Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2013., 22:55   #1
Luđakinje s mačkama

Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem ti. Nabroji ih poimence/ponaslovce. I adrese i OIB-e autora.



neDOSTOJne DOSTOJevskog
Idem plakat u mačku. Novi regenarator za mačje krzno: suze bezdjecne usidjelice.
bi al ne smijem u boravak, stavila sam zvjerad na spavanje. Da im ne budim laznu nadu jel.
A boravak je mjesto gdje gomilam knjige.

Regenerator
Konacno je jasno zasto se svi dive mom macku, u njega placem vise, deblji je pa se mogu vise raspistoljiti.




Izdvojeno s topica o neželjenju djece.

Zadnje uređivanje klonka : 30.09.2013. at 18:55.
ombia is offline  
Old 29.09.2013., 22:58   #2
ja do sutra nemam u koga
upravo sam svima stavila ampule protiv buha
za vraga i paščetu
Orak is offline  
Old 29.09.2013., 23:00   #3
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
bi al ne smijem u boravak, stavila sam zvjerad na spavanje. Da im ne budim laznu nadu jel.
Joj, kako mi je ovo poznato


Quote:
Konacno je jasno zasto se svi dive mom macku, u njega placem vise, deblji je pa se mogu vise raspistoljiti.
Ja još ne oprobah recept, ali moram početi. Ide zima, treba im krzno nadebljat i učvrstit.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 29.09.2013., 23:05   #4
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja do sutra nemam u koga
upravo sam svima stavila ampule protiv buha
za vraga i paščetu

a nista ne moras plakati svaku vecer jel, naparavi malu pauzu...

Zadnje moje ridanje, a ridam nazalost jako rijetko je izgledalo tako da sam se bacila na krevet potrbuske, mrcina od skoro 10 kila mi je solidarno skocila s ormara na ledja i skoro me ucinila dozivotnim invalidom. Mala je ne znajuci kako hendlati sav taj cirkus pocela lizati moja gola stopala. Jako sam skakljiva.
ombia is offline  
Old 29.09.2013., 23:12   #5
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Zadnje moje ridanje, a ridam nazalost jako rijetko je izgledalo tako da sam se bacila na krevet potrbuske, mrcina od skoro 10 kila mi je solidarno skocila s ormara na ledja i skoro me ucinila dozivotnim invalidom. Mala je ne znajuci kako hendlati sav taj cirkus pocela lizati moja gola stopala. Jako sam skakljiva.
Jesu "mrcina" i "mala" ista živina ili dvije različite?
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 29.09.2013., 23:16   #6




al fakat smo sve mačkarice

koji kliše
Orak is offline  
Old 30.09.2013., 00:20   #7
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Jesu "mrcina" i "mala" ista živina ili dvije različite?
Ne ne nisu , mala je mala, mrcina je - nemal.

Uopce ne moras dobiti svoje dijete da bi vidio sto dijete moze dati. Uopce ne.
Neko vrijeme su samnom zivjela ne bioloski moja mala djeca. Ono . Uz sve muke jer su to bila dosta traumatizirana djeca.

Za mackoljupce

http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...f4158ebe47.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...6308feb646.jpg

http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...594d21d846.jpg



Macka-pas tema

Adding insult to injury
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...9969734dd5.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...4890229663.jpg

Za Betu

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...2def3013d7.jpg

Svima



http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...0c9930fa48.jpg
ombia is offline  
Old 30.09.2013., 12:07   #8
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
a propo macke, imam, ali rekla picologinja da ne smijem u nju plakat jer nisam imala toksoplazmozu. eto, djetic mi joste fetus, a vec smetalo
Zar nije da ne samo smiješ plakati u mačja govna?
klonka is offline  
Old 30.09.2013., 12:17   #9
ma kakvi, macka si lize dupe, veli picologinja, pa si lize krzno itd. bolje, veli, da ju ne diram. muke su to. zivi vani, rijetko ulazi u kucu, ali kad me ugleda trce k meni, a meni se srce cepa
Blentava is offline  
Old 30.09.2013., 12:29   #10
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
ma kakvi, macka si lize dupe, veli picologinja, pa si lize krzno itd. bolje, veli, da ju ne diram. muke su to. zivi vani, rijetko ulazi u kucu, ali kad me ugleda trce k meni, a meni se srce cepa
Ajojuf. Sirota mica.

