Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 14:17   #6441
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Sumnjam da bi ti to bilo dovoljno čvrsto, ovisno kakvi su štapovi. Vidim sad po netu da neki stavljaju mrežu i na čičak, pa moji bi to odmah skinuli
Mislila sam na nesto kao satorske da ih uglavim s otporom.

Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
nadam se da ne ides avionom (histericni stjuard).


Kakvu pelenu, obicnu djecju?
klonka is offline  
Old 22.07.2014., 14:19   #6442
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post



Kakvu pelenu, obicnu djecju?
Jes Možeš uzeti i one podloške upijajuće za bebe. To sam ja imala za moje koze dok su još srale i pišale svuda dok nisu na pijesak znale. Super stvar

Edit: u dm-u kupila neka sića neku njihovu marku.
Lucile is offline  
Old 22.07.2014., 14:20   #6443
Imaš u Muelleru podloge za previjanje (njihova marka), materijal kao tanka pelena a dimenzija 60 x 60. Jako upotrebljiva stvar.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.07.2014., 14:23   #6444
Joj, kakvog sam samo predivnog macka jucer vidila..
I zaljubljenog..
Steta samo sta je divlji..tako sam ga htjela pomilovati..
Volim markantne macore sa ogromnim glavama, bas onako prave alfa muzjake medju macama..
__________________
“Niti jedna životinja nema više slobode od mačke…mačka je najveći anarhist.” – Ernest Hemingway
Vrag Jedan is offline  
Old 22.07.2014., 14:35   #6445
Quote:
essence balerin kaže: Pogledaj post
da vam se javim ponovno prije mjesec dana smo uzeli malog miceka koji je ispo micekica,pa se sad još navikavam da joj se obraćam u ženskom rodu
ne znam da li si svjesna da imaš rijedak slučaj- ginger curicu

inače, imala sam isti slučaj sa svojom Malenom(maca koja je kod mame sad) - kada sam ju uzela imala je 4 tjedna, i rekli su mi da je "dečko" no ispostavilo se da dečko mjesecima nema vidljiv pimpač i jajca... Zvao se Chester(znači muško ime i sve ) dok nam vet nije potvrdio da je ipak žensko
sharenaloptica is offline  
Old 22.07.2014., 15:07   #6446
da, znam kroz sve ove godine jednu jedinu đinđericu, i ta je sterilna. strašna maca, čudo sposobna i inteligentna.
Orak is offline  
Old 22.07.2014., 15:16   #6447
đinđeri su inače inteligentni

ne kazem to zato sto imam jednog, jel... ni slucajno...
sharenaloptica is offline  
Old 22.07.2014., 15:26   #6448
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
đinđeri su inače inteligentni
Naročito moj

Mislim, ovo mi je šala godine
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.07.2014., 15:29   #6449
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Naročito moj

Mislim, ovo mi je šala godine
ma ćuti bre i hvali svoje, niko drugi neće
sharenaloptica is offline  
Old 22.07.2014., 16:02   #6450
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Mislila sam na nesto kao satorske da ih uglavim s otporom.




Kakvu pelenu, obicnu djecju?
pa da. samo uzmi za vece bebe ili za odrasle ili te podloske sto kazu za previjanje. ja dmj-a poslala po pelene, a on donio one najmanje za dojencad (te su mu bile najjeftinije ). al' bas one za djecu od 0+ nesto sitno mjeseci. to kad probas rasirit', povrsina je premizerna, pogotovo zato sto imaju gumicu. ono, mogla bih na to staviti nedonosce zamorca.

essence, jako milu njuskicu ima!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 22.07.2014., 16:06   #6451
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Mislila sam na nesto kao satorske da ih uglavim s otporom.
A probaj.

Onda kad sve lijepo zmontiraš odmakni se zeru od prozora i svom snagom zvizni šakom u mrežu. Ako okvir ispadne, nije dobar
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.07.2014., 16:16   #6452
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
ne znam da li si svjesna da imaš rijedak slučaj- ginger curicu

inače, imala sam isti slučaj sa svojom Malenom(maca koja je kod mame sad) - kada sam ju uzela imala je 4 tjedna, i rekli su mi da je "dečko" no ispostavilo se da dečko mjesecima nema vidljiv pimpač i jajca... Zvao se Chester(znači muško ime i sve ) dok nam vet nije potvrdio da je ipak žensko
jesam

vjerojatno su i zbog toga rekli da je dečko,ali eto ima sad 3 mjeseca i samo su 2 rupice dole nema ni naznaka da bi mogla bit muško

i veterinar je kad smo ju uzeli reko da je vjerojatno ženka,ali pošto je ginger i kao još je mali mačić nemože 100 % reć a maca se nije dala baš dirat dolje pa je reko ak se nikaj ne pojavi uskoro onda je cura,ali moj dragi nije htio to prihvatiti sve do prije par dana(on je htio muškog mačića)

imamo sreće da ima ime koje može biti muško i žensko pa sad Miki lagano postaje Mikica
essence balerin is offline  
Old 22.07.2014., 18:06   #6453
Essence, preslatka je.


Nego, tražila sam rješenja za mreže na netu, naletjela na sliku ove mačke i ne mogu se prestat smijati njenoj faci:



S tom rozom njuškom mi izgleda kao live verzija Sylvestra.
klonka is offline  
Old 22.07.2014., 22:43   #6454
cure kak se vaše mačke ponašaju kad negdje vide svoj odraz ?

mi smo sad imali show 5 minuta , nismo spustili do kraja roletu od balkonskih vrata i gospodična se uspjela vidit u staklu

trčala je ko luda po boravku,pa napada staklo,rep joj se nakostriješio valjda je 10 puta veći neg inače

onda onak u stranu trči prema staklu,skače na njega,onda opet trk po sobi,pa iza kauča,pa opet na staklo umrli smo od smjeha

sad sam spustila roletu da ne poludi do kraja
essence balerin is offline  
Old 22.07.2014., 22:54   #6455
ližu se u ogledalu, diraju sa šapom, psiho se zna popišati sam na sebe, kad su mali onda ti bočni matadorski napadi u skokovima kakav opisuješ... ma cirkus
Orak is offline  
Old 23.07.2014., 07:28   #6456
https://www.youtube.com/watch?v=lXh8vKKqq30

sharenaloptica is offline  
Old 23.07.2014., 09:08   #6457
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
ne znam da li si svjesna da imaš rijedak slučaj- ginger curicu
Onda smo ja i moje neke babe posebne U leglu mog gingera i frendičine gingerice koju mi je poklonila su bila 2 muška i 2 ženke iako su nam trvdili da je to nemoguće.
A ona je doma imala nekoliko ginger curica za što su joj također tvrdili da je isto tako nemoguće
Naravno da nije nemoguće, kažu da su oko 80% gingera muški. Po mom iskustvu tu su negdje fifti-fifti

evo slikica s početka teme, 2 dečka i 2 curke

Zadnje uređivanje Gilda. : 23.07.2014. at 09:15.
Gilda. is offline  
Old 23.07.2014., 09:45   #6458
UMIREM

http://about.cats-paradise.net/cute-...t#.U89nnPl_vBY
sharenaloptica is offline  
Old 23.07.2014., 16:07   #6459
Moj seronja je danas ukrao pureću šniclu koju sam namjeravala pripremiti za ručak.
Krme jedno, sad spava razvaljen usred kreveta, probudit će se za koja 2 sata.
dorcas is offline  
Old 23.07.2014., 19:39   #6460
za popizdit https://www.facebook.com/photo.php?v=10152336534746997
Orak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.