Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2010., 12:55   #21
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
nego čim?

koja joj je svrha? da pričaju o pticama selicama? Ako ćemo mi dalje po svom, a onda plakat kad nas pritvaraju, pucaju, kelje zabrane, pišu svašta o nama, onda zajebite priču i odimo u krasni racku, a ne bit najbolji i najljepši, a istodobn najgori i najopasniji kad nam odgovara... nemreš bit jeben i pošten.

Vidjeti ćete da, ako ovako krene, do 11 mjeseca biti preko 2000 zabrana na sceni.
Ne nego o vođenju pčela na ispašu. Ne zajebaji, ako ćemo iz navijaštva izbacit naše (normalne) rituale onda smo već mrtvi i ne triba nam nikakva koordinacija. Triba se bavit, zakonskon borbon protiv nelogične i pretjerane represije, reprezentacijom, držanjem do nekih nepisanih pravila... razumiš?
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 12:57   #22
Koja je svrha da se tu dogovara išta kad skoro nitko s nekim većim utjecajem ne piše tu po forumu,to moraju glavni sjest za stol i tako riješit.
U svakom slučaju ja podržavam ovo,al bez volje glavnih mi tu mlatimo praznu slamu...
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:03   #23
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Koja je svrha da se tu dogovara išta kad skoro nitko s nekim većim utjecajem ne piše tu po forumu,to moraju glavni sjest za stol i tako riješit.
U svakom slučaju ja podržavam ovo,al bez volje glavnih mi tu mlatimo praznu slamu...
prevario bi se...
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:08   #24
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Koja je svrha da se tu dogovara išta kad skoro nitko s nekim većim utjecajem ne piše tu po forumu,to moraju glavni sjest za stol i tako riješit.
U svakom slučaju ja podržavam ovo,al bez volje glavnih mi tu mlatimo praznu slamu...
Ako ne znaš tko tu sve piše,nemoj ni pisati tek toliko da napišeš...uostalom,tu se ništa ne dogovara nego se iznose mišljenja...
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:09   #25
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
nego čim?

koja joj je svrha? da pričaju o pticama selicama? Ako ćemo mi dalje po svom, a onda plakat kad nas pritvaraju, pucaju, kelje zabrane, pišu svašta o nama, onda zajebite priču i odimo u krasni racku, a ne bit najbolji i najljepši, a istodobn najgori i najopasniji kad nam odgovara... nemreš bit jeben i pošten.

Vidjeti ćete da, ako ovako krene, do 11 mjeseca biti preko 2000 zabrana na sceni.
Oprostite na upadu, mladji sam i nisam nikakav faktor u grupi.

Ali mislim casual da tako nesto nece ici.Zasto bi se odrekli baklji na tribini?
To bi de facto znacilo da smo priznali poraz.Ja se osobno nikad, ali nikad necu odreci baklji.Pa nema mi jace nego kad se zapali pa ovi supci dolje izgore od muke.

Isto tako da ce sukobi prestat-nece.Ali da se moze uvest neki red i kodeks, moze.I trebao bi se uvesti.
To je na vodecim ljudima grupa da se dogovore, a ne na forum.hr.
Evo, toliko od mene....
__________________
Vladimir Putin - Realna Kmica
djlink18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:23   #26
pa prvo bi ljudi trebali shvatiti da u takvu koordinaciju ne smiju ići glavni štemeri i huligani,nego ljudi koji artikulirano mogu iznijeti problematiku i smisleno dogovarati zajedničke istupe...znači,u ovoj priči nema ekipe koja akcija,nego oni koji imaju snage i znanja okrenuti sliku u javnosti i boriti se za neka naša prava.
kakvi mrkli teleskopi i priče ko je koga kada gdje i kako...treba razdvojit to od ovoga...
don coyote is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:24   #27
Quote:
djlink18 kaže: Pogledaj post
Oprostite na upadu, mladji sam i nisam nikakav faktor u grupi.

Ali mislim casual da tako nesto nece ici.Zasto bi se odrekli baklji na tribini?
To bi de facto znacilo da smo priznali poraz.Ja se osobno nikad, ali nikad necu odreci baklji.Pa nema mi jace nego kad se zapali pa ovi supci dolje izgore od muke.

