Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2012., 14:53   #201
Evo nadjoh clanak u kome se pricalo o digitalizaciji i izmjeni logo-a RTCG-a.

http://www.pobjeda.me/2012/01/31/sav...ju-tog-medija/
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 18:10   #202
treba im novi logo. užasan je. da je bar transparentan bilo bi bolje
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:12   #203
Nije mi jasno na osnovu kog istrazivanja ovi u RTCG smatraju da im je porastao rejting,kad bi rastao rejting samo zbog toga sto su ubacili 2-3 serije,a sve drugo ostalo po starom -hm! A sto se tice logo-a tacno je da je trend transparentnost,ja smatram da malo boje ne moze da skodi,inace bi svaka tv licila jedna na drugu. Meni se dopada logo sljedecih tv kuca: rtl,obn ,bivsi in, njemacki pro sieben.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 22:04   #204
Vidjeh juce i danas svudje po Podgorici bilborde sa emisijama s Prve (Survivor, Vece sa Ivanom Ivanovicem, Paklena kuhinja, Sulejman Velicanstveni) i informacijom da PRO TV od 19.marta postaje PRVA Poprilicno agresivna kampanja, nadam se da cemo dobit narednih dana mozda neko predstavljanje materijala, mada je sad vec ocito da ce ovo bit gotovo kopija srpske PRVE, sa eventualno domacim informativnim programom (jer su valjda po zakonu obavezni emitirat odredjen procenat sopstvene produkcije iz CG). Survivor je inace krenuo sinoc na PRO TV-u.

Sto se rtcg loga tice, slazem se, grozan je, mada oni prvo trebaju popravit kvalitet slike, pa onda razmisljat o novom VI.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 10:14   #205
vjerujem da će pro tv, tj. prva imat informativni program u crnogorskoj produkciji.
neće oni ko pink, puno su bolji
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 15:37   #206
Nadam se i ja da ce biti cg informativni program,i jedva cekam da vidim studio,odn. desk,mada ih nema jos na press konferencijama,kako bi se spremili za start 19og. Jos nema reklamiranja novog sadrzaja na samom kanalu,posto Cobras rece da ima reklama vec po bilbordima u Pg. -A sto se tice RTCG i njihove slike i tehnike ,ja mislim da oni jos rade sa VHS kasetama,zalosno!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 17:19   #207
Ima li i u Pg smetnji u tonu PRO Tv-a,kao kod nas u BP?
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 18:57   #208
U PG i u BR su i slika i zvuk OK.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 19:09   #209
cobras daj koju sliku sa pro tv, akko uhvatiš koju najavu o početku prve tv
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 19:23   #210
I kod mene je slika odlicna ali ton duplo slabiji u odnosu na ostale, kontaktiracu ih onda! - Primijetih sad nove spice za reklame i najavu programa na Tv VIJESTI.
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:25   #211
počinje li onda u ponedjeljak prva tv? cobras daj nam malo više info..
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:32   #212
Pocinje, al osim ovih par stvari koje sam vidjao po bilbordima, ne znam sta ce sve ici. Mada ce vjv ici 90% istog programa kao na Prvoj Srpskoj, ovih 10% razlike ce ic na neke serije koje se u CG vec prikazuju na nekoj drugoj tv stanici i eventualno domaci informativni program.
Al eto, nije do ponedeljka ostalo jos puno, tako da cemo vidjeti.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 15:12   #213
pa jel izbacuju kakav raspored po kojem će emitirat?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:09   #214
u našim bosanskim medijima pojavila se vijest da slovenci prodaju Televiziju IN.
Ko će ju kupiti i dokle se došlo s tim?
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:57   #215
Za in tv se spekulisalo da ce ih kupiti grci koji su kupili i PRO tv, ali izgleda nista od toga,valjda im bila visoka cijena -davali 3.5 mil, a slovenci trazili 4mil. -Inace,od 6 feb ide nova prog. sema IN televizije,potom je uslijedila promjena logoa,ko zna mozda je opet spremaju za prodaju!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 13:37   #216
cobras jel pro tv, tj. prva objavila raspored za sutra?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:38   #217
Na pro tv idu reklame rumunskih serija koje su dosada isle na tom kanalu -SAMO NA PRO TV-u, haha,ali samo do sjutra! -cini mi se da pojedine najave idu u formatu 16:9,a znamo da prva tv emituje u tom formatu,tako da bi trebalo da od sjutra bude ono sto ocekujemo- PRO postaje PRVA!
Tvholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:47   #218
Quote:
Tvholic kaže: Pogledaj post
Na pro tv idu reklame rumunskih serija koje su dosada isle na tom kanalu -SAMO NA PRO TV-u, haha,ali samo do sjutra! -cini mi se da pojedine najave idu u formatu 16:9,a znamo da prva tv emituje u tom formatu,tako da bi trebalo da od sjutra bude ono sto ocekujemo- PRO postaje PRVA!
čine mi se malo neozbiljni, jer logično mi je da izbace raspored za sljedećih nekoliko dana.
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:27   #219
Jos uvijek nema rasporeda (bar ja nisam uspio pronaci).
Zanimljivo je da stranica prva.me redirektuje na neku totalno desetu stranicu. Vidjecemo dal ce proraditi sutra.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:45   #220
Kako je u Crnoj Gori moguća tolika reciklaža programa sa srpskih televizija? Toliko nije ni Pink BH u BiH.

I zanimljivo je da zemlja s 620 tisuća stanovnika sada ima ovoliko nacionalnih programa:
RTCG 1
RTCG 2
TV Vijesti
IN TV
ATLAS TV
Prva Crnogorska
Pink M
Montena



I da, zanima me jesu li i na RTCG-u podnapisi srpski?

Zadnje uređivanje MystSky : 18.03.2012. at 16:55.
MystSky is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.