Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2015., 19:02   #1
Kvrga na ključnoj kosti

Pozdrav!

Prije nekih tjedan dana počelo me zatezat u području desne ključne kosti i vrata na toj strani, nemam nikakvu bol, nego samo zatezanje, kao osjećaj kad se npr u nozi pojavi pritisak pa okrećemo zglob, on pukne i onda bude lakše.. Samo što je problem što kod mene nikako da nešto "pukne".. u pokušaju da izmasiram taj dio (pošto sjedim cijeli dan na poslu) osjetila sam da pri kraju kosti (prema ramenu) imam kvrgu na samoj kosti, kao izbočena kost.. Bila sam kod dr, ona mi je rekla da bih trebala to poslikat da se vidi točno (napomenula je da to nije limfni čvor) i onda vjerojatno fizijatru.. pa mene zanima, ako je netko imao sličnih iskustava, da mi kaže što bi to moglo biti i kako se riješiti tog "pritiska"?
RedWoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2023., 13:48   #2
Jučer sam napipala kvržicu veličine lješnjaka na ključnoj kosti na mjestu gdje se ona spaja s prsnom kosti. Kvržica je tvrda, nepomična i nije bolna na dodir. Na drugoj strani je nema, tako da nije do anatomije. Trebam li se čim prije javit LOM-u ili mogu pričekati koji dan hoće li nestati?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.