Isto tako da ce sukobi prestat-nece.Ali da se moze uvest neki red i kodeks, moze.I trebao bi se uvesti.
To je na vodecim ljudima grupa da se dogovore, a ne na forum.hr.
Evo, toliko od mene....
dečko, kad će na svakoj utakmici uhvatiti tebe koji si palio ili neku 5-oricu koja su samo bila blizu i zaljepe ti 1,5 zabrane i 50 000 kn kazne zanimat će me tvoje mišljenje...
Baklje nisu znak premoći ili snage, nego kolorit koji diže atmosferu i adrenalin prije svega onima na tribini, nikako na terenu. Ja bi volio da nas ima 10000 makar nijednu baklju nikad više zapalili. I ona kao takva je jedna totalno nebitna stvar jer problem represije se ne odnosi samo na pirotehniku, prije na organizirane odlaske na utakmice, torturu i konstantna kašnjenja na gostovanjima, provjere i sl...
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:35   #28
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
dečko, kad će na svakoj utakmici uhvatiti tebe koji si palio ili neku 5-oricu koja su samo bila blizu i zaljepe ti 1,5 zabrane i 50 000 kn kazne zanimat će me tvoje mišljenje...
Baklje nisu znak premoći ili snage, nego kolorit koji diže atmosferu i adrenalin prije svega onima na tribini, nikako na terenu. Ja bi volio da nas ima 10000 makar nijednu baklju nikad više zapalili. I ona kao takva je jedna totalno nebitna stvar jer problem represije se ne odnosi samo na pirotehniku, prije na organizirane odlaske na utakmice, torturu i konstantna kašnjenja na gostovanjima, provjere i sl...

volio bi se nadovezat sad na baklje, ali moram ic.. bice vremena..

isti si profesor lalic

dobar topic mukte
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:39   #29
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
volio bi se nadovezat sad na baklje, ali moram ic.. bice vremena..

isti si profesor lalic

dobar topic mukte
1.znao sam da ćeš mi ti doći glave za ovo prvo
2. znaš da profesor jesam, lažem, sad sam magistar
3.
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:11   #30
Oprostite na upadu ,pratio sam malo rasprave i zanima me samo jedna stvar postoji li ikakva šansa da se poradi nešto na podršci i navijanju za Hrvatsku na domaćim utakmicama.Kad kažem poradi milim da se tada pokuša uspostaviti neka komunikacija između grupa ,istina je da na reprezentaciji nema nekih trzavica ali navijanje na maksimiru je po meni dosta slabo,neki balavac vodi navijanje jedan dio tribine vodi svoju drugi svoju i tako,znam da dosta ekipa bojkotuje domaće tekme ali do kada tako,daj da se uradi nešto da na sjeveru budu pravi navijači koji će organizirano navijat a ne ko sad više od 50% šabana sa šeširima urla jebote kol ko nas ima
Red line is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:17   #31
u utorak je bio sastanak, dogovorili su se D. iz BBB, E. iz torcide, B. iz Armade, L. iz Ultrasa, O. iz kohorte, za navijanje na repki!
Febo80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:47   #32
Quote:
Red line kaže: Pogledaj post
Oprostite na upadu ,pratio sam malo rasprave i zanima me samo jedna stvar postoji li ikakva šansa da se poradi nešto na podršci i navijanju za Hrvatsku na domaćim utakmicama.Kad kažem poradi milim da se tada pokuša uspostaviti neka komunikacija između grupa ,istina je da na reprezentaciji nema nekih trzavica ali navijanje na maksimiru je po meni dosta slabo,neki balavac vodi navijanje jedan dio tribine vodi svoju drugi svoju i tako,znam da dosta ekipa bojkotuje domaće tekme ali do kada tako,daj da se uradi nešto da na sjeveru budu pravi navijači koji će organizirano navijat a ne ko sad više od 50% šabana sa šeširima urla jebote kol ko nas ima
kako mos ovo napisat?

bice ti doma tako pricaju pa ti izleti,a?
__________________
Majko Hrvatska
ŽUTI MRAVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:48   #33
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Možda sam pesimist,ali mislim da nema nikakve šanse da se stvari naprave kako je Spile zamislio...naravno,mislim na dio vezan uz nekakvo primirje,jer poznavajući neke ljude na navijačkoj sceni moram biti skeptičan...
I onda će sav trud nas većine normalnih ljudi pasti u vodu,jer medijima i dežurnim moralistima u javnom životu neće biti bitne naše humanitarne akcije i slično,a dnevnik će počinjati sa izvještajem o ponovno podivljalim huliganima,koji su na stadionu u Sigetu upalili dvije bengalske vatre,zbog čega je došlo do zgražanja medju normalnom publikom,očevima,djedovima,unucima i da ne nabrajam dalje...
Inače,Spile obavezno glasnogovornik,ali u tom slučaju manje trkeljanja po forum.hr-u...
teško ti pratit a?
__________________
ZbogoM
lasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 14:57   #34
Po meni bi prvi korak trebao biti dogovor o poštivanju nekih pravila.I to ne radi policije,medija,običnih ljudi,nego radi nas samih.Tako da se unutar navijačkih skupina stvori atmosfera,da onaj koji pali drugom lice bakljom,radi sačekušu nekom ispred kuće u vrijeme kad nema utakmice,onaj koji nosi okolo teleskop,oni koji napadaju u omjeru 10 na 1,nisu nikakve face i pravi navijači nego obične pičkice.Da se te stvari osuđuju unutar grupe,kao što bi se osudilo recimo primanje love od Svaguše,Mamića ili Markovića...

