Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 13:22   #21
Quote:
IMF-ovac kaže:
Pa meni je najsexy vidjet mladu, zgodnu mamu kako gura kolica
Jel to znači da ako je žena rodila ne mora uzgledati sexy?
OK, ne moramo imati isto mišljenje po tom pitanju. Sasvim je OK da žena s djecom izaziva okolo muškarce po cesti.
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:27   #22
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
OK, ne moramo imati isto mišljenje po tom pitanju. Sasvim je OK da žena s djecom izaziva okolo muškarce po cesti.
Žena ako je lijepa bit će lijepa i u tangama i u duksericama. A ako se ona osjeća udobno u tangama i voli ih nositi zašto da ih ne nosi? Zbog toga što ima djecu?

Ali kao što ti kažeš... nemamo svi isto mišljenje. Ja poštujem tvoje. Ali držim se svoga
Ono o napadu na tebe je bila samo šala
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:34   #23
To je OK! Baš volim kada se s nekim ne složim al me ipak ne ubije zbog toga
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:48   #24
Mene ovo s tangama i majkama zanima. Necu napadati Bellu, ali ocito to njoj izgleda neukusno. I zanima za zasto, iz moje pozicije mame koja je jedva cekala da smrsavi da moze nositi hipster hlace i tange ispod.
Meni je inace bezveze da tange vire kod svakoga, izuzetak je kada se sjedne ili cucne u low-rise hlacama, pa ne mozes puno po tom pitanju napraviti. Ja tome doskocim tako da kupim hlace koje su ipak malo vise i low-rise tange.
Ali ne radim razliku izmedju cura/zena koje su rodile i guraju kolica i onih koje nisu.

Da li je to zbog onog nekakvog postovanja prema majkama, pa bi one trebali imati postovanja prema sebi ili se automatski misli da je mama zauzeta, pa kaj se ima sexy oblaciti? Bas me zanima.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:50   #25
Joj to je uzasno seljacki, vidjela san jednu curu u gradu prije par mjeseci sta je navukla gace preko kukova a na to obukla low rise pantalone svi su ju gledali ona je mislila sto je zgodna ali bilo je suprotno
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 13:51   #26
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
OK, ne moramo imati isto mišljenje po tom pitanju. Sasvim je OK da žena s djecom izaziva okolo muškarce po cesti.
ovo je neka sala ili ti stvarno mislis da komadic tangi iznad hlaca sluzi za izazivanje muskaraca??
daj molim te, pa nisi valjda toliko konzervativna?
dobro jos kad ih nategne iznad kukova, to razumijem, to je fakat neukusno, ali ovo??
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:11   #27
Quote:
Kiki kaže:
Hmmmmm.........ja nosim low rise tange s low rise hlacama, al sam primjetila da onda imam drugi problem.....izviri mi pol dupeta ak sjednem il ak se sagnem.
pa koliko ih navuces...???
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:18   #28
Osim sto mi je prilicno ruzno, uvjerila sam se i da je potencijalno opasno.

Izlazim biciklom iz jako prometne ulice u centru Amsterdama na jos prometniju. Pretice me teta, isto na bicu, sa tangama koje vire i pola guze otkrivene. Iza nas dolaze auta kojima se upalilo zeleno, a kako je ova jos uvijek prilicno lijevo na dijelu za bicikla, a ulica je uska pa jos sa tramvajskim sinama, prvo auto u koloni malo usporava i ja vidim vozaca kako bleji u guzu od ove ispred mene (vjerovatno je zato i usporio ).

