za ovo cujem i pogledao sam malo i nije mi bas nesto smijesno
oxymoron69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 22:26   #4
Imam 20godina i baš mi je forica. Redovito pratim filmice. Hey Apple, KNIFE!!!!! Waaaa xD
__________________
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 23:09   #5
I ja nisam imala pojma o tome. Sad pogledala par filmića. Bezveze...
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 01:21   #6
par filmića koje sam vidio su mi fora, nema ništa specijalno morbidno u tome
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 01:30   #7
naravno, ne očekujem da će se svi smijati na to. Uvijek ima onih koji će na takvo što samo slegnuti ramenima, to je normalno. Ali pretpostavljam da nitko od vas nije zgrožen tim videima i takvim smislom za humor, da nitko to ne smatra ne znam kako morbidnim, da nitko ne smatra Daneboea bolesnikom što pravi takve videe, i da se nitko od vas ne uzruja kad to vidi ili kad netko to spomene. Iako dobro, mislim da nitko od vas nema toliko godina kao oni. Zapravo mi je glavni cilj s ovom temom (kao i s analizama koje vršim izvan foruma) utvrditi je li to normalni generacijski jaz ili samo moji starci nemaju smisla za humor. Pa ako možete to pokazati svojim starcima (posebno one prve videe poput "Hey apple", "Plumpkin" i "Toe-may-toe") i reći nam kako su reagirali, bilo bi to dobro.
Alen aka Alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 01:53   #8
Moja mama (47) i sestra (14) odapinju od smijeha na Orange.. dapace citiraju (Hey apple im je osobito omiljeno ponavljat), cerekaju se i gledaju again and again. Meni (27) je ok.. ne bas zabavan, ne bas zanimljiv, ma cak ni pretjerano duhovit.. vise iz solidarnosti s njima se osmjehnem.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 01:55   #9
eto tvoja mama je normalna
Alen aka Alien is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.