Jer ako se nastavi ovakvo dokazivanje,sačekuše,upotreba kamenja i palica,jednom može doći do tragedije,a tko će onda biti kriv?Kako onda imat ikakve argumente pred ljudima za bilo što?Sporadičnih incidenata,tučnjava će uvijek biti jer je to jednostavno dio nogometa.Samo bi se trebalo potruditi da bude što manje isforsiranih sukoba i da kad se i dogode sukobi,da se poštuju barem neka pravila.

Odustajanjem od baklji,mislim da se neće puno postići jer će već oni naći neki drugi način da nas maltretiraju.Nisu ni oni glupi toliko,znaju da od baklje nikad nikome ništa nije bilo,ali im te baklje samo služe kao dodatna provokacija navijača.Jedino bi bilo dobro reguliratii broj baklji na euro utakmicama(pogotovo one koje idu u teren),jer se time baš radi šteta klubu...

Najveći problem je što su mediji,vlada,policija,a i većina ljudi protiv nas.Tako da što god mi napravili,teško je promijeniti takvo stanje.Najbolji je način bolja organizacija.Skupljanje novaca za odvjetnike kad nekog treba braniti u nekom slučaju,tužiti medije koji objavljuju netočne podatke o navijačkim skupinama i slične stvari.Primjer može biti Torcida s tužbom za Slovačku ili pismom UEFA-i za južnjačku zastavu...

Ako stanje bude neodrživo,bilo bi dobro napraviti jedan duži bojkot,da se pokaže koliko je besmislena i jadna liga bez navijačkih skupina.Pa čak bojkotirat i europske utakmice,jer bi onda i obična publika uvidjela koliko je jadna atmosfera bez BBB-a ili Torcide na stadionu na nekoj većoj utakmici.Pa bi možda stali na našu stranu u toj borbi protiv represije...

A za vrijeme bojkota organizirat neke humanitarne akcije,okupljanja i slične stvari...

I ne bi bilo loše iskoristit ovu situaciju od 1.5. gdje vjerojatno neće nitko odgovarati za to što je Galić ležao sat i po bez pomoći.Na način da se traži neka vanjska kontrola policije,a ne da oni sami odlučuju jesu li pogriješili ili ne.S obzirom da su u tom slučaju na stranu navijača stali i poznatiji ljudi poput Puhovskog,s obzirom da dosta ljudi ima loša iskustva s policijom i nevezano uz navijače,s obzirom da ima i dosta ljudi u Hrvatskoj koji su svjesni opasnosti toga da policija ima apsolutnu moć,možda bi se po tom pianju mogao napraviti neki pritisak.Pa bi možda odnos policajaca na utakmicama bio normalniji,ne bi se ponašali kao banda,nego kao normalni,pristojni ljudi kad bi znali da zbog prekomjerene uporabe sile mogu izgubit posao,a sa svojom školom teško da mogu išta drugo raditi osim policijskog posla pa bi onda dobro razmislili o svojim postupcima..



To je samo moje mišljenje.Ja ionako ni o čemu ne odlučujem..

Na čelnim ljudima je da se dogovore o tim stvarima...

Zadnje uređivanje cantona007 : 04.06.2010. at 15:12.
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:02   #35
malo vise optimizma, malo dobro volje te malo naprezanja mozdanih vijuga i sve se u roku par dana moze rijesiti.
svojevrsnu "koordinaciju" bi trebalo formalizirati a na celu bi za pocetak trebao biti netko iz tzv manjih grupa.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:03   #36
naravno, prvenstveno se treba prestati gledati preko nisana
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:13   #37
Svi cvijeće, svi za dijalog, vodimo ljubav, a ne rat...čovjek bi pomislio da živimo na planetu ljubavi, a ne u Hrvatskoj.

Problem je u odgoju i glavi svakog pojedinca, a ne na forumu...

Sjećam se jedne scene tu na forumu, jedan forumaš upozorava drugog da ne jebemo toliko majke običnim građanima, da kvarimo sliku navijača ovo ono i da prestanemo, a taman već iza tog posta lik jebe majku nekoj lutalici

U igri su bili febo08 i navijač ja mislim...
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:13   #38
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
naravno, prvenstveno se treba prestati gledati preko nisana
pa onda prvo vi pocmite posto ste vi vise puta krsili primirje,na reprezentaciji
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:24   #39
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
pa onda prvo vi pocmite posto ste vi vise puta krsili primirje,na reprezentaciji
Euskal,za početak zajebimo vi,mi,oni...svatko ima itekako putra na glavi...može se nešto napraviti,za početak probajmo zaboraviti neke stvari iz prošlosti,jer nećemo daleko...
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 20:26   #40
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Euskal,za početak zajebimo vi,mi,oni...svatko ima itekako putra na glavi...može se nešto napraviti,za početak probajmo zaboraviti neke stvari iz prošlosti,jer nećemo daleko...
Baš sam to htio napisati.
zagreb jug is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.