Ali to je frka samo u ranijim tjednima trudnoće, zar ne? Već vas vidim ovako za koji mjesec.
klonka is offline  
Old 30.09.2013., 12:31   #11
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
a meni se srce cepa
da sam trudna, ne bi mi se srce cijepalo. mački neće bit ništa a djetetu bi moglo bit, mislim da sam nekad čitala da ta toksoplazmoza napada mozak fetusa, kako i šta tačno se tu dešava ne sjećam se.
sad, jebiga, nisam trudna pa ne znam koliko ti znače moje šuplje riječi ohrabrenja i podrške a i hipohondar sam, pa možda pretjerujem.

poželjela sam se roza njuškica i unezvijerenih očiju i ono kad se iskrive, hoće napast jer su tough
ProstNick is offline  
Old 30.09.2013., 12:40   #12
Veće su šanse da se toksoplasmoza dobije konzumacijom npr. povrća koje nije dovoljno oprano nego glađenjem mačke...

Mislim naravno da će svatko poduzeti sve mjere opreza koje može ali preuveličano je to s mačkama koje obavezno treba izbjegavati pod svaku cjenu.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 30.09.2013., 12:43   #13
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post

Ali to je frka samo u ranijim tjednima trudnoće, zar ne? Već vas vidim ovako za koji mjesec.
opasno je uvijek, pa radije bjezim od macke mi. milostivi ju nuna za oboje.

Quote:
ProstNick kaže: Pogledaj post
da sam trudna, ne bi mi se srce cijepalo. mački neće bit ništa a djetetu bi moglo bit, mislim da sam nekad čitala da ta toksoplazmoza napada mozak fetusa, kako i šta tačno se tu dešava ne sjećam se.
sad, jebiga, nisam trudna pa ne znam koliko ti znače moje šuplje riječi ohrabrenja i podrške a i hipohondar sam, pa možda pretjerujem.

poželjela sam se roza njuškica i unezvijerenih očiju i ono kad se iskrive, hoće napast jer su tough
joj, bi, cepalo bi ti se. volim svoju macku ko da sam ju ..ovaj...okotila.
znam sto toksoplazmoza moze napravit i ne svidja mi se. netko moze reci da su moje mjere opreza pretjerane, jebemise, izabrah si picologicu i slijepo ju slusam. navodno ima tamo neke diplome i zasad joj je svaka na mjestu, barem mi se tako cini.

@sub, a i svjeze voce i povrce dezinficiram po njenim naputcima, nazalost, nemam antijela za niki kujac.

i dalje mi se o tome ne da pisati, a i nije tema. to radim vec pet mjeseci i zasad smo oboje zivi i zdravi, a ni macka se ne zali. falain.
Blentava is offline  
Old 30.09.2013., 12:45   #14
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
ma kakvi, macka si lize dupe, veli picologinja, pa si lize krzno itd. bolje, veli, da ju ne diram. muke su to. zivi vani, rijetko ulazi u kucu, ali kad me ugleda trce k meni, a meni se srce cepa


ja sam isto mislila da je problem samo čišćenje wca, a ne draganje mace

edit: sorry, vidim da je tema gotova
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Old 30.09.2013., 12:50   #15
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
jebemise
ProstNick is offline  
Old 30.09.2013., 12:55   #16
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
opasno je uvijek, pa radije bjezim od macke mi. milostivi ju nuna za oboje.


joj, bi, cepalo bi ti se. volim svoju macku ko da sam ju ..ovaj...okotila.
znam sto toksoplazmoza moze napravit i ne svidja mi se. netko moze reci da su moje mjere opreza pretjerane, jebemise, izabrah si picologicu i slijepo ju slusam. navodno ima tamo neke diplome i zasad joj je svaka na mjestu, barem mi se tako cini.