Takva odjeca nije za ucestvovanje u prometu.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:18   #29
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
To je OK! Baš volim kada se s nekim ne složim al me ipak ne ubije zbog toga
Ja sam miroljubiv
IMF-ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:26   #30
Quote:
Little Earthquake kaže:
Meni je najodvratnije i nikad neću shvatiti zašto često žene stave tamne,crne ili crvene tange, ispod bijelih hlača!
To ni ne mora izvirivati..vidi se sve.
Fuj!
Joj, da, to je i meni odvratno, a stalno to vidim na moru kod nas. Onak neke lagane bijele ljetne hlace i ispod crne, crvene, multikolor tange...ma Boz sacuvaj.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:39   #31
Quote:
Kiki kaže:
Joj, da, to je i meni odvratno, a stalno to vidim na moru kod nas. Onak neke lagane bijele ljetne hlace i ispod crne, crvene, multikolor tange...ma Boz sacuvaj.
pa da. i kakve veze ima nosi li ih mlada mama ili tinejdjerica?
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 15:09   #32
Quote:
magdalena99 kaže:
pa da. i kakve veze ima nosi li ih mlada mama ili tinejdjerica?
nema neke razlike. Bez obzira je li mama ili tinejđerica pokazuje što joj fali.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 15:12   #33
Quote:
ela kaže:
nema neke razlike. Bez obzira je li mama ili tinejđerica pokazuje što joj fali.
sto joj fali molim te?

da ovo ispisuje moja baba, jos bih shvatila. ali mlada osoba???
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 15:25   #34
Quote:
magdalena99 kaže:
sto joj fali molim te?
ma sigurno je mislila ukusa ili stila
(osobno, mislim da je na bijele hlace najbolje nositi string u boji koze. sve ostalo se ipak vidi).

sto se tice tangi koje vire, ne vidim ih. ili ih moje babe ne nose... znam da meni proviri rub ako cucnem u svojim najuzim trapericama niskog struka; ali inace ne cucim kad idem van
a zasto bi netko zelio navuci tange tako da se vide dok normalno stojis? nije li sexy upravo naslucivanje?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 15:27   #35
Quote:
luca kaže:
ma sigurno je mislila ukusa ili stila
(?
e da, upravo to sam mislila
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 15:53   #36
Quote:
luca kaže:
nije li sexy upravo naslucivanje?
eh, eh.

 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:05   #37
pa sta i ja sam mama ,najbolje da sada navucem majicu do kojena
IDEMO SVE MAME U KAPUTE
__________________
a šta da vam kažem
afro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:10   #38
Quote:
afro kaže:
pa sta i ja sam mama ,najbolje da sada navucem majicu do kojena
Tako je to je parola i jedna moje frendice koja se sa svojim prozirnim hlaćama i šarenim tangama šeta po kvartu u kojoj je osnovna škola u kojoj radi (u istom kvartu živi). Klincima je to super zabavno
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 16:48   #39
to mi je totalno seljacki vidjeti. mislim ako puno iviruju ili nedobog itave. ali ima ful plitkih pantola u kojima je nemoguce da nekad ne viri barem rub.
a sto se tice ovih ljetnih bijelih hlace i sarenih tangica
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 18:38   #40
Iskreno,nekada mi je bilo seksi to kad se tange vide,ali namjerno.
To mi je bilo seksi kad sam za dvije godine srela jednu curu koja ih tako nosi.Curu sa stavom.I izgledala je j*beno seksi.


Medjutim,kod nas je to ovog ljeta hit.
Skoro sve cure ih nose tako i meni sve izgleda grozno.
Ne samo da nije seksi,vec nije vise ni smjesno,prosto ocajno...
Jos neke izgleda kao da misle da im se tange iste boje kao hlace nece dovoljno primjetiti ako ih dignu do ispod pazuha,pa onda uzmu sto razlicitije boje (crvene hlace,zelene tange ).


Ocajno!

Bas sam neki dan razgovarala o tome sa svojim dragim.
I ne samo da je grad preplavljen tangicama nategnutim do brade,vec je preplavljen i bijelim prozirnim ili rupicastim majicama s crnim grudnjakom ispod (odvratno,ali to jos i mogu provariti) i crnim rupicastim ili prozirnim majicama sa bijelim grudnjakom ispod (ovo mi je ocajnija kombinacija od perthodne).

Dosla sam do zakljucka da one misle da niko ne zna da one nose donje rublje,ako ono nije vidljivo...ako ne iz aviona,onda bar sa udaljenosti od 100 m.
Ili je raspisan konkurs za cirkuske klovnove,a ja samo nisam u toku?
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.