Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 23:33   #61
Najbolje bi bilo da ide isti program + da ubace onu sapunicu neku koja je prije išla i kronike dalmatinskih gradova u vrijeme u koje su kronike zagreba, bjelovara... i da imaju isti vizualni identitet i logo... V. identiteta se nebi ni nacionalne televizije posramile, dok je VI tv dalmacije jadan i ružan čak i za lokalnu televiziju...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 23:36   #62
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
http://www.business.hr/kompanije/sve...ziji-iz-kutine

NeT tv kupio tv dalmaciju... napokon će tv dalmacija dobiti normalan vizualni identitet i program.... što mislite, hoće li tv dalmacija nastaviti raditi pod tim imenom, ili će ju spojiti sa NeTom u jednu televiziju?? ja navijam za ovu drugu soluciju...
Ne mogu se spojiti u jednu televiziju radi zakona... Vijesti moraju imati svoje lokalne i ne mogu baš previše odsupiti od svoje programske osnove po kojoj su dobili koncesiju... E sad lako moguće da da oni promine ime i osmisle novi vizualni identitet to je najlakše jer nzn. je li ima goreg od ovog na tv dalmacija...

Eto sad nam je jasno zašto je tv dalmacija dobila prava na F1. A što je Kerumu pofalilo malo para pa odlučija prodati televiziju?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 23:45   #63
hah... hilton imperial se radi... otel sa 5 zvjezdca... triba se para... hhahahaha... mogu oni zatražiti od hakoma promjenu programske sheme... a i vijesti je nnajjlakše ubaciti u program (kao što županijska panorama ide drugačija u svakoj regiji, a ide u isto vrijeme na HRTu)... mislim da je ovo dobra vijest, zato što je kerumu televizija najviše služila za promidžbu i nije baš ulagao u nju...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 00:08   #64
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
hah... hilton imperial se radi... otel sa 5 zvjezdca... triba se para... hhahahaha... mogu oni zatražiti od hakoma promjenu programske sheme... a i vijesti je nnajjlakše ubaciti u program (kao što županijska panorama ide drugačija u svakoj regiji, a ide u isto vrijeme na HRTu)... mislim da je ovo dobra vijest, zato što je kerumu televizija najviše služila za promidžbu i nije baš ulagao u nju...
Pa moraju emitirati barem 50% vlastite proizvodnje između 16 i 22h.
Pa tako je Ž.M. kupija u BiH i CG nekoliko lokalnih televizija i sada na svima stoji logo pink i emitiraju isti program, to je tija napraviti i ode ali eto radi zakona ni moga i Fala Bogu na tome!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 00:17   #65
Ali ovdje se ne radi o dvije različite države... već o istoj državi... a i normalno je da će proizvoditi svoj program... neće prikazivati bjelovarsku kroniku i zagrebačke vijesti, nego kaštelansku, solinsku, makarsku kroniku i vijesti iz ovog podneblja...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 00:38   #66
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Ali ovdje se ne radi o dvije različite države... već o istoj državi... a i normalno je da će proizvoditi svoj program... neće prikazivati bjelovarsku kroniku i zagrebačke vijesti, nego kaštelansku, solinsku, makarsku kroniku i vijesti iz ovog podneblja...
Pa nije ni Ž.M. namjerava reemitirati čitav program iz Srbije...
Ugl. ja san ti napisa što piše u Zakonu pa sad ti to tumači kako oćeš...
Znači može sve biti isto samo 50% programa od 16 do 22h moraju emitirati vlastitu proizvodnju...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 00:40   #67
Znači 3 sata moraju emitirati svoj program... pa bar je to lako ispuniti... Ima li kakvih detalja o umrežavanju, o kojem se govorilo prije par mjeseci u ovoj temi??
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 00:50   #68
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Znači 3 sata moraju emitirati svoj program... pa bar je to lako ispuniti... Ima li kakvih detalja o umrežavanju, o kojem se govorilo prije par mjeseci u ovoj temi??
Koliko ja znm. zasad nema.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:14   #69
Što mislite može li NeT zajedno s TV Dalmacijom napraviti konkurenciju ovim nacionalnim televizijama, npr. naprave dobar spoj regionalnog i nacionalnog programa, poslože to u iste termine, usklade vizualni identitet.....meni se čini dobra ideja....ipak su to dva najveća područja u RH Zagreb i Split......
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:30   #70
Quote:
pis kaže: Pogledaj post
Što mislite može li NeT zajedno s TV Dalmacijom napraviti konkurenciju ovim nacionalnim televizijama, npr. naprave dobar spoj regionalnog i nacionalnog programa, poslože to u iste termine, usklade vizualni identitet.....meni se čini dobra ideja....ipak su to dva najveća područja u RH Zagreb i Split......
Ne može...
Budimo realni program NeT-a i nije tako dobar od stranog programa imaju reprize koje su već bile reprizirane!

Tv Dalmacija ima koncesiju za gradsko područje to je jako mala televizija...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:11   #71
A jesi smješan....kao RTL I NOVA ne repriziraju ništa...pa samo reprize serija i filmova i emitiraju.....Ista stvar na Domi i RTL 2... a tv Dalmacija nije gradska televizija već regionalna..
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:20   #72
Quote:
pis kaže: Pogledaj post
A jesi smješan....kao RTL I NOVA ne repriziraju ništa...pa samo reprize serija i filmova i emitiraju.....Ista stvar na Domi i RTL 2... a tv Dalmacija nije gradska televizija već regionalna..
Imaš pravo TVD ima koncesiju za regiju D8.

Pa u prime time-u na RTL-u i Novoj idu domaće sapunice a pokazalo se da to publika voli... SPTV, Doma, RTL 2, HRT 2 nisu gledaniji od RTL-a i Nove tv tako da neće biti ni NET.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:33   #73
Mislim da bi oni bili zadovoljni da budu gledaniji od DOME, RTL2 i HTV2....a RTL i NOVA će još malo pričekati.....slažem se...
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:57   #74
Da bi konkurirali nacionalnim televizijama trebaju još bar jednu ili dvije televizije, početi snimati svoje sadržaje (serije, realitye, koji su u hrvatskoj jako praćeni) i uložiti više novaca u strane sadržaje, a ne kupovati budget serije i filmove. NeT ima super program, ali za regionalnu televiziju, za nacionalnu nikako...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:05   #75
Možda će spojiti još koju televiziju.....no programski bi se morali razlikovati...mislim da se istim oružjem teško bude uspjelo konkurirati
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:10   #76
talent show bi sigurno bio jako gledan...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:35   #77
pis, znaš li ti išta o preuzimanju tv dalmacije od strane NeTa? Ikakve detalje o promjeni programske sheme, imena, vizualnog identiteta?
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:42   #78
ne, ali cu se raspitati kod prijatelja koji tamo radi...
pis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 00:42   #79
super!... baš me zanima odgovor...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 17:59   #80
pis??! jesi saznao šta??
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.