@sub, a i svjeze voce i povrce dezinficiram po njenim naputcima, nazalost, nemam antijela za niki kujac.
Onak', zašto milostivi ne odvede mačku veterinaru da ju vet. testrira jel bolesna i kad ispadne da nije (najvjerojatnije), možeš je maziti do mile volje? Navodno treba izbjegavati čišćenje pijeska za mačke.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 30.09.2013., 12:56   #17
Koliko znam to mačke uvijek imaju. Nije to bolest za njih ali za ljude zna biti nezgodna.

http://www.e-beba.com/problemi-u-tru...ksoplazma.html
Gilda. is offline  
Old 30.09.2013., 13:06   #18
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Mislim da je ključni problem u sljedećem: dok nemaš dijete vidiš samo ono što neko dijete svojim roditeljima uzima, a ne vidiš što im daje. Da bi taj dio postao vidljiv, moraš dobiti svoje dijete.

Može se to prilično dobro usporediti i s npr. mačkom. Neki koji je nemaju do pedesete iznenade se koliko ti može dati.
Ne slažem se. Znala sam da želim mačku i prije nego sam je imala. A sad kad je imam, nije da dobivam nešto jako puno (u usporedbi s psom). Ali ne bih htjela biti bez nje. Ista stvar s psom.
Znam da ne želim dijete ne zbog toga što "uzima" svojim roditeljima, nego zato jer ne želim to što daje.
Nije tu bitno što želim dobiti od mačke, psa ili djeteta, nego što želim imati mačku i psa, a dijete ne. Kakvi bili da bili ili ne bili.
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Koliko znam to mačke uvijek imaju. Nije to bolest za njih ali za ljude zna biti nezgodna.

http://www.e-beba.com/problemi-u-tru...ksoplazma.html
Koliko ja znam, to je netočno. Znala sam trudnicu koja je imala mačku cijelo vrijeme trudnoće, mačka je testirana, nije bila bolesna i nije bilo nikakvih problema. I da, koliko znam, opasno je samo u prvim mjesecima trudnoće. Kao i hrpa drugih stvari.
Lijepo piše u članku da se bolest prenosi (što znači da ne postoji kod svih jer bi onda svi bili bolesni), i da treba izbjegavati izmet zaraženih životinja.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 30.09.2013., 13:08   #19
Ma da, mislim da je samo izmet u pitanju.
No problem s mačkama je (osim ako nije skroz na skroz 100% kućna) što nikad ne znaš kad se zarazi. Pa to su lovci ljudi moji.
Ode i potamani dva tri miša i dvije tri ptice časkom
Gilda. is offline  
Old 30.09.2013., 13:09   #20
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Ne slažem se. Znala sam da želim mačku i prije nego sam je imala. A sad kad je imam, nije da dobivam nešto jako puno (u usporedbi s psom). Ali ne bih htjela biti bez nje. Ista stvar s psom.
Znam da ne želim dijete ne zbog toga što "uzima" svojim roditeljima, nego zato jer ne želim to što daje.
Nije tu bitno što želim dobiti od mačke, psa ili djeteta, nego što želim imati mačku i psa, a dijete ne. Kakvi bili da bili ili ne bili.
Ovo je odlično rečeno, nisam znala formulirati - hvala! (osim ovog o mačkama i psima :catperson: )
Naprosto nemam potrebu niti za negativnim niti pozitivnim stranama roditeljstva. Priča o bezuvjetnoj ljubavi roditelja i njegove mini-kopije fascinira me kao i priča o bezuvjetnoj ljubavi vjernika i boga. A istinski vjernik bi se zakleo da nema veće i ispunjavajućije ljubavi na svijetu i da je taj osjećaj neusporediv s ičim na kugli zemaljskoj. Onak, OK - drago mi je zbog tebe i fala, ko da jesam.

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Ma da, mislim da je samo izmet u pitanju.
No problem s mačkama je (osim ako nije skroz na skroz 100% kućna) što nikad ne znaš kad se zarazi. Pa to su lovci ljudi moji.
Ode i potamani dva tri miša i dvije tri ptice časkom
No da, ali one love i muhe kad ulete u stan. I pojedu ih
E sad, je li moguće da se iz toga razviju gliste u probavnom sustavu mačaka... jer da je samo do muhe, i ljudi bi padali kao muhe jer one su posvuda.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.